Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

susana28
11. jan 2010

Sophie, tak čo ja viem na poliklinike je len jedna ambulancia. V septembri sme boli prvý raz, a väčšiu časť pohovoru som absolvovala so sestričkou (Bartošová) , doktor vlastne len na záver urobil odber krvi a malú zbežne prezrel. Ani neviem ako sa volá, ale v správe to bude. A dnes tam bola asi doktorka, to som vypočula z rozhovoru sestričky.

Prv som si myslela, že či tie výsledky nestratili. Lebo našej poliklinike teda už vôbec neverím. Otca operovali 15. októbra, prv mu stratili správu z neurologie, potom mu dali prepúšťaciu správu úplne iného človeka a napokon aj stratili výsledky z histológie. A tie boli najdôležitejšie. Takže sme sa k nim dopracovali pomaly dva mesiace po operácii. Takže čo sa toho týka, neverím už ničomu. Som zvedavá aké bájočky mi narozprávajú toho 20.01.

Ináč pripájam sa k stávke, a tiež tipujem babu do rodiny. Teda aby bolo vyrovnané skóre 😀 Aby teda zuzka nemala po chlebe na veľkú noc a nevymlátili ju hneď traja chlapi 😀

sophie1981
11. jan 2010

joj, Veronika...vidis, si mohla kupit byt tu a mohli sme dalej brazdit.....aj ked toto leto to bude o pieskovisku.... 😀

nechcem sa chvalit, ale dieta uz spinka..... 😝 ......taku dobru katku mam doma..... 😀 😀 😀 😀 .....este by aj tatik mohol dojst domov a super-super..... 😅 ....

susana, tak k Mistrikovi....ja som k nemu chodila ked ma chceli supnut na amnio......taky mladas.....no myslim, ze sa asi stratili, ked este raz na odber...povedia, ze sa vzorka poskodila.... 😒 ....moj otec lezal pred 4 mesiacmi na internom, ale tuk-tuk v pohode....nic sa nestratilo, vratili nam ho celeho aj s papiermi.... 😅

no ale niekto musi tipnut chalana.bo nebude co vyhrat.... 😀 😀 😀 😀

susana28
11. jan 2010

sophie, áno taký mladý sympatický doktorko. A keby bol chlapec Daniel by sa iste potešil, do futbalovej jedenástky by už veľa nechýbalo 😀 Ináč Zuzka sa už neozýva, tak ktovie či sme malé nenaštartovali tým naším tipovaním na jeho účet 😲

sophie1981
11. jan 2010

no len aby sa zuzana dostala do porodky....kedze kamionisti zablokovali aj hlavnu krizovatku v RK.... 😀 ...bude vo vecernych spravach...zena porodila na hlavnej ceste.... 😀

susana28
11. jan 2010

No a správa bude pokračovať ....žena porodila na hlavnej ceste, za aktívnej účasti kamionistov. 😀 Teda, ten pôrod by si naša Zuzka riadne užila 😉

sophie1981
11. jan 2010

......a male novorodeniatko prislo privitat ministerstvo dopravy, s premierom R.F......a meno drobciatka je mytnik.... 😀

veronika1982
11. jan 2010

no aj my mame doma pekne dieta.. zaspal uz pred siedmou.. sme dnes hrali s tatikom futbal tak sa unavil...

to by bolo fasa. zuzana bude prvy krat rodit normalne a to hned za ucasti kamionistov..a este keby to bolo vecer a kamiony zapalia svetla tak jej bude vidno az do hrdla. ha ha.. 😀 😀 boze ale si robime srandu..

ja som sa vcera mm spytala ze co by sme robili kebyze sme uviazli v dialnici ako ludia v cechach..ale moj muz mi odpovedal ze jemu sa to nemoze stat lebo on sleduje pocasie..a inac viete aku zalubu ma teraz.. od svokry si doniesol vyhonky fikusu a cakal kedy mu pustia korienky. kazdy den kontroloval az mu raz pustili korienky. tolko radosti a dnes si ich uz presadil do kvetinacov a kazdu chvilu chodi pozerat na nich.. a u nas je uz ako v botanickej zahrade..

bibka co robite zajtra.. nedojdete k nam alebo mi k vam?

veronika1982
11. jan 2010

no a som zvedava na komentar zuzany

veronika1982
11. jan 2010

a nas sused hraje na gitare prave piesen od marii cirovej... a pekne hraje a spieva..

susana28
11. jan 2010

Veronika my sme kúpili fikus teraz neviem či v coope alebo v kaunflande. Ale niečo mu nerobí dobre, lebo mu žltnú lístky a je celý taký nanič 😒 . Ale to je jedno, môj mangel takisto ako tvoj, tie lístočky zobral a dal do štamperlíka s vodou, aby pustili korienky. No a ony totálne sčerneli 😲 . Takže jeho pestovateľské pokusy rázom skončili.

Ale bez srandy, možno to na Zuzku už fakt došlo.

sophie1981
11. jan 2010

neee, nedoslo...az zajtra......verte mi...citim to..... 😀

sophie1981
11. jan 2010

inac, Veronika s tymi svetlami nie zly napad...pod jednym aj zubara zavolat, v tom svetle by videl aj kazdy dierku, kazdy kaz........a popri kontrakciach by necitila bolest..... 😀 😀 ...

inac tvoj sused na gitaru, mm na nervy..... 😝 ...esteze on nieje botanicky zalozeny.........pri nom aj ja umriem, ak raz budem nesvojpravna..... 😕

sophie1981
11. jan 2010

nic,idem do hajan.....bo uz som stihla aj katku nakojit......cize do pol noci este asi 3x vstanem..... 🙄 ...som zvedava cim ma rano zobudi...dufam, ze pusinkou.... 😉

Veronika, dojdeme ak mozme....kuknut kvety a darceky od jeziska.... 😉

inac anka, vo stvrtok mozem...buduci tyzden lokrem stredy......ale ak chces, mozes aj k nam dojst na kavicku.... 😉

maca77
11. jan 2010

Zuzka-Huta ... dnes som šla busom s jednou učiteľkou zo škôlky... takže zápis by mal byť v marci ... povedala mi, že už sa tešia, že im konečne prídu do škôlky dievčatá - Tami a spol. ... tak som jej radšej nepovedala, že aj taký zlatý Matúško pribudne, aby som jej náladu nepokazila 😀 😀
... ále len srandujem, myslím že s našou nezbednicou si užijú viac ako s hocakým chalanom 😝

veronika1982
12. jan 2010

dobre dojdite..

my sme boli tuto noc na cicke tusiim stale.. no idem dat do poriadku byt...

veronika1982
12. jan 2010

jo ci pana zase snezi...zuzi poslem manzelovi vyhonok?

sophie1981
12. jan 2010

dobre ranpo....

tak...citim, ze zuzana sa uz rozbieha...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

Veronika, ked vylezieme na kopec, tak dojdeme..... 😅

rybecka
12. jan 2010

Ahojte,
Kde je Zuzana nasa? 😕 zeby porodnica? ja tipujem tiez chlapca ako velmi im prajem dievcatko.
Susana vitaj no vidis ake zmeny tu nastali? keby si tu ostala tak tiez si uz tehu je to nakazlive ako nadcha 😀 :-
MOje dietatko sa pokazilo chodi spat az o 21 30 hod. a to chodil o 19 hod. neviem co sa porobilo 😖
no uz mi vyzivuje na kolenach tak ideme vonku hajat pekne snezi 🙂

zuzana612
12. jan 2010

Vidim ze sa dobre bavite na moj ucet 😠 Ale musim vas sklamat, stale som tu, do dvanastej to urcite nestihnem porodit a ja tipujem chlapca, aby som vyhrala 😀 😀 😀 A kedze byvam v Liskovej a kamionisti strajkovali na hlavnej ceste v RK, ja by som sa do porodnice dostala bez problemov, lebo na tej ceste kamiony vobec nechodia a nemocnica je hned na krizovatke, tych 20 metrov by som uz presla aj pesi 😀

Inac aj my sme mali vcera dalsi uraz, som myslela ze o osmej vecer ideme letiet na pohotost. Lebo nas Matus si nasiel najnovsiu zabavu skakanie po sedacke a sa mu smyklo a rovno hlavou na sklo na stole, tak som myslela ze ma hlavu roztatu, nastastie ma len 2 skrabance za uchom. A to bola pri nom starka a starky, ale tak to zadunelo, ze som vyletela z postele za sekundu. Ale ani moc neplakal, o 5 minut uz salel dalej. Ja by som mala asi kupit mojmu dietatu nejaku poriadnu prilbu skor ako bude neskoro. A asi poviem dr. ze chcem ist s nim na rontgen hlavy, lebo tolko krat kolko on uz spadol na hlavu, tak by som chcela mat istotu ze mu tam nic neostalo, nieze za par rokov mu zistia nejake krvne zrazeniny alebo co 😖

Maca, tak ked budes s tou pani ucitelkou, tak sa jej opytaj co k tomu vsetko treba a od kolkych rokov beru do skolky. A povedz ze nas Matusko je take zlate dieta, a ze verim ze za pol roka uz druhe deti bit nebude 😀 😀 😀 Vcera tu bola kamoska s jej o rok starsim synom, a Matus sa pustil aj do neho 😀

zuzana612
12. jan 2010

hej Bibka, rozbieham sa, ale akurat tak do upratovania 😀 😀 😀 Bolesti ziadne, brucho netvrdne, ale ak mi zajtra povie dr. ze mam prist do poradne este aj o tyzden, tak mu urcite nieco urobim 🙄

zuzana612
12. jan 2010

Inac dnes by sa mohlo narodit, lebo to by bolo medzi detmi presne 22 mesiacov. To by si hadam aj ich otec zapamatal ze sa obe deti narodili 12-teho, co je mesiac narodenia aj jeho manzelky 😀 Aj ked svagor tipuje na zajtra, lebo to ma narodeniny on 😀

sophie1981
12. jan 2010

zuzana???...si to ty????.... 😕 ...a preco este nerodis????? 😅

sophie1981
12. jan 2010

Veronika, uz vyrazame....prezvonim, ked budeme dole...ze p nas pridete...javascript:addEmoticon('😀','vBody')

anape
12. jan 2010

ahojte baby,
tak predbezne sme dohodnute na stvrtok,detaily a cas este upresnime 🙂

inak zuzke aj ja tipujem chlapca, hoci jej veeeelmi prajem dievcatko, no na druhej strane najhlavnejsie je, nech je vsetko v poriadku, no nie?
ved ak nevyjde dievcatko teraz, daju treti pokus 😀

zuzi to mas pravdu, zeby to mal daniel jednoduche, keby sa opakoval aspon rovnaky den,lebo chlapi su v datumoch mimo, aspon vacsina tych co poznam 😅
moj muz si pamata datum svojho narodenia, nastastie aj mojho a tiez mojej mamky a to len preto,lebo ma cislo domu 37 a narodila sa 3.7. 😀 , ale u svokry tymto stale zaboduje 🙂
no a spomenie si aj na datum svadby a narodenia deti, no niekedy musi trochu popremyslat 😀

pekny den vam prajem 🙂

rybecka
12. jan 2010

Ahojte,
Zuzana ma nestvi ze si tu 😠 😀 joj chudatko si to cakanie je o drzku. volaj Danielovi urobte si tutumutu rychlo a ze ides.
Anka mne vo stvrtok nehrozi stretko robime svadbu a je dost okolo toho prace musim mamke pomoct a ktomu este moje 2 deti 😝 a dnes mi zobrali oca do nemocnice idu mu stikat mandlu a posielaju na hystologiu lebo mu hrozi rozpad podnebia 🙄 😖 takze super cas v sobotu je svadba a on v nemocnici no ked sa dari tak sa dari 😝
a este Ondrejko si zmyslel ze doobedu spat nechce a az teraz zaspal od rana siedmej vsetko je proti mne 😅
takze mame perny tyzden 😝 😝

sophie1981
12. jan 2010

jeej, janka o chvilu svadbuje....to je smola s ockom.... 😒 .....ale uvidis, vsetko dobre dopadne.... 😉

zuzana612
12. jan 2010

Jani, to je smola s ocinom, hadam sa do soboty vrati z nemocnice. ALe nejaky dobry kolacik by som si dala zo svadby 😝

Aj u vas zacalo zase snezit??? Mna z tohto pocasia uz trafi slak

susana28
12. jan 2010

Ahojte kočky. Tak dnes som bola v Bile za debila. Doma vymieňam s "rodinnými príslušníkmi" stravenky za euráčiky. Takže dnes som sa vybrala do bily aj s tou jednou stravenkou. Reku kúpime žrádlo pre našu cicinu. Pri pokladni som sa jej pýtala, či sa u nich platí stravenkami. A tá buchta pri pokladni, že áno ale len na potraviny. Tak reku ok, zobrala som to krmivo, a pri pokladni mi povedala, že nie, že mačky predsa stravenky nemajú. Tak som jej povedala, že to žerem ja a ju nič do toho. Ale nemalo to zmysel. To len tak na okraj.

Zuzanka, ty si ale vytrvalec 😅 😅 . Nič to, o to viac sa budete z malého bába tešiť, keď už na seba necháva tak dlho čakať.

Rybečka, ocino to možno do svadby stihne. Len potom striehnite na tie výsledky z hystologie, aby ste nedopadli tak ako my 😖 .

sophie1981
12. jan 2010

zuzana, ty by si si dala kolacik, ja by som zasa isla zatancovat..... 😝
susana....vasu cicinu odignorovali a vyradili s family tree......fuj, hanba bille.....ja som tam kupovala len raz...nejako sa mi tam nepozdava.... 😝 ..ja mam rada kaufland 😀

veronika1982
12. jan 2010

joj my sme si zdriemli.. nejako nas ta navsteva vystavila. ha ha. som myslela ze pojdeme teraz vonku ale nejako sa mi nechce ked je take pocasie...

ja som raz tak skusila v hypernove este ked sme mali kocura a konzervu mi nechcela zobrat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre