Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
7. apr 2010

my sme spali hodinku...aj nieco.....a teraz tu len dieta chodi a roztahane reve ze beeee, meeee, aa.... 🙄 ...a mna tak boli hlava..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ..

sme boli na stavbe, Katka konecne nevola na macky havo ale cicici..... 😉 ....

veronika.....ja som sa nesmiala hej?......

kukulik30
autor
7. apr 2010

ahojte baby, prisla som sem kuk, ako je vonku uz teplejsie, sa mi moc nechce pisat 😀

adi, vitajte aj s Markom doma 😀 Zuzka, takze definitivne stahovanie do Huty 😀 no supeeeeeeeeeeeeer... 😉uvidime nazivo Natalku 😵
a k teme svadbe sa pridam k bibke a maci, kedze my sme tiez boli celi happy, ze sme mali cca 60 tisic vyzbieranych, zdalo sa mi to straaaaasne vela 😀 ...no kukam, ze doba je ina teraz....asi sme mali s tymi svadbami pockat 😀 😀 😀

dnes sme kupili Samkovi novy bicykel, tak sa tesim, taky paradny, uz nie ten celkom maly, ale ten vacsi...a normalne siel od predajne az k obchodu k mm skoro sam, pekne tocil pedalmi a manevroval paradne 😵
takze asi pojdeme este aj teraz von a trenovat 😀 len cakam mm

susana28
7. apr 2010

Veronika 😉 , hovorím na živo som ťa nevidela, ale na fotkách a na videu, kde matejko tancuje a vidno ťa tam od pása dole 😀 pôsobiš na mňa tak, ako som ťa opísala 🙂

Gabka pred dvoma týždňami, mal 11,5 mesačný synovec detto teploty nad 39, hrdielko ok, tak mu doktorka vzala krv, a zistili, že má nejaký výrus, tak im nedala žiadne antib. len kázala dávať od teploty na striedačku brufen a paralen, a do 3 dňoch to bolo ok, len sa im ešte vysypal, ale na to ich doktorka upozornila.

susana28
7. apr 2010

Livka ahoj 😉 , prepáč, že v pondelok čo sme sa stretli pri centre v madarase som sa veľmi nepristavila, ale už som mala na prd náladu, lebo mm na druhý deň odchádzal, a tiež som malú z kútika musela ťahať, lebo babka nás už s nákupom čakala dobrú pol hodku na parkovisku. Tak ešte raz prepáč, za moje neslušné správanie 😉

A samko má ale taký bycikel s prídavnými kolieskami, nie?

sophie1981
7. apr 2010

susan, co pises, tak taku chorobu mal aj veronikin matej....3 dni horucka, potom vyrazky...myslim, ze s atova siesta choroba/??....veronika opravi, ak sa mylim..... 😉

sophie1981
7. apr 2010

livia...dieta ti rastie, tak rastie aj bicykel... 😀

kukulik30
autor
7. apr 2010

ahoj susi...nevadi, aj tak sme potom hned k vchodu, lebo sme cakali kmotrovcov, mali dojst 🙂
nabuduce pokecame dlhsie 😉
hej ma pridavne kolieska, takze potom, ked uz mu to pojde a troska vyrastie, tak dame dole 🙂
no dosiel mm, ideme bicyklovat 😀 papa

gabkazabka
7. apr 2010

Zuzi,Bibka,ja som uz tiet myslela,ci to nebude ta siesta choroba,no uvidime,ale moze mat dieta tak dlho taku vysoku teplotu?V noci oka nezazmurim 😒 ☹
Livi,tak teda Samko je uz velky chlap na takom bicykli 😉

veronika1982
7. apr 2010

hej vola sa to siesta choroba. tri dni su horucky a na stvrty a piaty den sa dieta vyhadze na bruchu a na chrbatiku..na to nedavaju ziadne antibiotika. nam velmi pomohol nurofen, paralen vobec a potom zabaly..a presne tak ako nam povedala dr tak sme prestali mat teploty a na druhy den rano vyrazky.. a vsetko sme mali ok. krv, krcne ok...

no nic idem si uspat dieta..ja neviem ako tak dlho vydrzi fungovat. ty kokso od 10.33...

anaja81
7. apr 2010

dakujem baby za rady a podporu....uvidime ako sa to cele vyvinie...a ak nahodou nic z kojenia nebude, tak nebudem ani prva ani posledna, ktora odsava a krmi dieta flase

a asi ste si nevsimli, ale pytala som sa vas ako si zmenim v mojom pase stav, ze uz nie som tehu ale mam maleho.....pozerala som v nastaveni a nic take som tam nevidela

Bibka, tak to si bola presne na tej izbe ako ja, len ja som spala na tej druhej strane....ja som na snehulku so siedmimi trpazlikmi pozerala 🙂 .....no a je to tam presne tak ako si to opisala....hotova pohroma, keby som tam mala o den dlhsie tak asi uz zosaliem.....a ten bohovsky vyhlad z okna....no comment

veronika1982
7. apr 2010

jupi jupi mi uz spime...vypil puding a ani cicku nechcel..

adi nic si z toho nerob ale hlavne je nevzdat sa..

dana333
7. apr 2010

anaja klikni na svoju fotku, potom napravo pod tvojou fotkou máš ceruzku tak na ňu a potom hore si vyber tehotenstvo a rodina a tam si to zmeníš

rybecka
7. apr 2010

Ahojte,
LIvia aj my sme dnes kupili Matejkovi bicykel ale on bohuzial nevie vobec ist na nom nechape ze ma tlacit do pedal 😖 NO moj macik kym sa to nauci tak Ondrejko uz bude davno bicyklovat.
Dnes nespal vobec zobudil sa rano o siedmej a teraz siel spat 😕 nechapacka co to je ale vystrajal dnes riadne 😝 som hotova a teraz som sa vratila od zubarky a cele usta mam umrtvene a mam na to zlost 😠 chodim jak postiha 😅 no idem upratat kupelnu lebo je tam plavaren Ondrejko sa kupal 😀

denisocka
7. apr 2010

anaja,to nieje dobry postoj ku kojeniu, taketo zahadzovanie flinty do žita . niesi natom tak zle aby si mala mať strach,že to nerozkojíš 😉 neboj nič a hlavne odsavaj a skušaj .

ja som ležala 2x v nemocnici a 2x mi operovali prsník pre abscesy,naprv som mala asi 10 malých a cicku jak melon a o 2 týždne jeden s 2,5dcl hnisu . asi 2mesiace som kojila len z 1 prsnika,a z druheho opervaneho odsavala a mlieko vylievala bo bolo s kvou a nakoniec sme začalai používať aj chorý prsník a za par týždnov sme rozkojili aj ten a kojili sme o dušu do 17mes a prestal len kvoli tomu,že dovtedy len cickal a malo jedol a potom nam došli vysledky že nieje alergicky na mlieko a začala som mu davať Dráčiky a pribinačiky,tak sa nevedel dojesť až sa odstavil

veronika1982
7. apr 2010

dani si ma predbehla.. akurat som isla napisat adi ako to zmeni... sa nehram.. ha ha

no proste dnes bol pre nase deti nespiaci den.. ja som az normalne mimo toho ako tak dlho vydrzal...

denisocka
7. apr 2010

😀 moj spal 3 hodiny a ja s ním,tak aky nespiaci

veronika1982
7. apr 2010

cest vynimkam

kukulik30
autor
7. apr 2010

no uz sme spat..paradne mu to ide..normalne som na neho pysna 😀 😀 😀 este mu mm znizil kustik sedadlo a nahol volant k blizsie k nemu...takze teraz he to uz paradicka 🙂
janka, tak dam si bickos tour v meste na namesti 😀

adi teraz som poriadne docitala, ze mas problem s dojcenim...nevzdavaj to tak rychlo 😉 ..deni ma pravdu, este to kludne mozes rozbehnut, len skusaj skusaj 😉 vekla zien to takto rychlo vzda a pritom by mozno krasne rozbehli mliecko...niekedy si babo dlhsie zvyka na cicinu... 😉
deni..fuha, mala si to pestre..ale klobuk dole, pekne si to zvladla 🙂
aj my sme mali pekny spiaci den 🙂 mne spal 1,5 hodky a ro uz ma skoro 3 a pol roka 😀 😀 😀 mam to ja ale zlate dieta 😀 ale zato ked nespi tak je ako za troch 😀

veronika1982
7. apr 2010

joj kolko my sme sa natrapili s kojenim aj ked papame cez klobuciky. a tiez my kazdy hovoril ze s klobucikmi nemam sancu kojit dlho a aha chlapec bude mat rok...a tak nam to aj vyhovuje..takze adi hlavu hore...

no ja som zvedava ako bude spat zajtra...

sophie1981
7. apr 2010

my este stale nespime....ale zlostime o dusu...som dnes kukala do pusy a tlacia sa nam ocne zubky....tak uz viem, preco tak serinka moje neserinkave dieta..... 🙄 .....ale aspon to uz budeme mat za sebou...potom este stolicky.... 😝

idem ja zalahnut, zeny ne je taaak zle ze ma ide slahnut o zem...dam kacik cici, dufam ze zaspi a ja spim s nou.....nervna som jak tiger, tak nech niekomu neublizim.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ...mm je k tomu najblizsie.....uz ma na male..... 😝 😠

tak dobru noc, zajtra sa vidime.... 😉

anaja.....joooj, na ej posteli lezala spolubyvajuca, p. dr z LE......ale vy uz aspon plastaky ste mali....ked sme my lezali, tak akurat menili tie zelezne...prachu ako na sahare a prievan ako v jaskyni.... 😕 ......a obedy v obedaroch...blee.... 😨

a len skusat a skusat....ale zasa ja som zastancom radsej mamina na um a v pohode ako stresujuca z kojenia.... 😉 ...ale netreba sa hned vzdat!!!

kukulik30
autor
7. apr 2010

moje dieta tiez este nedrichme, a to chceme kuknut film Noc v muzeu 2 😅 tak asi budeme musiet pockat 😀

veronika1982
7. apr 2010

od nas uz odisli babka s dedom a dedo vyfasoval cestovnu tasku ale nocnik sa uz nezmestil tak budeme kakat do velkeho zachoda. ha ha.. skusime..

tak zajtra dojdeme pozriet katku a potom pojdeme ku babke a budeme tam az do nedele...
dobru noc

denisocka
7. apr 2010

my sme dnes zaspali oooovela skor,už o 20.30 bol tuhý 😨 😨 😨 😨 ináč zaspava po 21.15

anape
7. apr 2010

ahojte baby,
hlasim sa po dlhsej dobe, akosi v poslednom case nechodim ani na net, maximalne tak raz denne zapnem, pozriem maily, nejake novinky a padam...vela casu travime vonku a potom vecer sa mi nechce pozerat do pc

popisali ste toho za ten cas hodne,tak sa vas snazim docitavat... co sa tyka rodinnych vztahov,tak poznam velmi vela smutnych a zlych osudov rozhadanych rodin a mam pocit, ze velmi casto pre take banality...je mi to ako vystraha a snazim sa mat nielen s najblizsou, ale aj vzdialenou rodinou dobre vztahy,lebo moj nazor je, ze zivot je kratky na to, aby sme si ho zneprijemnovali takymi hlupostami, kazdy sme nejaky...a hlavne nikto dokonaly, no nie?

svadobne dary sme dostali cca 100 000sk od cca 120 ludi, ale to vratane deti, takze niekto viac, niekto menej... par dni po svadbe som vacsinu darov vedela od koho su, no teraz by som si uz nespomenula a je mi to aj jedno, ved kazdy nech da nakolko sa citi a ako si mysli, zeby sa "patrilo".... ja si to stale preratam cca na naklady ktore na nas maju a plus prihodime nieco "na kavu"

zuzi aj moja mamka je v tomto taka ako ta tvoja, uz je na dochodku, ktory ma nic moc, no stale nam a vnucatam chce dat co najviac, za co ju aj karham, lebo viem, ze nema nazvys... kedze bola od 32rokov vdova s troma detmi,tak sa mala co obracat a aj napriek tomu nasetrila kazdemu z nas troch po 50 000sk, ktore nam dala pri svadbe, ale moje chcela znasobit v case bmg,tak ich tam dala,pekne narastli a bola ich vybrat dva dni pred krachom o ktorom samozrejme netusila, no prehovorili ju este na tri mesiace a to bolo osudne, prisla o vsetko...tak mi jej bolo luto a popreklinala som vsetko mozne, nielen kvoli peniazom, ale najma kvoli mamine, ktora sa neraz ukratila o nieco,len aby bolo pre nas a dopadne takto smutne.... no napriek tomu jej to nedalo, ze bratom dala a mne nie, tak bola kvoli tomu dvakrat v rakusku pri jednej babke, dala peniaze mne a est e mi zobrala aj na rocne splatky ruru do kuchyne....
a aby som neukrivdila svokre, tak ta nam ako dodatocny dar kupila sedacku do noveho domu za cca 20 000sk

ale uz som sa rozpisala....tak padam....dobru noc

veronika1982
8. apr 2010

dobre ranko.. tak mna rano cakala smska ze sa kamoske spoluziacke zo strednej narodil chlapcek alex 4180 g a 54 cm.. panecku to su miery. ona tu chodila sem tam pisat ale potom prestala..joj sa tesim lebo vcera sa aj dalsej spoluziacke narodil tiez chlapcek filipko..

my noc strasna..

veronika1982
8. apr 2010

dobre ranko.. tak mna rano cakala smska ze sa kamoske spoluziacke zo strednej narodil chlapcek alex 4180 g a 54 cm.. panecku to su miery. ona tu chodila sem tam pisat ale potom prestala..joj sa tesim lebo vcera sa aj dalsej spoluziacke narodil tiez chlapcek filipko..

my noc strasna..

veronika1982
8. apr 2010

a nechapem preco mi to odoslalo az 2x

sophie1981
8. apr 2010

dobre ranko...ja uz varim obed..... 😝 ,,....

veronika....si akcna.....pisat na 2x.... 😀 😀 😀 😀 ..

my noc v pohode...mna bolelo brucho celu noc, Katka otravovala len 2x....tak sa dalo..... 😉

veronika, das aj matejkovi z nasho obeda??....spenat s cestovinou, ze viem, ci odoberiem trosku prenho bez taveneho syra, dam mu len smotanu.... 😉

denisocka
8. apr 2010

my sme sa zobudli o 7.30 takťe parada, ja som sice v noci zaspala až po 00.30 ,ale čo už - to bude tým tehotenstvom

veronika1982
8. apr 2010

mozes mu trosku nechat a aj syr moze mat ten on papa.. ja mam sice pre neho spravenu polievku babka mu vcera navarila a doniesla mu ale ochutname aj z vasho...o ktorej mozeme prist?

sophie1981
8. apr 2010

kedykolvek...obed navareny......ale asi pojdeme von......lebo dnu zdivieme..... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre