Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
1. máj 2009

Ani nič si z toho nerob mne tiež nacúvali 2x 😠 a do tých istých dverí prvý raz rok a pol dozadu a pred vyše mesiacom znova už sme menili dvere 2x 😠

anape
1. máj 2009

zuzi a aj vies kto alebo ten "dobrak" zbabelo usiel?

evitkamalicka
1. máj 2009

ahoj kocky

ivane gratulacia 😵

my mame dnes 7 mesiacikov a do rana nam vysli obidva horne zubky, takze uz mame styri

veronika1982
1. máj 2009

dobre ranko...
medulka poslem vam navod na vytvorenie albumu? je to velmi jednoduche. 😀 😀

moj mm nas vola kurky takze rozsirujeme zverinec..

my sme v noci spali celkom dobre.. teraz spinkame a cakame kedy sa zobudime a ideme na prvu prechadzku s tatikom..

zuzanale my sme mali zo zaciatku potnicky a velmi pomohol repik.. a na tvari sa nam teraz obcas objavia ale pretriem to boralkoholom a zmiznu...

vcera sa mi matej 2x pokakal do plienky pri prebalovani.. nadvihla som mu nozicky a uz to slo... a potom sa mi este aj pocikal.. esteze mame dost laktovych plienok. ha ha..

bibka.. kolaciky.. mnam. dala by som si... matej ma darcek pre katusku a sa pyta ze kedy jej ho moze dat. vies chce si spravit ocko u nej.. 😀

medulka986
1. máj 2009

zuzka,naozaj nebolo času,služila som.A skušala ste malinku umývať v repíku? Tvaričku teraz neolejujte,iba by som ju umývala v odvare z repíka,alebo z lekárne Jarišovou vodou

anape
1. máj 2009

evitka blahozelaaaaam 🙂

nam vysli prve tri zuby pred dvoma tyzdnami a to sme uz mali 9 mesiacov 😉

medulka986
1. máj 2009

veronika,díky,no koho si ja už do toho albumu dám 😀 moji drobčekovia sú už velkí 😝 a toho jedneho už ani doma nemám ☹

evitkamalicka
1. máj 2009

anape dakujem...u nas v rodine mame rocneho chlapceka a jemu vysiel prvy zubok az teraz, takze je to individualne

ninka1234
1. máj 2009

ahojte, dobré ránko. Idem akurát k Ivke tak jej odovzdám vaše gratulácie 😉

medulka ten tlak jej niejak neklasá, ráno o 4tej šla na wc-ko a spadla 😖

veronika1982
1. máj 2009

no ale ved to by bol super album keby ste tam pridali svojich fesakov.. my vsetci tam mame drobcov a vy by ste tam mali uz riadnych chlapcov a nazov by ste si mohli dat.. Moji drobcekovia... 😀 😀

slaviq81
1. máj 2009

Zuzi, ja som Laru prve tri mesiace kupala v repiku 😉
Nemozeme sa zbavit soplikov, Lara ma stale plny nos ☹ Uz je to na nervy 😠

maca77
1. máj 2009

ahojte

ninka, pozdravuj Ivku ... včera sme boli trošku osláviť chlapčeka čo sa narodil kámoške ... tak sme prišli na to, že jej manžel a Ivkin sú kolegovia ... teda aj ten tvoj 😎

maca77
1. máj 2009

medulka, nestriedate sa náhodou v službách so sestričkou z Huty? 😕 🙂

kukulik30
autor
1. máj 2009

uz som spat, pomahala som mm nosit dosky na tu skrinku....anicka, Katka ma termin 27. jula 😉

evitka, blahozelam Adamkovi k zubkom, sikovny, ked mu vyliezli naraz dva 🙂

medulka, ved tam dajte tych svojich "drobcov" 😀 nech tu mame aj vyspelejsich fesakov 😀 😀 😀

kukulik30
autor
1. máj 2009

zuzka, my sme mali tu alergiu iba na tvari, to bolo zvlastne..ale potnicky to isto neboli...vidis repik na ten som zabudla, baby maju pravdu, ten by mohol pomoct, aj boralkohol, ako pise Veronka 😉

maca77
1. máj 2009

Zuzka, píšeš, že Matúško je číslo 😀 ... ešte má možno Ďaleko ku Tamarke, veď si videla ako sa tí vaši chlapci pekne motkali okolo kočiarov a ja som Tami musela naháňať kade-tade 😝 😅

evitkamalicka
1. máj 2009

kukulik dakujeme...a co noveho v Spisskej? my sa tam teraz dostaneme az na trhy

kukulik30
autor
1. máj 2009

no idem makat, zatial pa 🙂

medulka986
1. máj 2009

livka,šak by sa tu nezmestili 😀

medulka986
1. máj 2009

maca,ja som pôrodná asistentka,z Huty máme detskú sestričku 🙂

medulka986
1. máj 2009

ninka,ja mám pocit,že naopak,ivke tlak poklesol moc,preto kolabuje,už som dala cez telefon pokyny sanitarkam,aby sa o nu postarali 😉

ivana2009
1. máj 2009

no

maca77
1. máj 2009

medulka, len preto ma tak napadlo, lebo posledné dni, keĎ ste boli doma ona mala službu a naopak 😀

zuzanale
1. máj 2009

Ani raz to bolo v SNV keď som bola u Dr. a bola som od auta ani nie pol hodinu takže neviem kto a teraz posledne ktosi pred bytovkou ale netuším kto ešte večer bolo auto celé a ráno 😠

ja som Laure tváričku neolejovala odkedy som ju v pôrodnici dostala do rúk ....a teraz ju už neolejujem vôbec pretože jej nerobí olej dobre ona ma skôr suchú kožičku ale ona ako keby nevedela vpiť ten olejček zatiaľ natierame Excipialom na suchú pokožku to je to z lekárne a je to ok a tváričku len voda občas trošku mydielka no ale bežím uvariť repík toho mám doma kvanta 😉 aspoň že dupka je už ok 😉 zázračne zabral sudocrem no hold ozaj každé dieťa iné lebo Timku neuveriteľne dráždil fungoval len imazol 😒

medulka986
1. máj 2009

maca-aj včera ja som končila a ona začínala nočnú 🙂

medulka986
1. máj 2009

zuzka,naozaj každé dieťa je iné 😉

sophie1981
1. máj 2009

ahojtr...my este stale pecieme...uz som babke vravela, ze sa citim akoby som ju vydavala a ie krstila....ved budeme mat 27 ludi.... 😕 😲 ......ale odbehla som si na skok.....

Zuzanale...ja kupem katku kzdy den, v cistej vode, s mydielkom nivea, potom naolejujem olivovym olejom a finito..kazdy druhy den potieram boralkoholom, zahybky precistim kazdy den...a tuk-tuk...zatial pohoda.... 😉

Anka....to je aj moja nocna mora...ze mi iekto oskrie auto...by som zabijala...ja mam vztah k nasmu autu......dokonca ho volame sip..... 😀 😀 .....

medulka, o len dajte fesaciskov, nech si obzrieme aj nieco vacsie ako mrnusov.... 😀

ninka, pozdravuj Matuska a Ivku..... 😉

zuzanale
1. máj 2009

medulka vidím na Laure ale ma mrzí že tú kožičkú má takú háklivú aspoň že tá dupka je už ok l už som sa chystala na kožné keďže aj plienky sme menili a nepomohlo ešte že ma napadol ten sudocrem...... a dúfam že repík tiež zaberie

veronika1982
1. máj 2009

my sme boli trosku von doobedu a ten nas drobec cely cas v kociariku pozeral. ani oka nezazmuril.. my mame nejake divne dieta. podla mna by malo spat ale on pozera na svet... dosli sme domov, dala som mu jest a potom zaspal..

volala som s ivkou tak mliecko uz dorazilo a matusko je pri nej a spinka..dufam ze ten tlak sa jej upravy..

zuzkale vyskusaj modru indulonu... my sme mali suche nozky a potrela som ho indulonou a uz je to super..

sophie1981
1. máj 2009

veronika, len neodporuaj modru indulonu zuzke....ona ju myslim neznasa... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre