Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

mirecka86
21. jan 2011

@sophie1981 prepac,nešiel nam týžden net,chceeeeeem sa pridať

teza1208
21. jan 2011

mne tuto temu odporucila l,,,,a vraj su tu zo snv ,ak mozem sa rada pridam no byvam tu mesiac a nemam deticky snazime sa uz 15 rokov a nic ,je nam smutno ,snad sa budem moct porozpravat a aj stretnut osobne

ludkaol
23. jan 2011

@teza1208 Ahoj,a odkila si?ak by si sa chcela porozprávať alebo zájsť na kávu 🙂 ja tu nebývam dlho malokoho tu poznám,mám malého chlapčeka a druhé sa nedarí,,ani tá cesta k prvému nebola ľahká,hlavne nesmieš byť smutná,ozvi sa ak chceš pokecať

ludkaol
23. jan 2011

@ivetkatka197808 ahoj a kde bývaš?ja mám dva a pol ročného chlapčeka a tiež hladáme kámošov pre oboch🙂

veronika1982
23. jan 2011

@ludkaol ahoj poziadaj sophie1981 aby ta pridala do sukromnej skupiny SNV a okolie tam sme vsetky baby z tejto temy. a urcite si najdes medzi nami kamoski.

ludkaol
23. jan 2011

ja som sa len teraz prihlásila a akosi sa tu ešte nevyznám a a ni neviem kde mám hladať Sophie 😝
Aj ty si zo SNV?

teza1208
23. jan 2011

a kto je sophie

kukulik30
autor
23. jan 2011

@teza1208
@sophie1981 je baba , ktora vytvorila sukromnu temu a tym padom iba ona moze pridavat, napiste jej do IP 😉

rejcl4
1. feb 2011

Ahojte, rada by som sa k vam pripojila ak mozem🙂 a tiez sa chcem spytat aky maju pristup vasi gynekologovia k vam, hlavne k prvorodickam?

pusa1806
5. feb 2011

Ahojte dievčatá,konecne som saodhodlala sem napísať,niektoré vas poznam z videnia z mesta,ked som s malou na prechádzke,ale ešte som nenabrala odvahu sa vám prihovoriť,rada by som našla niekoho s kym by som pokecala, v snv nikoho nepoznám, kto má detičky, ským by sme sa pohrali,rada by som sa k vám pridala.... 😉

pusa1806
5. feb 2011

no až teraz som si to prečítala,tak idem napísať sophie,či má môže k vám pridať... 🙂 🙂

sindy107
14. feb 2011

cawte baby..tak aj ja sa pridavam k vam...nenajde sa tu niektora co ide alebo rodila teraz v Levoci???ja tu nejdem preto by ma zaujimal nazor tej co tam uz bola..diky moc

antoniab
14. feb 2011

@sindy107 ja som rodila v le a bola som spokojna neviem co ta zaujima 😉

ketkous
16. feb 2011

@sindy107 ja som tam sice nerodila,ale nedavno tam pekne zrekonstruovali oddelenie a viem o tom,ze maju dobry pristup k mamickam...

sindy107
16. feb 2011

no to mi povedal aj moj lekar ze je tam dobre ze som si dobre vybrala..ved uvidim teraz uz budem na poradnu chodit do levoce tak som zvedava

hrinka
7. mar 2011

ahojte baby, ja som tiez pristahovalec od leta v SNV a nemam tu ziadne kamosky. Mam 2.5 rocnu dcerku a 3 mes dcerku. Neviem si velmi zvyknut na toto mesto - asi preto, ze tu nemam ziadnu maminu...Rada by som sa pridala k nejakym maminam ...ozvite sa. dakujem

hrinka
7. mar 2011

@pusa1806 ahoj. ani ja nikoho nepoznam v SNV. sme tu od leta a nie sme rodaci zo SNV. mozno by sme mohli niekam zajst a pokecat - Madaras alebo tak kym je zima s detmi. ozvi sa.anka

simusska
25. mar 2011

@hrinka aj ja som tu len pristahovalec ale uz dlhsie....no kocikujem stale len sama lebo tu tiez nikoho zatial nepoznam....a odkial si?

hrinka
25. mar 2011

@simusska ja som origos z humenneho. teraz byvame nad Lidl. ozvi sa a prid. teraz sme este chori ale buduci tyzden mozeme dat stretko...

chirabell
26. mar 2011

baby napiste sukromnu spravu sophie1981 s prosbou o pridanie do sukromnej temy SNV, ona je opravnena pridavat novych ludi do tej temy a nebojte sa, tam najdete maminiek na kocikovanie ci partakov na zahratie sa deticiek dostatok. Vacsina ako som si odsledovala zo zienok je tam pristahovalec, tak nebojte, zapadnete aj vy medzi nas 🙂

lif150
27. mar 2011

ja byvam na fercakoch som domaca ako sa len da 🙂 ,ale tu v mojom veku nepoznam mamicky..takze tiez sa potulujem sama 😒

pata31
27. mar 2011

@simusska a vy kedy chodite na prechadzky? lebo to sa asi stale miname, ci co 😕
@lif150 a ty kde byvas na Fercakoch? ja tu tiez byvam uz od narodenia 😝

lif150
27. mar 2011

@pata31 no teba pati poznam sak aj ja tu byvam od narodenia sevcova za slobodna🙂

pata31
27. mar 2011

@lif150 jaaj, to si ty,Livi 🙂 🙂 tak sa niekedy dohodneme na kocikovani, my chodime doobeda okolo 10-11 vonku a poobede az okolo tretej, no jak sa mala vyspi 😉

lif150
27. mar 2011

tak mi chodime okolo jednej druhej , bo mala buba tak do jednej abo druhej..., jeden tyzden chodi s nami tatinek ,ale ked je na tyzdnovke tak som len ja s malou...

pata31
27. mar 2011

@lif150 no tak to sa presne nestretneme 😀 my spinkame uz len raz denne, a to som rada, ze mam chvilku pre seba, tak ale hadam sa niekedy stretneme vonku....inac so Simcou ste asi tak rovnako stare cca 😉

lif150
28. mar 2011

tak asi tak o dva rocky som starsia ale to je priblizne rovnako 🙂

simusska
31. mar 2011

@pata31 no tak moja spi doobeda do dvanastej a potom poobede o tretej takze sa akurat minieme🙂

pata31
31. mar 2011

@simusska tak len podvecer sa stretneme, jak vcera ;)
a vecer ti kedy chodi spat?

ajabaja
3. apr 2011

Ahojte. pisem sem, lebo surne hladam lekarku - dospelacku aj detsku v snv. uz som sa o to pokusala minuly rok, no napokon som to nechala tak. rada by som to dotiahla... poznate niekto mudr. fronkovu, resp. detsku macejovu, alebo sefčíkovú? velmi pekne dakujem za info. velmi mi to pomoze. pekny vecer, paula

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre