Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
5. jún 2010

ahojte,tak sme doma - poradna dopadla ok -teda CTG zaznam bez kontakcii 😉

Bibka,asi som videla vaš domček,ked to je ten v Klčove jediny na kopci na kocni tej novej ulice 😵

Sli sme cez harichovnce , sa mi pačilo ako ludia aj ked unavený,ale štasný že už je po vode upratuju sudržne všetci , okolo domov a velmi sa mi pačila tato bytovka, neviem si predstaviť aby v našej šli všetci takto makať 🙄

nazad sme chceli isť okolo embraca,či tam neni nejaky provizorny most,ale prd tam je,ani značka ...len fízly čo ťa dalej nepustia

denisocka
5. jún 2010

a bytovka

maca77
5. jún 2010

Deni, tak super že poradňa dobre dopadla 😉
...mňa čaká v stredu ... i keĎ ja mám pocit že tie poradne u gyndoša sú o ničom... odvážim sa aj doma, tlak si viem tiež zmerať, veď ten ich digitálny po x celodenných meraniach aj tak len sprostosti ukazuje .. a čo ma akurát tak kukne či sa náhodou neotváram ... normálne som aj rada, že som nakoniec bola aj v nemocnici, aspoň mi tam urobili komplet vyšetrenia a chvalabohu som šla domov...

... čakám že malá vstane, spí v Adamovej posteli, tak ešte chcem aj jemu periny prezliecť a šupnúť do práčky ... už sa mi šnúry uvoľnili, čo som ráno prádlo vyvesila, tak môžem využiť že slnko svieti a poperem všetko posteľné prádlo ... šak zatiaľ mi je dobre 😅 .. a MM mi nezabudol pripomenúť, nieže budem večer plakať, že brucho bolí 😎

pata31
5. jún 2010

Ahojte...no tak ja som sa bola prejst ku konikom, teraz citam, ze ste tu pisali, ze su zrusene preteky...ale aspon som sa presla, aj ked mala mi nechcela spat, hodinu a pol som sa tu prechadzala, uz ma az hlava zacala zo slnka boliet, tak som sla domov, dala som jej papat a uz spi...a mna hlava boli jak kona 🙄
ale ideme este opekat, tak idem nejaky salatik spravit...

rybecka
5. jún 2010

ahojte,
@deni bibka ma domcek v TOmasovciach a nie v Klcove 🙂
aj my mame akciu zrusenu 😖 zajtra mamka odlieta na dovcu do Turecka joj ako jej zavidim a nas tu necha 😠 😀
inac grilujeme rychlo kym je slnko tak utekam vonku majte sa 😎

denisocka
5. jún 2010

To fakt?tak odkial mam ten klcov v hlave? Inac,aj tam je jeden na kopci,tak som fakt myslela ze jej,xixi

slaviq81
5. jún 2010

Čaute,
ja som sa poobede trepala do mesta a tam nič 😀 Ani som nevedela, som si mohla v kľude vypiť poobede kávičku 😝 no ale nevadí, aspoň som sa prešla.

Jani a čo zajtra u vás, dúfam, že to nieje zrušené. Daj vedieť, dik.

veronika1982
5. jún 2010

ahojte. tak my sme od vcera vo svite. dnes tu bolo poobede vystupenie so sasom a kopec hier pre deti tak matej sa vytesoval a tancoval a kreslil s kriedou na chodnik a potom dostal cokoladu ako odmenu a pohar malinovky...doobedu sme sa boli rozlucit s neterkou lebo sli do francuzska tak som si ju vybozkala..dufam ze dosli v pohode. akurat je nas tatik na ceste domov z letiska a pisal ze mala bola uzasna ze ani nevedel ze ju mali v aute...dnes sme boli cely den vonku a vyhlad na tatry bol uzasny.

svokra ma maleho kocura tak matej beha po dome a krici na neho a on sa ho boji...teraz uz spi. zaspal s jednou dudou v puse a s druhou v ruke. 😀

a som zabudla v pondelok bude v skolke na mieri sportovy den a budu tam atrakcie tak mozete tam ist s detickami. my nepojdeme lebo ideme zajtra ku babke na chatu a ostavame tam do pondelka.

a este sa chcem opytat ci uz funguju bankomaty lebo vcera sme boli v tescu a ani kartou sa nedalo platit tak sme skrabali drobne na nakup..

maca77
5. jún 2010

u nás má byť MDD budúcu sobotu ... Zuzi, môžme si dať stretko na ihrisku, prípadne keby si bola sama s deťmi,tak ťa môžem s Tamkou "prepadnúť" doma 😉

Veronika, ja som bola na nákup len u nás, takže ti s tou kartou neviem poradiť

zoa
5. jún 2010

nehnevajte sa že sa tu pletiem ale syn ide v pondelok zo školy na výlet.neviete ako je v Slov.raji-tam maju ist Starý mlyn,prielom Hornadu,Glac,Geravy .aj do Rožnavy a na Betliar ,Levoča.Ked pozeram spravy tak som na nervy ale učitelka povedala že si objednali pekné počasie.Na centrum.sk so čítala že Slov.raj je uzavretý.Ja som v Slov.raji ešte nebola ale neviem si po tých daždoch predstavit tie drevené mokre rebríky .Ide ešte do Tatier ked vidím tie vlaky no hroza.Nechcem stresova ale ved v telke to vyzerá strašne.Dakujem za akekolvek info

zoa
5. jún 2010

A ešte idu na Spiš.hrad a Palcmanská Maša 😨

denisocka
5. jún 2010

Hrad stoji

pata31
5. jún 2010

Zoa, ani neviem, ako je v raji teraz, ale isto kopec vody, pochybujem, ze ich tam pustia...ale ma byt ozaj pekne, hlasia az 30stupnov, tak sa to isto upravi a sak ucitelky by mali vediet, co si mozu dovolit s tolkymi detmi...Geravy su tiez rebriky ako v raji, pokial nejdu sedackou...inac velmi pekne...a hrad a ostatne su v pohode..a Palcm.masa to sa asi len prejdu okolo, ked pojdu z Gerav...

zoa
5. jún 2010

dakujem 🙂

maca77
5. jún 2010

http://www.spisskanovaves.eu/nocache/system/akt...

aj podľa tejto informácie je zatiaľ Slovenský raj uzavretý

maca77
5. jún 2010

http://www.hzs.sk/

je tu ale aj správa z dnešného dňa, že niektoré chodníky boli sprístupnené 😉

pata31
5. jún 2010

Zoa, asi sme ti moc nepomohli 😅 😀 ale tak nejdu ucitelky prvy krat, tak to urcite zmaknu 😵

rybecka
5. jún 2010

@slavik81 mame zrusenu akciu takze nic z toho 😖

zoa
5. jún 2010

Ale pomohli.Hlavne za stranku hzs.sk S tými sme kamaráti,lebo na jarnej lyžovačke tak spadol zo snoubordu že sa vozil na helikoptere do BB na chirurgiu.Ja už len dufam že nebudu precenovat sily a dojdu všetci celí a zdraví ešte raz dík 🙂

zuzanale
6. jún 2010

ahojte

@zoa neboj v LE nič nehozí slovenský raj treba sledovať a aký starý je tvoj syn? lebo po rebríkoch na Geravy no my sme boli už ako stredoškoláci a mali sme čo robiť 😕 a dúfam že to všetko nechcú stihnúť za 1 deň 😅 a naj mať zabezpečený bus lebo vlakom by som teraz moc neriskovala

maca77
6. jún 2010

ahojte

konečne sa mi podarilo sem nakuknúť, lebo od rána sme bez netu a telky .... a všetci ste isto vonku a užívate si slniečka 🙂

zuzana32
6. jún 2010

Ahojte,
teraz som pozerala správy a som sa neskutočne rozčúlila.
Tam hnusným špinavým Bystranským cigánom postavili ihrisko 😠 😠 😠 .
Na Tarči sa malo toho roku stavať detské ihrisko a nikde nič, ale k... cigánskym do toho bordelu postavili raz dva.
Som zvedavá ako bude o chvíľu vyzerať a čo tie špiny hnusné budú na tom ihrisku robiť 😠 .

gabkazabka
6. jún 2010

Ahojte,
Zuzka32,ved volby uz klopu na dvere a vies ze ciganskeho volica si ziskaju takymto gestom..... 😠

zuzana32
6. jún 2010

Veď hej, ciganiska a penzisti sú istota, a na mladých každý s.... 😠

zuzanale
6. jún 2010

Ahojte tak tak my máme aj napriek natretiu spečené nosy konečne slniečko a sme boli na pieskovisku na prvej tohtoročnej kofole 😎 Laura vytiahla formičky čo dostala k meninám ale úspech majú skôr doma v obývačke na piesku ručičky porozhrňať piesok otrepať ručičky začudovať že čo to a pokračovať 😀

inak mňa ani tak to ihrisko nenatočilo .... natočili ma zábery v správach z markušoviec jak mrchy pozberali dosky asi z plota čo zobrala voda a ešte šak čo dobra uroda mali radosť z cudzej škody a ešte sa chechtali juj 😠 😠

denisocka
6. jún 2010

Caute baby,klidek .niesme vyvolene,tak íhriska nam nehrozia. K nam zajtra do dediny zavita sam pan Fico,tyzden pred volbami otvara dialnicu a zhana volicov

zuzana612
6. jún 2010

caute, hlasim sa po super vikende, cely bol navstevny, zraci, pijaci, takze super 😀 Este raz dopijam vino s colou. Alebo v mojom pripade colu s vinom kedze moj pomer je 10:1 v prospech coly 😀 Tema cigani, skoda reci, mna dokazu taaaaaaaaaaaaaak hrozne vytocit a to som nie ani vychodniarka, takze doteraz som ich videla pomaly len z rychlika kedze v RK je ich len par a aj to ti slusnejsi.......

Maca, v sobotu by sme mali konecne ist na chatu aj so Zuzkou32 kedze Daniel dnes ukoncil ligu, tak dufam ze bude pekne pocasie, ale mohli by ste s Tamarkou konecne jeden den prist. My sme doma skoro stale........

No nic, uz je zase desat hodin, Matus sa nam pred chvilu nastahoval do postele, tak idem k nemu lebo uz vykrikuje Maminka, pod sem 😀

maca77
6. jún 2010

Zuzi, jasné treba ísť na chatu, keď je príležitosť ... tak snáď niektorý deň sa mi podarí prísť ... utorok asi nie, to musím pre Adama (jedine žeby mali cestu do mesta babka s dedom) a v stredu musím do poradne ...

zuzana32
7. jún 2010

Dobré ránko,
takže dnes opäť krásne slnečno, Huráááá.

Zuzka huta - aj ja som sa tešila že niekde vypadneme, ale pochybujem že akcia bude. Pokiaľ viem Petrovi tú chatu riadne vyplavilo. Tak sme s MM vraveli, že keď niečo bude, tak aj v rámci brigády. Šak chlapi môžu pomáhať a my budeme vegetiť - starať sa o deti.

zuzana612
7. jún 2010

Ahojte,

Zuzi, tak to je fakt smola s tou chatou. Viem ze Peter utekal hned na chatu pozriet ako to tam vypada ked doviezol Daniela domov, ale Daniel s nim uz asi potom nevolal. Fakt smola. Konecne mozme aj my niekam ist a nic z toho 😖 A s tou brigadou to nie je zly napad 😀

Maca, dojdite hocikedy,my zatial nemame ziadne planyna tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre