Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
16. jún 2010

@veronika1982 neviem taky postup mi povedala tak som urobila no a zajtra budu vysledky 😒 dufam ze potom jej da nejake atb. a bude tomu vsetkemu koniec ona to posielala na rozbor na rotavirus aj vy ste to na toto mali 😕

ja som v tom sekaci tiez rat bola a nejak som nic nekupila 😒

veronika1982
16. jún 2010

@antoniab u nas boli vysledky v poriadku a tak sme to neriesili. kakal po kazdom kojeni a potom to prestalo ked mal asi 4 mesiace..no ved uvidite ake budu zajtra vysledky. len nech su v poriadku.

aj ja som tam bola a bolo tam vela ludi. vcera som bola tu u nas na zapade a matejovi som kupila rifle za 0.99 eur

antoniab
16. jún 2010

@veronika1982 aha no my mame zaden tak 20pokakanych plienok teraz sa tak drzime predtym ich bolo aj viac uz to trva pridlho 😠

antoniab
16. jún 2010

takto vyzera nasa kaka ☹

antoniab
16. jún 2010

o kolkej je dnes zumba 😅

lubkatobi
16. jún 2010

zumba je dnes o siedmej na mieri v bdsk nd agromilkom

veronika1982
16. jún 2010

@antoniab no mati nevyzera to dobre.. ☹ ta krv ma tam vystrasila

gabkazabka
16. jún 2010

Mati,ja by som to nenechala tak a isla k Dr.este raz,hoci este niesu vysledky 😲 .Fakt to nevyzera dobre.Ved ked ma dospely hnacky tak je to hrozne pre organizmus nieto este pre take male babatko....a trva to uz dlho...nemozes zavolat Dr?

antoniab
16. jún 2010

vobec neviem kde to je ale o siedmej je dobry cas 😉

@veronika1982 no veronika neni niekedy je viac zelenho inokedy cerveneho 😒

lubkatobi
16. jún 2010

tobiho som dnes nasla pod radiatorom a buch..asi si udrel hlavicku, ale neplakal, ako som ho vzala na ruky, tak snad je to v pohode, nie? 😕

antoniab
16. jún 2010

uz to je od stvrtka a posledne 2 dni aj takto krvave som tam bola pondelok a vcera a zajtra mam volat ze co ona musi vediet ze co to vlastne je aby vedela ako dalej takze este vydrzat do zajtra 😝

lubkatobi
16. jún 2010

@antoniab je to na zaciatku Mieru, pri obchodnom stredisku, Agromilk vidno z cesty a potom treba ist hore schodmi a tam to je..

sophie1981
16. jún 2010

jaj, Mati, ta krvava plienka nem dobra.....a ku komu to vlastne chodis?....sa mi nechce verit, ze pri takomto niecom nepoziadala doki o urgentne vysledy.....ved krv u tak maleho babatka nem normalne...u dospeleho nem..... 😕 ......a to vam ani nic na to nedala?....co vravela....

antoniab
16. jún 2010

pondelok sme nemali tolko krvy ked sme tam boli vcera to uz bolo castejsie a dnes 😒
kazala nam papat ryzovy odvar banan s ciernym cajom smectru kvapky biogara a na krv kanvit ked je to vydrazdenim konecnikom ale ono to uz nevyzera ze to je len vydrazdenim konecnikom 😒
chodime k Urbanovej na detsku polikliniku ona ju aj prezrela vsetko povedala ze je zavodnena dobre
ono mozno by to bolo ine keby mala bola nejaka ina ale ona je v pohode smeje sa papa aj cajik neni ani urevana au na vcerajsi vystipani zadok ani malatna nic len kaka a kaka a raz vodnate raz hlienove raz krvave a tak dokola raz je toho vela raz len taky trocha ako na fotke

gabkazabka
16. jún 2010

Mati,je pravda,ze ked tak casto kaka,tak moze mat malilinku trhlinku na konecniku a preto ta krv.....ale aj tak,urcite za nou zajtra zajdi..

antoniab
16. jún 2010

na zajtra sme dohodnute ta ci tak a mala ma zlatu zilu pomne sa divim ze jej este nevyliezla ked bola mensia tak pri tuhsej stolici jej vysla furt

denisocka
16. jún 2010

@antoniab jaj,mate trápenie 😔 hadam zajtra sa bude vedieť z čoho to je, ôpozitivne " je že to nieje čierna krv ,ale čerstva,takže niekde z konca konečníka,kludne aj z podraždenia pri tej hnačke . my teraz berieme atb a zainvestovala som do probiotik Infant dophylus a nelutujem tých 11€ , maly prvy krat pri atb nema hnačky , normálne zízam . mali sme aj biogaiu ale ta vydrži 21dní presne a toto vydrží pre velke dieťa 2x denne celý mesiac a pre male babatko do 1r. na 2 mesiace ked berie 2x denne ,alebo na 4 mesiace ked berie klasicky 1 odmerku denne

denisocka
16. jún 2010

@antoniab no a teraz čítam,že ma mala zlatu žilu,tak myslím že problem je odhaleny, už len zastaviť tu hnačku

antoniab
16. jún 2010

my mame biogaru tiez neni najlacnejsia 😒 hej ona sa ma aj pytala ci je ciarkova ta krv ci gulickova mne pride aj aj 😅 len dufam ze to niesu rotavirusi si budem vycitat ze som ju nedala ockovat 😖

denisocka
16. jún 2010

len si nič nevyčitaj 😉 odkedy mate hnačku? inač,ten infant sa fakt oplati 4x viac

denisocka
16. jún 2010

ináč,aj ja potrebujem pršiplašť pre maleho, ale našla som len v nove a v delte hore take že FROG po 5-6€

sophie1981
16. jún 2010

jooj, Mati, tak to moze byt ta krv aj z tej zily.... 😒 .....

susana28
16. jún 2010

@zuzana612, @maca77, tak na týždeň budem musieť zavolať, ale ten adaptačný proces, t.j. na 4 hodiny je fakt zrušený? a ešte jedna vec, mne materská končí až v novembri a keď dám dieťa do škôlky od septembra tak prídem o materskú?

denisocka
16. jún 2010

@sophie1981 ty si rodila v SNV ? to bežne davaju babatko na prsník do hodiny,či si mam za tým stáť?

denisocka
16. jún 2010

@susana28 myslím že adatpačny fakt už neexistuje,šak som o tom už tolko čítala a preto na nom teraz niesme,ved už mal byť maly v školke toho mesiaca

zuzanale
16. jún 2010

Ahojte ja vás teraz moc nestíham....

@antoniab Mati síce ma malá už 5 mes ale ten čaj s banánom opatrne keď ešte nieje na príkrmoch kamoškina dr jej to takto radila a od prvých mes lebo malý "vela kakal" sa jej zdalo 4x denne veľa 😠 u kojeneho decka a potom sa koli tomu a iným " dobrým" radám dopracovali k nábehu na celiakiu potom aj alergiu na kravské mlieko a decko má 4 roky a dokopy nič nemôže jesť 😝 a ta moja šikula kamoška sa dala aj nahovoriť a to už bolo jej 2 dieťa no zatmenie mysle 😠

zuzanale
16. jún 2010

@susana28 adaptačný nieje prídeš o rodičak 😝 pani Tomanová zariadila 😠

sophie1981
16. jún 2010

denisa....mne malu doniesli do pol hodinky na prsnik...pri naturalnom porode nosia hned babatka...ak je rodene v termine a je ok, davaju hned aj na brusko....mne katku nedali...bola predcasne....

antoniab
16. jún 2010

@zuzanale ja som jej banan dala len raz lebo sa bojim ze mi nebude chciet potom zeleninu 😅

susana28
16. jún 2010

@denisocka, vlastne už si spomínam, si to tu rozoberala, že by si prišla o rodičovský 😖

@zuzanale, a dá sa, že dieťa nastúpi do škôlky až v priebehu školského roka?
@maca77, keby že som dala vani do škôlky až od novembra, myslíš, že učiteľky vo vašej škôlke sú prístupné, žeby som s vaneskou občas došla a mohla sa pohrať s deťmi, aby tam potom nebola cudzia? Alebo asi chcem priveľa. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre