Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

megy2
16. apr 2009

..tak ja som zvladla uz aj bikiny 1x 😀 😀 😀
...tak myslime na veroniku spolocne a posielame pozitivnu energiu nech je to co najrychlejsie 😉 😉 😉

kajacz
16. apr 2009

pekné ránko... 🙂
nestíham písat, ale poctivo čítam...aj ja držím Veronike palce, nech ju Matejko velmi netrápi... 😉

slaviq81
16. apr 2009

Idem si lahnut, dufam, ze ked vstanem, ze si precitam dobre spravy 😵

sophie1981
16. apr 2009

livi dnes????ja sa pridam... 😀

sophie1981
16. apr 2009

moj manzel tiez cakal doma......za par hodin vyhulil balik cigosiek, chudak.... 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

bibka a kde...ja teraz povasavam a okolo 10tej som volna 😀

megy2
16. apr 2009

...vam je hej ze o desiatej stretko ☹ ☹ ☹ .....

sophie1981
16. apr 2009

livi, ja musim odrhnut malu z cecika pospratovat a tiez mozem...niekde kde je smykalka?? 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

nemusime ist na smykacku, supnem ho do kocika dnes vynimocne, isto bude rad, ze sa povozi a mozme sa prejst..pojdeme urobit prepad Anke 😀 😀 😀

megy, nebud smutna, dame stretko aj niekedy, ked b udes mat volno, alebo budes na materskej 😉

kukulik30
autor
16. apr 2009

vlastne my vieme, ze anka byva niekde za polnohodpodarkou, tak sa tam budeme motat a ona mozno vybehne 😀

rybecka
16. apr 2009

Dobre ranko,
Tak Veronika rodii 😕 joj tak jej drzim palce . a myslim na nu. to je normalne vzruso ked niekto rodi nie
my mame dnes poradnu prvu tak idem tiez do mesta a chcem si kupit nejake teplaky lebo nemam v com chodit po dome tak dufam ze to Ondrejko zvladne.
no uz sa mi budi na cecok 😀
Bibka tebe tak pekne spinka Katka v noci no my sme hore furt uz vyzeram hrozne kazdu noc hore a cez den nestiham spat lebo je tu este Matejko 😝
tak prajem krasny den 😎

sophie1981
16. apr 2009

livi, akurat mi volala sesterka, ci s nou neskocim na nejake vybavovacky, je tehula a asi nechce ist sama tak som sa slubila...prepac....ale poobede budem volna.,... 😉 ...anka byva ak vies ta cesta pod kozim vrchom, jednosmerka, co sa napaja na mier, naposledy sme sa tam prechadzali a taky hnusny pes tam stekal, skoro katku zobudil, tak hned oproto jednosmerka a na konci, pekny zatepleny domcek.....som to vysvetlila ako hotentot, snad pochopis.... 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

bibka, nevadi, jasne, chod s o sesterkou, nic sa nedeje...mi ideme von tak ci tak 🙂

diankav
16. apr 2009

Ahojte baby tak ako sa mate ja už pomalí periem veci dnes iba plienky bo ako vidím tak už máj rodi tak aspoň plienky.A čo je nové z Veronikou nikto neviete? Ja som sa do teraz strašne bála pôrodu ale už sa teším keď mi je zo dňa na deň horšie a bruško rastie neuveriteľne tak asi už ma strach prešiel len nech to zvládneme všetky 😀 😀 😀 😀

pata31
16. apr 2009

Ahojte, tak som spravila dnes zase testik a je silnejsi 😵 😵 😵

ivana2009
16. apr 2009

patka tesime sa s tebou 😉 😉 😉

pata31
16. apr 2009

🙂 inac vcera ma fajne pichalo v podbrusku na pravej strane....ze by si tam naslo miestecko?? 😕 baby a kedy mam ist k dr na krv???

mrka2
16. apr 2009

ahojte,

pati, blahozelam,tak si sa dockala! 😀 😉

veronike drzim palce, nech to ma rychlo za sebou a nech sa tesi z maleho drobca. 🙂

ostatne baby pozdravujem a zase frcim. papa 🙂

pata31
16. apr 2009

Mrka, ahoj a dakujeeem...som happy 😵

Neviete, ako Veronika?

slaviq81
16. apr 2009

Pata aj ja cakam na news 😀

sophie1981
16. apr 2009

pata, ty zacinas svoje tehu a veronika konci.....super nie... 😀 ..blahozelam tehulka....nieze nam porodis na novy rok.... 😀

my sme uz doma, napapali sme sa a teraz varim...idem aj nejaku polievocku nakuchtit, nech mame mleculo.... 😀

kajacz
16. apr 2009

ahojte...Šimon spí, obed sa mi varí, tak mám chvilku...
Na Slovensku bolo fajn...až na moje prerušenie diety a tie burky... 😝 , a Šimon si sem priviezol nádchu a kašel...takže noce blbé... 😖 ešte sa má aj ochladit... 😒
O druhej príde Samuel zo školy, na tretiu musíme na logopediu a ešte k tomu je dnes rodičovské združenie...to ale už pojde manžel...no, ked stihne... 🙄

kajacz
16. apr 2009

žiadne novinky ohladom klubania sa?

pata31
16. apr 2009

Bibka, hej, sranda...Veronika ma pokracovatelku, nahradnu tehulku, kedze uz bude mamicka 😵
a moj porod je veeeeelmi daleko...

megy2
16. apr 2009

...pati blahozelam tak to je super 🙂 🙂 ...
..som sa stretla s bibkou v meste,som si ani nebola ista ci to je ona ale tak kociarik to istil...katka je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnucka take bielunke klbko 😀 😀 😀 ....

diankav
16. apr 2009

Ahoj Pata tak to máš pekný termín veľa šťastia 😀 😀 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

tak samko uz spinka, ma bolia nohy 😝 isli sme peso do mesta, ale naspat uz na bude, lebo som si zrazu uvedomila, ze je 12 hodin a to by mi po ceste Samko zaspal v koci 😅 ...tak sme nastupili a zviezli sa, aj tak uz je tazky na tlacenie v kociari, mala som dost uz aj tu cestu do mesta...bibka ten ankin dom sme nenasli, ten opis je teda dost biedny 😀 😀 😀 , kukali sme do kazdeho dvora, ale nikoho ako Anka som tam nevidela 😝 😀

patka, krasne to silnie a tie bolesti su ok, to sa babulo zavrtava 😉

kaja, no tak pocasie cez velku noc bolo teda hnusne 😖 my sme sa tesili, ze konecne par dni pokope rodinka, mali sme plany, kde pojdeme a pocasie sklamalo 😠 ...a ta nadcha uz lezie asi aj na nasho Samka, niejako sa mi nepozdava, kycha a sem tam zakasle, akoby ho drazdilo v hrdielku..tak som zvedava, co z toho bude 😖 v sobotu sme mali cestovat do sabinova k manzelovej rodine...ktovie ci to neodlozime 😒

dianka, no po tychto 2 aprilovciatkach je na rade tvoje julovciatko 😉 a pardon nie este nasleduje Gianina princezna 🙂

kukulik30
autor
16. apr 2009

patka moje krsniatko je narodene na Vianoce 😵 no ale oslavy budeme robit asi predom, aby nebolo chudatko ukratene..aj Vianoce, aj narodky 😖

kukulik30
autor
16. apr 2009

napisala som , ze sme sli naspat z mesta na bude ..malo to byt na BUSE 😀

slaviq81
16. apr 2009

Jej Pata, tak tento rok budu u vas krasne Vianoce 🙂 😵

No ako to vyzera s Veronikou? 😕 Ja som uz o takomto case mala vodu pichnutu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre