Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
1. apr 2010

no tak to si urcite dame..len sa naobedujeme a pojdeme sa pozriet..

denisocka
1. apr 2010

ta si pokazila veronike výlet

kukulik30
autor
1. apr 2010

Veronika..prave dnes nam dosla pekarnicka...ako to ty pecies ten chlebik?..robis ho z tych zmesi, alebo ako?...prosim napis mi presny postup 😉 dik

veronika1982
1. apr 2010

nepokazila kedze ja som si to pokusila odfotit tak som videla ze co tam je

livia ideme podla postupu ako je v navode a kupujeme v hypernove muku a aj tie kvasnice..

zuzana32
1. apr 2010

bože, teraz som čítala, že tragédia si vyžiadala minimálne tri ľudské životy. ☹
Môj otec bol 40 rokov rušňovodič a vždy tvrdil že vlaková doprava je najbezpečnejšia.
Ale je pravda, že kde Ťa niečo čaká tam ťa to neminie.
Je to smutné, a dupľom keď to je na nejaké sviatky ☹

veronika1982
1. apr 2010

co? ved pisali ze je jeden zraneny.

zuzana32
1. apr 2010

noo, a už na tej stránke čo som preposlal je napísané že minimálne 3 sú mŕtvy.
A synovec mi teraz písal že už 4 ☹

denisocka
1. apr 2010

ajajáááj , tak to nebude len take tuknutie , to je už tragedia 😖

rybecka
1. apr 2010

Tak dnes maju par ludi velmi smutne sviatky 😔 😔 😔 nechapem ako sa to mohlo stat 😕

denisocka
1. apr 2010

podla mna tým že posilnuju vlakove spoje cez svoatky,tak vznikol nejaky chaos

zuzana32
1. apr 2010

smutné na tom je aj to! že už sú na nete diskusné fóra, kde ľudia obviňujú rušňovodiča, že si asi prihrieval polievočku .. atď.
Ľudská arogania, neznalosť je neskutočná.

maca77
1. apr 2010

ZOO otvárajú 20.apríla 😉

všetko najlepšie Ondrejkovi k narodeninám 😵 😵 😵

... bože také smutné správy na dnešný deň 😔 ...

evitkamalicka
1. apr 2010

vsetko najsamlepsie prajeme vsetkym oslavencom

mimochodom my mame dnes 18 mesiacikov 😅

denisocka
1. apr 2010

čaute baby,vyražam do SNV .... smer DM ...Kenvelo .... jednota a možno kaufland,ale tam bude masa ludi určite 🙄

evitkamalicka
1. apr 2010

a kde je v SNV DM?

denisocka
1. apr 2010

V madarase

evitkamalicka
1. apr 2010

dik, lebo naposledy ked som bola doma, som to v meste nikde nevidela a madaras vtedy este nebol otvoreny

rybecka
1. apr 2010

KOlac v trube 😀 😀 modlim sa aby vysiel uz jedno cesto slo do zachodu 😅 zle som navazila cukor a muku mala som zle nastavenu vahu a vsimla som si to az no konci ked cesto bolo uz na plechu tak som to vyliala pre istotu 😅 ale psssssssst nikomu to nehovorte 😀 😀 😀 😵
tak sa ucim nie?? ja nie taka cukrarka ako Zuzka z Huty 😉

evitkamalicka
1. apr 2010

ja som nedavno tiez dopiekla strudle a teraz idem dat do rury vianocku, robim ju prvy raz tak som zvedava

zuzana32
1. apr 2010

Veronika a Ty bývaš v ktorom vežiaku? na Tkáčskej, alebo Hutníckej?

veronika1982
1. apr 2010

zuzi na tkacskej. no boli sme sa tam pozriet. akurat odchadzali pohrebaci. no nic prijemne aj ked na to ze je tam tolko mrtvych tak ten vlak nevyzeral nejak hrozivo.. ale atmosfera tam bola smutna..my sme len presli okolo lebo som nemala odvahu tam s matejom pozerat..teraz sme sa prisli napapat domov a ideme nazad do hypernovy na nakup. len skoda ze peso. tak hadam matej vydrzi..

zuzanale
1. apr 2010

Ahojte no des ja som to vedela už hneď keď sa to stalo volala kolegiňa takže info z prvej ruky ...... ale tragédia zas mrtvy normálne mráz po chrbte behá ☹

Deni no neviem čo tým mysleli že mincové striebro rýdzosť rovnaká tak ak je šperk tak šperk a ak minca tak minca a ak naroztápali mince a porobili šperky tak sa to aj tak nikde neuvádza to čo za experti predávajú 😠

zuzanale
1. apr 2010

joj a ešte k tomu že zliatina všetko je zliatina aj zlato má prímes podla podielu zlata sa udáva rýdzostné číslo ak by bolo rýdze striebro alebo zlato tj rýdzosť 1000 by bolo ako alobal tj mäkké 😝

maca77
1. apr 2010

Janka, neboj, my ťa nebonzneme 😀

ja som konečne chvíľu sama, ADam šiel do kostola, MM zobral TAmku vonku ... pobolieva ma síce hlava, ale idem rýchlo dlážky poumývať, kým sa tu nik po dome nemotá 😅 ... ešte trošku poschodie poupratujem a zajtra porobím nejaké koláčiky .. skôr také nepečené a tiež sa chystám na vianočku a nejaký kysnutý závin + štrúdľu ... v pondelok síce neplánujeme byť doma, ale mne to nedá neurobiť žiaden koláč 😅

Zuzka-huta, nemáš link na tú marlenku čo si robila podľa MMB? nemusíš to hneĎ teraz hľadať, by som to skúsila upiecť pri nejakej inej príležitosti....

lydia22
1. apr 2010

Boze taka tragedia na tej zeleznici!ja som dnes upiekla baranka,zajtra idem roladu a tvarohovy.maly mi tu vystraja za chrbtom,uz nech pride tato z roboty!

denisocka
1. apr 2010

Zuzka,kupila som v madarase okruhlu retiazku striebro, 50cm a 7,5g za 7€ v akcii. Aj ked to zapinanie sa mi zdalo do medena,ale ze je to striebro a zaruka 2r.takze tu z aukcie neberem,ta nemala ani 2g.

denisocka
1. apr 2010

Baby co mate dievcata,krasne rifle v kenvele po 7€ z 25€.

inac,hrozne ma vytocila Coop jednota,veci z letaku v policke s akciovou cenou vam pri pokladni daju za plnu sumu.az mi zabehlo ,este ze som si to hned vsimla.
Kaufland no comment,hlava na hlave,pavel rochnyak za pultom informacii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre