Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
21. máj 2010

ale nie....asi dojdem...uvidim ako bude Katka....ale nechce sa mi uz trcat doma......a uz len koly tym coccies musim prist.... 😝

sophie1981
21. máj 2010

a relax by to pre mna bol, keby som vedela, ze Katka je uplne v pohode v Markusovciach....ale kedze ona tam zvacsa preplace, tak mam nervy.......snad do hodinky dojdu....
😒

antoniab
21. máj 2010

jaj som nepopriala tamarke vsetko naj k 5 mesiacikom boze ved to zachvilu budu slavit nase deti rok 😅

a potom sa tu budem ja pytat co jej kupit 😀 😀

ja si idem dat sprchu konecne som natom podstatne lepsie asi to odislo k zuzane 😀 😅 tak skore uzdravenie

ja dnes tiez zvazujem ci neist niekam na navstevu 🙂

sophie1981
21. máj 2010

zasa ten cirkus ales beha po sidlisku......poprve, na slovensku, poprve ve vasim meste....drezura americkych bizonu......no mna osobne drezura tychto zvierat vobec nelaka..... 😝

sophie1981
21. máj 2010

baby, uvazujem kupit tu clonu na leto...co myslite?

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

veronika1982
21. máj 2010

no ta clona je fajn..

my sme boli doobedu vonku a teraz papal dukatove buchticky a ideme spat a poobede ideme do svitu.

a vieme uz vyliezt na postel a vcera prisiel na to ze sa ta zavesit na chladnicku...no parada.. zajtra ideme na vikend na mier..

sophie1981
21. máj 2010

Zuzana, tak uvidim ci dojdem,. kedze ako som predpokladala, Katka zaspala v aute, takze teraz spi, ked potiahne hodinku a pol, tak vstane o pol druhej,. autobus mi ide niekedy o stvrt na tri, co sa mi uz neoplati, lebo dojdem o tretej a o hodinku sa mozem balit, aby som dosla domov....takze tak.....zasa pekne poobedie...... 🙄 ....som sa tesila ze vypadnem.... 🙄

zuzana612
21. máj 2010

zato moje dieta este nespi, vykrikuje uz skoro hodinu z postielky, tak som zvedava kedy zaspi. Cookies su upecene, vypadaju super, este uvidim ako chutia ked trosku vychladnu 😝

Ja sa napchavam kapustnicou, myslim ze lili dobre precistila brusko, dnes sa uz tri krat posrala 😀

susana28
21. máj 2010

Zuzi a ten recept na cookies je ťažký? Lebo ak to zvládne aj začiatočník, tak by som to skúsila, v tom prípade ak budeš mať čas, tak hoď recept. Možno bude rovnako populárny ako ten na mafiny 😉

antoniab
21. máj 2010

zuzi no hod recept 😉

pondelok som robila babouku skusila som zas inu no nevisla z formy len polka 😀 😀 a zas by som si nieco dala mam neodskusani recept na tvarohovy kolac ale nemam tvaroh 😒

bola som navnadena ze dnes niekm vypadnem som chcela ist k svagrinej lebo zajtra je julii no po sprche ma to nejak preslo 😝 uvidim ked sa mala vyspi ci sa nenavnadim zas 😀 😀

veronika1982
21. máj 2010

tak my uz bubkame a ja pucim jahodovu cokoladu figaro. stihla som este umyt podlahu..

ja sa zase piplem s vatikanskym chlebikom.. sa mi dostalo pod ruku cesto a bolo mi to luto vyhodit..takze cakajte koho najblizsie obdarujem jednou castou z cesta...

zuzana612
21. máj 2010

To moje starsie dieta stale nespi, rozprava si v postielke, ked ho vyberem tak o stvrtej mu uz nebude rady co bude taky unaveny 😠

Baby, cookies sa daju jest, ale nie su take uzasne ako som si kupovala v jednom ochode v uk, budem dalej hladat recepty a skusat a ked najdem nejaky fakt uzasny, tak ho sem hodim 😉

lydia22
21. máj 2010

Ahojte tak sme doma,na tyzden uz len kontrola u neurologa.bubka v autosedacke-zaspal uz v aute tak luto je budit.jój jak fajne je byt doma.dala som si sprchu,kapucino,zbehnem na maly nakup kym je muz doma lebo o 3tej este musi na 3hodky do roboty.chystam sa s malym aj vonku lebo 2 dni nebol a uz to chyba,pekne vo svojom kociariku.tak sa majte krasne a pekny den.pa

zuzanale
21. máj 2010

Ahojte
Lydka tak super že ste ok 😉

my už pobalení väčšina vecí v aute Timka už skoro aj v BA lebo tá išla so svokrovcami už doobedu a my vyzdvihneme tatika v PP a hajde smer BA akurát dúfam že zacuvam a dakde nečuchnem lebo mm dal nalepiť tmave folie a ešte som nezvykla 😝

gabkazabka
21. máj 2010

Ahojte,my sme boli doobedu cely cas v meste
Lydka,super ze ste uz doma,to nemocnicne prostredie som vam vobec nezavidela,a super ze je vsetko o.k 😵
Zuzka Le-stastnu cestu a prijemne nakupovanie 😉

rybecka
21. máj 2010

Cafte,
tak nakoniec som bola v hyperke u kadernicky a som spokojna velmi pekne ma ucesali a nafarbili 😉
a vcera som bola v cirkuse s Matejkom bolo super vozil sa na ponikoch len bolo dost dlho 2 hod. uz sa po hodine nudil on len zvieratka ho zaujimali a klauni a artisti uz nie.ale mal tam partiu deti tak behali 😉 mne sa to celkom pacilo nebola som v cirkuse vyse 20 rokov 😅
no idem dovarit a idem si po Matejka a dnes vecer mam stretko zo spoluziackami tak mame damsku jazdu tesim sa ze vypadnem 😉

lubkatobi
21. máj 2010

lydka, super, ze ste uz doma...

gabi, mozno sa niekedy nahodne stretneme v meste... aj ked ja som vacsinou na mieri

gabkazabka
21. máj 2010

No Lubi,mohli by sme sa stretnut,ked neprsi,tak sme v meste kazdy den,Ja to mam hned za rohom.Ale este som nikoho nestretla 😲

lubkatobi
21. máj 2010

Gabi, a o ktorej chodis von? mozno sa nam niekedy podari stretnut... sidlisko vychod je na konci Letnej?

gabkazabka
21. máj 2010

Ano Lubi,na konci pri letnej,nedaleko divadla 😉
Do meste chodim vzdy doobedu a prechadzame sa tak do 12:00 max do 13:00.Potom ideme domov,lebo Ninka poobede spi

antoniab
21. máj 2010

no nakoniec sme nikam nesli len knam von na dedinu mala ma spi v kociku nahodila som sportovu verziu a ta sa neda koplet poskladat takze mi ho nevezmu do lietadla 😠
takze musim pozriet nejake easy golfky nieco som videla i v babycentre sami jedene pacili nieco do 100eur stali tak to budem musiet is opacit
veronika aj tvoja bugi sa mi lubi ak pamatas hod link raz si davala ale nenasla som 😒 dik

maca77
21. máj 2010

Susi, ešte sa vrátim k tomu výberu darčeka na meniny, ako si spomínala pre Vanesku ...
... je to síce pekný nápad, nech si dieťa vyberie, ale podľa vlastných skúseností je to vhodné pre staršie deti, ako napr. náš Adam .... on už je vo veku, že vie čo sú peniaze, že za hračky treba platiť a aj akú majú hodnotu ... doteraz to bolo tak, že sme nemali problém sa zastaviť v Dráčiku, on si popozeral hračky, vždy ukázal čo by chcel a potom keď mal sviatok tak sme mu to kúpili ... minulý rok dostal na narodeniny od našich peniaze s tým, že si má vybrať také Lego aké on chce, tak si zobral peniaze a šli sme s ním, že si ho kúpil ... asi pol roka na to mal nejaký jeho spolužiak sviatok a Adam došiel domov s tým, že ten spolužiak si mohol ísť sám vybrať do Dráčika hračku... tak som sa ho opýtala, či aj on by si chcel takto vybrať a vravel že hej ...
... myslím, že malé detičky aj keď ti prikývnu, tak nie celkom chápu, že tú hračku ktorú si sami vybrali majú akože na narodeniny a stáva sa potom to, že prídu babky, dedkovia, tetky, ujkovia, všetci zablahoželajú a ty povieš, že už darček dostalo ... lenže oni si skôr zapamätajú, kto im blahoželal na oslavách a po čase, keď sa ich niekto opýta, čo dostali od mamky a ocka, tak povedia že nič ... určite čakajú na prekvapko aj od rodičov....

Lydka, super že ste už doma a hlavne že je malý v poriadku 🙂

maca77
21. máj 2010

ja idem predávať tiež športový kočiar- golfky ... používaný len párkrát v lete, keď sme šli do mesta alebo niekam do obchodu, že som ho mohla šupnúť aj neposkladaný do auta ... ináč som ho denne nepoužívala, lebo po našich cestách by som ho akurát tak rozbila
... to len keby náhodou mal niekto záujem, my máme červený ... musím ho nafotiť a hodiť aj na MMB

maca77
21. máj 2010

ešte som zabudla napísať názov - Coletto Fiorino 😎

Bibka, tá clona dobre vyzerá

sophie1981
21. máj 2010

mata, ja by som ti aj pozicala nase golfky, ale nedaju sa dat do lahu.....a to nem dobre pre Timeu.... 😝 ....

sme boli v meste a paraaadne sme zmokli....ma teraz boli pol hlavy, bo ma uz pred tyzdnom prefuklo...tak ma zuby aj ucho boli....auu....

anape
21. máj 2010

ahojte baby,
veronika aj mne sa vcera pacilo a praveze ta hlasna hudba mi k tomu pasovala.... akurat co sa mi menej pacilo bolo, ked tancovali dievcata, to bolo skor ako balet....ale chlapi boli supeeer
a este.... ked tancovala ta kocka v tom cervenom sama, tak sme sa nasmiali, lebo keby bola este trosku sporejsie oblecena, tak by som myslela, ze som v erotickom klube, lebo to jej vystupenie malo taku choreografiu 😀

lydka super, ze ste uz doma, tak si to uzivajte 🙂

bibi ta co, katke sa u babky v markusovciach nepaci? ... ja mam praveze rada, ked mi sem-tam mm zoberie deti a ja zostanem doma, ze si trosku povegetim, aj ked vacsinou to vyuzivam na upratovanie a tak 😝

my sme dnes boli na usnom, lebo petko plakal, ze ho boli usko, ale nakoniec nema zapalene, no ma trosku zapalene hrdielko a to uz z toho ho zrejme trosku pobolievaju aj uska.... mame aj recept na antibio, ale to len v najkrajnejsom pripade, keby sa zhorsilo, ved on uz bral toho roku trikrat ☹
a boli sme na poliklinike u dr.neupauera,lebo dr.paulinyova nerobila, no mne sa to ratalo viac ako u nej, ten doktor je taky cca 50tnik, no velmi sympaticky, s petkom boli od zaciatku kamosi a ani nezaplakal, co mi u dr.paulinyovej vystrajal a plakal

antoniab
21. máj 2010

anape dr.neupaver rodina som rada ze spokojna 🙂

bibi prave nadtym uvazujem zeby som od niekoho pozicala no uvidime 😒 sak ideme len na 2tt

susana28
21. máj 2010

Ahojte, tak nám sa dnes podarilo byť na hodinku vonku, kým nezačal ten otrasný lejak o piatej, tak sme mali trošku adrenalínu, ako sme utekali domov, a malej sa to páčilo, tak som potom trochu aj preháňala, akože kričím, že sme mokré a tak 😀 Síce bibka ty si asi mala ozajstný adrenalín, lebo nás to len tak pokropilo. Ináč zase od štvrdej do pol siedmej sme boli bez elektriky 😝

Lydka, super, že ste už doma a hlavne že malý je ok 😉

Maca, veď práve, že ešte zvažujem, či jej tú hračku vyberiem ja alebo to nechám na vanesku. Keď ja som už niekedy bezradná, že čo by jej urobilo radosť 😒 Niekedy mám pocit, že som sa vôbec netrafila, a zrejme by sa jej páčilo niečo iné. Ale keďže ide teraz len o meniny, tak sa budem snažiť krotiť na uzde, lebo zas drobcovi kupujeme hračky aj keď žiaden sviatok nemá, a nechcem ju rozmaznať natoľko, že jej budem musieť kúpiť všetko čo si pískne 😠 Hoci dnes prišli adidasy, čo sme objednali, tak bolo radosti až po košice, a celý deň v nich pochoduje, a ešte nám prišla letná supravka tak bolaradosť dvojnásobná. Preto už chcem na meninky len nejakú drobnosť, a navyše nám dôjde ešte aj riflový kompletík. Ale už sa teším, keď bude vani staršia, a bude si sama vedieť povedať, čo chce 😉

zuzana32
21. máj 2010

susana 28, že adrenalín,

my máme celý týždeň adrenalín.
Už tretí týždeň sa nám serká auto, vyjdeme zo servisu s novou súčiastkou ktorá sa pokazí, prejdeme 3 km, a odíde ďalšia.
Prv sme kúpili landa sondu, o týždeň odišiel Rouder - či ak sa to volá, ten sme dali vymeniť v utorok, a v utorok odišiela nejaká nádržka, potom vo štvrtok teplomer. No proste úžas. A auto je praktický nové - má len 33 000 km.
Manželovi sa v robote sral nejaký projekt.
Chceli sme kúpiť nový byt, v stredu bol u nás kupec, ktorý chcel náš byt, no medzitým sa predal byt (V stredu) o ktorý sme my mali záujem.
A dnes to zaklincoval dedo. Pred rokom a pol spadol z čerešne ostal na inv. vozíku. A dnes ako začala ta búrka, tak sa chcel schovať a zrazu do neho vrazilo auto, ktoré cúvalo, a jasne, že ho nevidelo 😒 No neskutočne čierny týždeň. A to počasie je už na mňa veľ, ja už chytám depku, a to som dosť silný človek.

sophie1981
21. máj 2010

zuzana 32....vam sa teda dari..... 😨 ...

my sme preckali ten najhorsi dazd v brane v byvalej banickej skole...len tam bol strasny privan, katka sedela pod igelitom, tak ona bola v pohode, ale mne teraz ide urvaz pol hlavy, co mam uzasny prievan...uz som aj ibalgin zozrala a stale nic....boliiii. ☹ ☹ ☹ ....

a k tomu mi mm stiahol fotky, zatial nejakych 1800 ks....a treba to potriedit.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre