Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
22. jún 2010

http://hn.hnonline.sk/2-19440320-k10000_detail-aa
tak toto som nasla ohladne ukoncenia v jazyku anglickom ci nemeckom 🙂

antoniab
22. jún 2010

@zuzana612 😀 😀 😀 no uz je to velky chlap a potvrdil len to ze chlapi to mozu kdekolvek 😀

@gabkazabka ja si myslim ze je dobre si to poriesit popri materskej nez potom popri robote ci vobec 😒 aj ja budem musiet este nieco poriesit lebo z mojim super odborom skoncim fakt v embracu pri pase alebo obchode a ani jedno by som nerada alebo ukecam brata aby otvoril depo v spiskej len pociatocne financie kde najst 🙄

zuzana612
22. jún 2010

akoze, ja som rada ze chce byt samostatny, este aj krici za mnou mamina nechod somnou, ale keby isiel trochu skor ako ked mu uz zacne kvapkat z cvira von, tak by to bolo super 😠

Normalne sa zacinam tesit na pondolok, s akou hambou pojdem z tej jazykovej skoly po tolkych rokoch v zahranici 😀

lubkatobi
22. jún 2010

@antoniab ja budem chodit do 7.rocnika na pripravu na statnice z AJ, lebo si chcem urobit statnicu

gabi, tak sa pridaj, bude sranda🙂

zuzka huta, tak mozno sa tam vsetci stretneme🙂

mata, ja nie som zo Spisskej, takze netusim, ani kde je kupko... a kde je tarca, to len tipujem 🙂
ale snad to casom zistiiiiiim 😀

gabkazabka
22. jún 2010

Lubka a odkial si?A ty si uz robila testy,ze vies ze ides do 7.rocnika?

sophie1981
22. jún 2010

normalne sama anglictina.....este keby som mala nahradnych 200 ecok tak idem aj ja....ale my robime plyn. pripojku...kazda koruna momentalne dobra..... 😝

sophie1981
22. jún 2010

ja by som tam aj tak dosla...urobila testy...a pani by len vravela, ze madam, vam uz len diplom do ruky...vy uz studovat nemusite..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

antoniab
22. jún 2010

@sophie1981 no ti verim sak ja musim zacat kym nic nerobime aby som nemala komplex 😝

sophie1981
22. jún 2010

ako zvladam varenie s Katkou?.....takto....

susana28
22. jún 2010

Baby a to vám išiel koník? Bo mne od cca 15,30 až do teraz nešiel 😝

@zuzana612 - veď práve ja už ani nepochybujem, že som tehu, ale mám ešte jeden test tak ho spravím, nech mi doma nestraší, ale až tak vo štvrtok, piatok, nech už sú tam obe čiarky, jak sa patrí 😀 Zuzi super, že matúško ti robí také pokroky 😉

@veronika, tak škoda že to neostalo len pri kýchaní, to by som brala, len to zvracanie eee

@gabkazabka - ďakujem 🙂 , áno mali si pravdu.

Jak vám závidím, že máte doma polovičky, a postrážia vám decká, ja by som tiež chcela veľmi chcela tak riadne študovať anglinu, ale to si budem musieť počkať kým bude mm pracovať na sk. 😝

veronika1982
22. jún 2010

my sme sli poobede ku sestre a bolis me tam cca 1min. a uz sme mali uraz. matej spadol o roh kresla a uz ma modrinu nad perou...teraz sme uz doma a ideme sa kupkat a bubat...

baby tak vam drzim palce na tej angline. my sme mali hodinu od piatej do siestej alebo tak nejak ale mne to nejak nesedelo kedze ja som potrebovala hovorit po anglicky a nie sa ucit slovicka atd..

jej a katka ma pancusky co sme jej darovali.. 😀

denisocka
22. jún 2010

baby,myslite že čierny župan do porodky je morbidne?

lubkatobi
22. jún 2010

@gabkazabka ja som z Kosic 😀
volala som tam a kedze mam nejake certifikaty, tak nemusim robit testy

susana28
22. jún 2010

@denisocka podľa mňa to nie je morbídne, to závisí predsa od vkusu, a keď sa môže tehotná baba navliecť do čiernych šiat, tak čo tam záleží na župane, a možno keď budeš v pôrodnici, tak bude tak horúco, že ho ani nepoužiješ, ale ja by som kôli tomu nový župan asi nekupovala

denisocka
22. jún 2010

@susana28 no ja mam len hruby frote čo zaberie 3/4 cetsovnej tašky,preto kukam po niečom fakt lacnom

antoniab
22. jún 2010

@susana28 ved ani ja nemam doma polovicku a neviem kto bude strazit malu ale to poriesim ked to bude iste 😝 😅

antoniab
22. jún 2010

@veronika1982 nestras lebo ked to bude take tak mi to tiez moc vyhovovat nebude ale zas rozsirim slovnu zasobu 😒 no uvidime musim nieco pre svoje vzdelanie urobit mam strasne mindraky co po materskej si neviem predstavit makat na svk a hlavne neviem co by som chcela robit 😒

antoniab
22. jún 2010

moje dieta okupane a uz cca 15minut spi idem si aj ja dat sprchu a pojdem ordinovat ved to uz len tento tyzden nie lebo na tyzden uz prazdniny zacinaju 🙂

@denisocka ja som mala tiez taky hruby zupan potom mi mm kupil tensi ja som sa bez zupanu nepohla nikde 😅 prisla som si bez neho naha a v podstate ho nebolo treba lebo bolo nakurene paradne 😅

veronika1982
22. jún 2010

aj my uz bubkame..
@antoniab uvidis. my sme brali lekciu za lekciou a za kazdou lekciou sme mali taku pisomku.

denisocka ja som mala zupan a ten som mala na sebe strasne malo pretoze tam bolo tak horuco a este ked ty budes rodit v lete tak tam zahyniete od teploty pretoze tam pecie slnko vkuse..urcite by som volila tenky zupan a hlavne kosele take ktore su vzdusne a saju pot a s kratkym rukavom..

maca77
22. jún 2010

tak ja som dnes došla po vyše 2 hodinách z mesta taká unavená, že až 😝 ... vybavila som našťastie čo bolo treba ... jasné, že som bola dobre vytočená, lebo šak najmúdrejší sú v Blave a naše mzdárky bratislavčanky mi vypísali papiere na materskú a namiesto toho, aby to poslali na sociálku v BA to poslali mne domov .. takže pre istotu som si to bola overiť v SP tu v Spišskej a tá pani nechápala, prečo mi to posielali späť domov ... ešte že bola taká ochotná, dala mi aj adresu bratislavskej pobočky ... potom ešte UPSVaR ... na UZV všetko OK, drobec má cca 2500-2600g ...

maca77
22. jún 2010

@veronika1982 keď bude také leto ako doteraz, tak budeme v tých županoch aj spať 😀 😀

veronika1982
22. jún 2010

@maca77 neboj oni vam prikuria..joj ale sa tesim ze o chvilku tu budeme cakat na spravy od teba. dufam ze si uz vyskolila mm aby hned napisal a pridal foto..ja som mojho hned po porode hnala k pc aby pridal fotky kedze ste uz vsetci vedeli o matejovi a dokonca aj o jeho mierach skor ako ja... 😀 a inac maca ja som uz o tyzden rodila tak sa priprav. ha ha..

maca77
22. jún 2010

aj Bibka ma straší, že tak skoro rodila ... po prvom júli môžem ísť, budem aj rada ... a 3.7. máme dokonca s MM výročie svadby, tak by to mohlo byť aj 3-ho ... by som mu dala darček 😅

veronika1982
22. jún 2010

@maca77 no vidi. my 3.7 ideme na oslavy sesternicinych promocii tak by som oslavila aj tvoje babätko. ak bude pekne tak berieme len kociar len som zvedava ako vytlacim vecer aj mm aj mateja hore kopcom alebo naopak kto vyytlaci mna kedze oslavy mame na miery hore v restike

maca77
22. jún 2010

práve pozerám, že to vychádza tento rok presne na sobotu

veronika1982
22. jún 2010

ano je to sobota. no vidis tak jurko sa narodi 3.7

maca77
22. jún 2010

ja Jurka nechceeeeeeeeem ...bo by ho každý volal Ďuro 😀

anape
22. jún 2010

ahojte baby,
citam,ze ste sa vsetky rozhodli ist na anglictinu a bolo by super, keby ste sa dostali do 3.rocnika ( o com velmi pochybujem,podla mna budete minimalne v nejakom 5.) a dostali sa ku mne do skupiny,bola by sranda 😅

bibka ja som si poziadala zaplatit za kurz na dve splatky,kedze by som rada pokracovat a z materskej to je tazsie 😒

my sme dnes mali s detmi flakaci den, takze zajtra konecne musime daco aj doma porobit

dobru noc

sophie1981
23. jún 2010

DOBRE RANKO....co to vidim, vonku slnko..... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre