Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
13. mar 2010

Ahojte aj u nás už lenivosť mm bol doobedu umyť a povysávať auto ja som bola rozbehnutá z upratovaním ale som skončila keď som zistila že nemám čím povysávať Laura totižto vyhodila koncovku z vrecka do vysávača ja som ju zabudla odložiť keď som vrecko vyprala a ona teraz čo nájde hodí do koša aj dva cumle už zmizli 😝 tak teraz riešim kúpiť nové vrecko alebo ako ma mm nahovára v tescu kupiť bezvreckový vysávač 😕

Jani tesco má teraz na tv zľavu sme pozerali že sme prerobili 😝

susana28
13. mar 2010

Aha tak haluškové soboty prežili aj socík 😀 Tak vlastne aj u nás to tak nejak bolo, ešte za éry beztarostného detstva, že sobota halušky, pirohy alebo niečo také,lebo to sme boli všetci doma, tak sa jedlo hneď za horúca 😀 a ešte si pamätám, že v nedeľu bolo buď pečené kurča, zemiaková kaša alebo rezne.

Anka áno bývam cca 5 min. od škôlky 😀 ale som sa rozhodla, že malú od septembra ešte nedám. Poprvé som prepásla asi termín a po druhé keďže plánujeme druhé, ani mi to nevadí, keď mi bude robiť spoločnosť. 😀 😉

veronika1982
13. mar 2010

tak mi sme uz od babky doma.. trosku sme pobrazdili stare zname chodniky po miery...a zajtra tam ideme opat lebo tatik ide do martina..

matej teraz zalomil...uz bol unaveny..

a neuverite co sme mali u babky na veceru.. bryndzove halusky. 😀

maca77
13. mar 2010

Veronika 😀

Tami už v posteli, Adam sa ešte kúpe a zaľahne tiež ... ešte čakám kým práčka doperie a mám dúfam kľud ...

pata31
13. mar 2010

Ahojte...ja dnes surfujem po nete a hladam navod, ako uhackovat ciapocku...strasne by som sa to chcela naucit, aj ked som naposledy drzala ten hacik v ruke asi na zakladke 😅 velmi sa mi pacia tie ciapocky pre dievcatka 😉

zuzana32
14. mar 2010

Dobré ránko,

Paťka ja Ti prepošlem jednu stránku od mamičky čo si ja objednávam a má tam aj návody.
Len ju mám v záložke v PC, a teraz som na notbooku, tak keď vstanu deti pošlem. 😉

veronika1982
14. mar 2010

dobre ranko.. tak ja som si vcera pozrela OTO a bolo to super.. strasne sa mi to pacilo a normalne som si pritom oddychla...
dnes nas caka obed u babky a babka sa inspirovala tou relaciou bez servitky tak ide nieco fajne ukuchtit..

vcera matejko nechcel moje mliecko cez den a az vecer lenze mne sa tak naliali ze celu noc som mala bolesti a este aj teraz.. au au au..

zuzana32
14. mar 2010

Paťka je stránka je aj tu:
http://hackovanecepicky.cz/

a druhú pošlem neskôr.

Veronika aj ja by som konečne chcela,aby mi Katka cez deň vravela nechcem. Skús odstriekať.

sophie1981
14. mar 2010

dobre ranko...tak my sme vcera zaspali o deviatej, cickali se sa len raz a spali do 7 rana.....ha.... 😝 .......

my dnes ideme k babke do Markusoviec....tak aspon svagrine vyhraju kacik a ja potom pojde len na prechadzku...

Pata, mne hackujea strikuje suseda..... 😉 ...ja som na take veci lava....aj moja mama hackuje, aj vysiva krasne krizikove vysivky a obrazy.....takze ja ma na to lidi... 😀

susana28
14. mar 2010

Dobré ránko 😉

Bibka ináč ja som od oktobra 200č do marca 2006 strávila své "mládi" 😀 , zašitá od svitu do mrku v bývalej tvz primoste doprava, pred benzínkou tak ja sú potraviny a doteraz preklínam ten deň, keď som tu robotu vzala. To len tak na okraj.

Paťka tak daj vedieť, ako ti to háčkovanie pôjde 😉

susana28
14. mar 2010

Hej a večer som stihla mrknúť prehľad čo pôjde v tv novinách. O liškovej nič nehovorili,tak matúško to prežil v zdraví 😀 😀

sophie1981
14. mar 2010

susan.....no za tymi potravinami byva moja svokra.... 😀 .....v tych velkych banickych domoch..... 😝

veronika1982
14. mar 2010

krasne su tie ciapky.. skoda ze ja nemam dievcatko.. ale super je to..

susana28
14. mar 2010

Bibka tak možno tvoju svokrušu z videnia poznám a ani o tom neviem 😀

zuzana612
14. mar 2010

Dobre rano, tak jamam dnes trosku volnejsi den, aspon zatial 😉 Natalka spi, Matus hra s ocom futbal, starky vari, a je som si vcera napiekla super venceky, tak teraz trosku vegetim. Sice treba zehlit, ale to snad zajtra. Poobede pride kamoska aj so segrou s rodinami, tak mi bude treba urobit este nejaku misu, kamoska pride akoze oficialne pozriet Lili 😀 Tak den ubehne veeeeeeeeeelmi rychlo. Aj ked ja som nejaka skapata, unavena, a to Natalka papala v noci iba 2x a ja som uz asi o pol deviatej spala.

Zuzi28, kedze Daniel tu bol uz o jednej a to Matus este spal, tak ho mal nastarosti dovecera on, takze to chuda prezilo 😀 Lebo ja som mala vazne nervy v prdeli. Ja som sa potom do vecera odreagovavala pri peceni. Kedze mi z vencekov ostalo dost plnky, tak som upiekla este cokoladovy korpus, do plnky namlela trochu orechov a urobila z toho druhy kolac 😝 A este taka mala rada, ak vam nahodou pri peceni dojde rum, mozte do plnky pouzit vajcovy liker 😀 Ja som to vcera urobila a plnka super 😀 U mna je totiz rum zakladom plnkovych kolacov. Bez rumu nie je kolac kolacom 😝

zuzana612
14. mar 2010

A este pozeram ze ako mame pekne tie Zuzky ocislovane 😀 Jedna je 28, druha 32 a ja 612. Akuraz Zuzka z Levoce nema priradene cislo 😀

denisocka
14. mar 2010

baby,
o tých cystách v hlavičke počas tehotenstva ste nepočuli? 😔

zuzana32
14. mar 2010

Paťka tu je ešte tá sľúbená druhá stránka:

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.m...

daj potom vedieť ako Ti to ide! možno budeme kupovať od Teba 😉

zuzana32
14. mar 2010

Podľa toho číslovania, aspoň tu ostanem stále mladá 😀

susana28
14. mar 2010

Tak keď sme my Zuzany tak pekne očíslované, to už môžeme meno vynechať a používať len číslo, nie?
Tak napr., 612 😀 - neviem, ale ťa obdivujem, keď môžeš vegetiť a ty ten čas stráviš za sporákom, ale zas možno pre teba je to veget, pre iného práca. A máš pravdu, aj ja milujem rum v koláčikoch. Raz som urobila také šuhajdy, že som zjedla päť a som bola sťatá 😀

32 -ta to dobrý recept na mladosť 😀

Deni a ty si o tých cistách kde počula 😒

pata31
14. mar 2010

Ahojte...Zuzana32 dakujem za stranky...tu hackovanecepicky.cz som uz vcera okukovala...idem tu druhu popozerat 😵
Ja mam trochu casu pre seba, lebo mm zobral malu na prechadzku, tak pijem kavicku a pucim kolace 😝 ale este mi treba chladnicku umyt a sa mi vobec nechce...a musim pohladat aj hacik a nejake bavlnky, ze skusim nieco uhackovat pre zaciatok, aspon nejaku retiezku 😀 ...som zvedava, ze ci mi to vobec pojde 😀
inac aj ja mam susedu, co perfektne hackuje, tak ak mi to nepojde, ju popytam 😉 😝

Zuzi, ja vcera som robila rumové guľky 😀 😀 a polovicu som si zamrazila, ze ak pride navsteva nejaka necakane 😉 inac dnes piekol mm jablkovy kolacik 😵

sophie1981
14. mar 2010

denis.....neviem, asi som prehliadla otazku o cystach.....som aj kukla 4 stranky dozadu a nic som nenasla....neviem presne co myslis, ale Katka bola narodena v 35tt, samozrejme nas hned poslali na vsetky vysetrenia predcasne narodenych deti, a samozrejme aj k neurologovi, kde po utz hlavicky malej mi bolo oznamene, ze ma cystu v hlavicke....ma skoro porazilo, ale dr mi vysvetlil, ze to su nejake dutinky, ktore zvyknu mat deticky skor narodene, zvacsa casom zmiznu.....nas objednal o mesiac na kontrolu a cysta ta uz nebola.....a mne padol balvan zo srdca.... 🤐

tak navstevu mame za sebou, juchu.......zajtra ide nas dedo do KE.......nejako zacinam byt nervozna, aj ked len banalny zakrok, ale aj tak nejako sa zacinam bat... 😕 😨

veronika1982
14. mar 2010

aj my sme uz doma.. panecku ja som este nezazila aby sa moje dieta tak smialo ako dnes zo synovca.. az sa cely spotil..tolko sme sa potom z neho nasmiali..on len pozrel na neho a nas matej sa rehotal ako kon... 😀 😀

babka ho poobede zobrala von a 2 hod. sa s nim prechadzala.. a ja som u nich vegetila aj ked mi uz potom bolo dlho bez neho..

tak dedovi drzime palce nech vsetko dobre dopadne..

rybecka
14. mar 2010

ahojte,
ja som mala svokrovcov na nasteve tak so m tu cely den nebola moj manzel ochorel takze mam 3 dieta 😝 lezi cely den vposteli takze mam sa o koho starat 😅 no utekam dieta mi stoji na stolicke 😝 😝

veronika1982
14. mar 2010

moje dieta sa dnes udrela do kresla.. opat dalsia modrina na cele. a ked som ho kupala tak som zistila ze ma 2 modriny na chrbate..ale skadial ich tam ma tak to neviem.

zuzana612
14. mar 2010

Tak my uz mame tiez po navsteve a konecne som dala aj dom do povodneho stavu 😀 Ale bolo super, sme sa narehotali, nieco popili, pojedli a ked pridu v lete na vikend, tak to roztocime 😀 Mala dostala uzasne saty, sa tesim ked jej ich obleciem, nastastie jej budu asi niekedy na jesen, tak dufam ze uz nebude mat remence. A najlepsie na tom je ze ked som pozerala znacku, tak boli site v Harichovciach 😀 Ale su fakt nadherne.....

Ja som sa samozrejme riadne objedla, tak myslim ze dnes uz ani cokoladu nepotrebujem 🙄 Matus hra s Danielom futbal, Natalka spi a ja sa uz tiez chystam do postele, lebo som ako zbity pes.

A ked sme pri modrinach, ja som nasla natalke jednu nad celom, musel ju Matus udriet, myslim ze nechtiac, ale musim davat vacsi pozor. Nastastie to bolo nad celom kde ma hlavicku uz zrastenu 😖 A kolko ma Matus modrin, tak to uz ani neratam. Najlepsie bolo dnes rano. Vecer isiel spat a nic, a rano vstal asi s 5 cm dlhym skrabancom medzi ocami 🙄 A odkial sa mu tam zobral??????

sophie1981
14. mar 2010

dieta uz spi....dnes spalo len raz cez den..... 😕 ....ach jaj..... 🤐

nasa ma modriny na nohach......a na chrbatiku....a jednu na lici a brade, ked dnes padla u svokry na pahrotke..... 😅 ....inac je cista..... 😉

idem sa aj ja natiahnut k malej...tatik ide na nocnu, tak budeme same..... ☹

veronika1982
14. mar 2010

aj ja sa pojdem za chvilku vyvalit...len este mame navstevu...

jakubik
14. mar 2010

Babusky nechodite niektoré na zumba kurz? Teraz vo stvrtok bol zaciatok ...

veronika1982
14. mar 2010

hej chodia livia a janka..a ty kde chodis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre