Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
14. apr 2010

Ahojte ja som lenivá sa mi ani písať nechce čas na ... 😝 Laura nervozna konečne zaspala ...

Susan nech sestra na to dia radšej ide ja som mala 7,8 a chodila som tiež a pokial viem do 7,9 hranica 8,2 už zvýšené a a kedykoľvek môže stúpnuť .......

Jani ocovi držím palce nech je to ok 😉

baby ani mňa by ste na tie mafiny nenachytali ale ani na žiadny koláč u nás už 2 týždeň po sebe torta takže koláče 😝 my sme ledva dojedli Laurinu tortu a už bola ďalšia čo mal mm na narodky .......
a ak by aj tak by som musela ísť piecť k našim lebo moja stará plynová rúra upečie tak mäso a plat na nanukove kocky takže take lakotinky si musím nechať na budúci rok keď prerobíme kuchyňu 😅

denisocka
14. apr 2010

ja som si teraz urobila domáce hranolky, papam s tatarku - sranda že som už dobre dlho nemala tatarku a teraz mi ide lepšie ako kečup

zuzanale
14. apr 2010

jaj ešte som zabudla Bibka a retiazku na cumel ništ tak kupiť 😅 😀 u nás sa osvedčila a to máme len z tesca za pár centov Laura ju dre montuje ale drží takže cumel vonku nestratíme a doma má pod každou posteľou nejaký stačí sa len zohnúť 😀 😀 😀

denisocka
14. apr 2010

nam sa najviac osvedčila taka krásna drevena čo maju aj v DM 😵 -retiazka teda

ja teraz pškulujem po ebay avent flaše a ten termo bag k tomu

sophie1981
14. apr 2010

zuzana...jednu mame, z nej si viem dat dole ten cumel.... 🙄 .....a celkovo, von sa jej snazim nedavat cumel....uz nieje zima, uz sa nenadycha studeneho vzduchu...ale plakala pod igelitom v kociku, tak reku ze ju ukludnim...no ju som ukludnila na 5 minut a potom zrazu len krici z kocika ze ce duduuuu, ceee duduuu....ja reku sak som ti dala,......aj som sa vratila spat, kuknut co nenajdem, aj so ju celu osacovala, ci niekde nezapadlo dudu a nist...taky nerv so chtili, ze som sa musela ovladat, aby som jej nacapla po zadku, bo potom len celu cestu revala a kricala cee duduuu... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

sophie1981
14. apr 2010

enisa, ja ti viem ten termoobal..sestra to ma...a udrzi to teply napoj tak ako moj MAM obal.....a je o doooost lacnejsiii.... 😨 ...myslim MAM

denisocka
14. apr 2010

tak na ebay je po 8lb,to by som už brala aj s 4xflaškami po 11lb . no len tak hutam

gabkazabka
14. apr 2010

Cafte
no,hlasim ze forma nekupena-v Madarase ani chyru ani slychu o tepsach na mufiny,vypredane 🙄
Tak zase cakam na manzela,ze dojde domov z prace,ze ficim do Lidlu kupit tepsu 🤐
Deni,Maca,pekne sa drzte 😵
Janka,drzim silno palceky,aby sa ockovi polepsilo 😔
Veronika,to uz v utorok otvaraju Zoo?Mozno pojdeme aj my....nam uz doma sibe,uz druhy tyzden som s ninou cele dni doma,ked zajtra nebude prsat,tak vyjdeme aspon na pol hodinky von,lebo uz sa to takto dalej neda... 😒 .teploty uz nema a z nosa tiez prestava pomalicky tiect,tak snad by sme aj mohli...
Bibk a kde je taky sekac?ja chodim len do Genesisu na letnej,ked maju 50% zlavu,tak sa tam aj oplati
Deni,vcera som do intersportu nestihla,ale mozno pojdem este dnes vecer,tak ti kuknem...
Poradte co kupit svokre na narodky 😖

sophie1981
14. apr 2010

gabka, som sla do toho vedla lidlu.....dnes davali 'cerstvy' tovar......ale bolo tam ludi ako blch.... 😀

sophie1981
14. apr 2010

ja zeriem vodovy melon a taky je fajny....v kauflande mali za 40 centov.... 😝

sophie1981
14. apr 2010

denis...ato ti niekto preposle na svk??...presne tu kapsu ma sestra....

denisocka
14. apr 2010

hej,to by som dala kamoške,alebo sesterke poslať

denisocka
14. apr 2010

sesterka tam robi a v july maju svadbu,tak hadam 4 flaše im do auta vojdu 😅

gabkazabka
14. apr 2010

Bibka,uz som pokukovala po otm sekaci,ale ked vidim tych morgosov na ihrisku a vychadzat ich odtial,tak si to vzdy rozmyslim 😒
mnam melon,teda ten som nejedla od leta 😝
Deni a to budes potrebovat az 4 flase ?My mame tiez aventky,od narodenia len 2 kusy-jednu velku a jednu malu
A ked si kupis casopis mamina za 1,3 e a mas tam flasu od canpol babies_Lovi zadarmo.Ja som kupila,ze bude pre druhe... 😀

denisocka
14. apr 2010

lovi mame, bola v mama a ja dakedy,maly z toho piť nechce. chcela som štart.sadu 2male a 2 velke z amazonu,ale je to za 14lb -tak ešte zvažujem

zuzanale
14. apr 2010

ja používam len mam fľaše síce na začiatku som mala pri Timke klasické ale aj keď pila len čaj to s tým bola oštara zle sa umývali a mohla som pucovať jak som chcela s čaju vždy usadenina naspodu tak som šmajhla do koša a kúpila mam pekne sa dali rozšrubovať umyť vyvariť perfekt teraz sú dokonca lacnejšie ale už sú na princíp klasiky krajšie aj ľahšie a to už neni ono .... mám teraz oba druhy ale na tie šrubovacie nedám dopustiť.... ozaj DMko ich má najlacnejšie 😉

Gaby genezis na letnej asi najdrahší sekač v snv 😅 aj na 50%... už sa i stalo že som v LE kupila v genezise za 1€ bez akcie fungel nové zamatové dupaky a prišla som do snv a tam za take isté chceli 3,5€ 😝 ten vedla Lidlu je ok len treba trafiť

gabkazabka
14. apr 2010

Zuzi,no mne sa uz tiez podarilo kupit zopar super kuskov z genesisu-napr.velky plysovy macko Pooh s kockami (ako novy) za 1,5 e.....rifle next pre Ninu za 1,9 e....ale chodim tam,len ked maju vypisanu zlavu a kupujem veci len ked niesu predrazene...aj v Michalovciach sme mali Genesis,ale zrusili ho,lebo ceny ako v butikoch.... 😠

angelik
14. apr 2010

dakujem krasne, este dobre, ze som sa do tej zoo nevybrala

zuzanale
14. apr 2010

Gaby iu nás uper ceny Timke som naposledy na 50% za 1€ kikikoko vetrovku ale ako novú ,tričko s visačkou za 1 € no proste super keď som šla okolo vbehla som mrknuť aj s kočiarom sa dalo ....... my tu téma sekač a mne akurat svokra volala že už od včera je zavretý vysoký nájom tak zavreli ☹ tak už mi ostane asi ozaj len ten v SNV pri lidli

zuzanale
14. apr 2010

juj ta naša klavesnica za vynechava som že mi u nás super ceny 😅

gabkazabka
14. apr 2010

no Zuzi,skoda ze zavreli 😒 ☹

denisocka
14. apr 2010

Zuzka,ano preto vaham ci avent,ci zas srubovace Mam.v dm maju aj taku sadu a ked pouzijem 25%zlavu ta este lepsie.len obcas vytekaju ak zle zavriem

zuzanale
14. apr 2010

Deni sa mi zdá že aj ta štartovacia sada už je nešrubovacia ale niesom istá lebo pozerám že vrátili šrubovacie v novom dizajne pre tie najmenšie babatka http://www.mambaby.com/vrobky-pitie,11104,RefSt... veď popozeraj tu na ich stránke dá sa aj cez net objednať ale až nad 19€ aj keď neviem či niesu pridrahý fľašu čo som ja kúpila v DM za 3,30 oni majú za 6 😝

denisocka
14. apr 2010

Je dik

zuzanale
14. apr 2010

ono veď vzor si možeš vybrať a cenu mrkneš v dmku alebo inde lebo fakt su drahý túto http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11156&... s ušami a náustkom som kúpila u nás v drogerii za 4,90€ a oni že 7€ tak to je gol u výrobcu drakšie ako inde s rabatom 😠 😠 😠

denisocka
14. apr 2010

Aj ked stale ma laka ten avent 4x260ml za 11lb

veronika1982
14. apr 2010

tak ja som uz stihla pozehlit a matej teraz spi s tatikom...

ja musim povedat ze mi mame malu spotrebu cumlikom teraz som mu kupila 2 nove ale ked to zratam tak za jeho 12 mesiacov mal mozno ani nie 10 cumlov.. urcite menej...fakt na katku a jej cumliky to nema....

ja uz len dufam ze fakt sa to pocasie zajtra umudry /i/ neviem ake y,i tam ma byt...

zuzanale
14. apr 2010

ono zas uvidíš z čoho ti male bude chcieť piť lebo Timke bolo jedno z akej fľaše pila či bol mam, avent alebo klasika , Laura mlieko pije s mam ale čaj jedine hrnček alebo fľaša s náustkom no a švagrinine deti len avent ine nie tak aby si nakomiec nekupila zbytočne hlavne keď chceš kojiť u nás fungujú 3 fľaše po jednej pre každú 270ml na mlieko a Laurina 220 ml na čaj s náustkom iné sú mi zbytočné 😅

veronika1982
14. apr 2010

presne tak ako pise zuzka.. my mame teraz jednu flasu babylove na caj, druhu na mlieko ktore sme teraz zacali pit Hami hajaja, a este jednu mame na puding ale to neviem aka je znacka..a to sme len teraz zacali pouzivat tie dve..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre