Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
11. máj 2010

Ahojte, moje deti boli dnes zase pred siestou hore, ale potom som este nejak nataliu uspala, Matus pozeral pri nas tv, tak sme si este chvilu pospali a do deviatej sme sa vyvalovali v posteli. Zatial to aj von vypada ako tak, tak uvidime co budeme robit, aj ked sa mi klasicky zase nic nechce 😀 Navarene mam, treba mi dat oprat a to je asi tak vsetko co mam na praci 😉

denisocka
11. máj 2010

susan,šam m odhryzne palec 😀

ja som čitala študiu,že probiotika maju vyznam až po dobrati ATB,tak neviem

sophie1981
11. máj 2010

Zuzka zajtra o ktorej dojst?

veronika1982
11. máj 2010

uz sme doma tak ak chcete dojdite..

veronika1982
11. máj 2010

pisala som aj na mobil ale asi si ho bibka zabudla niekde co?

a kupili sme matejovi na mieri u cinaka crosky.. tak teraz chodi v nich po byte..

na krcnom vsetko dobre v piatok mame prist na kontrolu..

zuzana612
11. máj 2010

Bibka, mame tam ist medzi 13-14 poobede, tak nejak predtym, samozrejme ze mozte aj o desiatej busom 😉

Veronika, Bibka ma telefon este stale u nas na stole uz od piatku,samozrejme ze uz je aj vybity 😀

veronika1982
11. máj 2010

no ved som si to mohla mysliet takze asi nepridu..

susana28
11. máj 2010

Aha Deni ma nenapadlo, že malý je až taký krvilačný 😀 Ale mi vždy bereme probiotiká ako súčasť antibiotík, tak neviem, a to nám odporučila lekárka, lebo antbiotiká ničia črevnú mikroflóru, malej sa v puse dajaké veci povyhadzovali, bruško nafúknuté alebo hnačky, veď vyskúšaj dať malému a uvidíš či to pomôže 😉

bibka nabudúdze si zabudni u zuzany aj nabíjačku, aby ti mohla telefón nabiť a vybaviť ti hovory a sms 😀

denisocka
11. máj 2010

včera som mu dala prve probiotika a dnes už kaakl normálne,tak asi fakt maju význam

susana28
11. máj 2010

Deni, no vidíš,len treba skúšať, tak nech ste rýchlo zdraví 😉

zuzana612
11. máj 2010

aj ja davam Matusovi s antibiotikami automaticky aj probiotika, jednu dobu asi 4 mesiace som mu ich davala kazdy den, lebo maval casto hnacky a pomohlo to. Teraz pomaha obycajne mlieko, to ho uz skor zapeka 😀

sophie1981
11. máj 2010

zasa o mne..... 😀 ....som zvedava, ked ho zapnem, ze kolko vyhraznych sms a odkazov tam bude.... 😝 ....

Zuzana,....na zajtra som auto vybojovala.....jupi.....takze mozme dat vylet niekam..... 😅 ...stretko na kosiarnom...v madarase......congove......ja neviem kde vsade....snad aj natankovane bude..... 😀

sophie1981
11. máj 2010

ja som nastastie.....tuk-tuk-tuk....este antibiotika a probiotika riesit nemusela......tuk-tuk-tuk.......dufam, ze este aj dlho riesit nebudem.....tuk-tuk-tuk.... 🤐

susana28
11. máj 2010

Bibi, myslím že katuška má vybudovanú takú imutu, vďaka vychádzkam za každého počasia, že ju nejaká vyróza len tak nenapadne 😉 ale takisto si ťukám po hlave, že ti ju neurieknem 😉

susana28
11. máj 2010

Paťka niečo pre teba, len neviem či by ste stihli vynosiť, ale šak sa mrkni
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2102228

anape
11. máj 2010

ahojte kocky,
zase vas docitavam postupne a tak aj reagujem, aby som nezabudla, co som vlastne chcela napisat 🙂

tiez som bola prekvapena, ze k zubarovi sa chodi uz okolo roka, ale na druhej strane to asi ma vyznam,tak ako pise livka, ze sa nejde prvykrat ked je problem a rovno to aj boli.... mm bol s detmi u zubara cca pred mesiacom, ja som preventivne nesla, lebo pri mne sa rozmaznavaju...no a zvladli to bravurne, dokonca sa predbiehali, ze kto pojde prvy do kresla otvorit pusinu 😅 , takze fajn, asi sa my mamy zbytocne dopredu strachujeme 🙂

susana28
11. máj 2010

Anka, ale u nás tatinko malú rozmaznáva ešte viac ako ja 😀 tak vani sa premazuje u dr. pri nás oboch 😀 aj preto chceme druhé dieťa, aby sme z Vanesky nemali tipického jedináčika 😖

anape
11. máj 2010

tak vies zuzi, tvoj muz nie je casto doma, tak to je zase trosku ine a celkovo su dievcata ockove....aj nasi sa s tatinom saleju, mojkaju, ale v zasadnych veciach maju pred nim vacsi respekt

inak aj nasi mali strach uz len z lekarskeho plasta,no casom to preslo, ale v najblizsich dnoch nas caka ockovanie proti zltacke,tak bude zase vsetko po starom a k lekarke budeme chodit s placom 😒

aj ja som za stretko, od zajtra uz davam petka do skolky, takze to budem mat jednoduchsie s jednym dietatom....pripadne mozem po ceste aj niekoho zviest, mam aj jednu volno detsku sedacku....len aby bolo pocasie dobre

veronika1982
11. máj 2010

my sme teraz vstali a uvazujeme co ideme robit. zajtra ak bude pekne tak asi poobede pojdeme na kosiarny

zuzana612
11. máj 2010

my ideme s pjontekovcami do madarasu 😉

susana28
11. máj 2010

Zuzi612 tak si to užite 😉

kukulik30
autor
11. máj 2010

ahojte, poobede by som sa na stretko pridala, ak sa nieco naplanuje 🙂 aj na Kosiarny by sa mohlo ist 😀

antoniab
11. máj 2010

ahoj
baby idete cvicit 😕

veronika1982
11. máj 2010

ja som za za stretko zajtra na kosiarnom poobede..

zuzana612
11. máj 2010

ja slubit nemozem kedze idem ku ortopedovi s Lili medzi 13-14 hodinou a podla toho co ste tu pisali, tak sa tam dost dlho caka. A Bibka mi bude pri Matusovi 🙂

sophie1981
11. máj 2010

myslite stretko poobede?.....ked o 15, tak teoreticky by sme mohli stihat zuzana... 😀 ....

sophie1981
11. máj 2010

ale ma prsat.... 😖

veronika1982
11. máj 2010

ved to ze hlasia dazd..

sophie1981
11. máj 2010

aj ked nam to nevadi.....my aj za dazda sme schopne ist.... 😅

veronika1982
11. máj 2010

no vy ste schopne aj keby krupy padali... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre