Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
17. dec 2009

ziadne nove info o patke?

my sme boli poobede v madarase ale nic sme nekupili a potom sme boli u sestry a pozerali sme vianocne vystupenie synovca co mali v skolke.. boze tie deti boli super..... a hore na poschodi v madarase je taky detsky kutik a krasne kociariky tam maju..a zase sme doma capli na pusu.. dudel nas zachranil inac by si to odniesol nos..

no slavka tes sa lebo na vianoce sa otepli a bude prsat.. 😉 tak to zistil moj mm... a zajtra vecer sme sami doma lebo manzel maju kapustnicu v robote..

slaviq81
17. dec 2009

Veronika, veď pred týždňom si písala že má byť -28 a teraz toto? 😀
Prišla mi 4€ zľava na Nutrilon, tak sa teším jak malá. Treba mi ísť na nákup, len neviem kedy 😝

anape
17. dec 2009

veronika aj mne mamka hovorila, ze sa ma oteplit a prsat a ja jej hovorim, ze urcite nie, lebo kamoska mi vravela, ze cez vianoce bude az cez -20 😀 ... kvoli virusom nech radsej mrzne, no inak zimu neznasam 😝 , akurat tak romanticky vyhlad z okna, ked je vela snehu 😅

patka aj ja ti drzim palce, nech to mas co najskor a najlahsie za sebou 🙂

rybecka
17. dec 2009

Ahojte,
idem vypnut Pc tak vas este citam a idem vas pozdravit 😉

My sme sa dnes sankovali s Matejkom bol super Ondrik spinkal v kociari potom poradna mame 9 kg 🙂 Matej chirurgia zapalil sa mu necht vlastne lozko na nohe tak velky plac a potom nakupovanie v meste a po 100 rokoch som bola aj s rodinou na obede 😅 😅 bolo fajn len sme boli hlucny 2 deti no co uz 😀 😝
Este vecer som chcela ist do Kauflandu ze dam deti spat a brat mi ich postrazi ale bohuzial sla som do mesta a uz mi volal ze Ondrejko je hore a place tak rychlo spat 😖 tak ziadne nakupovanie sa nekonalo.
NO a uz idem spinkat
Pata drzim palce super mozno uz rodi chudinka nasa a ma bolesti 😕 ale ten vysledok stoji za to 😉

veronika1982
18. dec 2009

no tak som zvedava ci dnes bude tamarka..

a slavke prajeme vsetko naj k meninam..

sophie1981
18. dec 2009

nooo...verim ze dnes bude Tamarka...jaaaj, sa tesim, nove babatko do partie......jupiiii.... 😵 😵 😵 😵 😵 ...zase budeme slintat nad fotkami co kocendy..... 😀 😀 😀 😀 ...a tisko zavidiet 😝 ....v dobrom samozrejme...

Slavulik nas, vsetko najlepsie k meninam....... 😉 😉

veronika, dnes nedojdeme...tatika mame doma, tak sa mu povenujeme.....kedze od piatku sme ho nevideli.... 🙄

kukulik30
autor
18. dec 2009

slavik, na FB uz som bahozelala, ale este aj tu...moja, krasne meninky 😉 😵

pozdravujem vas 🙂

kukulik30
autor
18. dec 2009

a zabudla som, velmo myslim na Patku 😵 nech uz to ma za sebou a tesim sa na nove babo 😵 😵 😵

evitkamalicka
18. dec 2009

ahojte

slavka vsetko najlepsie 🙂

evitkamalicka
18. dec 2009

ja som bola vcera u dr. vsetko tak ako ma byt a bolo uz aj srdiecko, nasu malu bodku mam v albume 😵

maca77
18. dec 2009

ahojte

Slavke všetko naj, naj, najlepšie k meninám 😉 😵

a myslíme aj na Patku, nech to má čím skôr za sebou a teší sa z malého batôžka 😵

evitka, super že je všetko OK 🙂

rybecka
18. dec 2009

Slavka krasne meninky 😵 😵 😵 nech ti Lara robi len a len radost.

slaviq81
18. dec 2009

Ďakujem vám kočky 😵 Teším sa 🙂

Livka a ty ako?
A Paťa čo? Už jej indukovali či ešte čaká? 😕

veronika1982
18. dec 2009

tak my sme boli doobedu v kauflande lebo vcera v dracikovi nemali toho psika a ani v meste ho nemali tak som sa dnes vybrala a tot tam bol.. lenze nasa babka mala dracikovsku kartu tak som si psika nechala odlozit a rychlo som sla do mesta..matej mal az bordovy nos.. a nazad to uz bolo o drzku lebo uz bol nervozny tak som letela domov aj so psom v ruke a matej mi zaspal rovno pred cinziakom... ako naschval. tak som dala este jedno kolecko a sla som domov lebo som myslela ze odmrznem.. a uz je hore a uz sme stihli aj obedovat.. rychlo som to vsetko do neho nahadzala a ponahlala sa na net ci uz je tamarka na svete.

mate niekto cislo na patku ci nikto nema..joj som zvedava..ale medulka by mohla dat info...

slaviq81
18. dec 2009

Veronika, to akého psa si chcela, že si sa za ním tak hnala? 😀

Teraz mám otázku úplne od témy - nepoznáte niečo proti plesniam na nohách? 😕 Čokolvek čo pomôže.

rybecka
18. dec 2009

slavka to
netusim co pomaha 😕

anape
18. dec 2009

ahojte baby,
slavi predpokladam, ze veronika sa nahanala za tym psikom od fischer price, vsak veronika? 🙂
ja som ho chcela kupit nejaky cas dozadu petkovi, no bolo mi luto dat za to tolko penazi, lebo viem ako sa detom hracky okukaju a potom lezia na policke, no teraz ho mame doma aj my, pozicala nam ho kamoska, lebo vikinke sa pacil, ked sme boli u nich, no asi budem kupovat aj tak noveho, lebo prestal "hrat" nos 😒

slavka a co sa tyka plesne na nohach, tak to ti tiez neporadim, ale skus si nieco vygooglit, tam toho bude urcite dost 🙂

a vsetko naj naj najlepsie k meninam Slavka 😉

my sme dnes pozvani na veceru a malu zurku,lebo kamoska oslavuje narodky, no neviem ako bude, ci pride niektora babka, ale dvakrat sa mi tam nechce ist, lebo som chora, mam nadchu a citim sa pod psa ☹

sophie1981
18. dec 2009

uz sme doma...ty koky, aka kosa....fuuuj, sa citim ako na sibire.... 😀 ...hura konecne poriadna zima.... 😅

podobne ako Veronika sa zeniem na net, ze tu bude mala Tamarka a prd.....dofrasa...ale myslim, ze Zuzana Hutova ma cislo na patu........teda aspon ked sme boli naposledy u zuzany, tak si volali.... 😉

idem varit veceru, kedze my to stastie ako Anka nemame a nikto nas nepozval...musim ja 😝

Slavka....canesten..... 😉 ...alebo dobry puder......a kvalitne topanky a bavlnene ponozky....nane silonky a tak..... 😝

veronika1982
18. dec 2009

hej presne toho hracieho... u katky sa mu velmi pacil a aj ked sme dnes prisli domov tak sa az triasol.. ale odlozila som ho a bude az na vianoce...

zuzana612
18. dec 2009

Ahojte, aj ja zapinam PC hned ako sme prisli ze tu uz budu info o Tamarke a este nic. Mozno Pati znizili tlak a nechaju v nemocnici kym sama neporodi 😒

Slavka, vsetko naj k meninam........

My sme boli na gastre, nastastie je vsetko ok, akurat ma trosku menej zeleza a este jednu malu vychylku uz ani neviem coho, tak o pol roka pojdeme este raz na odber a uvidi sa. Potom sme isli klasika ku segre kde som dala Matuska aj spat a konecne po dlhej dobe spal a pol hod. ta sme len teraz prisli domov. Ja dufam ze dnes ma to nechyti, lebo starky je na kapustnici a ako ho poznam, tak sa tak rychlo domov ponahlat nebude a mama ide na kapustnicu vecer o siestej, takze budem doma sama 🙄

Utekam prec lebo ma maly ide zhodit zo stolicky ze mu mam pustit detsky kutik, vykrikuje mi tu pec pec a prsi prsi, lebo mu tam pustam pesnicky 😀

sophie1981
18. dec 2009

uz varim......zemiakove placky plnene maskom so zeleninkou...mnam, sa zasa obzeriem.... 😝 ...a pijem kavicku...idem mrknut ordinaciu v ruzovej zahrade....teda ked mi katka dovoli...teraz tu obzuva mrkvu A Volaco krici.....

veronika1982
18. dec 2009

aj ja by som chcela kuknut ale som sama s matejom a to sa neda...

maca77
18. dec 2009

Slavka, tak ako Bibka píše... skús ten canesten ... je to voľnopredajný liek 😉

fúha, to nikto nemáme kontakt na Paťu? 😕 ... tak musíme čakať len na info od nej ...

veronika1982
18. dec 2009

no proste pata chce aby sme mali trochu vzruso.. pozerala som aj fcb ci nema manzela medzi priatelmi ale nema.. ojjj ja som taka zvedava... 😀

sophie1981
18. dec 2009

co myslite, uz je Tamarka von???? 😕 .......dame stavky nie??....

slaviq81
18. dec 2009

Joj, tá Paťa nás len naťahuje 😠 😀 😝 Mohla by som zavolať tete, len neviem či bude vedieť na koho sa pýtam. A po druhé, nerada otravujem 😝

sophie1981
18. dec 2009

slavka..no co by si neotravovala....pre nas by si to mohla urobit.... 😉 ...bo umrieme od zvedavosti

veronika1982
18. dec 2009

matej mi konecne zaspal.. ja som uz chcela pisat medulke.. ale tiez som si povedala ze ju nebudem otravovat..

rybecka
18. dec 2009

Ta co nic 😕 tiez so sem pribehla ze infosky a nic sa nedeje tak cakame do rana 😉
Dobru nocku 😔

veronika1982
19. dec 2009

dobre ranko.. u nas na balkone ja krasnych -13,4 takze dole musi byt este viac..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre