Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
8. apr 2010

ježiš,tak skoro vonku?šak vizera že bude hnusny čas

sophie1981
8. apr 2010

denis....my chodime von tak o pol desiatej, a to ci prsi, ci mrzne, ci snez 😝 musime, lebo inac niet sanca..........este nebol den, aby sme boli dnu cely den....teda raz, ked mala reakciu na ockovanie.....

denisocka
8. apr 2010

a to kde chodite po tom daždi? 😅

sophie1981
8. apr 2010

Katka v kociariku, kym bola mensia, ja prsiplast a prechadzka po sidlisku......ako idiot......a teraz prsiplast, nohavky do dazda, gumaky a von.....naposledy sme boli pri babke v zahrade...ako prasce....

denisocka
8. apr 2010

NO TO TA MUSíš BYť EXOT na sidlisku

gabkazabka
8. apr 2010

Ahojte,
tak ja hlasim hroznu noc-vecer teplota vystupila na 40,4 C,to sme uz bezali na pohotovost.....tam jej dali dalsi cipok a injekciu proti febrilnym krcom.....no mala som dost.......a doteraz jej teplota neklesla po 39,5 uz sme boli u lekarky,vzala jej krv,teraz ide manzel po vysledky,tak som zvedava.... 😒 Moc ma zase cisty a aj hrdielko 😖
No,idem sa dalej trapit so zbijanim teploty,ani som vas nestihla precitat ☹

veronika1982
8. apr 2010

deni to by si musela byvat u nas na sidlisku aby si videla ako sme travili minule leto a aj ked prsalo tak sme boli vonku.. ja sice menej ako bibka a ked tak som sa prechadzala alebo stala pri obchode pod strieskou..ale inac sme boli vkuse von...

matej nechce spat tak ja ho pojdem pomaly obliect a ked tak sa stretneme niekde von..zober si telefon a ja ti zavolam

gabika oj tak to mi je luto ale podla mna je to siesta choroba..uvidis este zajtra budete mat teplotu a potom to bude o.k..u nas to takymi vysokymi teplotami vyvrcholilo az na druhy den ale podarilo sa mi to zbijat a davala som diazepan proti krcom..

denisocka
8. apr 2010

no to hej,určite tam mate viac zabavy ako ja tuna na dedine. ja tu nemám ani s kým isť vonku 😖

gabika, och to je hrozne,take teploty. a vobec nevedia z čoho?

veronika1982
8. apr 2010

ok tak my sme obleceny a ideme pomaly

sophie1981
8. apr 2010

aj my vyrazame..... 😉

Gabika...nech vam to rychlo prejde.... 😖 ...boze, take vysoke teploty.... 😔

denisocka
8. apr 2010

ježiš a kedy tie deti jedia ked ste stale vonku 😀

denisocka
8. apr 2010

zuzanale - zuzi , maš odomna mail,pozri si to , a ked vieš -a napadne ta ako tomu dopomoct "vyriešiť tak daj vedieť

antoniab
8. apr 2010

ahojte
tak sme prezili noc bez teplot a v klude tak dufam ze uz to nepride vraj mam byt v strehu 48hod.

gabika nechvam to rychlo prejde to musi byt strasne ☹ joj tie deticky to maju tazke na zaciatku najprv sa cistia choroby ockovania zubky no stale nieco 🙄

aj my sa chystame vonku tak som rada ze konecne slniecko aj do snv by som potrebovala ist som si kupila rolak v orsay a nedali mi dole pipak no sranda je ze som nepipala ked som z obchodu odchadzala 😒

antoniab
8. apr 2010

este som sa chcela opytat zacali ste niekto od 4mesiaca davat mliecnu kasu alebo ako ste zacinali rovno prikrm a kedy kazala vam doktorka alebo ste sami zacali
som myslela ze by som malej zacala davat na vecer tie detske kase co su od 4mes. ale neviem ci to musim konzultovat z lekarkov som sa jej nepytala a poradnu mam az 19maja
no proste budem vdacna ak napisete ako a kedy ste neboli len na mliecku 😉

gabkazabka
8. apr 2010

Ahojte,
tak v krvi sa potvrdil mierny zapal,takze asi zase angina... ☹ .Dostala antibiotika a ditiaden ak by zase boli take vysoke horucky...teraz jej klesla teplota na 38 C,takze uz som spokojnejsia.Dakujem ze na nas myslite 😔
Mati,ja som zacala davat kasu Nestle mliecnu(mala nebola kojena) od ukonceneho 4. mesiaca.Vecer namiesto mliecka,urobila som taku redsiu,aby ju mohla pit z flase.Najprv som zacala bez prichute,potom som uz davala aj s prichutami.Ale radsej by som sa asi opytala lekarky...
Ach jaj,vonku tak pekne a my musime trcat doma 😒 ☹ .Idem dovarit obed...

gabkazabka
8. apr 2010

a skoro som zabudla:
Matke vsetko najlepsie k narodeninam,vela vela stastia,zdravicka,lasky,uspechov a radosti z malej Timky 😵

pata31
8. apr 2010

Ahojte...
Mata a ty davas UM alebo len kojis? Lebo ak len kojis, tak az od ukonc. 6.mesiaca sa zacina s príkrmami...a ak nie, tak myslim, ze najprv len mrkvickou sa zacina...ale to ti potom asi poradia uz baby..

pata31
8. apr 2010

aha, Gabika ma predbehla, kym som to napisala 😅

Mata a tiez vsetko naaaj k narodkam prajem! 🙂 🙂

pata31
8. apr 2010

a idem sa este pochvalit, Tamarka sa uz vie krasne otocit na brusko, sice zatial len na jednu stranu a trosku este rucku zabuda pod bruskom, ale inac uz jej to ide pekne

sophie1981
8. apr 2010

uz spime.....juchu..... 😉

denisa...domov chodime len na jedlo, rychly spanok a zasa von.... 😉 ..

ktovie kde je zuzana.....asi uz cestuje z Liskovej..... 😉

pata, aka sikulka ta vasa mala.... 😉

mata, v uk sa zacina s baby rice, tu odporucaju zacinat so zeleninovymi prikrmami.....ja som zacala baby rice....som mala odskusane uz od deti z uk...aj ked lekarka kazala prikrm......a dostavala ovocnu stavu jablkovu a rkvovu, ale az od ukonceneho 4 mesiaca ale aj to len tak kazdy druhy den.....nie na zasytenie, ale na ochutnavku.....pravidelne prikrmy sme acali davat v 6 mesiaci....

denisocka
8. apr 2010

bože biba,ťa obdivujem, tolko chodiť po vonku,by ma drblo

sophie1981
8. apr 2010

denisa...mna by zasa asi drblo dnu.....von predsa stretnes stale niekoho, mam pocit, ze sa hybem a nemam cas jest...Katka sa hraje s detmi, nieje sama doma.....a vecer nemam problem zaspat od unavy..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...nic idem upratat a najest sa...... 😉

denisocka
8. apr 2010

no probelm bude asi ten,že ty vyjdeš na ulicu a stretneš dakoho na sidlisku,ja vyjdem a len odskakujem z cesty aby ma neprešlo nejake auto čo stavia dialnicu a nestretnem nikoho,akurat paru starých baboch čo ešte v dedine žiju 😀

dana333
8. apr 2010

deni môžem vedieť odkiaľ si, možno sme susedy

kukulik30
autor
8. apr 2010

ahojte...
Matka vsetko naj naj naj k narodkam 😵 😵 😵

gabi, jemine, take teploty 😕 😕 😕 sak ja by som asi zosalela, ja sa strasne bojim vysokych teplot a tych krcov....no tak , nech atb rychlo zaberaju, nech uz vam je lepsie, drzte sa 😔

deni , mas pravdu na dedine a v meste je to ine...ja som so Samkom takto brazdila ulice tiez, vzdy mi krasne spinkal von, takze sme leteli domov akurat na obed, desiaty som si brala so sebou, do zasoby caju...a po obede hajde opat von 😀 ...olovrant zo sebou, albo som po ceste nieco kupila 😉 a pekny den za nami 😀
uz sa tesim, kedy to bude opat s druhym, jaaaaaaaaaaaaj sa zase nachodim mile a mile 😀 😀 😀 😀 este lepsie , ked mas partacku na take chvile..ale sak stale clovek niekoho stretne prinajhorsom 😀

susana28
8. apr 2010

Ahojte,
takže po poriadku.
Maťke všetko nejlepšie prajeme 😉
Gabka vám skoré,skoré zdravíčko 😉

Baby, menzes som mala dostať 26.3 ale dostala som až 1.4, je možné že som za ten týždeň otehotnela? Mangela som mala doma 😀 lebo už mám po menzese a teraz mám taký číry výtok, ktorý zvykne byť až počas ovulácie. Ale na plodné dni podľa mňa ešte skoro tak po mrche. Som zvedavá na reakcie.

susana28
8. apr 2010

Tak a aby ste mi verili, že som to myslela vážne že aj ja sa hrám v tom centre v madarase 😀

kukulik30
autor
8. apr 2010

susi, aj ja som sa minule smykala...z tej velke tocitej smykalky..len som neodhadla , ze tam je tycka, tak som si narazila kepen 🙄 som isla s rozbehom a tresk...fuuuj som hromzila celou cestou dole a Samo sa rehotal za mnou 😀 😀 😀

kukulik30
autor
8. apr 2010

susi, kludne si mohla mat posunutu ovulaciu a tym padom aj menzes 😉

susana28
8. apr 2010

Lívia tak super, som si hneď myslela, že aj maminy sa môžu hrať 😀 , len minule keď sme boli v sobotu, tak tam bola jedna babenka taká blondínka s melírom, čo tam robí a nám hovorila, že by sme nemali aby dakto vraj nebonzoval šéfke. Ale to mám decko samo pustiť na tie šmýkačky napr. tú žltú pokrútenú? A len stoličky tie malinké ružové sú stavané na 9O kg tak aj tá šmýkačka musí dačo vydržať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre