Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
24. mar 2010

ja som tiez chcela darovat, ale nemohla som koly predcasnemu porodu..... 😒 ...ale pre seba by som nedla a ani neda pri dalsich detoch.....tiez mi to pride komercne.... 😔

tak idem aj ja zalahnut,,,,pa

rybecka
24. mar 2010

Ahojte,
my sme sa vratili z Ke o 20 hod 😝 takze ulozila som detvaki spat ja idem povybalovat a tiez zalahnem. Kupili sme vsetkym topanky a tot vsio.
Deti sa vysantili na hlavnej s holubami dali sme si zmrzlinu a sli domov 🙂 Krasny vylet to bol aj ked sme boli sice navstivit Deda ale on sa nam celkom fajn zotavuje na Velku noc pride domov 😉
tak dobru noc 😔

maca77
24. mar 2010

čo sa týka očkovania proti kiahňam, tak nie je to jednorázová záležitosť ... to znamená, že po pár rokoch je potrebné stále preočkovávať ... takže sa môže stať, že aj keĎ dáte deti proti tomu zaočkovať, môžu kiahne dostať ... to ma od takého niečoho odrádza a podľa mňa zbytočne zaťažuje detský organizmus ... u Adama sa kiahne dali zvládnuť, tak snáď to zvládneme aj pri malej ...

Susana, ak si zaplatila za odber pupočníkovej krvi a platíš aj ročný poplatok, tak je určená len pre malú, prípadne príbuzných (zrejme k tomu treba nejaký súhlas, ak má byť určená napr. súrodencovi) .... ak dáš do verejného registra, strácaš na to nárok ...

sophie1981
25. mar 2010

dobre rano....takmy sme v pohode, nedastavila sa ziadna reakcia na ockovanie, ani horucka, ani nozky nebolia....Katka hneva od rana, takze je v pohode...juchu..... 😉

zuzana612
25. mar 2010

Dobre rano, my sme dnes hore asi od piatej, teda Lili a ja, Matus este spi a Lili si teraz zobrala do postele starka, ze sa idu trosku pomaznat 😀 Inac noc hrozna, do polnoci pekne spala a potom kazdu chvilu hore, plac, cicka, takze nic moc. Asi by som fakt mala zacat davat pozor na to co zjem 😝 Dnes pride doobedu kamoska malym o par dni starsim od Matusa, tak som zvedava ako sa budu hrat, lebo minule mu trvalo 2 hodiny kym sa Tomas osmelil a uz isli aj domov 😀

Ja som tiez nedavala ziadne extra vakciny, vsak ked to dieta zaockuju proti vsetkemu, ako ziska nejaku imunitu?

Pozerali ste vcera Modre z neba? Ja som sa zase dorevala pri tom druhom pribehu. Vzdy ked nieco taketo vidim, tak si poviem ze sa mozem vykaslat na vsetky prachy, len nech su deti zdrave ☹

Ozaj, nepoculi ste niektora o tej nenavratnej pozicke na zateplenie rodinnych domov? Viem ze to musi byt dom skolaudovany pred rokom 84, mal by mat vymenene okna a aspon scasti plynove kurenie, co by sme vsetko splnali, teda aspon na staru cast domu 😀 No a keby mi niekto dal aspon 50 tisic, tak by sme tu fasadu hadam aj dokoncili 😀 😀 😀

veronika1982
25. mar 2010

aj my sme hore od pol siestej a prave vyjeda lekvar z rohlika...ani mi nemame ziadnu reakciu a nozky nie su cervene..

baby dnes je rok co som na MD... a presne tak isto bolo.. super pocasie, teplucko len ja som mala brucho..

sophie1981
25. mar 2010

Zuzana.....ty si asi jedina o ktorej viem(slovenka), ze hned od zaciatku pojeda vsetko mozne aj nemozne..... 😕 ....sa necuduje malej, ze ju brusko boli, ked si na veceru das zo 3 taniere kyslej polievky..... 😝 😅

k tej nenavratnej....nepocula som, kedze o take sa neinformujem, bo nema stary dom......ale tiez by som sa potesila, keby mi niekto dal nejake prasule..... 😀 😀 ..

tak idem upratovat..... 😝

denisocka
25. mar 2010

ahojte, včera mala anaja primarsku vizitu,ako dopadla? ja tu včera ani nemala kedy dojsť

baby,ake čiapky ste pokupili v Kik? to je ten KiK v hypernove či v madarase?

zuzana612
25. mar 2010

nahodou, pri Matusovi som prve 2 mesiace poctivo davala pozor co mozem jest. A mam kamosku ktora si davala velky pozor cely cas kym kojila a teraz jej ma mala taky ekzem, ze nemoze jest skoro nic 😒

sophie1981
25. mar 2010

veronika...super, zvladli to tie nase deti....asi budeme musiet chodit ockovat spolocne, ked to tak dopadlo.... 😀

no a ty si bola pred rokom s bruchom a ja uz bez brucha ale s kocikom..... 😅

veronika1982
25. mar 2010

no darmo su si proste sudení...mna tak boli hlava...a tlak mam urcite nizky...

sophie1981
25. mar 2010

zuzana, tak neviem preco trapis moju drobenku Lili ked Matuska si netrapila kyslou polievkou v rannom stadiu..... 😀 😀 😀 😀

denisa...ja som kupila v hyperke v kik.... 😉 ...ale aj v madarase maju to iste...len je to dalej.... 😝

sophie1981
25. mar 2010

veron ika. nepis nahlas......bo tu mame viec napadnikov, nech baby nevedia e ostatnych len namotavam..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
25. mar 2010

to su nejake jarne čapice? neže sa tam doženiem a bude nejaky zimny vypredaj 😀 .ináč,do hypernovy nepojdeme, mužma na nu alergiu a obzvlašt odkedy ju zmenšili

veronika1982
25. mar 2010

jaj dobre vediet...tak uz som ticha svatka...

deni hej su to jarne capice ale v modrom uz nemaju..vcera mi to hovorila svatka...

sophie1981
25. mar 2010

denisa...to uz jarne predavaju.... 😉 ......a co taky manzel alergicky na hyperku???......na nu mam pravo byt alergicka ja.... 😀 ....ako byvali zamestnanec......ktory ako jediny dostal odstupne.... 😝 😨

sophie1981
25. mar 2010

ale maju v ruzovom...taku pasikavu ako ma nasa kocena..... 😉 ...ale este maju pekne siltovky, klobuciky..... 😉

denisocka
25. mar 2010

dik baby za ifo,tak pojdem do Delty pozrieť nejaku a do NOVY kupiť dalšie platenky na lepak s packom 😀

sofie, tak on ma všeobecne alergie na take obchody,čo znesie je iba kaufland 😀 bo sa tam može prehrabavať v tých haraburdách donekonečna 😀 . ja som v hyper.nikdy nič poroadne nekupila,furt tam nič nemali, ani letáky na nete.akurat sa mi podarilo lego duplo autobus za 10€ a normálne na MMB stoji aj 26€

denisocka
25. mar 2010

to si tam kedy robila ináč?

denisocka
25. mar 2010

pozerám,že sa anaja včera po vizite neozvala,tak hadam jej nerobil škerlik cisarsky 😅

sophie1981
25. mar 2010

jaj, pred piatimi rokmi som odisla....resp. som musela odist......no a robila som tam 3 roky manazerku na mliecnom, mrazenom useku.....predtym chvilku operatorku prijmu......mna vie najviac dozrat v hyperke malo pokladni...a pomale pokladnicky...co nieje ich vina, kedze ta sa ludia striedaju ako na pase...tak kym sa niekto zacvici, uyz aj ide prec a dojde novy .... 😖 ...zvlastna politika ta vladne....

denisocka
25. mar 2010

ta to si jaka stara ked už maš tolko odrobene? 😀 /som čitala že si robila manažerku na mileneckkom useku 😀

sophie1981
25. mar 2010

ha denisa.....ze mileneckom...to by bola robot...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

robim od skoly.....v maji som zmaturovala, v juny robila vodicak a v july som nastupovala do roboty.... 😝 ......najprv ako asistent v realitke......3 mesiace, potom k pasu na vyrobu stetcov, potom upratovacka v prima zdroj, predavac, operator a potom hyperka......som si obehala toho..... 😀 😀 😀 😀

denisocka
25. mar 2010

preboha...ta ty maš teda bujnu minulosť ... jj,v štetkárni robil moj kamoš 😀

sophie1981
25. mar 2010

a kolko papierov na zapocet odrobenych rokov..... 😝 ......to bude len chaos...... ☹

sophie1981
25. mar 2010

ja som robila v stetkarni este ked mala sidlo v starom masospisi.......to sme tam robili len 7 ludi.......potom zacali priberat dalsich a dalsich......a skoncila som, ked sa prestahovali ku staremu fudbalovemu staionu za zoo.....

denisocka
25. mar 2010

no ved to 😀 . som somsice robila tiež hned od matury 2002 , taklže mam 4 započty,teda 3 + miesto v polepšovni,čo mi držia 😀

veronika1982
25. mar 2010

joj baby ja som zacinala cez strednu na kupku a robila som 400 hot dogov za den..potom som sa presunula na zimak do bufetu cez hokej nalievat palenku a cez vikendy som predavala listky na verejne korculka no a odtial som sa dostala na recepciu do hotela sport.no a potom som uz len karierne rastla ked som sa dostala k pinpongacom do kanclu. odtial som prestupila na pilu kde som mala na starosti ekonomiku a ine veci ako oprava ponorky, telefonov atd..a ked som videla teraz v spravach ako to ti hnusní cigani rozkradli tak mi bolo az do placu.. no a nakoniec som zakotvila v pp ale to no comment.takze aj u mna to bude do dochodku zaujamave

tak mne uz pracka perie, som dala periny trochu prevetrat a pozematala som podlahy..

tak co dojdete s katkou?

evitkamalicka
25. mar 2010

ahojte

mne pracka nedavno doprala, uz som aj vyvesala a neskor budem upratovat

zuzana32
25. mar 2010

Dobré ránko,
tak ja mám už tiež obed na sporáku, čakám kým sa dovarí a ideme trochu vonku.

No teda baby Vy máte riadne veľa toho za sebou.
Ja mám zatiaľ odrobených 12 rokov na BD. Taktiež som tam začala robiť hneď po škole. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre