Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
18. jún 2010

@denisocka dobre rankko
ano som uz teta 🙂 o polnoci sa mala Julia narodila hej @zuznana612 je to toho brata co sa zenil v januari 😉
mala je rozkosna vola sa Juliana ma 3400g a 51cm modelka oslavovala som do 4 rana s bratom som ja vyrigana rezanka 😝 😝 😀 neviem ako zmaknem tento den ale sa tesim ze pojdem hore na porodnicu k malej 😉

rybecka
18. jún 2010

@denisocka inac si kocka 😉

zuzanale
18. jún 2010

Ahojte

@rybecka Jani blahoželám k neterke 😉 ale maminku vytrápila škoda že si neužila takú bleskovku 2hod ako sme mali my dve 😅

denisocka
18. jún 2010

@rybecka je gratulujem,porod v pohode?

gabkazabka
18. jún 2010

😎 Ahojte,tak pekne poporiadku:
Zuzka z Huty-ta izba je krasna...mne sa taketo vesele farby pacia 😉
Deniska-v satach vyzeras super...kocka si..... 😎
Janka,blahozelame k neterke Julianke 😵
My dnes cestujeme k rodicom do Michaloviec...a mne sa taaaaaaaaak nechce balit 🙄 .Mm pride okolo obeda z PP a potom vyrazime..Veronika,nasli ste v Draciku toho papagaja?

sophie1981
18. jún 2010

😉 caves...
Janka velka gratulacia k neterke..... 😵 ...dobra baba je..... 😀

u nas noc konecne dobra.....spali sme celu noc do piatej rana...potom este do osmej...joj, konecne som vyspata....

denisocka
18. jún 2010

baby a čo tie nožky,ine s tým skusenosti nemate ???? už som tu čitala na MK všetko -že to može byť od reumy cez onkolog.problem 😒

rybecka
18. jún 2010

Dakujeme 🙂
porod v pohodicke nemala vobec silne bolesti a vytlacila ju na prvy sup 😀 no idem dat sprchu domcek po ranu upratat a pojdeme hore 🙂

denisocka
18. jún 2010

@rybecka no super,ja som tiež tak rodila pri Lukačovej,dufam že aj druhe budem

gabkazabka
18. jún 2010

Deni,aj ja si zivo pamatam,ako ma boleli nohy,ked som bola mala...aj teraz niekedy bolia pri zmene pocasia.A mojho 10 rocneho synovca bolia velmi casto....tiez nam nasi hovorili,ze bolia preto,lebo rastieme

maca77
18. jún 2010

ahojte

Zuzana, aj by som nejakú foto hodila, ale teraz som prišla na to, že mám akurát jednu zo 17tt, potom z ADamovho prijímania, ale to stojím za nim, tak nič nie je vidno... takže snád sa stihnem do pôrodu ešte odfotiť 😝

zuzana612
18. jún 2010

ja uz mam skoro navareny obed, upratovat budem zajtra, Lili zatial spi v kociku von tak ked dovarim zemiaky, pojdeme von aj my.

Janka, gratulujem ku neterke, hadam z teba uz vyprchal vsetok alkohol, aby ta k nej pustili 😀 😀 😀

Ja ked som robila pred rokmi vo Viedni, tiez zacal Alex hovorit ze ho boli noha, potom ju za sebou uz len tahal tak sme skoncili na mesiac v nemocnici, chodil po vsetkych moznych vysetreniach, tiez mali podozrenie na nieco onkologicke, ale nakoniec sa nastastie nic nepotvrdilo, mal len nejaky zapal ci co a vsetko bolo ok. Ale v nemocnici asi tyzden chodil len na voziku co sa nemohol uz ani postavit. Mna tiez casto bolia nohy, ale v mojom veku to uz bude asi starobou 😀 😀 😀

anape
18. jún 2010

ahojte baby,
janka blahozelam k neterke, ma nadherne miery 😉 ... inak ten mobil pohoda, ja som ho mala aj tak vypnuty, lebo sa v noci vybil...to asi chcel ondrejko pokurizovat viktorii 😀

denisa si kocka v tych satach 😉 a s nozkami ti neporadim, lebo zatial som to nepotrehla u deti a ani z mojho detstva si to akosi nepamatam

zuzka aj mne sa paci ta izba, ja mam rada take "crazy" napady 😅

citam ze vsetky uz mate upratane, vyvesene pradlo.... ja sa vas snazim dobehnut, pracka perie, povysavane, este poumyvam podlahy, ale najprv dopijem kavu 🙂
my dnes ideme ku kamoske, na obed vezmem petka zo skolky, vyzdvihneme pizzu v pizzerke a padame

prajem vam pekny den 😉

rybecka
18. jún 2010

@zuzana612 co si ty o mne myslis 😀 😀 😀 dufam ze aj ja lebo idem soferovat nahodila som si suknu pre istotu keby ma policajti zastavili nech som sarmantna vodicka a nech nedavaju fukat 😀 😀

sophie1981
18. jún 2010

joj, janka...sla by som si prinuchnut takeho maleho babatka..... 😵

maca....ze 35tt...ja som 35+2 rodila....tak bacha...rychlo fot..... 😀

denisocka
18. jún 2010

@sophie1981 ta kde si sa ponahlala v 35t?

sophie1981
18. jún 2010

@denisocka ...ta ja neviem...uz od 32tt som bola otvorena na 2 prsty.....malej sa nechcelo cakat.... 😀...pomohlo tych 1700 kilometrov co som cestovala.... 😀

antoniab
18. jún 2010

ahojte

janka blahozelam k neterke nech vam pekne rastie do krasy 😉

my sme sa prave vratili od pani doktorky tak vyter ukazal ze mame bacila a tak sme dostali biseptol ale dnes je to uz podstatne lepsie zatial len 4 pokakane plienky a vazime 6520g takze sme ani neschudli ale ani nepribrali nejak

baby ako je to z kupanim deti v chlorovanej vode a teplotou bazena moze mala do bazena i ked tam nieje teplota 30stupnov 😕

sophie1981
18. jún 2010

mata ja ti neporadim, minuly rok som katke len nohy mocila v bazene...ale myslim livia chodila plavat do pp, ta snad ona poradi....

antoniab
18. jún 2010

neuvazujem nad verejnim ale tym co mame doma dava sa don chlorovacia tableta na cistenie jeto ovela menej citit nez na kupkach a ta teplota bazena neviem novorodenci sa maju kupat v 38stupnovej ale my uz davame len kolo 34 lebo tepla voda malej vadi
bibi dik dufam ze niekto porady este skusim nieco vyguglit 😒

gabkazabka
18. jún 2010

Mati,ja myslim,ze ked nebude v tej vode velmi dlho tak kludne moze.....ved na kupanie do bazena s babatkom sa chodi uz od pol roka,mozno aj skor a ta voda tiez nieje tepla....ani chlor by nemal vadit,ved na verejnych bazenoch je urcite viac chloru a este nechci vediet co vsetko tam je 😅 A super,ze sa vam to kakanie upravuje....
My uz zbaleni,vypijeme kavu....a ideme.
Pekny vikend vsetkym! 😵

zuzanale
18. jún 2010

Ahojte my sme boli v poradni nezaočkovali nás lebo máme stále tie mizerné zelené sople dostali sme kvapky a uvidíme o týždeň dr že keby boli číre sople tak očkovať môžme lebo inak jej nič neni ale že sú to zelené huhne tak eee
inak máme 9,5kg a 76cm čiže od poslednej poradne a očkovania sme vôbec nepribrali ani nepodrástli už nás asi každý predbehol 😅

denisocka
18. jún 2010

😀 @zuzanale zuzi,my sme mali v roku tuším 71cm 😀 a 9400g ,,,,,, a na tom sme sa držali do 18mes,kedy začal konečne priberať ..... tak nestresuj,teraz ma 30mes a 86cm 😀 a 12,4kg

antoniab
18. jún 2010

@gabkazabka jej gabika zase vychod domovina vola 🙂 tak pekny vykend 😉

zuzi nic si s toho nerob ani my nejak nepriberame 😀 😝

veronika1982
18. jún 2010

@gabkazabka nenasli sme..tak ak budete mat cestu a budu ho mat v MI tak nam ho kupte a prideme si cez tyzden po neho 😀

veronika1982
18. jún 2010

tak my sme uz doma. som si prinuchla maleho filipka. no maleho v 2 mes ma vyse 6 kg a taky je podareny joj babätko krasne..po ceste sme volali bibke ci nie su niekde von ale akosi mi nedvihala tak sme sa zastavili u tatika a este sme stretli malu lauru s babkou a sli sme domov a uz bubkame..zajtra by sme mali ist gratulovat kamosovi do popradu ale uvidime ake bude pocasie..

jani gratulujeme k julianke a tesime sa na foto..

antoniab
18. jún 2010

veronika ze v 2 mesiacoch 6kg a mi v 5 6,5kg 😀 😀

sophie1981
18. jún 2010

joj, veronika...sme boli v meste s tatikom na zmrzlinku a kupili sme prvu vybavu do krstu.....a samozrejme som mobilio nepocula.... 😝 .

baby, idete dnes na zumbu?......

veronika1982
18. jún 2010

@antoniab tak ale on mal 4,1 kg ked sa narodil

lubkatobi
18. jún 2010

a kde je dnes zumba? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre