Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
16. dec 2009

no rada by som sla este tento tyzden, ze by sme boli na VIanoce doma, len ci to tak bude??? 😕

zuzana612
16. dec 2009

Ahojte,

tak som som bola na masazi, bolo super, potom v poradni kde ma dr. nepotesil kedze sa ani neotvaram ani nic podobne, tak som mu povedala ze ak budem chodit s tymto bruchom este 5 tyzdnov tak zomrem 😖 Poslal ma aj na pasy do nemocnice kde mi 2x prislo tak zle som som myslela ze sa povraciam, tlak mi vyletel na 130/90, co u mna je normalny 90/60, tak som tam musela pol hod. sediet kym mi neklesol. Dr. mi hned povedala ze ak mi pride este tak zle ze mam prist, ale som sa zlakla ze si ma tam nechaju, a ja chcem ist do porodnice len rodit a nie tam 3 tyzdne pred porodom lezat. Nastastie to preslo, ale radsej som isla hned domov a nie na nakupy ako som mala naplanovane. Ako natruc som si este aj mobil doma zabudla, tak keby ma niekde vyvalilo, neviem co by som robila ☹ Do poradne idem az o 2 tyzdne, ale na stefana mam prist do nemocnice na pasy, moj dr. bude mat sluzbu, tak ze sa na mna pozrie. Mohol by mi povedat ze tam uz mam ostat 😀

Inac ja som konecne zacala Matusa davat asi 3x za den na nocnik, posedi si tam 15-20 minut a si myslite ze tam nieco urobit??? Veruze nie. A ako nahle mu natiahnem plienku, tak mi povie ze cikam alebo kakam 😠 No neporazilo by vas? On asi vie kedy cika aj kedy kaka, len je mu to pohodlnejsie urobit do plienky ako do nocnika 😖

No nic, idem sa hadam aspon naobedovat v klude ked mama zobrala Matuska do susedov 😀

rybecka
16. dec 2009

Zuzana, tak len bacha na tlak.
no a s tym nocnikom si nic nerob to su chlapi lenivy a pohodlny aj Matejkovi to dlho trvalo ale prislo to samo a naucil sa tiez som ho davala na nocnik a kakal zasadne do gati 😅

veronika1982
16. dec 2009

my sme chceli ist von ale zacalo snezit tak som ho ulozila spat.. dnes sme mali naobed cestovinu s maskom...a celkom mu to chutilo..

sophie1981
16. dec 2009

hura sneziiiii....nech snezi, ze pojdeme bobovat..... 😀 😀 😀 😀 ...

Pata.....noo......tak verim, ze do konca tyzddna uz bude Tamarka von..... 😉

veronika...u nas cestovina oblubena nadovsetko.......dnes sme mali s brokolicou...mnaka mnam bola pre drzku.... 😀

myeste planujeme ist do mesta s babkou....tak dufam, ze mala bude spinkat.....ked fuka...

rybecka
16. dec 2009

Jeeeeeeeeeej u nas na dvore je uz krasne bielo 🙂
zajtra vytahujeme sanky 😵 a sankujeme doobedu s Ondrikom 😉

sophie1981
16. dec 2009

jANKA, SOM MYSLELA, ze zajtra dojdeme na kavu, ale mm mi zase berie auto.... 😖

rybecka
16. dec 2009

Ja zajtra idem s Matejkom na chirurgiu naoberal sa mu velky palec na nohe a potom s Ondrejkom do poradne a poobede este kupit darceky takze aj tak by som nemohla 😖 ale piatok doobedu mam volny len Matejka mam choreho tak asi ne aby ste nieco nechytili 😝

veronika1982
16. dec 2009

hm takze vylet do iliasoviec sa nechysta... skoda,, tak bibka dojdite k nam..

rybecka
16. dec 2009

No tak ja musim ist na urad si poziadat o zvysenie neviem ci sa ma to tyka ale skusim to 😉
aj tak tam idem si poziadat o rodicak lebo teraz v decembri mi skoncil jeden za Matejka a este na Ondrejka musim ist opat poziadat. ale velmi by mi pomohlo.
Zeny ale urcite pridete k nam mozno to stihneme este toho roku alebo v novom 😅 Ved ja mozem aj prist k Tebe Veronika niekedy po sviatkoch ked sa to ukludni. Vsade vo firmach je oslava konec roku len my mamicky nemame nic ani vianocnu kapustnicu ani nic tak si musime tiez uzatvorit rok nie? 😉 Ved bol taky krasny narodili sa nam deticky a zdrave vsetkym 🙂 a mozno k nam sa prida este Pata a Zuzana stihaju este do konca roka 😉

sophie1981
17. dec 2009

dobre ranko...

jooj, ja by som sla na taku firemnu akciu kapustnicovu..... 😅 ....ale ako pise Janka...na nas materske mamuse nikto neberie ohlad.... 😝

my sme mali zase "ukazkovu" noc....uz nekomentujem, bo som ako papagaj...ale ak este posnezi do 10, vsetko bude zachranene bobovanim...... 😀 ...uvidime....

Veronika, aj by sme dosli, ale ked vy tak vysoko byvate..... ☹

pata, Zuzana...nist? 😕 ...klud? 😕

veronika1982
17. dec 2009

pred rokom sme mali firemny vecierok... spieval nam martin babjak a jedlo bolo super...matej v bruchu kopal.. a teraz nic. vcera sla partia von tak nas volali ale manzel sa necitil dobre tak sme ostali doma tak mi prislo trocha luto.. a teraz sme zase obmedzovany lebo byvame na 13 posch a nikto k nam nechce prist. fnuk fnuk...

vidis jani ved dojdes ty. manzel ma od pondelka 3 tt dovolenku takze kludne mozete prist aj medzi vianocami.

sophie1981
17. dec 2009

tak ok, ked tak fnukas,dojdeme.....ale musis po nas prist,.......bo same hore nejdeme.... 😕

sophie1981
17. dec 2009

teda ak vyleziem hore Fludrom..... 😅

veronika1982
17. dec 2009

v pohode to ja len tak... chodte sa bobovat a skuste prvy sneh a zajtra dojdite. ok?

sophie1981
17. dec 2009

tak oki.........som zvedava, co povie na bobi Kaca

veronika1982
17. dec 2009

my tiez pojdeme s nasim traktorikom doobedu von lebo mi treba nakupit. a poobede asi pojdeme ku sestre.. takze zajtra vas cakam.. janka ty nedojdes tiez zajtra a spravime si varene vinko,, stromcek v spalni uz mame takze kludne posedenie pri jedlicke moze byt..

sophie1981
17. dec 2009

jeeej, ale pekne snezi....vcera som uz Katku cvicila na snehove vlocky...sme sli s babkou poobede do mesta, krasne snezilo, tak som ju dala do kociara sediet a ziaden igelit......najprv protestovala, ked ju zasnezilo, ale zvykla....potom uz cusala..... 😀 ...co ine jej ostavalo.... 😀 😝

sophie1981
17. dec 2009

uz mam upratane, periem druhu varku tmaveho pradla, huraaa....dnes som dobra...idem sa skulturnit, nech mi ten sneh von ma co rozmacat na moji ocickach..... 😨

anape
17. dec 2009

ahojte baby,
bibka aj ja som na tom podobne s tym dennym kolotocom 😒 a aj preto som premyslala ist do roboty, lebo ja som doma uz 3 roky, no nakoniec som sa rozhodla este zostat, lebo som si vravela, ze sa do roboty este nachodim, tak este porelaxujem 😀 , no stale sa nadejam, ze mi od januara tiez bude patrit ten zvyseny rodicovsky, lebo ak nie, tak budem musiet zase uvazovat o robote 😒 ... ale od septembra by som uz isla, ked mi malu zoberu do skolky ku Petkovi

vcera som mala stastie, videla som Bibku, tak som jej aspon narychlo z auta zakyvala (spoznala si ma Bibka?) a potom som sa zastavila na poste v madarase a stretla som Livku, no bohuzial som s nou nemohla ani pokecat, lebo bolo 15 min do zatvorenia Petkovej skolky a mne sa trebalo dostat z madarasu na kozinec a cesty boli otrasne 😒 ... ale verim, ze po sviatkoch kavickujeme 🙂

prajem vam pekny den, idem pokracovat v dennom kolobehu, lebo zatial som stihla len zaviest petka do skolky, ranajky a kavu a na rade je upratovanie a varenie obeda 😝

anape
17. dec 2009

no bibka ty si aka sikovnica, tolko si uz dnes postihala 😨 , to si o kolkej vstavala?

veronika1982
17. dec 2009

no vies ked niekto vstava o stvrtej tak potom toho vela stihne..

moj matej sa snazi uz hodinu zaspat a nejako mu to nejde.. tak mu idem s tym pomoct. ja som stihla akurat tak ranajky a umyt sa a teraz som hodila par farbiciek na tvar..dnes mu budem robit kuracinu so zemiakom a do toho jablko..a dnes som sa rozhodla ze nepratam.. kaslem na podlahy.. 😀

zuzana612
17. dec 2009

Ahojte, my sme mali fajnu noc, asi sa mi bude tazko zase zvykat na nocne vstavanie ked mi Matusko uz pekne celu noc prespi 😖 A hlavne kym budeme tu a budeme vsetci v jednej izbe, lebo ak sa bude s malym budit aj on a nebude mi potom chciet spat, tak to bude parada.

Aj nam tu v noci nasnezilo, tak starka ucila Matuska Pada sniezik bielucky........tak uz vcera vecer v posteli mi vyspevoval 😀 Teraz ho zobrala do obchodu tak je tu klud. Aj ked asi dlho nebude, kedze dnes mame spolocnu spoved a mama mi uz tyzden dava najavo ze by som mala ist a ja zase nepojdem, tak sa len povadime. Ale co uz, vsak ju to hadam za tyzden do vianoc prejde 😀 Sa mi ani verit nechce ze idu vianoce. Nastastie darceky uz mam, teda pre Daniela a Matuska a s bratom a segrou sme sa dohodli ze nasim prispejeme na novu TV, lebo ak im ma kazdy kupit nejaku somarinu, ktoru nebudu pouzivat, tak im radsej dame peniaze nech si kupia nieco poriadne. Lebo mam vravi ze im staci 82-ka, otec chce 107-ku, tak z penazi co im dame si vyrovnaju ten rozdiel a budu obaja spokojni 😀 No a kedze starka nam tiez da peniaze, tak ja si za ne kupim vysavac 😀 A mame pokoj s darcekmi. Mna to uz tak nebavi toto vianoce zhananie darcekov a kupovanie len preto ze idu vianoce a patri sa nieco kupit. Keby bolo na mne, tak ja vianoce ani nepotrebujem. Ale aspon to bude mile sa pozerat na Matuska ako sa tesi z darcekov on 😉

No nic, idem aspon riady umyt skor ako sa vratia lebo hned bude ohen na streche 😀 😀 😀

pata31
17. dec 2009

Ahojte, tak ja balim a idem do porodky...som mala vysoky spodny tlak...nejakych 135/98, tak mi rovno dal dr papierik na prijem...bojim, bojiiiiiiiim 😅

maryen79
17. dec 2009

ahojte babiny
a ja sa uz vytesujem zo snehu.....ale mu to trvalo. Dufam ze tie mrazy vydrzia co najdlhsie aby nam urobili klzisko, uz sa neviem dockat, po desiat rokoch na korculiach 😀......
My mame firemny vecierok prave dnes......jooooj, hned by som sla, no je to ako vzdy az v BA, to by moj manzel neprezil 😀
tak vam zavidim ze sa stretavate! ja nemam zimne gumy, takze sa SNV nedostanem jedine vlakom abo busom....no to si s kociarom predstavit neviem! ale na jar by som vas urcite chcela spoznat aj osobne 🙂
tak pekny dnicek vam prajem!

sophie1981
17. dec 2009

jeeej, Pati...neboooj, bude dobre.....bude babo...bude Tamarka.......pomozu ti tam...vzdy lepsie ako doma riskovat...ved uz si v termine.... 😉

Anka, jasne ze som ta spoznala...mam len jednu kamosku s bielou fabiou.... 😉 ...

taaak, my uz pobobovane...malo to uspech, Katka len tchkala zpoza mna......zjavne sa jejpacilo cucat mi na zadok...sa chechtala....popod cumel...nakrmili sme kacky, isli pozriet babku do roboty a domov...teraz madam upratuje v tatikovom sufliku.....

maryen....v lete to isti na kosiarnom.... 😉

veronika1982
17. dec 2009

pati tipujem ze zajtra bude tamarka na svete...drzim palce

aj my sme boli von ale matej kedze nechcel spat doma tak zaspal.. teraz papal ale nejako mu to nechutilo..

zuzana612
17. dec 2009

jeeeeeeeeeeee, Pata, aj ja uz chcem ist!!!!!!!!!!!! Sice musim vydrzat do pondelka, lebo idem dat konecne Matusika pofotit k jednemu znamemu, tak by som sa rada odfotila aj ja s nim s bruskom, nech mame nejake pekne foto spolu. Sa budem musiet nejak skulturnit, ucesat, namalovat nech vypadam ako tak k svetu 😀
Aj ja som bola s Matusikom von, sa mu sniezik pacil, sa smial ked chodil po snehu a nebolo mu vidno nohy 😀

slaviq81
17. dec 2009

čafce mrafce 😀

jej, tak zajtra bude bábätko? Na moje meniny, pekne 🙂 Mojej sesternici robili včera sekciu, tak možno sa aj stretnú (aj keď sa nepoznajú 😀)
Zuzka, tebe sa to tiež už kráti 😉 Ale ešte vydrž do Vianoc, nech je pekne v termíne a nemáš potom zbytočné behačky.
Lara je zasa chorá, kašle jak starý hrniec, aj soplí 😝 Ku doktorovi už nechcem ísť, zas jej predpíše nejaké ATB čo jej nezaberú, akurát sa jej dupa zaparí.
Joj, o týždeň sú Vianoce, konečne sa to aj von začína podobať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre