Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
16. apr 2009

jej je zlatucky 😀 😀 😀 😀

slaviq81
16. apr 2009

Blahozelaaaaaaaam Veronika, Matejko je krasnucky. By som si hned privonala 😀
No keby sa Matejko narodil v termine tak ma urcite cez 4 kilecka 😕 Krasne miery. Juj sa tesim 😀 A zas zavidim 😝 😔 😀

zuzana612
16. apr 2009

Tak tu mame dalsieho fesacika Matejka a o chvilu pribudne dalsi feso Matusko 😉

Bibka, vidis ake sa rodia deticky??? S takymi krasnymi lickami ako mal Ondrejko, Laura a teraz Matejko 🙂 Pri druhom budes musiet trosku viacej drzat alebo viacej papat aby malo aj tvoje druhe take licka 😉 Ale aspon teraz Katuska medzi tych chlapov zapadne 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

krasnucky je macko Matejko 😵 😵 😵 🤐

sophie1981
16. apr 2009

Zuzana, my sme si s Katkou drzali liniu.... 😀 ..a ved som aj Katke vravela, ze konecne rovnaka vaha ako ma ona teraz...len skoda, ze jej to trvalo 6 t aby sa nakto vykrmila... 😀

sophie1981
16. apr 2009

no co babenky...reklama a vas nikde... 😕

zuzana612
16. apr 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuu 😀

sophie1981
16. apr 2009

vidiiim.... 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

aj ja 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

hu hu..uz spite? 😕 😝 😀

pebi
16. apr 2009

Ahoj, holky, jen vás chci pozdravit... bydlela jsem kousek od SNV 🙂 ...tak jsem neodolala 🙂

kukulik30
autor
16. apr 2009

ahoj pebi 🙂 ako to ze bydlela, uz nebydlis?

pebi
16. apr 2009

no, už ne. od roku 1996

kukulik30
autor
16. apr 2009

jaaaaaaaj, mas krasnu rodinku, prave som pozrela fotecky.... naozaj nadherna, Anetka je krasne dievcatko ... uz sa ti to krati a rozrastiete sa o dalsieho clena 😵

pebi
16. apr 2009

díky za pochvalu 😵
já si jdu lehnout, už se tady na židli všelijak kroutím, jak mě všechno bolí 😀 ... jen jsem vás chtěla pozdravit a ještě nakouknu (jestli to nevadí 😉 )

kukulik30
autor
16. apr 2009

jasne , ze nevadi, budeme radi 😵 papa a dobru nocku

maca77
16. apr 2009

blahoželám Veronike k Matejkovi 😵 😵 😵

pebi, tá foto ako malá zaspala medzi hračkami je dobrááááá 😉 😀

anape
16. apr 2009

ahojte baby,

konecne som sa sem dostala a tu taka novinka... blahozelam veronika, drzte sa, nech sa vam dari a ste stastni 🙂

baby tie co ste v poslednom case rodili, tak ste riadne sikovnice... take rychle porody... fakt super 🙂

ja som nakoniec pozehlila len polovicu, lebo popoludni dosla kamoska, tak sme boli trosku v meste, potom som pisala svagrovi cast z bakalarskej prace a len predchvilou som to konecne dokoncila, kedze som od toho stale odbiehala

livka nabuduce vezmi Bibku a ona ti ukaze kde byvam a ked budem doma, tak dame kafe 😉

idem spat, lebo dnes som skoro vstavala a uz to citim, zatvaraju sa mi oci, tak dobru noc 😔

ivana2009
17. apr 2009

pekne dobre rano hlasim sa 2v1
dnes idem ku kadernicke tak uz potom v nedelu mozem ostat 😀 😀 😀
ja uz fakt neviem co robit aby siel vonku zeby mu tam az tak bolo fajn 😒 😒 😒 uz bolo aj tutu mutu a nic 😕 😕

ivana2009
17. apr 2009

pebi VITAJ 😉 😉 😉

diankav
17. apr 2009

Ahoj Ivanka tak to ti verím aj ja som tak čakala pri oboch a narodili sa mi na termín Dianka deň pred a Vilko presne na termín a teraz asi budem čakať a vidíš Veronika ťa predbehla a ty v ňedeľu ideš už ako ležať?asi mi to ušlo tak sa drž a prajem ľahký a rýchli pôrod 😉

kukulik30
autor
17. apr 2009

anka..ja som tiez vcera odhodlane zacala zehlit a skoncila som po polovici 😀 ...dnes asi pokracujem
no ano , asi budem musiet ist s bibkou, alebo mne staci nazov ulice a cislo alebo farba domu..to uz je viac identifikovatelne, ako ten popis od bibky 😀 😀 😀

ivka, ale kedze sa chystas ku kadernicke, mozno ta matusko prekvapi a pojde von, aby si to nestihla...aj Veronika uz nestihla kadernicku 😀 vies ako to je, ked mas plany , tak ako natruc ti to nevyjde 😀

anape
17. apr 2009

ahojte babenky 🙂 ,

ivka nebud nervozna, ved stale si este pred riadnym terminom, tak bud v pohode a vela oddychuj, lebo potom na to nebudes mat vela casu 🙂

livka no neviem ci nazov ulice by bola prave ta najlepsia navigacia, lebo nasa ulica sa vola A. Mickiewicza a cela ulica ma asi 5 domov 😕 , ale urcite ti povie viac, ze je to na konci ulice Kalinciaka 🙂

ok, tak idem zase co-to pozehlit a potom ideme s Viktoriou na navstevu ku kamoske

prajem vam pekny den 🙂

kukulik30
autor
17. apr 2009

anka, to nie je ta ulica pri hygiene?

ivana2009
17. apr 2009

asi mate pravdu ved som este pred terminom 😀 😀 😀
nie nejdem este lezat len ma ide pozriet ci sa tam nieco uz rusa 😖 😖 tak som zvedava 😕 😕 krcok je sice skrateny o 2 cm ale nic ine 😉 😉 😉
veru livka ja som si myslela ,ze uz pride kadernicka ku mne a este ja idem k nej 😀 😀 😀

anape
17. apr 2009

livka je to presne ta ulica, mas ty ale prehlad 😨 😀

sophie1981
17. apr 2009

dobre ranko.....teeeda my sme sa vyspinkali.... 😵 😵 .....zaspali sme o 21.30.......krmili o 2.....a potom o 5 ale len chvilocku a teraz sme az vstali......

dnes nas caka tazky den....poobede pohreb, sa mi tak nechce.....dufam, ze to nebude strasne.... 🤐 😔

kukulik30
autor
17. apr 2009

anka, no vidis...sama som prekvapena 😀 , ja velmi ulice nepoznam, ale byvali sme kedysi Za Hornadom a casto sme sa tade prechadzali so psikom a obdivovali tie ulicky, hned by sme tam isli byvat 😉 je to blizko mesta a relativne kludne miesto 🙂

kukulik30
autor
17. apr 2009

bibka, no tak to je teda smutny den..tak nech co najskor prejde... 😔

ale super, ze ste si tak pekne pospinkali 😵

anape
17. apr 2009

jaaaj, tak takto to teda je... bolo mi cudne, ze poznas taku ulicu, pretoze doteraz som musela kazdemu vysvetlovat kde to je a kazdy sa cudoval, ze o takej ulici este nepocul 🙂

a mas pravdu, je tu fakt fajn byvanie... byvas v meste, do centra to mas na skok, no je tu taky klud, ze ani nemas pocit, ze si v meste... nikdy by som neverila, ze budem byvat v meste, stale ma to viac tahalo na dedinu ako su napriklad smizany

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre