Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
8. mar 2010

Odchadzam plavat majte sa 😉

maca77
8. mar 2010

ahojte

Bibka, jáj tak preto ... bo som suseda zrypala, že vám tú cenovku neurobil 😀

Susana, všetko záleží od samotného dieťaťa ... podľa mňa to pavúk neovplyvní...

aj ja sa pripájam k tomu dnešnému sviatku ... síce som ešte nič nedostala, ale vidím že čokoláda v skrinke nachystaná 😀 ... veeeľmi poteší ... a pripájam sa do klubu závislých na čokoláde ... by som aj vraždila niekedy keĎ ju nemám 😀 😀

veronika1982
8. mar 2010

ja som dostala ruzicky v kvetinaci..

a k tym pavukom.. vsetci sme na nich vyrastli a chodime a sme tu...nas uz nechce byt v pavuku lebo sa mu tam uz nepaci.. a dnes presiel matej z kuchyne az do obyvacky sam a tak sa tesil z toho ale potom uz zacal vystrajat tak to skocilo uderom o hlavu.. este nema taku istotu...

uz som aj videla stojitko.. je to nieco take ako pavuk len nepohyblive.. 😀

sophie1981
8. mar 2010

caute..

s,e dosli z mesta...bugina kupena, tak sa Kacena vytesuje.....a ja s nou 😀 ....kupili sme jej aj dazdnik a nohavky do dazda.....tak nech sa uz otepli, ze sa pojdeme vyvalat v blate na stavbe.......

k pavukom...moje dieta bolo v pavuku ale ci koly tomu zacala skor chodit neviem.... 😕

idem..dieta sa chce vozit.... 🙄

veronika1982
8. mar 2010

ufff konecne papaju puding ty moji dvaja chlapi.. a ja som k.o.. sa mu zapacilo chodit tak vkuse dookola a striedali sme sa s mm... 🙂 a dnes objavil druheho mateja v zrkadle a bozka ho...

antoniab
8. mar 2010

ahojte
tak mi sme dnes mali celkom dobry den boli sme pri babke v skolke deti tam malu ocumovali a kladli kopu otazok preco je tak mala ci bola v brusku ci place ......a kopu inych otazok 😀 😀

ano bibi aj mi chceme prist len mi skor poobede po 12nastej tak neviem ci davas malu spavat alebo je to jedno

janka prijemne plavanie 😉 aj ja idem ale len do nasej vane 😀 😀

sophie1981
8. mar 2010

takze, dieta okupane, este sa hraje, tak idem rychlo do sprchy, bo smrdim ako capula..... 😝 ...nech sa skulturnim.... 😕

veronika, dojdete zajtra??
ata, nam je to uplne jedno kedy dojdete...len daj vediet, ze nebudeme von.... 😉

veronika1982
8. mar 2010

no ak nejdete nikam tak kludne mozeme dojst..

susana28
8. mar 2010

Baby tak ešte k ej čokoláda, čo sa mňa týka nekúpim ani gram, len vaneske. To sa viem dokonale ovládať, ale manžel keď príde domov tak mi prinesie celú igelitku, a teraz ako robí vo švajčiarsku, tak tie sú fakt mňam. A ako môžem nejesť čoko, keď viem, že je v bare. Ale už mám asi len 6 kusov, tak dúfam, že to do stredy dorazím a fajront do 28.3 🙂

Bibka blahoželám k bugine, to bude kočíkovanie, ani nevieš že niečo tlačíš 😒

A musíme pochváliť aj matejka, veď v 10 mesiačikoch a takto si vykračovať po byte, a obzerať si svoje panstvo 😉 Šikuliačik to je. A neboj teraz potrebuje už len trénovať a trénovať a kým bude mať rok, ho nezadržíš. tak želám len čím menej nehôd 🙂

Maca vitaj v klube čokomaniačok 😀

Maťa tvoja mamina je učiteľka v škôlke?

susana28
8. mar 2010

Kriste ja píšemjak hotentot 😠

susana28
8. mar 2010

Pozeráte niektorá Poisťovňu šťastia? Bo ja hej, to ja môžem 😀

maca77
8. mar 2010

Susi, aj ja som kukla Poisťovňu ... som si fajne porevala pri telke ... no hormony sú hormony 😝

susana28
8. mar 2010

Maca si tehu, tak rozhádzané hormóny povolené 😉 ale myslím, že si porevali aj netehuly 😒

zuzana32
9. mar 2010

Dobré ránko.

Tak svoju závislosť na čokoládu by som mohla opísať v jednom vééééľkom románe.
Už keď som chodila do roboty, tak na obede ma za 12 rokov videli možno 3 x ,ale zato na obed nesmeli chýbať čokoládky, keksíčky a nanuky.
Najhoršie na tom bolo, že aj môj šéf bol na sladké, tak sme žrali spolu. Ale vtedy som mohla zjesť aj celú čokoládovú kravu, a nepribrala som ani gram.
Teraz vyžieram sladkosti deťom, a je to na mne aj vidieť. Už sa musím krotiť, veď ide leto, a dovolenka je tu o necelé 4 mesiace.

A tá poisťovňa mi vôbec nesedela. Oni normálne pochovali Aničku. Veď to skončilo tak, že šli na dovolenku a naraz aký skok. Som bola z toho hotová. Alebo si niečo nepamätám?

veronika1982
9. mar 2010

dobre rano..

no ved poistovna bez anicky nie je ono..zuzi nic ti neuslo tak to skoncilo.. vraj sa tam potapala a mala slabe srdce..

sophie1981
9. mar 2010

dobre ranko....tak vas cakame veronika....este skocim do obchodu na drobny nakup a ak dojdete vo zvycajnom case, tak vam pojdeme na strety, ze madam pospi bo asi vstala hore ritou dnes..... 😝

vcera sme ju museli vozit cely vecer v bugine..... 🙄 ...na nervy.....som zvedava ci aj von v nej bude tak rada sediet.......aj ked voju trojkolku asi tak skoro neopustim, kedze ona je pohodlnejsia ako pre mna, tak pre katku....

nic, idem upratovat.... 😝 ...ma dnes nejako nem prijemne brucho boli..... 😔

veronika1982
9. mar 2010

no neviem ci prideme v tom case lebo matej pojde spat okolo pol desiatej takze asi az o jedenastej prideme.. nevadi?

sophie1981
9. mar 2010

nem vadi....Katka isla s tatiko k babke....tak aspon sa stiha aj ona vyspat......

veronika1982
9. mar 2010

matej zaspal teraz takze v pohode do tej jedenastej dojdeme. mozno aj skor..

maca77
9. mar 2010

ahojte

keĎ som už dávnejšie čítala, že Anička v Poisťovni skončí (tuším kvôli ďalšiemu tehotenstvu), tak sa mi nechcelo veriť... ale je to tak a fakt tam teraz chýba ...

my ideme vymrznúť, potrebujem od našich auto, tak sa ideme k nim prejsť ...

antoniab
9. mar 2010

ahojte 😉
susana moja mamina nieje ucitelka ale skolnicka ale deti ju volaju pani ucitelka 😀 😀 a este ju mozem volat aj esbeeskar lebo rano o stvrtej z piatka na sobotu sa spustil alarm v skolke ja som krmila malu tak som pocula tak som ju sla zobudit a tam nabehla s ocinom na kontrolu no ale nic nezmizlo 😝 a ona potom furt pocula hukat alarm 😀 😀

bibi tak mi prideme vo stvrtok 😉 okolo pol jednej

a ja som poistovnu nepozerala ja som uz spala 😅

susana28
9. mar 2010

Presne tak, ako písala maca. Anička skončila v seriáli, pretože ako herečka v súkromí opäť neplánovane otehotnela, čo už bola 3 krát a už nechceli kôli nej prepisovať scénar. ale máte pravdu, vlastne som ju brala ako hlavnú postavu seriálu, takže som zvedavá či ma to bude baviť naďalej. Síce je tam rozohratých mnoho osudov, tak to môže byť ešte zaujímavé 😉

evitkamalicka
9. mar 2010

ahoj kocky,

mna to uz bez Anicky vcera nebavilo, tak som to pozerala len tak jednym okom

dana333
9. mar 2010

ahojte žienky, nie so priamo z SNV, ale zblízka tak by som sa chcela k vám občas pripojiť. antonieb dík za správu, mrkla som to centrum môže tam byť super, len je to už dosť odruky a ja nemám vlastné auto- delíme sa o jedno s mm,

zuzana612
9. mar 2010

Ahojte, dobru debatu vediete 😀 Ja som videla predtym len par casti poistovne, tak mi tam Anicka nejak moc nechyba 😀

My sme boli dnes konecne na ortopedii a ked som odchadzala, tak mi bolo do revu. Natalka skoncila s remencami 😖 Na kontrolu ideme az o 2 mesiace, dovtedy bude chuta trpiet zviazana v remencoch a ja s nou. Ani len vyparadit ju nebudem moct, kedze na tie remence ktovieco nenatiahnem ☹ Nemate nahodou niektora s nimi skusenosti????

susana28
9. mar 2010

Ahoj Danka, v centre je fajn, a kde bývaš že to máš od ruky?

Zuzka Huta, tak remence používala baba, s ktorou som bola na izbe v pôrodnici, ale jej danielke zistili, že ma vyklbené kbiky, ale bližie ako to funguje to neviem. 😒

antoniab
9. mar 2010

zuzka to mi je luto ☹ mne vadi ta plienka a o niecom takom radcsej ani nemysliet ale tiez sme nemali bohvie aky dobry utz tak nam dal kontrolu o mesiac a dnes som tam volala aby som nas objednala a nik mi to nezdviha 😒 je to divne niekde ani nekazu balit a je to ok a ti tu aj balis a tot hla 😠

dani vitaj 🙂 baby ti mozno poradia nejake centrum v spiskej aj ohladom plavania raz sa tu plavanie rozoberalo jedno v poprade a druhe bolo asi na flore nie nepamatam 😅

dana333
9. mar 2010

susana momentálne už v Klčove, minulý rok sme sa sťahovali z Levoče. Odruky mi je centrum v PP, neviem či je nejaké aj v SNV? Chodíte niektoré s bábätkami aj plávať, a ak áno tak kde?

zuzanale
9. mar 2010

Ahojte tak ja som sa konečne dala dokopy z tej choroby a zahuhňaného nosa stáleho striekania kvapiek som chytila niečo ako očnú migrénu hlavu i išlo 3 dni rozstreliť vkuse na odpadnutie a kamoška zo záchodovou misou keďže zo závratu mi bolo ešte aj na zvracanie 😝

ešte som vás nestihla počítať tak potom mrknem ale čo som len tak zbežne tak čokoláda závislosť asi u každého 😀 u mňa síce už moc nie keďže so začala brať antikoncepciu a konečne sa mi ukludňujú hormony takže mi stačia 3kocky namiesto celej čokolády aby som uspokojila svoje chute takže konečne zhodím aj moje prebytočné kilá....

Zuzi môžem ti odporučiť len jedno zbal malú a choď na konzultáciu aj inam lebo s týmto nieje sranda ale zas nie každé predpísanie remencov je nutné to je jedno či pôjdeš do SNV k Vybošťokovej alebo Fabianovi či do ZA ta je asi naj v nemocnici ortopedia jednoducho choď a skonzultuj horšie ti už nepovedia... a aký nález máš napísaný?

denisocka
9. mar 2010

maca,tak ja mam vraj placentu vzadu, a tiež je KP-čiže nožičkami dole,takže ked kopne,tak len dole uplne v podbrušku aa aj to len 2-3x denne ,nieekdy len raz. šimon v jeho veku kupal už všade . ináč,o 2dni idem na 3D tak sa vytešujem .... hadam sa neukáže pipina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre