Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
13. máj 2010

mame to 5.juna a pecieme celi tyzden predtym doma takze bude toho dost 😝 a kedze zenych je moj brat a nevesta byva unas tak cela ta parada sa bude odohravat unas takze mne to pride ako keby sa mi vydavala kamoska a zenil brat 😀 😀

jaj bibka aj ja by som urobila kopu veci inak 😀 a som vydata len 2 roky 😅 keby som mala zvisne prachy tak by som si tu paradu velmi rada zopakovala 🙂 ale clovek spomyna uz len nato pekne na te traposky racsej nemysliet 🙄

gabkazabka
13. máj 2010

Joj a ja by som zase uz druhu svadbu vobec nechcela,teda ja som nechcela ani prvu taku velku,ja som vazne uvazovala o tom,ze sa zbalime a vezmeme niekde na Seyscheloch....ale ked som to povedala doma-Sodoma Gomora......vlastne svadbu platili rodicia takze aj oni do toho mohli kecat,tak pre pokoj v rodine som pristala na velku svadbu....ale tento den som viac odtrpela ako uzila....ja nemam rada,ked som stredobodom pozornosti.... 😒 .No a ked si predstavim,kolko sa minulo penazi za 1 vecer tak sme mohli byt na paradnej dovolenke aj mesiac.Aj ked je pravda,ze vydavas sa len raz za zivot,aj tak by som radsej volila tu dovolenku 😉

susana28
13. máj 2010

Svadva, tak áno, ten deň si asi máloktorý ženích, či nevesta vychutná, lebo ste v jednom strese, žalúdok niekde v krku, ja som malá celý čas hmlu pred očami, a bolo mi na odpadnutie, ale šak nečudo, keď v obradnej sieni bez klimatizácie bolo dusnu, a muselo tam byť hádam aj 40 stupňov 😖 a som normálne cítili ako sa zo mňa leje, no horor 😝 ale hneď som povedala, že poďme sa zobrať ešte raz,, už by som si to vychutnala 😀

Gabika, pánečka to myslíš ten žltý tobogán? 😲 Ja ju nepustím sa škriabať nikde, sa bojím, keď je taká rozatarená, že sa jej šmykne nôžka, rúčka a spadne, šak v tom centre sú niektoré šmýkalky či preliezky v riadnych výškach 😠 A keď viem, že niektoré navonok nevinné pády môžu dopadnúť škaredo. Ja neviem, ja sa jednoducho bojím a basta, možno že keď raz vani začne chodiť do škôlky a v bude kolektíve detí, tak sa trošku skľudním, najmä pre to, že čo oči nevidia to srdce nebolí 😉 ale zatiaľ si svoj pokladík strážim ako oko v hlave 😉

susana28
13. máj 2010

Baby, kúpili by ste také niečo?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7681734&tab=2

susana28
13. máj 2010
susana28
13. máj 2010
zuzana32
13. máj 2010

Gabika, Zuzka 28 - jednoznačne Vám treba druhé dieťa.
Keď som mala iba Michala taktiež som bola na neho taká úskostlivá, a veľmi som sa bála.
Teraz v pohode zoberú Katku na všetky tie preliezačky, šmýkačky a ja som v pohode.

susana28
13. máj 2010

Zuzi32 dúfam, že máš pravdu, lebo keď sa takto budem strachovať o dva, tak sa dostanem asina psychiatriu 😀 😖

zuzana32
13. máj 2010

vieš, že taký zdravý strach mám aj ja.
Ale keď si napríklad zoberiem, že Michal mal 5 rokov a nemohol sám vonku ani pred bytovku (nechodia tu auta), a Maťo mal 4 a už bol vonku s Michalom v pohode.
Bežne im nechám aj vonku postrážiť Katku (jasne, že nie nadlho) sem tam pozriem z okna či je všetko o.k., ale vážne už nie som taká citlivá ako keď som mala iba jedno.
Ale ostražitá som stále.

antoniab
13. máj 2010

baby dnes som pozerala bez servitky abo to dost trapne stou vychodnarcinou 🙄 a v tych samotnych hodnoteniach kecali po slovensky no ako nech sa nikto nehneva otras som sa hmbila 😝 😝 😔 😅

veronika1982
13. máj 2010

konecne som dosla na koren veci.. som si myslela ze mne uz sibe, ze uz som total dementna pretoze si pamatam ze som dopozerala ordinaciu minuly tyzden a v utorok uz majka nebola tehotna.. a oni vymenili casti. a to ze ja som blba. a este dnes som bibke hovorila ze ci bola ta cast ked sla na potrat.. a to oni chybu spravili.. takze nie som dementna..

uz sme doma a bibiane kupime snurku na mobil a zavesime na krk. som ti 2x volala...ha ha..matej sa vyhral a naucil sa plut na zem a potom to s prstom davat nazad do pusy.. som myslela ze ma porazi..teraz vyduldal flasu a zaspal bez cicky.. a kupili sme dalsie crosky oranzove..

idem vas docitat

gabkazabka
13. máj 2010

Ahojte,
Zuzi 32-ja praveze niesom vobec uzkostliva,niekedy mi az mm vycita,ze by som sa mala viac bat 😝

gabkazabka
13. máj 2010

a dnes zase nemozem pozerat Zahradku,ide hokej a my mame len jednu telku 😒

lydia22
13. máj 2010

Ahojte tak nás dnes v poradni aj očkovali to bolo plaču...a stiahla mu trroška aj predkožku lebo Tomáško si veľmi chytá guľky a pipíka až ich ma celé červené tak som sa jej opýtala nech na to kukne či tam nemá infekciu ale našťastie nie, to bude asi plienkou ale dala mu masť tak dufam že pomože! čakala som či nevyjde maz alebo krv ked mu stiahla predkožku ako píše veľa mamičiek ale nič také sa nestalo ani nezareagoval lebo plakal už predtým kedže mu pozerala do pusy a on to nenávidí, tak uvidíme ako to bude ďalej.pribrali sme a vážime 9060g to je akurát pôrodnu mal 3340g. teraz už spinká kedže celé poobedie bol uplakaný a uboletý mal aj troška teplotu tak teším sa na noc.....
čo sa týka bez servítky tak ani mne sa nepáči ako tam rozprávajú po spisky, hlavne ta mladá mi ide na nervy!!!! by som sa hambila na jej mieste. no ale každý sme nejaký 😝

veronika1982
13. máj 2010

ste ma tak navnadili svadbou ze som pridala fotky na fb zo svadby. ach to boli casy.. joj..

lydia ja sama mu stahujem predkozku a ide nam to super.. a mala by si vidiet nasho co on si s pipikom robi.. 😀

gabkazabka
13. máj 2010

no,asi pridam aj fotky zo svadby,len musim pohladat 😒

veronika1982
13. máj 2010

pridaj pridaj.. nebudu sa bavit len na mojich fotkach. ha ha

sophie1981
13. máj 2010

baby, neviem ale ja katku necham liezt samu na preliezky za Liviou...stojim vedla a davam pozor.....sama vylezie, posadi sa na smykalku, (to ju uz z dola drzim za ruku) a smykne sa dole....ale nelozim s nou uz...aj na hojdacke si sadne sama na sedatko a ja na druhej strane hojdam...ona sa drzi sama....necham ju lozit kade=tade....jasne ze pod dozorom.....v kutiku sme so zuzanou sedeli na tych malych stolickach pri stlpe kukali na Matuska ako pekne lezie a smyka sa...Katku som pridrziavala, lebo na tych zeleznych schodoch by pad asi bolel......nejako mi pride, ze je dost sikovna, tak preco ju nenechat... 😨

sa dnes zasa vytesujem...sme sa s mm stavili v sekaci pri lidli, si chcel kupit nejaku knihu v anglictine, tak som zatial prebehla detske veci...kupila som kratasky na traky za euro, adidasky kratasy za 0,5O a opalovacky fungel nove za 0,50...no a najvacsia radost bola z vetrovky na zimu, ako nova za 1,50...cize super nakup za 3.50......juchuuu..... 😵

veronika1982
13. máj 2010

no mna poratna. ja som tam sice bola v pondelok a total vyprahnute..

sophie1981
13. máj 2010

aspon na sekac mam stastie.... 😀 😀

veronika1982
13. máj 2010

no podme baby pridavajte fotky zo svadieb..

a telefon si nasla? my sme boli na ihrisku pri livii a ja som sa hrala v piesku takze som nepocula smsku ale videla som vas ako idete z jozkom a katkou smerom k lidlu..

zuzanale
13. máj 2010

Ahojte ja mám svadobné medzi albumami ale zdielané od mm lebo sa mi nechcelo nahadzovať 😅

u nás otvorili nanovo bývali genezis no ceny išli trochu hore ale som včera flanelové pyžamko za 2€ Timke kupila a vybrala si ešte jedno take a la ruky nohy overal len bez ukončenia na spodu takže nôžky bose a tiež za 2€ normálne sa už musim aj ja znovu vybrať do toho pri lidli.....

gabkazabka
13. máj 2010

No Bibi,paradny nakup
Veronika,uz pridane,tak nech sa bavia.... 🙄
No ja som tíez nemala problem nechat Ninu samu nech si lozi,aj po schodoch aj po smykackach....potom si tam nasla kamosku asi 5 rocnu,tak som mala este viac kludu..... 😉

veronika1982
13. máj 2010

bibka a bolo tam vela ludi?

susana28
13. máj 2010

Bibka aj ja som dnes bola doobedu v tom sekáči, mamka tam chcela niečo pozrieť, ale ja som to po dvoch minútach s malou vzdala, chcela ísť na to ihrisko, a vzhľadom na to, že tam bol len jeden tatinko s dcérkou a jedna babina s vnučkou, a žiadny čierny, tak sme sa šli trochu pohojdať a pokolotočovať 😉

A ináč ja som sama na seba nasratá, že sa tak bojím, ale nemôžem si pomôcť, iste aj ja nechám vanesku vyliezť a sadnúť ale keď sa ide šmyknúť tak už som pri nej 😝 Ja stále mám v predstavách čo všetko sa jej môže stať, tak asi budem musieť začať trénovať "nebáť sa" 😉

susana28
13. máj 2010

Veronika doobedu tam bolo len pár, teda nie taký ten nával, ako keď dostanú tovar, a je tam hotový boj o prežitie.

veronika1982
13. máj 2010

no skusim tam ist zajtra doobedu ked pojdeme na krcne...

denisocka
13. máj 2010

baby,
nezbierate dakto body z DM a nemáte nahodou aktualnu 150 bodovu knižku so zlavami? potrebujem jeden kupon

susana28
13. máj 2010

Som skopírovala link z mojasvadba, tam mám album, ale nič moc, sme mali len takú malú svadbu, na druhý deň sa ženilo moje dvojča, tak tam bola potom normálka veľká oslava
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

pata31
13. máj 2010

Ahojte, ja som bola vcera v sekaci, na obed, tiez tam bolo riadne ludi, ale kupila som malej zase nejake veci, aj sebe nohavice...ale uz som si tam zakazala chodit, resp. ked, tak len v pondelok tam obcas zajdem, ked tak nech je to uz aj s tou zlavou 😉
inac nejako nestiham, bo som si rodicak vybavovala, krstiny ideme mat konecne buducu nedelu, a este aj prerusenie zivnosti som bola vsade pooznamovat....hadam uz zajtra nebudem musiet nikam ist... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre