Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
9. máj 2010

suzan aj ja ta potesim...tiez nie som ziadna slavna kucharka ci cukrarka... varim aj peciem, ale najradsej podla receptov, nebavi ma vymyslat...proste nevyzivam sa v tom, no vie ma veeeelmi potesit, ked mi deticky a muzicek pochvalia obed ci veceru.... vedela by som aj prijemnejsie travit ten cas co musim travit za sporakom 😅 .... aj preto som vdacna, ked nemusim varit a chuti mi vsetko, dokonca aj v nemocnici, proste to je tou vdakou 😀
a co sa tyka strikovania, hackovania...tak strikovat viem, co to som niekedy aj dala dokopy, ale teraz pri dvoch detoch uz nie, mam tam rozrobeny svetrik pre petka, treba dokoncit uz len posledny rukav, no akosi sa mi nechce ☹
a na druhej strane urcite nie je hodnota cloveka v tom, ci vie dobre varit, piect, strikovat....no nie? 😀

antoniab
9. máj 2010

unas sa zasadne stracaju nabijacky a medzi kusy na ang.spotrebice 😠 a minule som aj prichitila zlodeja kradol mi to zo zehlicky na rezacku na dlazbu dedo 🙄 🙄

antoniab
9. máj 2010

a ja sa pochvalim som dobra kucharka mm co sme spolu pribral cez 10kg 😀 😀 ale babka sa stazuje ze korenim a tiez preferujem ako bibka najradcsej vo svojom 😉 pekarka musim mat chut cas a klud 😎

gabkazabka
9. máj 2010

no teda-dedo zlodej 😀
Mati,pacia sa mi,daj cenu a centimetre 😉

anape
9. máj 2010

a este nieco...
mozno ste postrehli, ze s petkovym kaslom bojujeme s malickymi prestavkami uz od januara a nejako nam nepomohla ani lekarka, brali sme uz trikrat antibio, no stale po par dnoch bolo vsetko po starom a on hrozne kaslal, taky drazdivy kasel, v noci sa budil, my s nim....no neprijemne ☹
uz som bola rozhodnuta ist zajtra riesit veci dalej a odborne...no vcera nam kamos poradil vyskusat jazveciu mast (je to vraj dost drahe), potriet priedusky a trosku dat aj cajika, nech to premasti aj zvnutra a predstavte si, moc som tomu neverila, ale petko zacal fakt kaslat takym vykasliavacim a nie drazdivym kaslom 😨 ...uvidime ako to bude pokracovat, no ak to bude stale len lepsie, tak asi zacnem deti liecit babskymi radami a nie pchame chemiu a figa z toho 😒

tak ja uz fakt padam

sophie1981
9. máj 2010

jaaaj, ked to berieme vahou manzela, tak ked sme sa brali mm mal72 kg...teraz ma 90..... 😀 ......takze varim asi dobre.....si utahujem zo svokry, ze ako pekne pribral jej syn, odkedy ho ja stravujem......ju tym stale natoto.... 😀 😀 ....

inac tie anglicke delice aj nam kapu........sa stahuju do tomasoviec...len skoda, ze chlop nevie ako sa tam dostanu.... 🙄

antoniab
9. máj 2010

gabika zajtra mm isiel uz spat je chory ako naozaj ale vies ako to je u chlapov to ako keby bol tak vazne chory 😀 😀
nie je poznat aj po hlase ze neni ok ale to je tak ked struha frajera beha len v tricku bo cez okno slnko vidi a ked vide von ta fuka no sak kto bol v uk pozna to ich pocasie 😒

gabkazabka
9. máj 2010

Anka,aj ja som uz pocula same chvaly na tu mast.Nastastie sme ju este nemuseli pouzivat.....viem ze pol deci stoji okolo 200 sk.Ale niesom si ista tou cenou 😕 .Alebo to bolo 2 dcl? 😲 😅

sophie1981
9. máj 2010

anka...ja dost vela veci najprv riesim babskymi radami....az potom chemia.... 😉

gabkazabka
9. máj 2010

Ano aaaano Mati,poznam tie muzske choroby.....co by robili keby mali nebodaj rodit? 😲 😝
Oki,daj potom vediet...

antoniab
9. máj 2010

jaj bibi tak to mojmu chybaju k tvojmu uz len 3kila 😀 😀 a tiez sme zacinali na 70siatich 😀 😀 som myslela ze ked odidem tak pochudne ale on sa furt drzi som mu tam nechala brata a on je jak zenska vari a pecie bo inak by uz mm isiel na vahe davno dole 😝

sophie1981
9. máj 2010

mata sa chce zapadnut medzi anglanov....ti aj v january chodia v trickach, salikoch a v zabkach..... 😝 ....

sophie1981
9. máj 2010

no Mata....zasa pozor...nejako rychlo to u vas ide...u nas tento stav za 9 rokov..... 😅 .......aby ste neboli obezny,..... 😀 😀 😀

antoniab
9. máj 2010

jazveciu mast pouzivala svagrina pre malu a nadavala ze draha a ziaden vysledok tak sa musim popytat ako to snou ma teraz 😕
ja musim klop klop my zatial zdravy

antoniab
9. máj 2010

tak tak chce zapadnut len ked usta otvori tak je jasne ze slovak jak repa 😀 😀 😀 sak aj ja mu hovorim ze bude obezny a on furt svoje mele tazko pracujem tak sa musim poriadne najest a potom mi pise jak sa pol dna o stol opieral bo nemali co robit 😀 😀

sophie1981
9. máj 2010

nic, zeny...idem lahnut.......ma hlava boli.....tak naozaj, nie ako chlapov...... 😀 ......

gabkazabka
9. máj 2010

dobru noc 😉

sophie1981
9. máj 2010

dobru noc.....a hôavne kludnu noc......zvlast Matejkovi....

antoniab
9. máj 2010

biba 😀 😀 😀 ale nas hlava zas boli aj pri inych prilezitostiach 😀 😀 😀

antoniab
9. máj 2010

dobru aj ja idem kym dieta spi

gabi zajtra ti pisnem do IP 😉

sophie1981
9. máj 2010

jaaj, Mata...sak som odulena na chlapa.......to zdvojnasobuje moju bolest.......auuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

gabkazabka
9. máj 2010

😀

antoniab
9. máj 2010

😀 😀 😀 ta si aj obklad daj nech si je vedomi ze veeeeeeeeeeeeeelmo boli 😀 😀

gabkazabka
9. máj 2010

No,idem aj ja.....dopozeram hokej....tak dobru noc

sophie1981
10. máj 2010

dobre rano...tak ako skoncil hokej?....

von to neije nejake lakave..... 😒 ...uz chcem letoooo.....

zuzana32
10. máj 2010

Dobré ránko,
bibka prehrali sme 3:1, ale nebolo to až také zlé. Tretí dali do prázdnej bránky.
Veru to počasie už riadne štve aj mňa.
Ja sa vytešujem, že už o 6 týždne sa zohrejem aspoň na dovolenke, ale zas ma štve tá sopka. Dúfam, že sa umúdri aj ona 😠 .

veronika1982
10. máj 2010

dobre ranko..

tak my sme mali noc celkom k.o. trosku sme kaslali. teraz pijeme mliecko a ideme k dr.
vy ste mali vcera pisaci maraton?

gabkazabka
10. máj 2010

Cafte,
no vcerajsi hokej-posledne minuty bol riadny napinak....skoda prehry,hrali dobre ☹
Veronika,dobre,ze noc bola celkom fajn,snad sa to uz nebude opakovat 😉
A co s nacatym dnom?Upratane je,navarene tiez.......tak snad nebude prsat a mozme byt von 😕

denisocka
10. máj 2010

ahojte,

malemu som dnes našla 2 male zubne kazy . neviete ako to je s ošetrovaním zubov v tak malom veku? bože,mne už fakt viac netreba,tento rok je zaberak,sice bol aj minule,a buduci bude ešte viac

sophie1981
10. máj 2010

veronika...o.k, alebo k.o........ 😅 ...hlavne ze ste mali klud......tak nech sa nenacakate dlho na krcnom..... 😉 ...a nech mate dobre vysledky.....

u nas uz tiez upratane...este umyt dlazku a vyvesit pradlo.....

denisa a uz ste boli na preventivke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre