Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
7. nov 2009

Ahojte, tak my sme uz v Hute, este ze isiel somnou otec lebo vo Svite mi prislo tak zle ze som musela len presadnut a soferovat musel otec 😖 Neviem ci sa mi nahle znizil tlak, ale zacalo mi byt na vracanie a otazeli mi nohy ako keby ma islo vyvalit. Hroza. Nastastie je to uz lepsie. Matuska som dala spat lebo je stale umrncany, Daniel isiel na futbal, konecne posledny v tejto sezone az do marca, tak dufam ze potom uz aj doma konecne nieco urobi. Otec klasika dokoncuje veci co nam treba porobit. Ja by som mala tiez nieco robit ale sa mi vobec nechce. Vcera som si doma navarila drzkovu polievku 😝 a urobim uz len haluskys bryndzou a to je za 5 minut, tak mozem oddychovat.

Bibka, si predstav ze som na teba nezabudla a to som si precitala tvoj odkaz az teraz 😉 Nanoznik som doniesla z domu a kombinezu mam tu, len mi to potom zase pripomen.

Anka, ku mne sa netreba vnucovat, ja som vdacna za kazdu navstevu a cim vacsia, tym lepsie 😀 Nasu sedacku z obyvacky ideme prestahovat do hostovskej izby a ideme si urobit zatial obyvacku tam, aby mal Matus este viacej miesta na hranie. Takzesa nas tu zmesti vela 😉

antoniab
7. nov 2009

ahoj

tak stale pokope 9 infuzka zanami 😝 lezime a chrbat boli 😅 no co ine ostava

bibi mi sme sli do nemocky tak som nevedela kam nakoniec mame znamu na are v levoci tak sme sa rozhodli pre levocu predsa len lekari sa poznaju iked musim povedat ze sa tu toho dost pomenilo a momentalne si nemozem stazovat je nas tu par takze je klud a sestricky maju na vsetko cas je tu novy primar a vsetci su dost uztretovy
stejne ked ma p.doktor primal tak povedal ze v pripade nudze ma prelozia do presova pretoze tu nemaju taku starostlivost pre tak male deticky a ani neviem ako by to bolo v snv 😕
ale ako kukulik pise nebudem sa predbiehat nie ked som na konci tak nech to aj tak ostane

dakujem za podporu ale aj napriek vsetkemu dufam ze nas cim skor pustia a zbytok si uz odlezime doma 😉

slaviq81
7. nov 2009

Čaute,

u nás všetci spia, a ja sa dopujem kávou, idem zožať úrodu na farmu 😀 😝

Antonia, len sa držkajte obidve, čím dlhšie 🙂

Bibka, zatiaľ dvíham ruku 😉 Len hoď bližšie info 😉

Jani, ten Bebilon som kúpila vo veľkom Coope pri polícii. Keď vojdeš dnu, tak tam predávajú kvety, potom tam je nejaká videopožičovňa či čo a hneď vedľa trafiky je taký kumbálok, tak tam 😉

antoniab
7. nov 2009

ej zase stretko a ja budem v posteli konecne na svk a zas nic 😠 no mozno aj zmotyky vystreli nie 😅 😅

zuzana612
7. nov 2009

Slavka, mna ten Bebilon v Polsku stoji 7,50, takze je to fakt super cena. V tom jednom obchodiku ho teraz mavaju so zlavou, len skoda ze nemali tu 3 co kupujem Matusovi. Ked som ho objednavala cez net z polskej stranky tak tam stal nejakych 9.50 plus postovne. Ale stale sa to aj tak oplati ked tu stoji 15 euro a viacej. Nechapem preco mozu mat poliaci lacne aj mlieko aj plienky a my nie. Ja len dufam ze druhe budem moct kojit tiez aspon ten rok ako Matuska, lebo kupovat 2x plienky a 2x mlieko, tak to mozem ist rovno do prace.

Antonia, aj my drzime palce a ziadne predbiehanie, najskor Pata, potom ja a az potom ty 😀 Ale tu nemocnicu ti nezavidim, ja som bola aj s Matusom presne v 32 tyzdni, tiez koli hroziacemu porodu, ale ja som bola 3 dni pred poradnou na plese kde som sa riadne vysalela, tak som Matusa asi trosku ponatriasala 😀 Nastastie to nebolo take hrozne ako mi tvrdili, kedze som nemala ani infuzky ani som nemusela stale lezat.

sophie1981
7. nov 2009

mata, len sa drz.....pokope co najdlhsie...tie infuzky ti nezavidim...nedostavas s nich triasku??...

takze stretko u Zuzany, Anka, k nej sa mozes nanutit kedykolkvek, ved vidis, ze organizujem u nej bez jej vedomia....ja ji znam, ja s ni zila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
7. nov 2009

taakze napiste kto kedy moze....a najdeme den D 😉

sophie1981
7. nov 2009

ja mozem po, ut, str, st.....pia nem....

zuzana612
7. nov 2009

presne tak baby, ako napisala Bibka, u nas su dvere vzdy otvorene 😉 A kamosky ktore byvaju u rodicov alebo svokry, mozem vam nechat kluce od domu a pridete sa sem schovat a popritom navarit a upratat a poprat mojmu mm 😀 😀 😀

sophie1981
7. nov 2009

zuzana...pridem na kavu...tak po 4...ok?
😉

zuzana612
7. nov 2009

jasne, ja budem tu 😉 A ako prides? Autom? Lebo mozem prezvonit mojmu chlapovi kde je, mohla by si ho trhnut domov nech sa nevyhovara na autobus a nech doma aj nieco urobi 🙄 O chvilu by mal koncit zapas.

antoniab
7. nov 2009

bibi tak mne infuzky nic nerobia neznasam tie 500ml tie strasne dlho tecu a ja si potom neviem najst polohu ale 300ml su celkom ok najhorsie je ked ma idu napichnut to sa stale modlim nech je to nasupa s ihlami nekamaratim ale co pre malu clovek nespravi
ja sa potom ani nepohnem sa bojim aby ta ihla sa tam nehybala iked je to fixnute ale predsa no uz by som brala aj len lieky ale na rannej vyzite to p.doktor este vylucil 😒 ale vsetko ustalo tak aspon nieco 😉
iked ja sa pytam domov kazdy den 😀 😀 mame novu spalnu a to som si ju za ten tyzden co som bola doma ani neuzila 😀 😀
dnes boli nasi tak hned je veselsie 🙂

sophie1981
7. nov 2009

mata, tak super, ze sa to ustalilo...este budes aj pretahovat.... 😀 ...len pekne oddychuj, nech ma kacena dalsiu kamosku......bo zatial mame len chalanov, s kym sa stretame.... 😉

tak, idem kupat Kacu....a hajde spat...aj ked neviem, kedze nam zaspala v aute od p. kobolky...... 😀

zuzana612
7. nov 2009

ja som uz starkeho odviezla na vlacik, masko na zajtra som si riadne nacesnakovala v ramci prevencie proti chripke 😀 tak sa idem osprsit a spat. Matus nevypada na to ze by chcel spat, ale vsak tu ma oca, tak nech sa stara 🙂 Tak pekny vecer....

pata31
8. nov 2009

no uz aj ja by som mohla dosjt na stretko, teda ak sa mozem nanutit 😅 a okrem pondelka mozem zatial kedykolvek 😉

zuzana612
8. nov 2009

Dnes je tu nejak mrtvo, kde ste vsetci v tomto otrasnom pocasi? Ja som od jednej sama, Daniel zobral Matuska na futbal, maju ukoncenie jesennej casti, tak som stihla poupratovat, oprat, ale zehlit sa mi uz nechce 😖 Mozno vecer pri TV ak sa mi bude chciet.

Som zvedava kolke nakoniec pridete, ci to nebude len klasika Bibka s Katkou 🙂 My sme tu stale, tak aj ak sa nedohodneme na jednom termine, u nas sa mozte zastavit hocikedy 🙂

sophie1981
9. nov 2009

dobre ranko....krasne pocasicko mame.... 😝

ja zase nemozem najst mobil.... 🙄 🙄 🙄

zuzana612
9. nov 2009

Bibka, som ti zvonila, ale asi si ho nenasla 😖

anape
9. nov 2009

ahojte baby,
vcera som sa tu neukazala, lebo som rychlo navarila obed a poobede, ked siel manzel spat s detickami, tak som isla ku kamoske, potrebovala som uz vypadnut takto sama aspon nachvilu a pomohlo mi to, prisla som domov vykecana a ako znovuzrodena 😀

dnes mam dost perny den, o hodinku ideme k lekarke, musime zaniest petkove papiere z nemocnice a chcem pod jednym zaockovat aj viktoriu 15.mesacnym ockovanim, lebo uz sme dva tyzdne po funuse a je momentalne zdrava,tak to nechcem viac odkladat, takze zrejme bude dnes veselo a vecer mam este test z anglictiny a zatial som si len narychlo pozrela slovicka, no treba mi este nieco pozriet,nech celkom nepohorim 😕

prajem vam pekny, hoci uprsany den 🙂

sophie1981
9. nov 2009

si zvonila??,,,,no tak ked nieje niekde v aute, tak som ho zase stratila, ale to uz mam take nervy, zeby som hryzla..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzana612
9. nov 2009

zvonila som 2x za sebou a dlho, tak neviem kde si ho zase nechala 😕 Inac mne dnes Matus spal do pol desiatej. Ja som uz bola o osmej hore, ale este som si si nim trosku polenosila, tak parada. Len neviem kedy a ci vobec mi este dnes pojde spat, ale kedze mam upratane, navarene, akurat co som dala este veci prat,tak sa mu mozem aspon trosku venovat 😉 Ale ked to moje dieta ma dokaze unavit viacej ako celodenne upratovanie, varenie, pranie a tak 😀

slaviq81
9. nov 2009

čafce,

Bibka, ty si majsterka v potrošení mobilov 😀 😝 Ja tiež svoj nemôžem niekedy nájsť, Lara mi ho niekde "odloží" 😀

O hodinku ideme na to gastro, už do tej novej polikliniky, neviete či sa tam dostanem s kočom? Je tam výťah, alebo ako? Môžem ísť aj autom, ale to Lara nebude nič spať a bude nervózna. A tak pešky si aspoň na pol hodinku schrúpne.

Ani, my pôjdeme na to 15. mes. očkovanie o 2 týždne, vraj je to dosť brutál 😝

zuzana612
9. nov 2009

Slavka, este ze si mi pripomenula gastro, my sme objednani na stredu ale musim sa preobjednat ked sme tu, dufam ze to nebude problem, len tam nemam cislo. A este som sa chcela opytat, ten bebilon v COOPe a da kupit aj priamo u tej pani, alebo to len objednava

slaviq81
9. nov 2009

Zuzi, kúpiš priamo, má to tam pekne vyložené 😉

zuzana612
9. nov 2009

asi mu pojdem jedno kupit ked toto dopije, lebo do stredy buduceho tyzdna mu asi nevydrzi a minule som mu skusila kupit z Dm babylove a nechcel mi to pit, musela som mu donho davat kakao 😕

sophie1981
9. nov 2009

mobil sa nasiel...v aute..... 😀 .....no ale som s toho na nervy....kata spala 15 minut...tak s nou vybehnem troska von....dam jej obed, a nech pospi von...a Slavka, ty uz davas nutrilon?.....uz nekojis?

sophie1981
9. nov 2009

zase nikoho...my sme boli vonku, Katka pospala skoro dve hodky...tak teraz je cula a plna energie.......aaaaa mame novu vec...uz vieme zmusrkat ocami na ludi.... 😀 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

zuzana612
9. nov 2009

vidim ze nam to tu ozaj nejak zanika, treba zrusit facebook!!!!!!!! Ja som dala Matusa spat az pred druhou a boli skoro 3 kym zaspal, tak ho budem musiet o pol hod. zobudit, nenecham ho spat do piatej a potom bude do polnoci hore. Ja som dnes okrem prania nerobila nic, aj ked by sa mi zislo upratat dole chodbu kde som este aj vodu vyliala, no ale chce sa mi???? Veruze nie 😀 To bude tymto hnusnym pocasim. Mala som si ist radsej lahnut s matusom a miesto toho tu sedim pri PC

maca77
9. nov 2009

ahojte

dnes je nejaký spací deň.... naša Tami vstala ráno o 10,15 !!! a to som sa už premávala po izbe, že ju prebudím a ona nie a nie ... nasilu som nechcela, lebo som potrebovala ísť na DÚ a k malej došiel dedo, tak aby nebola zarevaná a nebol s ňou problém.... tiež zaspala o 15-tej ...

Gajana, pýtala si sa na ten obchod v RK.... dnes mi písala jedna kámoška z RK a že ten obchod je už zrušený .... no Zuzka ťa isto lepšie poinformuje 😉 😀

slaviq81
9. nov 2009

Tak už sme doma. Tá doktorka, no fakt úžas, vždy plná čakáreň 😝 Po ceste som sa zastavila v Kauflande, dostala som chuť na pizzu 😀 Prechádzala som medzi regálmi s hračkami a kukám taká buginka pre bábiku za 5 euráčov, tak som ju zobrala. Teraz tu Lara behá hore dole, taká je šťastná 🙂

Bibka, ja už takmer nekojím, len pred spaním, lebo bez cecky mi Lara nezaspí a tiež v noci keď sa prebudí, tak to je jediná záchrana. Chcela som vydržať čo najdlhšie (vydržala som do roka), ale Lara už bývala pol hodinu po kojení strašne nespokojná, tak som začala s UM.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre