Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
16. feb 2010

my sme na balkone spali len raz.. aj to len ked sme sa sem nastahovali.. inac musime byt vonku..ked bol matej malicky tak sme chodili 2x do dna von. niekedy aj trikrat..doobedu sme boli von od 9.00 do 12.00 potom sme sa najedli a spinkali sme doma a potom okolo 15.00 ked uz nebolo tak horuco tak sme sli von alebo o 17.00...ale teraz v zime je to ine. chodime len raz a to naobed..

nejdeme von lebo mne je strasne zle, kruti sa mi v hlave a mam busenie srdca.. tatik dosiel domov lebo je este chory takze budeme teraz doma a poobede pojdem s nim zase na prechadzku..

a dnes mame 10 mesiaccov...

sophie1981
16. feb 2010

caute zeny.....dnes som sikula..uz mam pozehlene....dieta slo spat von s tatikom.....dedo na nakup a ja uz koinecne relaxujem...idem si hlavu skulturnit, nech vyzeram ako clovek v piatok.... 😀

spanie.......taaak, vcera nasa Kaca spala od pol 11 do 5 rana....dnes v noci...ach jaaaj, dobehla vcerajsok, take najazdy na cecky robila, ze ma az cele telo bolelo...no ked hada zo 7 krat tak malo....po 5 prisati som prestala ratat.... 😝 ...

my chodime von 2x do dna......striedame...niekedy dooobedu aj poobede spinka v kociariku...(prechadzka v pohybe take 2 hodky)....niekedy ju dam spinkat doobedu dnu, ale ked sa zobudi, natiahneme cizmicky vezmeme boby, alebo aj bez a ideme sa na hodinku vyvetrat...nakrmit kacicky, postavit snehuliaka......alebo olizovat spz-tky na autach a vsetku spinu si doniest domov na vetrovke.... 😝 .....poobede zvacsa ideme okolo 2 a vraciame sa o piatej......dnes poobede ideme na navstevu pozriet 5 esacneho Gabriela...takze pojdeme bez kociarika je to par panelakov od nas..... 😉 ...ale stale sme von na 2x....lebo by nas zozrala doma... 😝

pata....to ze sa toci...no, moja chyba...ukazala som jej ze sa aj hlava toci, ked sa tocime spolu...no a ked ja nchcem tak sa toci sama.... 😝 .....pri dalsom dietati uz budem pozornejsia a opatrnejsia, co ukazem.... 😀

a my sa doktorky este nebijime...naposledy bozkala aj doktorku aj stetoskop.......uvidime, ako bude nabuduce, kedze nas caka tretie ockovanie....to uz nebude bozkacka..... 😀 😀 😀 😕

sophie1981
16. feb 2010

som kukla do rubriky zomrelo mi dieta.....no...na podnet spiona nemenovaneho.....bronia tam spomina levocsku porodnicu... 😕 ...ktovie ci aj v LE na porodnici citaju MK.... 😒 ....spomina tam aj mena......baba sa neboji....

zuzana612
16. feb 2010

ahojte, my sme vcera uz o pol deviatej vsetci spli, Matus dokonca o pol osmej a spal do pol siedmej rana. Mala bola hore asi 3x tak som sa celkom dobre vyspala. Matus uz spi, Lili je na cicke, tak vyuzivam cas na nete, lobo mi treba umyt podlahy. Sa mi ani verit nechce ze uz ma Lili 4 tyzdne.

Bibka, pridte, uz teraz sa na vas tesime 😉 A s tymi muffinkami to myslis vazne??????

Dnes maju deti v Liskovej karneval, aj som rozmyslala ze pojdem pozriet, ale nechcem Lili moc tahat medzi deti ked ma stale sopliky, tak asi budeme doma. O rok si mozme urobit karneval pre nasich malych drobcov 😀

sophie1981
16. feb 2010

zuzana.....a ty si nebodaj myslis, ze srandujem???? 😕 ...ked stihas palacinky,s tihas aj muffinky pre Bibku.... 😅 .....


ale nem....ked nestihas, tak to nejako prezijem...jozko sa uz nejako dohodol s p. Danielom, ze ide s nami v sobotu...ti dovezieme zlaticko..... 😀 😀 😀

zuzana612
16. feb 2010

Bibka, ale stiham, vsak ked budete tu, povarujes Lili a ja zatial upeciem 😉

susana28
16. feb 2010

Bibka a ty kade chodíš, keď si s malou von 3 hodky? To sa prechádzate okolo činžiakov či čo? Si to dajak neviem predstaviť. Snáď to krmenie kačičiek a stavanie snuhliaka ale ináč neviem. Prezrať trasu 😀

sophie1981
16. feb 2010

zuzka, to vies ze povarujem..... 😀 😀 😀 .....

susan...kade-tade chodime....ale najcastejsie okolo hornadu....my byvame az pri fludry.....no a okolo vody prejdem az k madarasu a spat.......alebo ked bolo este teplejsie sme chodili az na fercakykuknut na konikov cez kozinec.....alebo medzi domcekami za sidliskom...tam sme chodili na vianocny cas a kukala som, ako maju ludia okna vyzdobene, dvere...vecer som cucala na stromceky..... 😀 .....a potom este do mesta chodime...prejdeme sa po letnej a pomali domov.....

susana28
16. feb 2010

Bibka aha 😀

sophie1981
16. feb 2010

no a v lete sme chodili na kosiarny cez letisko........a cez vikendy som slapala do Tomasoviec za manzelom.... 😀

kukulik30
autor
16. feb 2010

ahojte 🙂

susi, nevies si predstavit, kde sa chodi na take dlhe prechadzka, take ti poviem, ....kde ta nohy nesu 😀 😀 😀 ...ale v podstate do mesta a po meste a spat a medzi domky a kade tade, furt niekoho stretnes , pokecas a cas ti bezi 😀

susana28
16. feb 2010

Livi šak hej, to mi doťuklo 😀 len asi tie dlhé prechádzky sa absolvujú s kočiarikom. Bo takú trasu by mi drobec asi nezašiel. Aj keď niekedy mám pokušenie to vyskúšať 😉 Ale keď si predstavím tie malé nôžky, tak zatiaľ nemám to srdce, ju tak umordovať. Ale zas, stojí za vyskúšanie zobrať aj kočiar so sebou, a keď bude unavená, tak hádam tam aj sadne 😉

kukulik30
autor
16. feb 2010

hej jasnacka, s kociarikom, my uz teraz tiez nezvladneme to , co kedysi s kociarom..ale v pohode zajde Samko z Mieru na Vychod a spat 😉 a potom by si videla, ako fajne spinka..ale samozrejme pomalym tempom ideme na dlhsie vychadzky uz sa tesim, ked bude teplejsie, to uz budeme zase chodit viac a viac 🙂

kukulik30
autor
16. feb 2010

my sa o chvilu chystame do madarasu aj s tatikom, Samko sa troska pohra..uz sa tesi, dlho sme neboli, dufam, ze nebude plno 🙂 bo to nam hrozia urazy pri nasom stasti 😀

rybecka
16. feb 2010

Ahojte,
joj LIvia jak vam fajne ze idete niekam vonku 🙂 ja dnes bola rano s Ondrikom na krv to bolo placu potom sme vyprevadili babku do Rakuska teraz som bola ockovat psa a Matejko mi zaspal v aute a Ondrik sa mi tu hraje spal velmi malo asi len polhodku 😝 tak do vecera bude mrzuty. a sama som s detmi 😅

maca77
16. feb 2010

ahojte

my sme sa boli doobedu len prejsť a dokúpiť v obchode čo pochyblo ... teraz Tami ešte spí, Adam si robí vonku iglu, tak ho chodím každú chvíľu kontrolovať, či ho tá kopa snehu náhodou nezasypala ...
... chcel už pred obedom ostať von, ale bála som sa ho nechať tam samého ... totiž sused má dieru v plote a jeho vlčiak si hneĎ za plotom maškrtil na ich bielom zajačikovi 😅 ... no čo už, buĎ mu tie jeho zajace požerú líšky alebo vlastný pes 😀

... o hodinku dôjde švagriná s dvomi chlapcami, tak bude veselo... aspoň nám rýchlejšie zbehne čas do večera, lebo do desiatej som sama ...

sophie1981
16. feb 2010

baby....len na skok..neviem ci dalsi zub nebude, ale katke pred hodinkou zacalo tiect z nosa.....tak uvidime ci zajtra dojdeme....zalezi, ako sa to bude pokracovat dalej..... 😒

kukulik30
autor
16. feb 2010

joj, takze Madaras ohrozeny....hadam tam nepojdem sama 😅?

antoniab
16. feb 2010

ah co to citam tak dajte vediet ci niekto dojde aby som sa tam netrepala len tak 😕

maca77
16. feb 2010

smutne hlásim, že my zajtra tiež nemôžme do madarasu prísť ... do kelu ...

susana28
16. feb 2010

Ajáj ja som vedela, že takto plánovať dopredu sa neoplatí 😒 Preto nabudúce tá ktorá pôjde deň vopred dá vedieť, a tie ktoré budú môcť prídu a basta. 😉

kukulik30
autor
16. feb 2010

matka, ja urcite, ale az okolo pol jednej 😉 lebo o 12tej koncim v robote a idem po Samka k dedovi...a rovno do Madarasu

rybecka
16. feb 2010

my zajtra ano zatial 🙂 Ondrik dnes uz spi od 18 stej lebo nespal cez den takze idem na ordinaciu 🙂

zuzana32
16. feb 2010

Ahojte,
tak ja sa Vám musím pochváliť ako sme dnes ušetrili 66€.
Boli sme s manželom v PP, a cestou tam nás na začiatku Sp. Štvrtka zastavili policajti. A že p. vodič aký priestupok ste urobili, a manžel (už vedel) ale že nevie. Nesvietili Vám svetlá. Ták prv vyzeral p. policajt že sa nezlomi, ani neobmäkčí, ale nakoniec popozeral po aute, a povedal tak otecko detičkám čokoladky a manželke ružičku. No zlatý bol, a ja som si vydýchla.

rybecka
16. feb 2010

ale inak neslubujem jedenastu vsetko zavisi od drobca kedy vstane mlady pan ale urcite ideme 🙂
susana ty ides?

veronika1982
16. feb 2010

joj baby ta co to.. ja som to vedela ze to takto dopadne.. nas mm ide rano do mikulasa a ma vyratane ze do 11.00 sa vrati tak dajte potom vediet aby sa zbytocne neplasil..

a zuzi my ked sme byvali na mieri tak klasika prechadzky po sidlisku alebo okolo kauflandu alebo sme sa dohodli s bibianou ked trebalo nieco v meste sli sme spolu... a tu teraz klasika kolecka po zapade alebo ako dnes som sla do smizian a nazad..

dnes sme sli poobede ku sestre a zastavili sme sa pre synovca v skolke.. nas matej hned medzi deti siel ani mu nevadilo ze som ostala na chodbe a on siel s ucitelkou.. a synovec ma super modrinu cez cele lice.. sa gulovali deti a jemu namiesto gule trafil do lica jeden chlapcek lad... no ze vraj plakal a aj oblaklady mu davali ale nepomohlo.. joj tak mi ho bolo luto...teraz ma cele licko cervene...ja neviem jak to ja prezijem ked take daco spravia matejovi..

livia my aj ked dojdeme tak asi o 12.00 tam uz nebudeme lebo matej vtedy uz papka ale moze sa stat ze to nejako potiahneme.. no ved uvidime zajtra..

kukulik30
autor
16. feb 2010

veronika a co ak tvoj Matej bude hadzat hracky a ine predmety do inych deti? 😀 😀 😀 proste tomu sa nevyhnes...v skolke , ked sa deti rozsalia, tak verim, ze ucky obcas maju, co robit...ale jasne, kazda mamka je citliva na svoje dieta ..aj ja som 🙂 no , nic nespravime.... 😅
moj zlaty, isto bude mat fajnu modrinku este dost dlho... 😒 ☹

zuzka, tak to ste dobre obstali 😉 a bola ta ruzicka a cokoladka??? 😀

zuzana32
16. feb 2010

detičkom sme kúpili tak ako stále, a mne mužíček vravel že si kľudne bez výčitiek svedomia môžem niečo vybrať za 66 €.
Ale načo míňať keď momentálne nič nepotrebujem, a som rada že sme nevyhodili peniažky len tak ...

susana28
16. feb 2010

A tak som rada, že predsa len to stretko bude 😉 , aj keď ja na ňom nebudem 😒 Lebo dnes sme prvý deň úplne bez teplôt, tak to nechcem ryskovať. A na kontrolu ku svojej dr. ideme až v piatok. Najmä keď sa nám tá angína vracia už tretí mesiac, a za každým antibiotiká, tak som už trochu opatrnejšia. A najmä nechcem byť nezodpovedná voči ostatným detičkám, aby sme ich nenakazili. Najmä keď moja vaneska hneď každého bozkáva 😀 . Ale je zaujímava že chlapcov viac ako holky 😀

No možno keď budem mať druhé bábo, tak to bude kočiarik milovať, a ja si vynahradím aj to čo mi Vaneska nedopriala. Potom by som si dokúpila na kočiarik aj ten skejtík, a možno aj vaneska sa bude chcieť voziť. No a možno budem potom kočikovať s bibkou a líviou, lebo ako som pochopila my sme teraz tu tri snažilky v našej téme 😉

pata31
16. feb 2010

aj ja by som chcela dojst, hadam sa mi to podari...a mi treba ist aj do DMka, tak dufam, ze budem mat odvoz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre