Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
11. máj 2010

aj pecene kurence..... 😀

Ako Matej....este kasle?

veronika1982
11. máj 2010

este kasle ale uz menej tak uvidime aka bude noc. ale hlas ma uplne zachripnuty. dr povedala ze to moze byt nasledok toho a preto ho chce este v piatok vidiet..teraz je taky podareny s tym hlasom.. 😀

sophie1981
11. máj 2010

mas doma muza,...hrubohlaseho.... 😅 ......tak nech je noc pokojna...uz by nic nemalo byt, myslim.....ked uz bolo dobre....ja by som asi umrela strachom......lebo ja viem inac panikarit.... 🤐

veronika1982
11. máj 2010

ja som vcera uz stresovala ked kaslal tak uz som v duchu balila veci co by mi trebalo do nemocnice..a ked si spomeniem na sobotu a na to ako sa mi ruky triasli a v com som sla oblecena tak mi je teraz smiesno...

denisocka
12. máj 2010

čaute baby,

mate niektorra doma šijaci stroj -resp.že ste taka šijaca maminka? bo uvažujem nejaky kupiť,ma nebavi nosiť latať platy k našim, myslím že zakladne veci zvladnem aj sama

denisocka
12. máj 2010

bibka,ma napadlo - nepiješ aspon alchemilku? ta je dobra na ženske veci ... alebo som tuna videla že baby nejake prirodne kvapky jedia . ináč, moja znama čo sa im Linda podarila na 1x sa rozhodla,že si druhe urobi tak ako lindu,presne v danom mesiaci ,bo že vie ovulaciu a teraz su už hadam 5 cyklus uplne sklamaný,muž tomu nechápe - sa obvinuje že ma vadne spermie abo čo,bo sa im nedarí,takže každy mesiac mi píše,že sa už citi v om a zrazu kramy 😖 . z mojej skusenosti len viem,že babo pride vždy nečakane a tak nejak paradoxne

antoniab
12. máj 2010

dobre ranko
no kuknem von z okna a otras vcera tak krasne a dnes 🙄 no budeme dnes iba dnu ked tak poobede skocim na nakup do tesca a baumaxu chcela som okrasnu dubovu koru na skalku a kupila som tu v hyperke a to je taka pod stromceky tiez som vyuzila ale este chcem tu okrasnu a pozriem kolko stoji hojdacka by som kupila na dvor 🙂

deniska ja mam sijaci stroj niesom krajcirka ale kedze som mala tak som sa naucila si skracovat nohavky teplaky a popritom opravim co sa da alebo som zvladla usit aj novorodenecku vlozku do autosedacky 😉 je to fajn vec ale ja som si moju kupovala v uk a pikoska predtym som mala dve a som ich bola vratit bo zle sili no a pri tej poslednej sme prisli nato ze som len zle navliekla nit 😀 😀 😀 takze masinam nic nebolo 😅

denisocka
12. máj 2010
sophie1981
12. máj 2010

dobre rano..... 😉

no tak krAsne VONKU uz davno nebolo.... 😝 .....

Zuzana...dojdem busom...bo stary vcera dosiel domov o pol druhej rano...vlastne dnes rano....a nemala som to strdce ho o 5.15 vyhodit na bus......

veronika1982
12. máj 2010

dobre ranko... my sme spali zase do osmej..a v noci sa zobudil len raz a papal co som mu bola povdacna lebo cicka ma isla zavalit aka bola tazka a bolo mi az z toho zle..

super pocasie. take akurat pre nasu chorobu.. 😀

sophie1981
12. máj 2010

veronika...budes ocakavana...... 😉

zuzanale
12. máj 2010

Ahojte moje baby obe teplota 38 hádam vydržia ale Laure tipujem zuby lebo nič iné len ďasná navreté a Timka musí čakať do piatku na výsledky vyterov 😝

Deni ja mám taku jednoduchú značka singer tie sú asi naj ale ja moc nešijem tak skrátiť nohavice prip niečo male zapošiť keď povolí pôvodné šitie inak nič

veronika1982
12. máj 2010

oj zuzi takze obe dievcata maju teplotu? tak len nech im rychlo klesne...

uz nech sa to pocasie umudri. ved pred rokom som uz chodila krasne opalena..

pata31
12. máj 2010

ahojte...my sme dnes rano vstali a mala presrana az vonku 😀 😀

Deni, ja mam tiez singer a som kupovala v ok pfaff, to je oproti 100+1 drobnosti http://www.okpfaff.sk/novinky.asp
a oni to tam hned aj opravuju, keby nejaky problem...

zuzanale
12. máj 2010

Veronika zatial zabera nurofen tak hádam vydržia a vyššie to už nepôjde naša dr robí až v piatok a k zastupujúcej ee to rovno môžem u nás k tým diletantom na pohotovosť 😝

počasie už nekomentujem lebo na to len rozčuluje a z tých zmien ma vkuse bolí hlava som v živote nepojedla tolko tabletiek čo za posledné 2mes 😝 😠

zuzana612
12. máj 2010

ahojte, my hore ako vzdy od siestej, teraz Lili spi a Matus tu pobehuje a ja sa idem aspon naranajkovat, treba nieco uvarit a aj vlasy mi treba zmyt lebo vcera vecer som zaspala pri TV a uz sa mi potom nechcelo ist. To pocasie je fakt na nervy 😠

Bibka, ved ak prsi, kasli na to, zavolam Danielovi nech si zobere pol dna dovolenky a nech pride ku Matusovi

Ja mam masinu, staru veritasku, zdedila som ju po svokre 😀 Ale na to co momentalne usijem mi staci, doma som mala taku istu, takze pohoda. Chcela som si kupovat novu, ale uz netreba 😉 Niekedy som sila odusu, teraz sa mi uz nechce. Kym som robila na katastri, co bolo veeeeeeeeeeeelmi davno, tak cestou z roboty som si kupila latku a na druhy den som isla v satach do roboty. Ale ako som odisla do zahranicia, tak som zistila ze sit sa neoplati 😀

sophie1981
12. máj 2010

zuzana ved neprsi..... 😕 ....dojdem busom......idem kuk, kedy ide.....po nas uz dojde Jozko

denisocka
12. máj 2010

paťa,a čo stála?

zuzana612
12. máj 2010

tak ok, ale keby si si to rozmyslela, daj vediet

sophie1981
12. máj 2010

😝

pata31
12. máj 2010

Deni, myslim, ze 160e, ale to mali vtedy este aj nejaku zlavu...

denisocka
12. máj 2010

no ja asi vezmem ten čo som dala link,za 180€ zajtra z prešova,alebo aspon pojdem kuknuť. mam svoje bočaky 200€ tak by som zainvestovala tam,a kupila by som vatelin a peknu latku a ušila na stenu tu zastenu . lepšie ako kupiť golfač za 100e a za 2roky mi bude nanič . už mam take nervy na tie pošuky z MMB a predražene veci,že by som chcela vedieť šiť profi , by mi bodlo ušiť vlsstny spaci vak pre šimona,bo su nam už male ... a take prkotiny,teplaky podhnuť,alebo našiť taky patent a gumičku dole, mužovi monterky,večne chodi deravy

zuzana612
12. máj 2010

Deni, ja som ojednavala Matusovi spaci vak z UK a aj s postovnym ma vysiel na 17 euro a je super, velky, bude ho mat urcite aspon do 3-4 rokov ak v nom este bude chciet spavat 🙂 Lebo teraz mi bez vaku spat nejde

antoniab
12. máj 2010

ja neviem co mam za znacku ale singerky su najlepsie 😉 ale aj onieco drahsie

jaj ja nemam cas nanic a unas to takto teraz vizera pridavam foto cela rodina maka 😝
mm vcera volal a volal deda naspat do prace v uk tak dedo asi po svadbe vracia nazad 😒 zas maju vela roboty tak sa zas pohravam z myslienkou ziadat concil o dom 😝

antoniab
12. máj 2010

boze a fotky som zabudla ja som ale trubka 😀 😀

zuzana612
12. máj 2010

paradna timova praca Mata 😀

sophie1981
12. máj 2010

Zzana ide mi buso 11.45.....Katka mi pospi cestou.... 😉

antoniab
12. máj 2010

zuzka hej az nato ze sme makali v slapkach 😀 😀 😀 a kedze sme si nechali porobit nechty tak aj v rukavickach 😀 😀

zuzana612
12. máj 2010

ok Bibka, ja sa budem snazit Matus udrzat hore co najdlhsie aby isiel spat predtym ako pojdem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre