Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
4. jún 2009

Pekne ranko 🙂
len sa cickajte...to potom prejde a bude vam to chybat 😀

sophie1981
4. jún 2009

noooo, uz pripravene, len vystartovat.... 😀 ......tak drzte palce, nech nam to dobre dopadne...paaa

zuzana612
4. jún 2009

aj my sme uz hore, noc bola v pohode tak sme sa celkom vyspali. Co budeme dnes robit neviem, asi sa zase len motat okolo domu. Ja som momentalne tak hrozne leniva ze sa mi ani len vlasy umyt nechce. Vecer sa ospliecham ale na vlasy nemam naladu a teraz mi tak hrozne mastneju ze vypadam uz horsie ako bezdomovec. Ked tu mame taku sprostu vanu ze voda vsade spliecha, nie ako u nas doma vleziem do sprchy a dokazem tam stat aj hodinu. Uz aby sme boli hore, tam budeme mat sprchy 2 😀

Ivka, len sa cickujte, o 2 roky ti povie ze namas otravovat 😀 Aj nas Matus je taky cico a konecne s azacal cickovat aj s Danielom a nielen somnou. Tak sa pekne prituli, ruky neda okolo krku ale nam ich vopcha pod pazuchy a hlavu si opre o hrud 😀

A teraz som sa otocila ze co je tak ticho, a on sa snazi zapnut joystick do zastrcky 🙄 Prelezie krabicku, stol, postavi sa na fotelku a uz je pri zastrcke. Ja toto moje dieta nemozem fakt ani z oci spustit aby nieco neurobil

Bibka, drzime palce

diankav
4. jún 2009

Ahojte a pekný deň ja už fučím ako slon 😝 😝 Livia tak áno už čo skoro rodím a dúfam že to pôjde dobre tak a ten čas vonku vyhovuje asi iba mne aspoň sa nezadýcham tak skoro 😀 😀 a už by som aj mohla rodiť tak potom vám dám vedieť už som zaškolila manžela na koníka.Livia držím palce nech to dobré dopadne.

slaviq81
4. jún 2009

Ahojte,
ja len na chvíľu, je mi naprd, došla mrcha a tak ma bolí brucho, že som musela zobrať ibuprofen. Do kelu, nech mi nikto nevraví, že po pôrode sa bolesti stratia. Hovadina 😠

Maca, ja sa s tebou stretnem - kvôli tým plenám 😀 Ale kedy, to neviem. Dúfam, že dovtedy z nich Lara nevyrastie 😀
Livi, kedy dáme tú kávu 😅
Chcem Lare už kúpiť topánočky, nejaké tipy kde v SN? 😕 😕

rybecka
4. jún 2009

ahojte,
ma sa teraz kojime a za chvilku letim do poradne a uz som rano bola na plucnom takze mam fofry 😝

anape
4. jún 2009

ahojte,
aj ja sa tu dnes nebudem zdrziavat, lebo mam doma obe deticky, takze mame veselo 🙂
viki mi teraz buba, ja si davam konecne v klude "rannu" kavicku a popritom varim obed, no a popoludni ideme k babke na chrast, takze sa najskor ukazem az vecer

prajem vam pekny den, napriek tomu, ze pocasie nie je priaznive 🙂

kukulik30
autor
4. jún 2009

slavka, kedykolvek 🙂 pridte hoci aj dnes poobede, Samko teraz spi..tak ako vam to vyhovuje 😉 teda Lare 😀

maca77
4. jún 2009

ahojte

Livi, tak ako? ... koľko je potencionálnych bábätiek? 😵 😎

Slavi, keby som mohla, tak sa s tebou stretnem aj dnes... ale pokazilo sa nám auto 🙄 tak MM šiel do servisu ...
.... ale mohli by sme sa stretnúť prípadne aj budúci týždeň niekde v meste ... to si ešte dohodneme 😉

čo sa týka topánok, tak asi tie ako Obuv 80, 10 .... no ja som tam šla malej kúpiť topánky a nakoniec som také isté objednala z netu... už som tu aj dávala link ... lebo v obchode stáli 950,- a cez MMB ma vyšli aj s poštovným na 615,- 😅

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5472181

maca77
4. jún 2009

Šutarik - Imbiz mi pripadá ako lepší číňan 😝 😎

kukulik30
autor
4. jún 2009

jaj maca, som zabudla napisat...15 embryjok je, takze v pondelok idem na transfer a uz budu 2 v brusku, len nech sa aj chytia 😅

maca77
4. jún 2009

jéj, tak super.... nech sa len pekne uhniezdia 😉 .... ostatné zamrazia, ako rezervu? 😕

kukulik30
autor
4. jún 2009

ano , mame este rezervu alebo na dalsich surodencov 😀

zuzana612
4. jún 2009

Livia super, takzeak sa to podari, tak si vlastne uz tyzden tehu 😀

My sa ideme s Matuskom prejst aspon po hute, pojdeme na nejaku bocnu cestu kde ho mozem vypustit nech sa vybeha 😀 Teraz 2 a pol hod. spal, tak bude mat energie az-az

evitkamalicka
4. jún 2009

kukulik drzim palce, nech ostanu pekne prilepene tam kde maju 😵

slaviq81
4. jún 2009

Ups, Livi, som to nestihla 😖 Prideme už zablahoželať k tehu 😉
Maca, no veď keď sa konečne oteplí, tak sa stretneme v meste a vybavíme ten obchod 😀 😀

zuzana612
4. jún 2009

Baby, ja sa uz druhy den hadam s tymi magormi z Polska. Naschval som objednavala tak aby balik neprekrocil 30 kg aby som nemusela platit 2x postovne. No a napisali mi ze to musi byt zabalene v 2 balikoch nakolko je to tazsie ako 30 kg. Nevedela som ze 28,4 je viac ako 30, ale dobre. A ked som chcela ze jeden balik vyhodim, tak mi napisal ten magor ze nie, ze mam zaplatit 2 baliky. No ma ma vidiet, to by ma lacnejsie vysla cesta do Polska ked sa neda k tomu uz ani doobjednat, nie: Minule mal moj balik tie skoro 30 kg a nebol s tym ziaden problem. Este ze som si na to spomenula, idem im to este napisat 😀 😀 😀

slaviq81
4. jún 2009

Zuzi, no zarobiť chcú. Nedaj sa a bojuj 😉 Len sa pritom veľmi nerozčuluj 😝

maca77
4. jún 2009

Zuzi, jasné, skús vybaviť buď jedno poštovné .... alebo potom aby sme mohli doobjednať plienky 😀

... ináč v sobotu niekedy poobede má byť na ihrisku MDD, takže keĎ sa Tami vyspí, pôjdem pozrieť ... dúfam, že počasie už bude lepšie a mohli by sa aspoň s Matúškom trošku ponahá´ňať ...výbeh tam je veľký 😝 😀

zuzana612
4. jún 2009

na ihrisku v Hute??? No uvidime, lebo tu budem mat aj mama aj oca, chcela by som ist hore poupratovat lebo s Matusom sa to neda, tak ak nepojdem ja, vyhodim mamu s Matusom 😀

rybecka
4. jún 2009

Ahojte,
tak my vazime 5700g 🙂 akurat len mame inekciu na ocku v slznom kanaliku tak sme museli ist este aj na ocne 😒 dostal kvapky antibiotika a to uz 2 mes. mu ho natieram framykoinom a to je tiez antibiotikum.nie som tym nadsena.
Bibka ako ste dopadli ? 😕 idem upratat Ondrejkovi skrinku lebo uz mi vyrastol. 🙂

maca77
4. jún 2009

hej v Hute 😉

Ondrejko pekne priberá 😵

sophie1981
4. jún 2009

caute...uz sme doma...dedko bavi kacenku tak mam troska veget......u neurologa sme dopadli dobre, je tam este ta asimetria ale uz minimalna, takze sme okiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... 😵 😵 ..dokonca na moje velke prekvapenie vravel ze uz nemusime chodit, ze iba ak by sa mi nieco nepozdavalo..... 😕 ...pochvalil nas, ako krasne dvihame hlavicku....a ze sa pekne usmievame......juj, si neviete predstavit aka som rada....normalne ziarim cely den....poobede sme boli na stavbe......sme tam troska porobili, katka spinkala a potom som ju dala do klokanky, tak obdivovala krasy nasej stavby, kym som varila kavu..... 😕 😀 😀 ......

Janka...no ste zase narastli..... 😉

Veronika, tak zajtra rano ideme do toho mesta???....kto sa prida???? 😕

zuzana612
4. jún 2009

Bibka super, tesime sa spolu s vami ze je Katuska ok. Dufam ze ja nebudem mat take stresy v tomto tehu ako narobili lekari tebe a ze bude vsetko ok.

Ja sa zajtra k vam urcite nepridam, lebo rano pride otec, tak pojdem ponho na stanicu, potom na stovu kupit lepidlo aby mohol starky pokracovat v dokoncievani nasej chodby 😀 Za 2 dni toho stihne hadam dost 😀

Daniel teraz kupe Matusa a ked ho dokupe tak sa idem do vane vyvalit ja aspon na pol hod. aby som to stihla do zahrady.

rybecka
4. jún 2009

a kde sa ide? 😕
do mesta na prechadzku? aj tak nemozem idem na gyndu 😝

veronika1982
4. jún 2009

bibka jasne ze ideme do mesta.. ja som sice stihla byt dnes v banke lebo dedo dosiel na chvilu domov tak bol s matejom ale pojdem zajtra s tebou.. chcem ist pozriet do dekaca na tie veci co tam vzdy predavaju lacnejsie.. ok?

dnes sme sa tak pekne kupkali.. joj.. vzdy to je taka rychlovka lebo maly je nespkokojny ale dnes bol podareny.. dokonca sa aj usmial na mna.. jupi jupi...teraz uz spinka so zajom a so vcelickou v postielke..

v banke ma moc nepotesili lebo len do jula mame certifikat a potom uy uver nedostaneme kvoli materskej.. takze som dnes smutna z toho ale co uz.. ideme teraz s mm hladat dalsie byty takze ak by ste vedeli o niecom volnom a za super cenu tak mi dajte vediet..

rybecka
4. jún 2009

reklamaaaaa 😀

kukulik30
autor
4. jún 2009

dalsia reklamaaaaaaaaaaaa 😀

kukulik30
autor
4. jún 2009

bibka, ja by som sa pridala, len neviem , ako zvladnem tu prechadzku...boli ma to brucho, vyzeram ako v 5 mesiaci,nafuknuta... tak trpnem, ako sa to cele bude vyvijat a ci nakoniec este neskoncim v nemocke 😒 ...dufam, ze do pondelka sa to zlepsi a budem moct ist na ten transfer...
snazim sa nejako doma pretrpiet , kym pride MM z roboty...dnes som bola v meste, aspon chvilku, lebo Samko stale dookola, ze chce ist von, tak co nespravis pre dieta....sadli smedo auta a aspon kustik sme sa presli..uvidim, co bude zajtra

zuzanale
4. jún 2009

Ahojte tak ja len na skok kým prepálim kamoške CD...som sa sem dnes nedostala som bola u našich mama bola na CT ale jej ho neurobili lebo sa im nepodarilo napichnúť tu kontrastnú látku 😖 a zajtra ide do PP na príjem jej idú dať ten kateter či čo to je aby mohli dávať chemo cez to lebo tabletky zle znáša ☹ tak držte palce nech to dobre zajtra dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre