Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
23. máj 2010

ahojte baby,
konecne bolo dnes celkom priaznive pocasie, dokonca aj slniecko 🙂

veronika tiez mam pocit, ze to moze byt bolest usiek, v piatok mi nasa lekarka vravela, ze v poslednom case mala vela pacientov zo zapalom stredneho uska, tak radsej chod k lekarke a na krcne, nejako prezije ten plac, drzim palce 😉

ja som dnes tiez zasla do madarasu, ale len narychlo do billy a do dm, ale urcite bolo vela ludi, lebo na parkovisku nebolo kde zaparkovat 😕 , tak som tam radsej ani nesla pozriet a ako citam, tak som aj dobre urobila

zuzka takto navonok mozno tie moje tukove nedostatky nie su viditelne, snazim sa to zakryvat, ale zostala mi taka "pneumatika" okolo brucha a nedokazem to spevnit, cvicit sa mi akosi nechce a neviem si ani odriekat jedlo 😝 , ale do leta to musim zredukovat aspon na polovicu

inak mati, tie iste pocity s jazvou po cisaraku mavam aj ja, mm sa smeje, ked mu poviem, ze ma ta jazva hrozne svrbi, tak ze som rosnicka 😀 .... a mne sa to dava dokopy dost pomaly, aspon podla mna, zatial mam len malicku cast jazvy uz taku peknu, zvysok stale o nicom...ale kaslem na to, da sa to zakryt 😉

antoniab
23. máj 2010

ale ste toho zas popisali 😅

susan vsetko si peken poisti aj unas boli nadstandardne vztahy a hla co sa za jeden rok udialo otec sa uz vyse roka nebavi z jednim bratom to je len cau cau a tot sjo a vzdal sa celeho dedictva po mame a to este ona zije 😖 strasne dlha tema narusilo to komplet celu rodinu ale vsetci sa tvarime ze sa nic nestalo 😀 😀
no pozemok chcem kupit od cudzich aby som mala svaty pokoj a vsetkych v pata 😉

pati super ze to mate uz za sebou mne sa mala po krste nejak nezmenila by som povedala ze je furt rovnaka my mame vykivi len vtedy ked je ockovanie 😒

a dnes bol super den krasne teplucko poobede sprchlo boli sme pozyvat ludi na pecenie a posledne veci vybavit no ono sa to fakt uz krati 😲

@sophie1981 super pieskovisko a mm ti kupil uz tie tenisky ale pridu az snim v piatok vecer

inak doktor na nozicky som zabudla jak sa vola uz ma nozky v stredu ci kazdy den pre deti lebo sme objednani na stredu a predtym sme chodili stvrtky 😕 neviete niekto 😅

pata31
23. máj 2010

Mata. teraz uz Fabian obejdnava vselijako pomedzi dospelych, uz nie vo stvrtok...

antoniab
23. máj 2010

pata dik predsa sa vola fabian aj som sla pisat ale potom si hovrim sak to je priezvisko z ordinacie 😀 😀 asi mi to uz nemysli tak idem spat 😝
len mi to bolo divne lebo pozeram na papier a tam ze 26 😅 ale neni som si ista ci aj zuzana nebola uz stredu no mozno len zhoda nahod a objednava uz kazdy den poslednu dobu mal deti dost

sophie1981
23. máj 2010

zeny...mne sa nechce spat..... 😕 ....som skypovala s byvalou sefkou z UK....tak ma to nejako rozladilo.... 😅

jaj, Veronika, tak nechvas poriadne skontroluje zajtra dokina......nech su to len tie zubky.....a ta hnacka nemoze byt reakcia na ant.?

k pieskovisku....manzel to urobil aj s dnom, tiez ideme dat igelit, ma to aj dekel na zakrytie a dokonca aj na klatku, kedze pozemok este oplotenie nem ma a predstava ze sa mi na dvo v mojej nepritomnosti chodi niekto hrat ma nelaka...tak kym nieje plot, bude na piesku klatka.... 😝

ale uz idem spat....bo rano isto bude budicek....citim v kosti.....

tak dobru noc.... 😉 ...snad bude zajtra slnko svietit....

sophie1981
23. máj 2010

Mata, super...mm bude v blahu stastia, kedze on svoje stare all stars nie a nie vyhodit a to uz naozaj ani nevyzeraju ako tenisky....zajtra musim odfotit.... 😅 ...tu hrozu...a ja sa tesim na gravyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, mnaaaaam 😀

veronika1982
24. máj 2010

dobre ranko tak noc realitvne dobra. zobudil sa parkrat s placom ale potom zaspal...ideme sa obliekat ku dr. bibka potom ti prezvonim ze kde ste lebo nazad pojdem asi peso s kociarom tak si zober mobil..

zuzanale
24. máj 2010

Ahojte tak my konečne doma Laura ešte dospáva víkend a Timka už v škôlke a ja rozmýšľam ako rozchodiť hlasivky som ráno vstala bez hlasu lebo v BA počasie super slniečko vkuse akurát v stále vietor severák takže som opálená prefúkala a hlas nikde 😝 cesta do BA bola fajn akurát v PP keď som prišla po mm som zmokla 😝 cesta z BA tiež fajn zo zastávkou v ZA ale 10km pred hybe burka až po štrbu a na dialnici kopec vody vkuse aqvaplaning keby že máme iné auto a mm není dobrý šofér tak sme vo večerných spravách 😝
a nákupy no stihla som tak akurát večer v sobotu vypadnúť o 20.30 do Avionu prebehnúť 4 obchody v CA zhrabnúť Laure jednu súpravu a už zatvárali síce ma to moc nemrzí lebo švagrinine spacebagy vyčarovali po neteri kopec super vecí....ešte Ikeu som stihla také drobnosti a na lampy do detskej ešte niekedy pôjdem a to boli celé moje nákupy ani do rakúska som nestihla ani kiku ☹ 😝
no deťom sa ZOO páčila ten pavilon opíc super keby tam neboli len 4 opice a klímu majú len opice ty si tam ako v saune 😝

inak vy ste toho statočne popísali kým som všetko prebehla aspoň letecky 😅

Susan ani ja neradím kupovať starý a prerábať brat sa chystá u našich dom má 28 rokov čo nieje na dom ešte vela ale treba mu aspoň 45tis€ a to len na strechu ,kúrenie ,fasádu a okná a to ešte nieje interier zarátany

Veronika tak nech ste čím skor fit moja Laura ešte furt sople aj po atb ale už sa nevzrušujem lebo lezú očné zuby 😝 ozaj nebol tvoj mm v sobotu okolo 21.00 v BA v Avione sa mi zdalo že by to mohol byť on keď išiel kolo nás ale som si povedala že sa asi len podobá že čo by robil v BA 😅 ale keď som dneska prečitala že bol v BA tak asi to bol predsa on 😅 😀

zuzana612
24. máj 2010

Dobre rano,

tie moje dve ratolesti zase vstali o piatej, do siestej buntosili a potom sme vsetci este do siedmej pospali, ale ja som taka unavena ze az. K tomu zase toto super pocasie, vsak jeden krasny den zase na mesiac stacil, nie?

Este ze dnes je celkom fajny den, dom upratany, obed navareny, vsetko poprate, tak by som sa mohla teoreticky cely den vyvalovat, keby som nemala doma 2 male deti 😀

sophie1981
24. máj 2010

Zuzana...a ty nevies, ze poobede prideme, idete zateplovat??? 😅

veronika1982
24. máj 2010

zuzanale ano bol to on. bol matejovi kupovat veci v H&M a doniesol mu paradne tricka na leto. takze si ho dobre odhadla. a bol tam sam? alebo s nejakou blondicnkou? 😀

my sme uz doma. matej nam zaspal v aute tak som ho len prelozila na postel..no ak sa nezlepsi kasel tak vo stvrtok ideme na krv. dostali sme este nejake kvapky a uvidime ako dopadne vyter z hrdla...

aj ja chcem niekam ist ku niekomu na navstevu... ☹

kukulik30
autor
24. máj 2010

ahojte..hlasim sa z domu, Samuel chory, ma atb 😒 zobrala mu stery z nosa a hrdla...
a co nepridete k nam niekedy na navstevu zeny, to vas treba volat? minule dosla Slavka,fajne bolo , tak kludne ...ak uz budeme fit, tak v pohode , poobede sme stale k dispzicii 😉

veronika sme ale dopadli... ☹ nic nam neostava iba sediet doma 😒

antoniab
24. máj 2010

ahojte

dnes to vonku vizera vselijako casami si myslim ze sa aj vycasi a potom sa zas zatiahne no neviem ale napaci sa mi byt zas zavreti dnu 😠

no veronika drzim palce nech mate dobre vysledky a mali sa rychlo zotavi 😉

zuzanale
24. máj 2010

Veronika vidíš jaký ten svet malý 😀 a nemal zo sebou žiadnu blondínku ale išiel s nejakým mladým pánom v jeho veku 😅
ja som v HM nič nevybrala v nexte som mala vybraté šaty z netu pre Timku ale ta kvalita v skutočnosti za ten peniaz nestála tak som nekúpila no a CA len tu súpravu aj to už zatvárali tak som len rýchlo zaplatila a bežala 😝

antoniab
24. máj 2010

livi ta co aj vy ☹ nieco je vo vzduchu ci co 😖

zuzanale
24. máj 2010

Mati určite dačo v lufte lebo všade kopec chorých a mne nielen hrdlo ale aj z nosa už tečie takže asi sa vyberiem do lekárne po teraflu 😝

kukulik30
autor
24. máj 2010

hej hej, vela deti je chorych..sak sa ani necudujem, to pocasie je otrasne 😖
zuzile , vy ste tiez chorlavi, ze? ako su na tom dievky?

zuzanale
24. máj 2010

Livi Timka je fit Laura v sobotu dobrala atb ale sople stále no to v štvrtok na kontrole aj Dr vravela že to už len tie očne zuby no a pre zemenu som teraz ja niečo chytila 😝

gabkazabka
24. máj 2010

Ahojte,
ajajaj,mame dalsieho maroda?Nech su vsetky deticky rychlo zdrave!
My ideme prave do mesta,treba mi kupit avivaz.
Inac aj k nam mozte kedykolvek dojst na navstevu 😉

veronika1982
24. máj 2010

livia a kedy ste boli? my sme asi o 9.15 odchadzali od nej..a vraj tam ma uz kopec ludi lebo vedla dr. prestala robit..

veronika1982
24. máj 2010

gabika ved sme sa chystali tento tyzden.. 😀

antoniab
24. máj 2010

aj ja prajem nech su deticky rychlo zdrave 😉

no ja uz celkom ok uz len ten nos len smrkam no ale aspon mi uz konecne polavili dutini a uz len ich vysmrkat 😀 😀
sak do svadby musim byt fit a doma kopec roboty

a civit nepojdem ani zajtra ani buduci tyzden kedze doma je co robit a mamina mi malu nepostrazi takze az ked opadne celi chaos okolo svadby 😒

veronika1982
24. máj 2010

neznasam roznasacov letakov. mi tu vyzvanaju vkuse kazdy den... 😒

kukulik30
autor
24. máj 2010

veronika my sme boli hned rano o 7 mej..boli sme treti v poradi, ale uz rano prislo dost vela deticiek... 😒

kukulik30
autor
24. máj 2010

gabi, slubujem, ze ked vyzdravieme, tak sa dohodneme a prideme na kavicku... 🙂

anape
24. máj 2010

ahojte baby,
tiez prajeme marodom skore uzdravenie 😉
@kukulik30 livka vy uz kolkate antibio beriete toho roku? tiez to budu uz minimalne tretie,vsak? 😒 .... lebo aj ja mam chorlave deticky, no chvalabohu to zatial zvladame bez antibio, lebo my sme uz brali toho roku tri ☹ .... uz su na tom relativne lepsie, akurat este su trosku zahlieneny, tak im robime take obklady s jazvecou mastou (to nam poradil kamos a fakt to super zabera) a trosku im dam aj do cajika,nech ich to "vymasti" aj zvnutra a uvolni hlieny a zatial som spokojna, ako to zabera 🙂

bibka ten tvoj muz je ale sikovny 😉

pekny den vam prajem 🙂

gabkazabka
24. máj 2010

No lIvka,beriem ta za slovo 😉 .A Veronika ked vyzdraviete,tak aj vas cakame 😉
Davam vam avizo:
Drogeria Schwabik:plienky Pampers Sleep and Play-vsetky velkosti za 6,99 eur a vlhcene obrusky Pampers Clean and Play(72 ks) za 1 e... 😝

sophie1981
24. máj 2010

caute...

sme boli dnes v kniznici....som dala spravit Katke clensky preukaz a maju vypredaj kniziek.......tak som kupila 4 leporela, a 8 rozpravkovych kniziek za 1,30 EUR....tak super......aj ked starsie, ale myslim, ze svoj ucel splnia...kedze sa este len ucime si veci vazit a knihy netrhat..... 😕 ...

Jaj, konecne sa vycasuje a vsetci chorujete.....nech vam to vstkym rachlo prejde a nam nech sa to vyhyba aj nadalej.... 😉

idem jest....nase narodne jedlo....vyprazany syr a hranolky....manaaammm... 😝

sophie1981
24. máj 2010

anka...veru je...uz som ho ukecala, nech zmajstruje Katke truhlicu drevenu na hracky a stol so stolickami.... 😀 ......no a este tohto tydna chce kupit veci na hojdacku a urobit k pieskovisku aj hojdacku a preliezku v jednom...om zvedava na vysledok.... 😅 ...a hlavne kedy to bude.... 😀

veronika1982
24. máj 2010

a to kde si bola v kniznici?lebo aj nam treba knihy lebo dookola len jednu a tu istu citame..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre