Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
26. apr 2010

Ahojte
mne nesiel net 🙄
ale uz to funguje hura.
my sme boli dnes v PP parovat nasu fenku tam ma frajera 😀 a ako pisete uz je vonku krasne tak tazko zapinat Pc 😎
ale vecer sa to da dobehnut nie? 😉

pata31
26. apr 2010

Zuzi, som sa rozhodla, ze este nedavam, jedna kamoska mi aj pisala, ze stavicka cerstva nie je vobec vhodna, vraj deticky to este nevedia stravit, ze preto sa dava varena zeleninka...tak ja teda nechapem, preco mi Nagyova tak povedala 🙄 ...Ivana asi tiez ku nej chodi, nie?...to by ma zaujimalo, ci aj jej tak povedala... 😕

maca77
26. apr 2010

Pati, ja by som tie šťavy teraz ešte tiež nedávala ... veď Tamarka ti krásne priberá 😉

zuzana612
27. apr 2010

caute baby, este je len rano a ja uz mam nervy v prdeli. VceraMatus precural celu jeho postel a dnes uz mal vymenenu plienku ked bol pri mne v posteli, a neviem ako, ale zase sa cely docural 🙄 Nic ine nerobim len perem z neho, uz mam nervy fakt v haji. Teraz som ho plesla do postele lebo uz mam plne zuby toho jeho jedenia, len kase a jogurty a nic normalne na ranajky. Dala som mu parku s rozkom a ze tu bude sediet kym to nezje, ste mali vidiet ten cirkus. Radsej som ho dala do postele, lebo by som ho bola urcite prizabila 😠 A idem ho nechat vyhladovat, mozno potom zacne jest. Lebo vypije liter mlieka za den lebo vie ze ked nechce jest, tak mu dam mlieko. Ale ja ho kaslem, vsak co bude robit v skolke?

Pata, ani ja by som nic nedavala. Matusa som zacala prikrmovat od siesteho mesiaca, aj to len preto ze bol vecer hladny 🙂

zuzana32
27. apr 2010

Ahojte,
Zuzi kľúúúúd.
Môj Michal bol taký istý, a ver že niekdy ich mám chuť aj ja prizabiť keď jedia a vŕtajú sa v tom.
Michal keď bol malý, vstal mlieko, išiel spať mlieko, vstal mlieko, proste furt len mlieko. A potom tak isto nechcel ani polievku, ani druhé nič. Ja som to vzdala, keď prišiel do škôlky, videl jesť druhé deti tak pekne jedol aj on.
Neboj aj Matúša to préjde.

veronika1982
27. apr 2010

zuzi nejaka si nam nervozna...len klud...

ja uz mam periny prezlecene aj povysavane. matej teraz zaspal tak idem robit ryzovy nakyp a pojdeme von a poobede chcem ist na autobuse s nim do mesta tak hadam pocasie vydrzi.

maca77
27. apr 2010

ahojte

ja varím obed, Tami pozerá rozprávku a je od rána strašne zarevaná ... noc bola hrozná, každú polhodinu bola hore, mne sa oči zatvárajú a bolí ma hlava ... oj nejaké blbé ráno 😖 .... ja chcem ísť s malou poobede, keď sa vyspí busom do Madarasu a MM sa pre nás zastaví cestou z roboty, lebo treba aj nejaký nákup urobiť ...

pata31
27. apr 2010

ahojte, tak my sme dostali teplotu rano...celu noc jej nic nebolo, az rano o siedmej jak vstala, tak cela horuca...dala som pol cipky, tak uz jej to stiahlo...hadam to rychlo prejde...to by som asi nemala ist dnes ani von s nou, ze?

susana28
27. apr 2010

Ahojte 😉

Zuzka 612, zbytočne sa budeš rozčulovať. 😉 Naša Vaneska, vypije mliečko niekedy o pol tretej ráno, niekedy až o piatej ráno, o ôsmej puding zvolenský, coop, dobrá mama. O jedenástej polievka, o tretej puding, o šiestej polievka alebo krupica. Ale hlavné je že je aspoň niečo. A čo sa týka plienok, náš problém poznáš, takže aj keď sa pýtať vie, plienočky kupovať musíme, no a čo, veď z toho vyrastie, ani ma nenapadne rozčulovať sa a robiť si vrásky 😉 Každé dieťa z toho vyrastie, a keď ti matúško začne chodiť do škôlky, tak odkuká od ostatných detí, a nebude sa chcieť dať zahanbiť.

Maca, tak dúfam, že kým sa vám to maličké narodí, tak tamarka už bude kľudnejšia, ja si klopká po hlave, aby som vani nezakríkla 😉
Paťka neboj teplotka prejde a bude to ok. A čo sa týka toho vonku, tak neviem, lebo keď má vyni teplotu z titulu angíny alebo iného vírusovéhofdfe ochorenia tak nám doktorka neodporúča chodiť von, ale ako to je v dôsledku očkovania neviem.

anape
27. apr 2010

ahojte baby,
zuzka klud, zober si to z tej lepsej stranky...pracka perie sama, horsie by to bolo keby si musela prat niekde na potoku 😀 a tiez si nerob tazku hlavu z toho, ze matusko najradsej papa mliecko...aj nasi su taki mlieckovi a bolo tazke im ho nedat par dni, ked boli zahlieneni, ale boli hladni, tak zjedli aj ine jedlo....a na druhej strane radsej nech maju radi mliecko ako naopak, no nie? 🙂

pati neboj prejde, vela deticiek ma taku reakciu po ockovani 😉

no idem ja ku kamoske do nemocky, caka babatko a zacalo jej tvrdnut brusku, tak ju zobrali na pozorovanie

pekny den baby 🙂

anape
27. apr 2010

a zabudla som, ze som vcera spoznala zuzku z tarce 🙂 ... hoci to bolo len tak narychlo,ale predsa...nakoniec som zistila, ze ju poznam, ale neviem odkial, no zuzka ma usmernila, ze zo strednej skoly....no ja si to az tak nepamatam, kedze vtedy, ked sme sa tam vidali, som bola vyplasena prvacka 😀

maca77
27. apr 2010

veru, niet nad to, keď pračka perie... naša štrajkuje... už asi od novembra furt dajaký problém ... a teraz už nechce prať vôbec 😠 práve čakám na opravára, lebo má prísť po ňu ...

zuzana32
27. apr 2010

maca,
mne tak prala na figu od leta a v novembri sme kúpili novú. Veľmi slabo prala, a potom som mala dokonca pocit, že biele prádlo vyťahujem špinavšie ako som ho tam dala. Tak som vravela a dosť, a objednali sme cez net Whirpoolku. Doniesli mi ju až domov, a perie super. Dokonca je tam aj 15 min. denný program, čo pri deťoch veľmi využívam.

lydia22
27. apr 2010

Ahojky tak my sme dnes boli vonku od 11tej do 17:30 ale s prestavkami doma na papanie,mali sme vsak aj so sebou pitivko,chrumky aj vyzivku.takze celkom fajn den,konecne je muz doma tak sa hra s Tomaskom.ja som dost unavena takze zas zaspim pri telke,samo kym sa neozve maly.

maca77
27. apr 2010

Zuzi, na Whirpoolku by ma teda nikto nenahovoril 😝 .... a ten ich najnovší "hit" - so 6-tym zmyslom, to je len hotová katastrofa ...

naša prala dobre, ale mám obavy, že sa znovu pokazil programátor 😖

evitkamalicka
27. apr 2010

ahojte,
my mame Whirpoolku 5 rokov a maximalna spokojnost, nasi maju 10 rokov a tiez spokojnost, ziaden problem

zuzana32
27. apr 2010

a prečo?
Ja už mám druhú a a j s prvou som bola spokojná.
6 zmysel som nechcela ani ja.
Ja mám 6520

zuzana32
27. apr 2010

http://www.interstore.sk/e-shop/index.php?page=...
ja som ju mala odtiaľ a dokonca tam bola tiež doprava zadarmo, a mala som ju za 2 dni doma od objednania.

pata31
27. apr 2010

Ahojte...................................................................................................................................................
aha, co som vydrazila pre Tami: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2040698
sice to bude mat trochu na neskor, ale sa mi fest pacili 😉

maca77
27. apr 2010

.... asi preto, že celkovo s výrobkami Whirpool nemám dobrú skúsenosť ... a hlavne, keď tam robí pár známych a povedia ti info, čo a ako sa robí .....

zuzana32
28. apr 2010

Dobré ránko,
čo to že tu ešte nikto nie je!
My sme mali hroznú noc, Katarína 5 x zvracala, asi jej zle sadla večera. Lebo hneď ako šla spať sa sťažovala, že ju bolí bruško.
Ale teraz už spapala piškóty aj čajík, a zatiaľ to v sebe drží.

gabkazabka
28. apr 2010

Ahojte,
aj my mame pracku Whirpoolo a zatial max.spokojnost....mame ju uz 3 roky a zatial nebol ziaden problem,no uvidime,ako bude pracka pocuvat o zopar rockov 😒
Co dnes robite?My sme chceli ist do mesta,ale uvidime,ako sa vyvrbi pocasie,zatial to nevyzera ruzovo.... 🙄

zuzanale
28. apr 2010

ahojte ja teraz cez deň nebývam doma a keď sa sem už konečne idem mrknúť tak mi zvyčajne nenatiahne stránku 😝

čo sa týka wirpool pračiek aj ja mám má už 5 rokov je v pohode aj keď už začína mať svoje muchy ....mama teraz kúpila novú sa jej stará wirpoolka rozsypala po 15tich rokoch a x opravách ... novú kúpila tiež wirpool nemá šiesty zmysel ale ráta sa mi nastavenie času začiatku prania o 1-6hod takže večer nastavíš skoro ráno sa sama zapne opere ty vstaneš vyvesíš čo dodať je novšia lepšia a keď zoberiem cenu tak práčky išli dole moja bola z tých lepších a stála 12tisíc a to je len tá 5ková rada keď prerátam mamu vyšla teraz smiešnych 7500 a ta vyššia rada čo začína 6tkovým označením ...... ale zas sa zamýšľam že keď moju porazí risknem spredu plnenú 😅

maca77
28. apr 2010

ahojte

ja som bola už o 7,30 u zubára 😝 .. aj krajšie ráno si viem predstaviť, ale čo už, aj to treba...

včera večer som trochu sliedila po nete a porovnávala pračky, tak som sa zamýšľala aj nad tým, aký je vlastne rozdiel medzi tým, či je plnená spredu, či zhora ... my sme mali doma spredu plnenú, tak ja som si automaticky kúpila takú 😅

a je pravda, že ceny išli dole ... naša stála 15tis. a teraz by vyšla o pár tis. menej.... ja len dúfam, že do konca týždňa bude naša opravená....

maca77
28. apr 2010

Zuzi-Le, mnohé už majú teraz odložený štart, dokonca niektoré LG až 24 hod. 😉 ... myslím, že dobrá vecička...

anape
28. apr 2010

ahojte baby,
aj ja mam whirpoolku uz 5.rok a som spokojna, akurat uz zmyka trosku hlasnejsie ako na zaciatku,tak mozno casom odidu loziska,ale zase ja periem denne a niekedy aj viackrat za den
maca vsade v podnikoch sa najde nieco zle....keby si poznala niekoho co robi niekde kde sa vyrabaju pracky inej znacky, tak tiez urcite zistit nejake nedostatky...

idem ja nieco robit, lebo vcera som mala taky "relaxacny" den, kedze som nic nezrobila, lebo som sa citila dost zle

pekny den vam prajem 😉

maca77
28. apr 2010

.... keĎ nemajú chlapi čas na zhotovenie konštrukcie na šmýkačku, tu je jeden tip .... stačí mať pri dome nerovný terén 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/kde-kupim-smyklavku-do-zahrady-taku-aku-mam-v-albume/

maca77
28. apr 2010

ešte ma napadla jedna vec .... tie ktoré ste prechádzali z RP na materskú .... vypísal vás lekár 6 alebo 8 týždňov pred termínom pôrodu?

zuzanale
28. apr 2010

ahojte tak my sme konečne doma ešte zajtra a jarný upratovací maraton u našich ukončený .....

Marceli normálne 6 tt pred sa vypisuje .... a ideš zas na materskú? ak hej potom daj vedieť ti pošlem jedno tlačivko aj Deni som posielala sa dá jeden príspevok navyše od UPSR dostať ale málo kto o tom vie 😉

veronika1982
28. apr 2010

zuzi tatik bol v telke...to je hrozne s tymi morgosmi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre