Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

susana28
16. mar 2010

Ale zas nielen zuzkinmu manželovi 😉 ale samo, že všetko som prala, to vám bola ale pakáreň. 😒

sophie1981
16. mar 2010

susan, ja ze len pise, ze namala na vyber, 3 deti....mi to tak vyznelo, ze akoby si ju ospravdlnovala.... 😨 .....kazda praca je dolezita...ja som upratovala, stala pri pase a miesala stetinu na vybracnom pase na stetce.....no a predavacku som robila, operatorku, babysitterku, cleanerku,......dokladacku, v lese, zehlila som v sicej dielni a balila vyrobky.......ach jaj, za ten svoj kratky zivot som toho stihla..... 😝

vierka1974
16. mar 2010

Ahojte,
prave som zistila ze je tu takato tema, tak sa prijam tiez som zo SNV a snazime sa s manzelom o babo uz skoro rok. Tak dufam ze nam to vsetkym snazilkam v SNV vyjde🙂)

sophie1981
16. mar 2010

vierka....vitam ta... 😉 ....a drzim palce, nech sa zadari cim skor....

sophie1981
16. mar 2010

baby, nasla som uz aj vchodove dvere....tak uz len dufat, ze na nich budete raz aj klopat... 😀

zuzana612
16. mar 2010

ahojte, nam dnes doma nejde net, lebo starkemu vcera doslo magio, len mu trba dlhsi kabel a asi aj nove heslo, tak to rozobral a neposkladal dokopy 😖 Tak som teraz na chvilu u segry, napchavame sa bananovymi mafinkami a je nam fajn 😉 Ale som nejaka skapata, nic ma nebavi, najradsej by som zaliezla do postele a poriadne sa vyspala. Len co s detmi 😀

Bibka, verim ze na tie vase dvere zaklopeme cim skor 😉

pata31
16. mar 2010

Susan ja robim sebe ucto, ale len jednoduche nastastie 😉 a ja som este szco, v aprili to musim ist prerusit kvoli rodicaku..

susana28
16. mar 2010

Bibka, tak ty si toho fakt stihla 😀 Som si spätne prečítala, ako som to vlastne napísala a fakt to znelo akoby som segru ospravedlňovala, že robí upratovačku. Tým že "bohužiaľ upratuje" na zimáku som skôr myslela, že je to fakt náročná a ťažká práca a predovšetkým v zime. Lebo je rozdiel upratovať napr. v škôlke po detičkách alebo v takom prostredí kde je ona 😒 Tak dúfam, že ten druhý vzťah je vyjde, aspoň to tak vyzerá, že by malo byť dobre.

Vvierka, tak tento rok sa viacero z nás snaží o bábatko, tak možno budeme potom kočíkovať spolu 🙂 a samozrejme ťa medzi nami pekne vítam. a daj aspoň základné info, že v ktorej časti bývaš, čo robíš, koľko máš rokov? Zvedavá som čo? 😀

kukulik30
autor
16. mar 2010

ahojte...konecne som sa sem dostala...som kus dala slofika, ja vam neviem, mna tak zmaha unava 😝 ...fuj, sak ja by som len spala 😅 ...ja neviem co mi je....

bibka , ako dedko...uz sa ozval?

inka ja som doma so samkom od dnes...rano pozeram, pod bradou taky cerveny flak a napuchnute akoby zdurene..som myslela , ze sa udrel...dala som ho do skolky / som ja ale mater 🙄 /, lebo mu nic nebolo...ale pridem do roboty a kolegyna, ze to moze byt absces ...a ja panika, volam dr , ze som jej opisala , co a ako...a on a, ze mam prist urcite sa ukazat...tak som bezala o 9.15 pre neho do skolky a nastastie v cakarni u dr ani nohy...tak som sa potesila....hned sme vosli a naoniec je to lymfaticka uzlina ☹ takze musi urcite antibio a mastit s ichtiolovou mastou..tak 😖

kukulik30
autor
16. mar 2010

a vierka vitaj...konecne po case dalsia nova tvar 🙂

kukulik30
autor
16. mar 2010

a tu je ta stranka o dobrovolnom nemocenskom poisteni http://jozefmihal.blogspot.com/2009/09/dobrovol... ...myslim, ze anaja chcela, ale predtym nefungovala, mali poruchu asi na stranke....ma to napadlo, lebo dnes som si pytala naviac papier k OCR kvoli DNP...jeden do roboty zamestnavatelovi a jeden som odniesla do SP , lebo si platim DNP, nech mam z toho nejaky osoh,ja si mesacne platim 30€.... ked uz tehu nie som 😒

anaja81
16. mar 2010

Ahojte zienky,

v prvom rade vsetko najlepsie Livke k vcerajsim narodkam....aj ked s jednodnovym oneskorenim ale predsa.. 😉

vcera som vobec nebola na pc, lebo som nemala naladu, lebo som sa velkej vizite dozvedela, ze nejdem domov ta som bulila jak take male soplave decko ☹ .....a zajtra je dalsia velka vizita a uz teraz viem, ze znova nic z toho aby som sla domov, lebo maly mi robi take kopce na zaznamoch ako keby som mala o 2-3 dni rodit...tak som hrozne zvedava, co so mnou budu robit a ako sa pan primar zajtra vyjadri.....uz sa ma sestricka Zuzka (Medulka) pytala, ci mam vobec dobre vyratany termin....a ja som si tak pomyslela, ze ozdaj viem kedy som dala manzelovi zelenu, ze mozme ist nato......pocitala som to hlavne kvoli dobrovolnemu nemocenskemu 😉 ...som ja ale spekulant, ze?....a moze byt, ze domov sa dostanem az s malym v naruci a to musim vydrzat este aspon 2tt

baby, vysvetlite mi...tu na konikovi mi ukazuje, ze som v 36tt a tu v nemocke som mala vcera v karte napisane 34/5....cize 35tt?....ja som normalne z toho somar?....poradte mi niektora a normalne termin mam 18.4....ta ja neviem 😕

baby, tak sa vsetky drzte nech sa vam dari, lebo musim koncit, bo akurat mi Medulka bola pichnut do ritky taku nejaku injekciu, ze sa budem citit jak opita a malatna, tak radsej cim skor koncim

majte sa pekne, prajem prijemny vecer a dobruuuu nocku

sophie1981
16. mar 2010

caute......

tak dedo to ma uz po.....ze cekom fajn, ze ani nic neboli...no som mu nechcela povedat, ze teraz ked su tam umrvovacky to neboli....ale potom..... 😕 ....

nic, utekam, doslo dieta.....ked zaspi, stavim sa......pa 😉

lydia22
16. mar 2010

Adka tak na jednej strane smola ale radsej nech si tam aby bol maly zdravy.ja si tiez myslim ze 34+5 je 35tt ald toto som ja nikdy az tak neriesila,ja napr.som mala v knizke 21tt a na morfo v KE 22+3.vraj to zavisi aj od dlzky cyklu aky si mavala.hlavne sa netrap mysli na babo a troska aj na Jana🙂drzte sa.

susana28
16. mar 2010

Livka tak samkovi želáme skoré uzdravenie, a tebe taký relax ako si si dnes dopriala hoci každý deň 😀 ale neviem čo sa to deje, aj ja som už asi týždeň takáto unavená 😒

Andrejka tak už len tých pár dní v nemocke nejak ešte vydrž, hlavne nech len maličké bude v poriadku 😉 A keď ti bude zas do revu, tak zájdi na koňa, my ťa tu určite rozveselíme, hoc by sme mali vytiahnuť staré vtipy od andera na tvoju melanchóliu 😉

Bibka keď sa môžem spýtať, vlastne na aký zákrok išiel váš deduško?

sophie1981
16. mar 2010

konecne mala zaspala......

tak mozem pokracovat....Andrea, len pekne oddychuj a vydrz to.....mysli na to ako sa ti pacilo v nemocke pred tym a ako si zrelaxovala.... 😉 ....

susan...isiel 'len' na priefuky zil, kedze mal v urcitych iestach zuzene, a to mu sposobovalo aritmiu srdca.....tak veri, ze sa to teraz zlepsi.....

na vikedn hlasia az do 17 stupnov....tak uz teraz sa tesim na stavbu.... 😀

a zeny, jedzte viec jablk, bo vas chyta jarna unava... 😀 😀 😀

maca77
16. mar 2010

ahojte 🙂

konečne som sa tu dostala ...

tak ja by som Livke aj Bibke .... aj kto Ďalší chce otehotnieť .. priala, aby to nebola jarná únava, ale taká iná 😉

Andrei, práve som ťa dnes spomínala a dúfala, že sa ozveš z domu ... nemocnica nie je nič moc prostredie, ale využi to ešte na oddych, lebo keď malý príde na svet, tak už si len tak neoddýchneš 😉

.... ja si to momentálne predstaviť neviem, že by som mala ležať v nemocke a dvaja krpci doma ...

... no a musím sa priznať... dnes som bola na UZV v PP ... a dr. prezradil čo videl 😎 ... mňa síce nepotešil, keď zahlásil, že to bude chlapec ... ale MM už sníva o tom, že konečne bude mať doma hokejistu, bo Adam má rád hokej akurát tak, že môže mudrovať pred telkou ...

sophie1981
16. mar 2010

maca, blahozelam k synovi...... 😉

rybecka
16. mar 2010

Ahojte,
ja este strasim teraz som vysla zo sprchy lebo prisla som domov zo zumby a deti plac obidvaja cakali mamku ocko to dnes nejak nezvladal 😅
kym som uspala deti dopozerala telku tak pozeram ze uz je toolko vela hodin 😝 tak pijem este caj a idem do hajan.
Veronika dodatocne vsetko naj Matejkovi k poslednym mesicinam 😀 😀
Mata tebe k syncekovi 😉
anaja81 vyyyyyyyyyyyyyydrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaatttt 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja by revala ja tiez neznesiem nemocnice nejak dlho.
bibka a na tych 17 stup sa tesim aj ja len tomu este neverim lebo ked kuknem vonku 😖 budeme v Gelnici oslavovat Jozefa tak dufam ze bude teplucko 😵
no zatvaram dnesny den vsetkym detickam prajem dlhu a nerusenu dobru noc a aj ich maminam 🙂 😔

kukulik30
autor
17. mar 2010

dobre ranko...sme pred pol hodkou vstali..juj vonku taak krasne a my musime byt doma 😖 no choroba si nevybera spravny cas.....vydrzime a dufam, ze na tyzden to pocasie este vydrzi 😉

macaaaaaaaa...chlapec ???...blahozelam, pekne na striedacku, takze 4. babo bude dievca...nezufaj 😀

adka...vydrzat vydrzat vydrzat..a netrap sa tymi tt...babo si aj tak vyberie, ked y sa bude tiskat von samo 😀

susana28
17. mar 2010

Ahojte 😉

Janka tak teba tá zumba riadne chytila 😀

Lívia, neboj ten týždeň zbehne ako voda, a keď sa počasie umúdri, tak možno aj tie samkove choroby prejdú 😉

Ináč aj ja som zvedavá, že či to tým našim rosničkám vyjde a dočkáme sa krásneho teplého víkendu 😉

kukulik30
autor
17. mar 2010

susi, sme sa na zumbe stretli ja , janka a matka 😀

ja sa uz taaaaaaaak tesim na tie krasne slnecne dni 😵 😵 😵

gabkazabka
17. mar 2010

Ahojte,
tak von konecne vykuklo slniecko,tak konecne po 2 tyzdnoch ideme na prechadzku... 😵
Livka,vydrzte,ved uz od zajtra hlasia oteplovanie...huraaaaaaa 😵
A v sobotu vraj 16 stupnov,tak to som teda aj ja zvedava,ci to rosnickam vyjde....chystame sa na vylet do Kosic,poobzerat obchody...
Maca,aj ja blahozelam k synovi,ja som chcela ako prve dieta syna,ale nevyslo to a druhe chcem tiez syna,tak snad sa podari 😝
Adi,vydrz este,uz len zopar tyzdnov a potom si odnesies domov krasny uzlicek... 😉

evitkamalicka
17. mar 2010

ahojky

maca gratulujem k chlapcekovi

kukulik30
autor
17. mar 2010

gabi, hej, ale my budeme sediet doma...kedze berie atb , tak akurat z okna mozme kukat 😝 no nic, snad na tyzden bude este slniecko 🙂

gabkazabka
17. mar 2010

Livi,to vam nezavidim,my sme takto kukali k okna 2 tyzdne...ale aspon bolo skaredo,tak nas tak von netahalo.Ale neboj,rychlo to zbehne a potom si to o to viac uzijete 😉

kukulik30
autor
17. mar 2010

ale nastastie Samko je zatial zlatucky, podareny... sa hraje s autickami, robi si take drahy...sa tu sulam 😀 zjavne sa este vonku netrha...ale hned by som vybehla do mesta.... 😵

anape
17. mar 2010

ahojte babenky,

livka aj ja ti dodatocne, ale o to srdecnejsie prajem k narodkam len to najlepsie...nejako mi to uslo 😔
a samkovi samozrejme skore uzdravenie 😉

my cakame babku a ideme s petkom k lekarke a na krcne, som zvedava co sa zisti 😒 ... ale fakt uz keby bolo leto,lebo toto pocasie co bude cca najblizsi mesiac, je najhorsie pre choroby a virusy

ja som za tie posledne taka unavena, lebo tie moje deti sa takmer vkuse kvackaju...viktoria robi petkovi velmi rada zlost a ten ju potom capne a je plac....alebo petko ju chce dirigovat co ma robit a tej sa to nepaci a tak je zase plac... a ja po nich tolko kricim co som za cely zivot nekricala 😕 , lebo nic ine nezabera

no tak idem sa skulturnit, nech sa ma doktorka nezlakne 😅

pekny den kocky

maca77
17. mar 2010

ahojte

no Livi, so štvrtým by som už neriskovala ... keby to bol další chalan, tak už by som to asi nezvládla 😝

antoniab
17. mar 2010

ahojte
maca blahozelam k syncekovi 😉
a veronike matuskovi k poslednim mesiacikom 😉 to znie ako keby mal posledne ..... 😀 😀 😀
nam vcera nesiel net takze sme si urobili vylet do pp na nakup do tesca a potom vecer vytrias sa na zumbu a vecer som zalomila jak mala 😝
ja sa tesim tesim ze sa otepluje v sobotu chceme ist do polska tak nech je peknucko teplucko a v nedelu pojdeme k svokrovcom ked je uz toho Jozefa tak som uz z alarmovala zvisok rodiny aby sme tam s timkou neboli same 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre