Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

cajak
27. máj 2009

maca77,diky zatial si zlata uz som myslela , ze sa mi nepodari zohnat na nu kontakt,tak ak, nieco prosim ta napis mi .Vopred dakujem,fakt. ozvem sa este zajtra mozme popisat, ak chces a mas cas. pekny vecer.a dik dik dik 🙂 🙂 🙂

ivana2009
27. máj 2009

peknu dobru noc 😉 😉

sophie1981
28. máj 2009

bre ranko....

zuzana, ta ja ani poriadne nespim, sa bojim o fazulku a ty chrapes.... 🙄 ...a to aj tm nevie, kde ma mobil ze nedviha???? 😕 🙄 ......

by som chcela vediet kde su tie burky...... 😕 ...ved ani poriadne neprsalo.....ani kukurka nam nepodrastie...co budem corkovat v jeseni???

zuzana612
28. máj 2009

Ahoj Bibka 😉 Koli tebe pohladam tu ponozku na mobil a zavesim si ho na krk 😀 😀 😀 Matus je uz od siestej hore a ja sa nemozem prebrat, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi sa mi chce spat. Mama ho zobrala teraz do obchodu tak sa idem este na chvilu vyvalit do postele. Nic sa mi nechce, nic ma nebavi, nic nevladzem, tak chodim cele dni ako zbity pes. Este 2 tyzdne vydrzat a potom snad nasim poviem ze som tehu, tak budu hadam na mna brat ohlad a aj sami ma poslu si oddychnut 😀

Inac aj tu sa poriadne ochladilo, pocasie horsie ako v aprili. Ja som vcera pozakryvala cele auto ze ked pridu tie krupy ako pinpongove lopticky aby mi neroztrepali sklo, a spadli asi 4 kvapky a to bolo vsetko.

No nic, idem do postele lebo tu zaspim 😲

sophie1981
28. máj 2009

zuzana, len pekne oddychuj, nech fazulka rastie....

ste vcera pozerali v zpravach ten kociarik, co sa zrazil z poz. autom??....och, chudak matka....ja by som asi umrela.... 😨

zuzanale
28. máj 2009

Ahojte tak aj my sme hore Laura sa akurát napapala a sa so mnou vadí lebo som nezapla kolotoč 😀 Timka stiahla fľašu mlieka a teraz raňajkuje melon 😅

inak to zaspávanie na rukách vám nezávidim Timku sme takto nosievali Laura v pohode zaspí sama v postielke ale len cez deň večer potvorka len tatinovi na rukách a aj kúpať musí tatino odkedy sme doma z pôrodnice tak som sama kúpala možno tak 5x no hold moje baby sú zaťažené na tatika 😅

kajacz
28. máj 2009

ahojte babenky...u nás noc trochu lepšia, tak dúfam, že sa to zlomí...lebo ked pojdeme na svadbu budú strážit babka s dedkom, tak nech ma nevolajú...ja si to chcem užit... 😨

nám von svieti slniečko, je polooblačno, ale dost chladno...tu má byt max.16st. 😝

dala som prat dalšiu pračku, zajtra musím pobalit...takže oficiálne hlásim, že na Slovensko ideme v sobotu!...bodlo by nejaké stretko... 😉

gabkazabka
28. máj 2009

Ahojte,dobre ranko,pekny den 😵
Dnes tovyzera,ze bude pekne,tak idem trosku upratat a hajde von,idem na pesi s Ninou do Lidlu 😎

ivana2009
28. máj 2009

ahojte pekne dobre ranko 😉
aj my sa chystame von teraz matus zaspinkal

kajacz
28. máj 2009

vy máte vonku pekne???...ked tu nikto nie je... 😕

sophie1981
28. máj 2009

katka, celkom sa da.....aj ked ja som nic nerobila, len malu prikryvala a ked vyslo slnko zase odkryvala....teraz spinka, ja varim zemiaky a snad sa aj najem....to stretko spiskame urcite....buduci tyzden nemam nic na plane konkretne....tak mozme....k neurologovi mozem ist kedykolkvek.... 😉

kajacz
28. máj 2009

ja som robila pangasa na dva sposoby...aj manžel sa bol doma najest...
tu sa dost pomračilo a už vidím aj kvapky na okne...poobede sme mali ist na ihrisko a dalšími babami a ich detmi...ale nevyzerá to ružovo... 😖

kukulik30
autor
28. máj 2009

ahojte 🙂

sophie1981
28. máj 2009

ahoj, no co ako si dopadla???.....budu mrnusikovia??? 😕

zuzana612
28. máj 2009

Ahojte,

tak my sme sa prave vratili z mesta, ako vzdy isli sme na pol hod. na Kauflandu a vratili sme sa o 3 hodiny neskor. Moje dieta ma totalne vystavilo, keby len mna, dva s mamou sme ho nesli zvladnut. Ja som uz normalne zufala z neho, ako moze mat taky maly clovek tolko energie a sily vrieskat a behat a kopat a neviem co. Chcela som mu kupit tenisky na leto, no kym som vyberala tak mama ho nahanala okolo regalov a nesla ho chytit 😀 Ked ho chytila tak sa zacal zurit ze ho zobrala na ruky, popritom kopal a jacal. Potom sme isli do mesta bez kocika lebo mama chcela kupit len nejake semiacka. Samozrejme ze bola obedna prestavka tak sme museli cakat 45 min. No to bol horor. Utekal kde chcel, otvaracie dvere mu pricvikli ruku lebo ju tam strcil, jedna tetka ho zrazila s kocikom, druhej sa tak v behu chytil tasky ze ho otocilo na druhu stranu, no vam poviem ze s dietatom bez kocika do mesta uz ani za pana. Teraz som ho dala spat lebo uz nechcel ani jest, este dostal aj po zadku lebo vyfliaskal starku, tak dufam ze sa lepsie vyspi. Ja viem ze aj ja by som bola protivna keby mi isli 4 zuby naraz, ale s nim sa fakt uz neda. Asi idem pohladat nejaky tabor pre male neposlusne deti 😀 😀 😀

Baby, napiste prosim aspon jedna ze mate take dive dieta ako ja, nech sa citim lepsie 😀 😀 😀

kajacz
28. máj 2009

zuzi- ked nájdeš to číslo na ten tábor, tak mi ho prosím pošli... 😀 mám pocit, že si opisovala mojho Šimona...

kukulik30
autor
28. máj 2009

dopadla som dobre...nechcela som vas uz tym tu otravovat...ale v skratke foliky su do 10mm a v pondelok kontrola este, to uz bude priblizne diktovat, kolko ich je a v stredu asi odber...dnes som si urobila predoperacne ud dr. Novakovej, prisla som o 8. 15 a 9. 30 som uz bola von 🙂 islo to rychlo, nastastie dnes nebolo az tak vela ludi...

zuzka, rada by som ta potesila, ale moj az taky vetroplach nebol, je teda riadny sibal, ale v takom veku ako je teraz Matusko, on este spaval doobedu a aj poobede dost vela a bol kludnejsi, zato teraz je obcas ako z divych vajec a cca pred pol rokom alebo pred tristvrte bol tiez na nevydrzanie, vtedy mal tie svoje afekty ....takze je to normalne 😅 u niekoho skor a u niekoho neskor 😀

zuzanale
28. máj 2009

Ahojte ,
Zuzi ťa poteším dnes aj Timka je na nevydržanie 😠 som bola doobeda v obchode a to bolo samé to scem, tamto scem kupovala som Laure tričulo a mi ho vyhodila z košíka že lala nesce toto a kým som skúšala ja nohavice tak vyletela z kabínky a tresla si hlavu a ešte som jej aj od zlosti capla po riťi za to 😅 takže super deň a to som myslela že keď sa vyspí bude lepšia a pred chvíľou vstala a nič moc aspoň že sa nemusím s ňou naťahovať s jedením si vypýtala piškoty a mlieko...... ale zlatíčko Laura už spí 😉

kukulik30
autor
28. máj 2009

zuzile, tak toto mne robi samo v obchode tiez, minule som bola v sekaci, mala som dost veci na skusanie, tak mi v jednom kuse odkryval zaves v kabinke, v kuse buchal do zrkadla, krical......hrooooooooooooooooooooozne to bolo, som sa hanbila, no posledny krat vravim, neda sa s nim chodit a nakupovat, chcel oliat s cajom aj suknu , co som tam skusala, len aby urobil napriek 😠 😅 sme utekali odtial jak gafor

zuzanale
28. máj 2009

Livi ja som tiež bola v sekači 😅 😀 lebo teraz mám problém inde kúpiť niečo čo by sedelo a tam občas čosi trafím.... Timka to nezvykne práveže robievať s ňou bežne chodievam nakupovať takže neviem čo to dnes do nej vošlo 😠

zuzana612
28. máj 2009

Juj baby, hned sa citim lepsie 😀 Idem od radosti povysavat ten bordel v aute co tam mame.

Livia, ake otravovanie, vsak vsetky cakame na info ako to ide, kedy to bude a hlavne drzime palce nech sa to podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

zuzanale
28. máj 2009

Zuzi si viem predstaviť aký bordel my sme síce už povyrástli a už až taký nenarobíme ale za pár mesiacov tam zas bude namrvených rožkov, keksov a iného akurát tak pre krdel sliepok 😀

kukulik30
autor
28. máj 2009

zuzi, ja milujem sekace, je to moja uchylka, len u nas su dost biedne 😒 ale mam veeeeeela veci zo sekaca 😉

zuzanale
28. máj 2009

U nás na sídlisku dá sa celkom dobre vybrať hlavne keď príde tovar nájdeš veci aj s original vysačkou len treba dávať pozor mama minule kúpila takto blúzku a sa zbehla 😖

kukulik30
autor
28. máj 2009

hmmm, mne sa este nic nezbehlo, mam na veci stastie,a dokonca mi vydrzia ovela dlhsie ako nove , co si kupim u nas v obchodoch 🙂

kukulik30
autor
28. máj 2009

naposledy som si kupila taku suknu pod kolena riasenu ,olivovo zelenu , lanovu 😀

sophie1981
28. máj 2009

zuzanale....mozno to mamka pribrala.... 😀

zuzanale
28. máj 2009

no ono to bola úplne nová aj keď kúpená v sekáči to máš ako keď u nás kúpiš tiež sa občas zbehne 😅 ja som dnes trafila nohavky trištvrťove tmavohnede tiež také ľahúčke ľanové som musela doplniť lebo sa mi koncom leta jedny rozpadli a tááák rada som ich nosila ☹ ale máš pravdu tieto veci dlhšie vydržia 😉

zuzanale
28. máj 2009

jasnééé Bibka zo dňa na deň 😀 😀 😀

kukulik30
autor
28. máj 2009

ja tiez, ak mam nieco oblubene na nosenie, tak to potom nosim do rozpadnutia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre