Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
7. máj 2010

aha našla som my máme tento vzor http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2080725

sophie1981
7. máj 2010

jAJ, Zuzana....som mala ostat na noc...by som sa aspon mala s kym stat a zaspievat si rusku hymnu.... 🙄 ...stary este v robote....ostava aj na noc.... 😝 .....takze zasa sama......ani pripit sa nemozem, bo kto vstane k malej..... 😝 😝 😝 ...

Katke som nasal dalsie zubky uz tak trochu prerezane...ja sledujem ocne zuby, a oni vylioezli tie prve horne stolicky,.... 😕

zuzana612
8. máj 2010

vidis, som ti hovorila ze mas ostat, moj stary prisiel tiez az o polnoci, sme sa mohli spolu pripit 😀 Nabuduce budes mudrejsia a nechas sa lahsie prehovorit aby si ostala 😉

kukulik30
autor
8. máj 2010

ahojte krasky 🙂 krasny vikendik...
chystate sa dnes an Letecky den? ja len ci mam sancu niekoho stretnut dnes, ak by ste sli 😀

zuzana32
8. máj 2010

Ahojte,
Livka pôvodne som chcela ísť aj ja s deťmi na letecký deň. Ale odrádza ma to počasie 😒
Pôvodne sme mali ísť preč, ale kôli počasiu šiel len manžel a príde až večer.

kukulik30
autor
8. máj 2010

to hej to pocasie tohto roku na letecky den nevyslo 😖 ..ale my asi vybehneme aj tak, dame gumaky na nohy a hajde 😀 apson popozerat na lietadla, mame to pod nosom 😉

zuzana32
8. máj 2010

veď vy hej, ale ja sa z Tarče trmácať sama s 3 deťmi nebudem. Keby bolo pekne ideme na bicykloch, ale to by sme vlastne šli preč s manželom.
No čo už keď to tak vyšlo, po iné roky sme chodili na letecký deň do Popradu.
Teraz sa chlapci budú pozerať od babky z balkóna 😝

sophie1981
8. máj 2010

caute....

Zuzana, ako dobre nam mohlo byt...len neviem ci aj pri Katke...o jednej v noci spustila taky plac...asi zubky, ale az nohami kopala chudatko...pol hodinku poplakala, ani cici nechcela A ZASPALA....az do rana...tatik dosiel domov myslim o pol stvrtej.... 🙄 🙄 ....

Livia, my sa tiez chystame na letisko kuknut na lietadielka......tak sa mozno stretneme.... 😉 .....poznavacie znamenie cervene gumaky..... 😀 😀

anape
8. máj 2010

ahojte baby,
aj my sme sa chystali na letecky den, no petusko je nanovo akysi nachladnuty a pokaslieva, tak mozno pojdeme, ale len na chvilku, aj to pockame ci nahodou okolo obedu nebude aj slniecko....kym som toto napisala,tak pozeram, ze uz aj slnko vykukuje 😉

tak sa mozno s niekym aj stretnem....pekny den vam prajem 🙂

kukulik30
autor
8. máj 2010

bibka, no jasne 😀 keby som mala ja take gumaky, isto idem v nich 😀

kukulik30
autor
8. máj 2010

inak my este stale cakame tatika, isiel na zahradku, tak som aspon postavila polievku a cakam, dufam, ze do 13tej to stihne, vtdy zacina hlavny program...a slniecko veruze vykuka, tak sa tesim 🙂

lydia22
8. máj 2010

Ahojte tak my mozno tiez pojdeme na letisko ak vydrzi pocasie a ak sa vytrepeme s malym.a este sme sa aj s muzom povadili,no krasny den!

denisocka
8. máj 2010

ahojte,tak my sme mali horučovu noc,už dlho sme nemali take teploty, od toho sedenia na posteli ma boli cely podvozok.
maly ma vpredu v puse kopu aftoch, žeby z toho mal take horučky? teraz už ma len 37.5 a včera cez den mal len do 38. a v noci nad 39 - to som aj zabaly davala

susana28
8. máj 2010

Ahojte 😉

zuzka LE - my sme chceli teraz na šnúrky botasy, lebo dlho už má na lepáky, taktrochu zmenu, a mne sa stále zdá, že s tými šnúrkami je nôžka pevnejšia 😉 tak som sa rozhodla, že objednám asi tú 25, a uvidíme aké budú. Zuzka a keď si videla ten typ čo chceme, nevieš koľko stáli, či sa mi teda oplatí z netu objednávať 😉

Lívia, ahoj, na koníkoví som ťa už hlho nevidela. A keby bol mm doma, tak by sme asi išli pozrieť na lietadielka, ale samej sa mi nechce, a najmä sa cítim ako by ma prešiel parný valec 😠 a nemám istotu ani s malou, lebo tri deni teploty do 38, ale dnes zatiaľ nič, tak dúfam, že to bolo len také "prechodné zakolísanie".

Deni, ale tak u šimonka to už asi fakt vyzerá na nejakú virózu, lebo naša vani má takéto teploty nad 39, len pri angínach, resp. zapálené mandle tak radšej s ním choď ku doktorke, lebo podľa mňa v tom len afty určite nebudú 😒 😒

susana28
8. máj 2010

A ešte Deni, ako dávaš tie zábaly? Si pamätám, keď sme mali vysoké teploty tak mamka močila klasické vreckovki do studenej vody a nám to otáčala okolo rúčok, tak ako je zápastie, a na nôžkach ako je členok.

Lívia, ináč veľmi pekná fotečka, ťa musím pochváliť, že s tými dlhšími vláskami vyzeráš fakt super, akoby som to opísala, tak žensky 😉

susana28
8. máj 2010

vreckovky samozrejme, mne už hrabe z toho pravopisu 😠

zuzana32
8. máj 2010

mne osobne sa páčia tie prvé, aj super cena.
A ďalej mne vyhovujú na lepáky, lebo si ich aj sama obuje, a nemusím vždy viazať šnúrky. 😉

rybecka
8. máj 2010

Aj my ideme na letecky den,
len cakam kedy panstvo vstane obidvaja spinkaju 🙂 ale isto dorazime 😅

susana28
8. máj 2010

Zuzi32 - veď aj mne sa páčia, len som nedostala odpoveď od predávajúcej, že aká je vnútorná dlžka, dofrasa a to číslovenie pri každej značke je taká divočina, že nechcem kupovať mačku vo vreci 😠

Janka a pôjdete sa aj povoziť na lietadielku? 😉

lubkatobi
8. máj 2010

a ja ze co to toooooloko lietadiel pocut na Mieri, a to leteckyyy den 😀

susana28
8. máj 2010

Ľubka 😀

zuzanale
8. máj 2010

Ahojte tak ja som si kúpila nové botasky som trafila 20% v šport rysy takže som spokojná a dúfam že vydršia dlhšie ako tie predošlé aspoň že nebol problém z reklamáciou .....
Susan detske teraz ceny do 25€ ale nulový výber a prešli na ten štýl celokožených a nič moc sa mi nepáčilo ale jedny ma uchvátili asi ich vezmem budúci rok Laure tieto a normálne lakovky http://www.office.co.uk/womens/adidas/stan_smit...

lydia22
8. máj 2010

Tak my sme uz dosli z letiska,tato vyfotil 2 filmy Tomasko spinkal cely cas aj ked mu nad hlavou lietali helikoptery.cestou domov este nakup v kauflande a domov.teraz este isli na prechadzku do mesta a ja peciem kysnute zaviny.a jem lebo od obeda uz daleko.konecne sama doma!!

zuzana32
8. máj 2010

tak tie červené guličkované sa páčia aj mne, len už máme veľa topánok, tak snáď o rok keď ich chytíme vo výpredaji

maca77
8. máj 2010

ahojte
aj MM bol s deckami pozrieť na lietadlá ... TAmi síce z toho zážitok veľmi nemala, lebo furt opakovala, že chce ísť dnu - akože domov, ona má pred autami a hučiacimi lietadlami rešpekt

ja som od rána v upratovacom kolotoči, práve sa mi varia zemiaky na šalát, že večer nachystám čo sa dá, koláče napečené, torta dokončená... keď už má Adam zajtra to prijímanie, nech si to teda užije 😅 ...i keď pravdupovediac neviem, či si tie deti vôbec uvedomujú, čo to všetko znamená

maca77
8. máj 2010
denisocka
8. máj 2010

zuzka,ja zabaly davam ak len tak šetrne-tak mala plienky okolo hrudnika a do osušky ho zabalim,včera mal 2x a stiahlo cez pol stupna nakoniec,že sme šli pred polnocou spať len s 38stC , ináč zvykneme skor kupeľ robit

boli sme nakoniec na pohotovosti,poobede mu zas vyskočilo nad 38stC tak sme zbehli pre istotu, našťastie neni to angína,len aftky vna dasnách a aj na podnebí,vyfasovali sme po trištvrdte roku zas ATB-augmentin. tak neviem či davať či nie,ja som proti atb , ináč,asi sme si to doniesli z Madarasu, kedže tam sme boli v nedelu a bol cez hodinu v tom hracom ihrisku a okusuje nechty,v stredu už protestoval s jedeným,vo štvrtok bol u svokry vraj nejaky teply a v piatok už horučka a plač,že ho boli pusa

denisocka
8. máj 2010

čo sa táka botasiek,my mame overene HYper runky - tu su biele za smiešnu ceny,bežne su o 10e viac http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7774009&tab=8 - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6557206&tab=4

susana28
8. máj 2010

Zuzi Le - tak tie guličkované sa páčia aj mne, niečo také som už videla aj na MMB ale teda 31 eur za ne nedám 😒 Za detskú topánočku, aj keď značkovú sa mi to zdá veľa. Ale ako povedala zuzka 32, tak o rok budú hádam aj v akcii 😉 A tie lonsdale, čo máte vy, tak som uvažovala aj ja, ale ja už som blbá z toho ich číslovania 😒
Marcela a to sa ti chce tak naháňať s bruškom? ako sa ja poznám, tak koláče by som si dala určite napiecť a aj tortu, a keby že som tehu, tak aj šaláty a podobné dristy by som si objednala. 😀 Ale tak bez debaty ty si určite omnho šikovnejšia a gazdinká v pravom slova zmysle. To ak by bolo na mne, tak neexist, že by mm vypadol z domu, ja by som každého zapratala, každý by musel niečo urobiť, a napokon na mňa by už ani nič neostalo 😀 Dakedy sa kôli tomu s mm aj pochytíme, a vždy skončíme pri jeho obľúbenom, vidno, že si dcéra policajta, rozkazovať a sekírovať to ti ide jedna radosť 😀 😝 A hádam sa nemôžem, lebo je to pravda, ale ta čo už, môžem ja za to? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre