Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
9. apr 2009
anape
9. apr 2009

livka dikes 🙂
ja som uz minule hladala nejaku ich stranku, lebo som tiez nevedela ako su omse a akosi sa mi to cez vyhladavac nepodarilo 😕

anape
9. apr 2009

katka a vam stastnu cestu na spis 🙂

kukulik30
autor
9. apr 2009

a dievcata, inak na www.fotolab.sk je akcia, 50 fotiek za 5Eur...objednavky do 14. 4..oplati sa , postovne zdrama 😉 ja vo velkom objednavam, uz asi stvrtu objednavku robim..akurat si treba naistalovat program CEWE Fotosvet, je to jednoduche a cez to uz objednat, aktualizovat cennik a hotovo 🙂

anka, a ja som dlho hladala, kym som sa dopracovala k tej stranke, ale podarilo sa 🙂

megy2
9. apr 2009

...tak sa majte pekne sviatky,vela slniecka, dobrej nalady a rodinnej pohody vam prajem...ja sa ozvem az v utorok pa pa.... 🙂 🙂 🙂

rybecka
9. apr 2009

Ahojte,
tak chlapi sli do mesta Ondrejko spinka a ja mam trocha kludu pre seba tak papam vyzivu 🙂
tiez som spinkala asi taku hodku .
NO dnesna noc bola trosku lepsia ked zaspal rano o pol tretej tak vstal az o siedmej ale budila som sa ze ci nie je hore 😀 😝 tak verim ze sa to z normalizuje.
tak vy vypekate ja ani netusim ze su sviatky nejak to nevnimam lebo vsetko sa toci okolo Ondrejka a Matejka a ucime sa zit vo stvorici 😀
LIvi musim kuknut na tie fotky tiez mi treba dat nieco vyvolat ja uz cez nich mam tu fotoknihu som dala si spravit. Perfektna vec pekna knizka je tam prvy rok matejka taku istu spravim aj Ondrejkovi. 😉
tak krasne prezitie velkonocnych sviatkov 😉

veronika1982
9. apr 2009

aj my sme uz doma a vegetime. dnes ma boli cely clovek a moje dieta ma tak tlaci pod rebra ze az...

janka teraz ani nevnimas ze ide velka noc.. jasne ved dolezite su deticky a vsetko ide bokom..joj uz aj ja chcem mat drobca pri sebe..

aj my sa pripajame ku krasnemu prezitiu vianocnych sviatkov.. hadam ich prezijeme v brusku..

a ktorí kupaci nas pridu okupat????

rybecka
9. apr 2009

Ahojte,
dnes mame tyz 🙂 a hodila som nove foto no idem off lebo uz som unavena a ideme kupat drobca 😵

veronika1982
9. apr 2009

joj aky je ondrejko krasnucky.. a uz aky je veliky..´panecku.. aj ja chcem uz take..

slaviq81
9. apr 2009

Veronika ved vydrz uz! 😀
Ondrejko aky frajer v mikinke a nohaviciach 😎

veronika1982
9. apr 2009

slaviq ved ja vydrzim... ale uz nie dlho ha ha..

hejze je z neho frajer? sa onho pobiju dievcata.

kukulik30
autor
9. apr 2009

veronika 😀 😀 😀 takze krasne prezitie vianocnych sviatkov??? 😀 😀 😀 si sa sekla, alebo by si chcela miesto po zadku korbacom darceky...aha, ty si vybita 😀 😀 😀

idem pracovat .....syrova rolada , kysnuty zavin a tycinky s listkoveho cesta ...mnam, mam co robit do noci 😝 tak papa

veronika1982
9. apr 2009

boze ja som ale blba.... ale ja som tehotna takze tehotenska demencia ma ospravedlnuje...

mnam.. netreba ti pomoct? ja sa chystam zajtra spravit babovku a v nedelu eskimo rezy..

ivana2009
9. apr 2009

Janulka Ondrejko je krasnucky a fakt uz aky velky tak nech len rastie 😀 😀 😀
Aj mna uz vsetko boli ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉 😉 par dni zvladnem 😕 😕 😕

anape
9. apr 2009

jani ale ved ondrejko tyzden a jeden den, ci nie? alebo neraces za den tych par minut pred polnocou? 😀

my sme sa prave vratili z PP, boli sme Petkovi kupit topanky a ja som si kupila rifle len o cislo vacsie ako som nosila este pred tehotenstvami... tak som stastnaaaaaa 😀

aj ja vam prajem krasne, pokojne a pozehnane velkonocne sviatky 🙂

kukulik30
autor
9. apr 2009

ondrejko je zlatucky 😵 😵 😵 jaj to mate teraz doma veselo 😉

kajacz
10. apr 2009

ahojte... 🙂 tak dnes som prvá... 😀 😵

Došli sme o desiatej večer, cesta bola v pohode až na usek žilina-martin, kde bola zápcha a išli sme krokom... 😝
šimon spal celú noc, tak sme sa aj konečne vyspali...
Ked budem mat čas, tak vás dočítam...teraz musím vybalovat a zistit stav chladničky...asi pojdeme predsa do Kauflandu... 😉

ivana2009
10. apr 2009

Pekne dobre ranko zeby som bola prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
Hlasim sa 2 v 1 😉 😉 😉 😉 😉

ivana2009
10. apr 2009

oj Katuska sme napisali rovnako 😀 😀
vitajte na Spisi vies co to bude dnes v kauflande 😀 😀 😀 aj nam treba ist ale na taky mensi nakup bezny

pata31
10. apr 2009

pekné sviatky prajem všetkým 🙂

zuzana612
10. apr 2009

Ahojte baby, hlasim sa z Ruzomberka, teda z Liskovej 😀 Nejak som vcera nemala cas sa sem dostat. Dosli sme ok, prva cesta bez doprovodu prebehla v poriadku, Matuska som si dala ku sebe dopredu, vacsinu cesty prespal, zobudil sa pred Mikulasom, to som mu dala flasu mlieka a zvladli sme to 😉 Ked sme prisli domov tak kym obehal vsetky svoje stare miesta, povyhadzoval pokrivky, hrnce a varesky ubehla hodina a uz sme boli von. Tak zase popozeral okolo domu co mame nove, vytiahli sme trojkolku, isli na detske ihrisko a ked prisiel starky tak nam namontoval sedacku na bicykel a isli sme sa povozit. Tak super den, ani neviem ako ubehol. Teraz drobec haja a ked sa zobudi ideme na nakup a potom napiect nejake kolaciky, tak dnes sa sem asi moc nedostanem, ale predpokladam ze to bude tak u kazdeho. A este ked je take pekne pocasie, tak to tu trosku zaspi 😖 Ale dufam ze sa sem budeme chodit dohadovat aspon kde a kedy sa stretneme 😀 😀 😀

Janka, Ondrejko je zlatucky, uz sa mi zacina podobat viacej na teba ako na Tomasa 😉

Zatial pekny den vam prajeme........

veronika1982
10. apr 2009

dobre ranko..
aj my sa hlasime 2v1..

ja by som dnes do kauflandu nesla ani keby davali zadarmo.. esteze mame pod nosom potraviny..

tak si dnesny den uzite vsetci v pokoji a radosti.

diankav
10. apr 2009

Ahojte až teraz som sa sem dostala tak aj ja vám všetkým prajem prijemne prežitie Veľkonočných sviatkov tak ženám veľa vody a chlapom veľa vodky 😀 😀 😀 ale hlavne pokoj ja si ich ani neužívam tiež pri dvoch deťoch ale Dianka sa teší na kupačku tak to je fajn 😀 😀 😀

sophie1981
10. apr 2009

caute...nesptiham, vcera dosla sestra z rodinkou, tak sa venujeme...ona ma take pekne mrnave brusko.... 😵 ....joj aj ja by som uz take chcela...katka mala vcera troska problem zvyknut si ze tolko ludi sa mota okolo nej...Plackala, ale dnes uz je lepsie...som prvy krat nechala malu von, nech kocikuju, ale pravdupovediac vo mne len vrelo a len som z okna spehovala kde su.... 😀 😀 😀 😝

Janka...ondrik je nadherny....chlapina......dufam ze sa mu bude katka pozdavat... 😀

prajem krasne sviatky, lebo neviem kedy sa zase zastavim...papa 🙂 😉

maca77
10. apr 2009

ahojte

pozdravujem všetkých a želám krásne veľkonočné sviatky ... 😵

rybecka
10. apr 2009

Ahojte,
ja som tu zasa len na skok ako inak 😉
Bibka jasne ze sa mu bude Katka pozdavat ved tiez je velka kocka 🙂 zatial mame len 2 kandidatky Lauru tu uz videl 😀 a Katku tak zienky snazilky potrebujeme nutne dievcata.
este je tu Viktoria no ale ona je starsia ale ved aj ja som starsia od svojho muza 😀 tak ratam aj ju 😉

zuzanale
10. apr 2009

Ahojte tak sa hlásim aj ja ale tiež len na skok som hodila foto našich slečien 😎 Laura už spí a Timka pôjde za chvíľku tak mám minútku 😉
Jani aj teba ešte všetko bolí 😖 😝 ja si poriadne sadnúť nemožem ☹

veronika1982
10. apr 2009

ake su krasne 😀 😀

sophie1981
10. apr 2009

ja sa tu dovalim, ze kolko budem citat a tu nic.... 😕 ...sviatkujete co??/ 😅

Zuzana, krasne princezne, zlatucke su....joj, aj ja ceeem.... 😵 ...a k tomu zadku...ja som si prvy krat sadla po 3 tyzdnoch....tak este si vytrpite... 😀 😀 😀

Janka, no dufam, ze ho Laura neocarila az prilis v porodnici.....kedze moja sancu premrhala skorym prichodom..... 😀 ....snad ked ju uvidi v suknicke zaposobiiiii a ocariii...

joj uz sa tesim ked stretmem vase deturence.... 😵 😵

andrejkag
10. apr 2009

Ahojte, bibka presne aj ja som že teraz kým to dočítam od včera 🙂 a tu jedna strana 🙂

Janka Ondrejko je fešáák
Zuzka ten cumlík nemal byť opačne ?? 🙂 🙂

Všetkým prajem požehnané veľkonočné sviatky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre