Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
26. máj 2009

veronika, zeby ma lakala ta " krasna terasa" 😝 ...hlavne, ked tam vidim, stale tie iste neme tvare 😀 😀 😀 to radsej zabehnem na Kosiarny alebo do mesta 😉

veronika1982
26. máj 2009

preco bobkovci?

kukulik30
autor
26. máj 2009

gabka nie, ja by som tiez takeho cloveka potrebovala, ale chudak by sa neodniesol 😀 😀 😀

gabkazabka
26. máj 2009

Tak mi poreadte,co kupit Nine na narodky? ☹

kukulik30
autor
26. máj 2009

veronika , lebo si napisala Bobka a nie Bibka, takze Bobkovci 😀

gabkazabka
26. máj 2009

poreadte=poradte

veronika1982
26. máj 2009

my uz len cakame kedy nas babka pozve na pivo.. ale zatial nic lebo pracuje bud poobede alebo cely den a tatik chodi tiez neskoro domov

gabkazabka
26. máj 2009

aha,aj ja som to az teraz pochopila,ze Bobkovci 😀

veronika1982
26. máj 2009

boze som ja ale blba... ale to je tym nedostatkom spanku..

kukulik30
autor
26. máj 2009

no neviem, gabi, v tom veku sme este kupovali klasika hracky, nieco take naucne s pesnickami, to maju radi deti 😉 alebo trojkolka...nieco, co jej naozaj urobi radost...z vlastnej skusenosti viem, ze veci radost urcite neurobia, to maximalne rodicom...nas Samo ich hned ako chytil do ruk...smaril do kuta...ale hrackami nic nepokazis 😉

kukulik30
autor
26. máj 2009

veronika...to nic, ja si obcas tiez stojim na vedeni 😀

kukulik30
autor
26. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeej, kukajte...ake krasne tuniky 😵 😵 😵 mat tak dievcatko

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

sophie1981
26. máj 2009

s jednym prstom sa tazko tuka do klavesnice co???....ked v druhej matej na cicke.... 😀 ..my uz nakrmene...este sa mama skulturni a sme pripravene... 😉

veronika1982
26. máj 2009

ok aj my uz ideme

sophie1981
26. máj 2009

aj my..... 😉

anape
26. máj 2009

ahojte baby,
nestiham sem chodit, lebo mam doma obidve deticky a vcera som sa bola este aj ostrihat

rano sme boli u lekarky, tak petusko ma ciste hrdielko, no vecer mal zase zvysenu teplotu 😒 a stale je vysypany... lekarka vravela, aby sme este den-dva pockali, lebo ze to je zrejme zo stravy... len nechapem z coho, lebo nejedol nic nove, akurat v skolke mali v piatok hrozno, co doteraz nechcel, ale to by bolo velmi dlhy cas, lebo sa vysypal az v pondelok 😕
no a viktoria v noci poplakavala a mala uplne zastrety hlas, hoci teploty nema... no ale ma chytnute hrdielko a najma hlasivky, tak musime brat antibiotika, lebo ze na hlasivky by aj krciar hned dal antibiotika 😕 ☹

takze budeme cely den travit zase doma a to aj tatino nam ide prec a vrati sa az neskoro vecer a aj obidve babky dnes nemozu prist 😒 , tak budeme mat zase veselo, kedze petko je dost uplakany a vzdorovity

anape
26. máj 2009

co sa tyka tej baby ktora rodila doma, tak ja si myslim, ze az tak v pohode ako napisala to zase neprezivala... predsa len to pisala uz po predychani 😅 ... ale na druhej strane ked sa stane daco take necakane ze treba rychlo konat, tak ja zabudnem stresovat a konam a ked to prejde, tak potom sa roztrasiem a vyplacem 😕

kukulik30
autor
26. máj 2009

no ahojte, ta zevraj vsetci idu do mesta a ja som nikoho nestretla, ani mi nik nezavolal 😒
ale stretla som Ivku neplanovane 😵 taks om videla Matuska, uz sa zberali domov a my tiez, Samko bol uz nervozny, tak mrncal, stale ma potahoval za nohavice....

kajacz
26. máj 2009

ahojte...Šimon spí, tak mám chvilku...teraz som dopísala žiadost o uvolnenie Samka zo školy...

livia- ja som sa tiež motala po meste a nestretla som nikoho... 😒 nooo, asi niecsom v tom správnom meste... 😀

veronika1982
26. máj 2009

no my sme nakoniec boli len tu na mieri a teraz uz spinkame v postielke a ja konecne obedujem ale uz ani na oci nevidim a ta kopa zehlenia musi pockat...a nohy ma bolia kvalitne..

gabkazabka
26. máj 2009

Ahojte,no my sa este len chystame do mesta,Nina zalomila o 11:00 a este stale spi 😕 😝 .Ako je vonku?Asi strasne horuco,vsak?

kukulik30
autor
26. máj 2009

horuuuuuuuuuuuuuuuuuuco, no asi skoncite v parku 😅

katka, no skoda, ze sme sa nestretli 😀

veronika no pekne, vsetci slubujete, ze do mesta do mesta a bum, nakoniec som v meste sama 😀 😀 😀

kajacz
26. máj 2009

livia- tak možno budúci týžden... 😉

kukulik30
autor
26. máj 2009

na buduci uz urcite 😉

rybecka
26. máj 2009

cafte,
my konecne spime od rana nedajboze malemu zaspat. 😝 este cakam velkeho brata ze pojde spat ked uz nezaspi manzelovi v aute a budem mat veget 😵
no dnes je uplne parada vonku Ondrejka som dala do tiena pod tuju a spinka dufam ze sa neuvari v tom kociari.a ja idem zehlit mam riadnu kopu.
nechce sa miiiiiiiiiiiiii
poklebetila by som radsej ako zehlila ale je to nas udel zienky domacej. nie?

ivana2009
26. máj 2009

ahojte tak nik nie je v meste vzdy len ja a livka 😀 😀 😀
pojdeme vonku az neskor teraz spi s tatikom 😉 😉 a mamina ide sup zehlit plienky ze vecer pokoj 😝 😝 😝

anape
26. máj 2009

jani vcera som isla cez iliasovce a pozerala som ci uvidim oranzovy dom, lebo si vravela ze sa neda minut, no asi som farboslepa, lebo ja som ho nevidela 😕 😔 😅 ... v podobnej farbe som videla len jeden, ale to bola skor tmavoruzova a bolo to takmer hned ako som vosla do dediny zo strany od levoce

rybecka
26. máj 2009

anka,
ja byvam v strede dediny skor marhulova farba ako oranzova. a pred nasim domom je lavicka jedina v dedine ked pojdes na buduce cez dedinu od Levoce tak je po lavej strane 😉 som stale na dvore lebo Ondrejko mi spi cely den v kociari.tak sa zastav na kavcu.
inak Matejko prisiel od koznej cely zniceny. on tam siel lebo pod kolenami mal ekzem a nakoniec mu vyskrabovali bradavice na zadku 😕 on tam mal take 5 vyrazky a ja ze je to z plienky alebo nieco take vobec to nevyzeralo ako bradavica.vraj to dostal v bazene a je to virusove ochorenie. 😕 chudak ma celu dupu bolavu. a mame antibiotika na sopel v nose ktory mame uz asi 3 mesiace.
Anka od vtedy co sme sa videli na krcnom a to som bola este tehu a uz Ondrejko ma 2 mes. takze asi tak.
Ideme sa liecit je to tazke v nasom pripade lebo on vobec nespolupracuje robime vsetko s krikom a nasilu 😖
inac ja este nepozehleno ja vytiahla si opalovace kreslo herecka a opalujem sa 😀 ved ked deti spia co by som si neodychla nie? 😉

rybecka
26. máj 2009

kde ste?
ja uz kojim polka pozehlena 😉

slaviq81
26. máj 2009

Čafte,
ja som dnes bola v meste s mamkou, kúpili sme konečne Lare stoličku do kuchyne. Doteraz som ju kŕmila na kolene 😀 A musím na ňu bonznúť, vôbec nechce posledné dni okrem mlieka nič jesť. Ani ústa neotvorí. Môže to byť zubami? 😕 Inak si to neviem vysvetliť 😨

Jani, keď môj oco pôjde najbližšie do Iliašoviec, tak sa mu s Larou vnútim a nájdem si ťa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre