Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
13. apr 2010

jedna baba tu zo zapadu.. vybavila mi ju kamoska..

denisocka
13. apr 2010

V kaufu maju,ale na tepsi neni ciarkovy kod

kukulik30
autor
13. apr 2010

veronika, aj ja si davam u nej piect, adina spoluziacka , ze? krasna je ta torticka 😵

sophie1981
13. apr 2010

veronika...pekna torticka.... 😉 😉 😉 😉 😉

gabka......ty si ma zasa nasrala tym pernikom...idem aj ja zbodnut.....a potom si dam salamku...... 😅 ......

veronika1982
13. apr 2010

livia bingoooo...takze asi nebudem lutovat..

a mne tatik teraz doniesol studentsku pecat. mnam mnam..

rybecka
13. apr 2010

Livi
nie dnes nejdem prvy krat vynecham 😖 co ma stve 😠 ale beriem ATB a hrdlo stale boli 😝

rybecka
13. apr 2010

Veronika
vyzera mnamkovo 🙂

veronika1982
13. apr 2010

nas matej sa cele poobedie hraje s chicco choditkom.. konecne prisiel na to ako sa s tym chodi.. 😀

sophie1981
13. apr 2010

tatik kupe Katku....ja mam life...... 😉 .....tak hnijem na nete..... 😝

veronika1982
13. apr 2010

u nas tatik lezi s matejom a piju mliecko tak mam aj ja veget.

zuzana612
13. apr 2010

aj mne dnes mm doniesol studentsku, zase ju celu zozerem pri zahrade 😀 Ja som okupala Lili, Daniel Matusa a o chvilu sa idem vyvalit do vane ja, kedze Lili uz spi a chlapi budu hrat fotbal.

veronika1982
13. apr 2010

my sme teraz zaspali a ja idem pokracovat v papani studentskej a idem zalahnut ku drobcovi..ma hneva to pocasie.. doma zdivieme...

maca77
13. apr 2010

ahojte

koláčiky aj my máme radi 😉 mňam

ja som kúpila formu na mufiny v Lidli na 12ks za 5€

... ináč sa mám nie veľmi dobre ... už druhý deň ma bolí v podbrušku, aj brucho občas tvrdne, takže okrem varenia obeda som takmer nič iné nerobila ... MM na mňa kričí, že mám oddychovať a že radšej mám vylihovať aj celý deň doma na gauči, jak mám skončiť v nemocnici ... že čo si on sám s deckami doma počne ...
... pre istotu zajtra alebo vo štvrtok zájdem k dr. 😖

denisocka
14. apr 2010

Jaj maci,aj ja idem po ortiel serklaze v piatok.keby sme uz boli za 32t tak som kludnejsia

veronika1982
14. apr 2010

dobre ranko.... my sme uz hore...a matej je zarevany nepohne sa odo mna.. to bude zasa den..

baby len to s babatkami vydrzte co najviac..

denisocka
14. apr 2010

ja som dnes poslala maleho do svokry,aj zajtra tam pojde,lebo idem na kontrolu do PO a ak boh da,tak aj poradnu budem mať ešte vo štvrtok a ak nie,tak až v piatok.

zuzana612
14. apr 2010

Ahojte, my sme dnes hore zase od siestej a mne uz hrabe z tohto pocasia. Matusovi nie je rady kedze uz 4 dni nebol von, Natalia je tiez nejaka urevana. Vsak ak bude doma niekomu hrabat tak ako mne, tak sa pridte k nam pohrat 😀

susana28
14. apr 2010

Ahojte, mno, mne nielenže z toho počasia hrabe, ale ešte má aj hlava príšerne bolí, mám pocit akoby som mala explodovať 😒

Marcela, tak sa fakt len šetri, bo neviem čo sa to deje, ale napr. aj moja segra, termín má 10. 7. a tiež sa stále sťažuje, že ju polieva podbrušku a ešte nejaké krče dostáva. Taksa mi zdá, že tohtoročné tehotenstvá sú nejaké problematické 😒

A baby otázka pre vás zbehlejšie, 3. marca som zobrala poslednú tabletku antikoncepcie, menzes mal prísť vlastne až 4. marca, ale došiel 26. februára. A potom mal dojsť 26. marca ale prišiel až 1.4. MM došiel domov 28. marca, a samo, že bol sex 😀 V pondelok a utorok ma strašne bolelo podbruško a kríže, tak ako pri menzese. A teraz čo chcem vedieť, asi tehotná nemôžem byť, alebo áno? Lebo síce sa cítim trochu divne, ale napr. nemám zvýšenú bazálnu teplotu. Tak to asi tehula nebudem, ale potom mi tie bolesti nesedia ani na ovulku, lebo vtedy BT stúpne, nie?

evitkamalicka
14. apr 2010

susana, BT stupne po ovulke, v den ovulky je nizka

denisocka
14. apr 2010

Po vysadeni Hak bezne menzes meska 7-14dni,to mam uz odzite na X krat

denisocka
14. apr 2010

Cize teraz,jak si to pekne rozpisala tak tehotna niesi,menzes ti meskal 7dni co je uplne Ok ,teraz len dufat ze ti nabehne ako hodinky a nebude sa hormon.system mesiace spamatavat. Na meranie bt uz ale expert niesom

rybecka
14. apr 2010

ahojte,
Boze cas na zabitie nie? 😖
Zuzana aj by som prisla ale mam anginu tak neda sa. Ondrik my zaspal Matejko v skolke a dnes prvykrat na cely den uz teraz rozmyslam ako tam bude plakat ☹ vari sa mi obed normalne sama a nuda . ale za chvilku pride otec domov dnes ho prepustaju z Ke isiel brat po neho tak budem sa mat o koho starat. Jedlo prijima teraz cez sondu takze budem mu musiet vsetko mixovat 😔 kym sa mu nezahoji krk po oziarovani ma 6 tyz.. na to aby sa mu vsetko zahojilo a potom sa ukaze ci je z toho vonku alebo nie 😖 ale my verime ze hej.

antoniab
14. apr 2010

ahojte
jani tatkovi len to naj nech sa rychlo zotavi 😵 😵

noo cas na zabitie zuzka aj my by sme prisli ale mne sa strasne nikam nechce v takom case 😝 a som sa rozhodla jak som tu precitala vcerajsok ze idem urobit mufinky 😀 😀 formu mam z uk lebo som ich robila uz tam ale doma sa mi nechcelo no dnes vyuzijem cas a spravim naobed mame zemlovku mnami mnam tak dnes obzeraci den ked uz nic ine 😝 😅

baby tehulky drste sa ja si este stale pamatam jak boli posledne mesiace tazke ale zena zvlada vsetko 😉

a ked sa vycasi tak by sme mohli hodit nejake stretko vcera som pokecala z livkou trocha tak dobre to padlo tak by som to rada zopakovat 😉

susana28
14. apr 2010

No hej veru čas na zabitie 😀 Som dnes už dvakrát robila taxi na polikliniku na blamont, bo do obedu som bola po sestru,bola na ten záťažový glukózový test, a hodnoty mala 8,2 a laborantka jej povedala, že to má na hranici, ani ju neposlala do diabetologickej ambulancie. Ja som svojho času, mala 7,8 a ako taká trúbka som musela až do konca tehu chodiť do poradne.

Deni a tehula to asi niesom, len ani raz po vysadení ant. som nemala problémy s menzesom, ako teraz 😒

veronika1982
14. apr 2010

aj ja som za to stretko a hlavne s tymi s ktorymi som sa este nevidela..v utorok sa chystam do zoo tak hadam pocasie sa umudri.. my sme doobedu spinkali a teraz sme papali spenat s cestovinou..

mati este budes robit nakupnu horucku na veci z UK?

maca77
14. apr 2010

ahojte

keby som doma neviem čo ťažké robila, tak si to vyčítam, že tie bolesti sú toho príčinou ... ale akurát okrem varenia a bežného upratovania, či vešania prádla nič iné ... keď si predstavím ako som pri Adamovi ešte 3dni potermíne behala s metlou po stavbe a nič mi nebolo, akoby to ani pravda nebola ... asi som už stará 😝 😀

jani, držím palce nech je otec z toho vonku a liečba zabrala

veronika1982
14. apr 2010

len si davaj na seba pozor.. ja som takto pred rokom prala mm veci, botasky, dresy, potom som si sla dat spravit nechty a zvladla som celu cestu z mesta az peso domov a to som necitila ze som uz na 3 cm otvorena a tesila som sa do poradne co mi dr. povie...pokracovanie zajtra... ha ha

angelik
14. apr 2010

Ahojte dievcata, prepacte, ze vam skacem do temy, ale chcem sa opytat najpovolanejsich 🙂
Zajtra ma caka cesta do Spisskej, celodenna a asi budem mat dost casu a 2,5r dcerku k tomu.
Chystala som sa zajst do zoo, ale hlasia uprsane pocasie.
Neporadite mi, kde sa da dobre zasit na nejaku chvilu?

sophie1981
14. apr 2010

caute...konecne som sadla...mi uz sibne s toho dazda....ale ja seriem aj na dazd...o deviatej som natrepala Katku do kociara a sla som so susedou na zatah do sekaca na teplaky na stavbu pre runtosku.....a namojdusu som kupila 3 ks, 2x next, H&M teplaciky, dekovu budnicku next s kapucnou, kraaasnu pelerinku bielu na svadbu, a kratasky early days vsetko za 5 eur...tak sa oplatilo...keby dom nemala Katku so sebou, tak sa prehrabem viac...aj ked pravdupovediac vobec sa mi nechcelo ked som videla ten dav.....po ceste domov Katka stratila dalsi cumel, ma skoro drblo, z nasich 10 uz nam ostali len 2 🙄 ....skrachujem na cumloch.......no a potom sme este sli von v gumakoch a prsiplasti, takze sme vymokli nejakych 45 minut, a potom sme hnili doma....umyli sme vsetky hracky, navarili spolocne obed, lebo dieta na mne nalepene, a teraz konecne zalomilo a ja som sa najedla... 😝 ....takze ked este aj zajtra bude prsat....mna najdete na psychiatrii....ja uz neviem co s tym dietatom doma robit....tahala som ju po celom byte na kobercoch, vozila na vysavaci, na metle, behali sme a la furik a ona nist neunavena....a ja hotova.... 😕 😨

baby, tehulky, len sa pekne drzte..... 😉 ....este mate casu....

a co ako muffinky??...piekol niekto??

sophie1981
14. apr 2010

angelik,do zoo ani nechod...este nieje ani otvorena.... 😉 ....a jedine miesto mq napada detsky kutik v Madarase...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre