Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
16. jún 2010

Ahojte, aj my sme uz hore, klasika asi od pol osmej, mala sa vykakala, tak som sa zobudila na smrad 😀
@susana28 je to bez ramu, pri tej sietke mas taku samolepiacu pasku a z druhej strany je suchy zips a ta sietka sa tam len tak prichyti, takze sa to da dat kedykolvek dole...a drzi to pekne 😉
chystam sa aj ja dnes do sekaca s kamoskou 😉

pata31
16. jún 2010

@susana28 Susi, ved staci, ked stlacis na odpovedz, nemusis to ty vypisovat 😉

maca77
16. jún 2010

ahojte

@gabkazabka ja robím marcipan podľa týchto receptov "na obaľovanie torty" - aj keď dávaš na tortu po kúskoch, ľahko sa uhladí ... a potom "na ozdoby" - ten sa ťažko vypracuje, ale dajú sa robiť z toho porobiť ružičky či iné ozdoby ....

http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/marcipan

... a naposledy som si na skúšku objednala hmotu K2 - chuťovo je podobná mliečnemu marcipanu, aj sa s tým dobre robilo

rybecka
16. jún 2010

Dobre ranko,
nam vonku prsi ☹ ved az tyz. slniecka to je prepych na slovensku nie 😀
Dnes dojdu nasi z Turecka tak sa tesim budu zazitky a rakija a darceky 😀 😀
Ondrejko spinka Matejko v skolke a ja idem kuchtit obed 😉

veronika1982
16. jún 2010

my sme boli vonku a zacalo prsat tak sme uz doma a idem asi povysavat byt.

maca77
16. jún 2010

aj u nás chvíľu prší, chvíľu nie .. idem rýchlo tu k nám do obchodu, tak hádam aj kúpim čo potrebujem..

evitkamalicka
16. jún 2010

ahojte,
u nas prsi uz od noci a ja sa prave naopak tesim, teplo moc nemusim kym neporodim

sophie1981
16. jún 2010

aj my sme uz doma...ten hnusny zub boli...tak nakrmim dieta, uspim a idem spat, necj mi tu vlozku vyberie.... 🙄 ...radsej s dierov v zube ako bolest....

antoniab
16. jún 2010

ahojte
aj unas prsi
my sme vymyli dupu v repiku nakremovali a spinkame to nase kakanie stale pretrvava 🙄

brasko sa prave balia a odchadzaju dnes do bulhaska a druhy spat do uk
mm vcera vecer hlasil prichod takze po jednodnovom meskani odleteli meskali sice hodinu ale nakoniec odleteli tak uz je dnes v praci a maka 😀 😀

@anape
@pata31 dajte tipi na skolu tiez nieco hladam len by som chcela aby to nebolo len raz do tyzdna a dostala som o ukonceni nejake potvrdenie 😒

susana28
16. jún 2010

@pata31 , jej paťa, mne tá MD fakt škodí na mozog 😝 A ešte otázočka na tie sieťky, to sa predávajú v nejakých univerzálnych veľkostiach, a potom sa to upraví na požadovaný rozmer okna?

@maca77, @zuzana612 Ináč som dostala nápad 😀 Kedže som už na 100% rozhodnutá, že chcem bývať v hute, čo keby som dala vanesku do škôlky práve do huty, aby si tam našla aj kamarátov, a ja by som mala možnosť tiež spoznať troškuu viac ľudí vhute, že keď sa raz tam nasťahujem, tak nebudem len dajaký prisťahovalec 😝 len to je už teraz asi neskoro, lebo trebalo stihnúť zápis, či zoberú aj tak, keď nemajú veľa deti?

gabkazabka
16. jún 2010

Cafte,
tak muka kupena a konecne sa mi podarilo zajst do toho sekaca pri Lidli.No poviem vam,take nakupne sialenstvo som este nezazila. 😀 ....asi 50 zien sa tam hrabalo vo veciach 😀 ......dobre sa nepobili o veci 😝 kedze ma v aute cakali mm a Nina,tak som kukla len detske veci a kupila som ninke roll up rifle next za 80 centov a suknicku riflovu tiez next za 60centov 😵 .Urcite som tam nebola posledny krat....ale asi treba ist rano,ked otvaraju....neviete o kolkej?
Bibka,mne na bolavy zub zaberala slivovica 😝 😀 .Nech ti to rychlo prejde 😔
Mati a vy este stale kakate? ☹ A bola si s nou u lekarky?Lebo to trva uz dost dlho.... 😔
Maca,dakujem za recept....len si neviem celkom dobre predstavit,ako by som ten marcipan davala po castiych na tortu.. 😲 A nad tou K2 som uz aj ja premyslala..

veronika1982
16. jún 2010

@susana28 my mame tie sietky na chate co sa len nejako priepevnia zo suchym zipsom ale doma mame tie co sa pripievnia na okno a tie su super.robili ich nam hore nad agromilkom.

antoniab
16. jún 2010

@gabkazabka gabika bola pondelok robila nam vyter vcera som odniesla pozberane kakanice s plienky a zaniesla ale vysledky budu az vo stvrtok dufam ze potom uz budu vediet co to je a daju nam nieco co naisto zaberie ved to neni normalne este ze mi mala pekne papa a pije len ta dupa vcera vecer som jej aj panadol supla jak ju stipala a sa mi vnoci strhavala zo spanku dnes to je uz lepsie ale nezakriknut to 😒

denisocka
16. jún 2010

baby,kupila som si z mmb šaty na svadbu ,čo poviete ? potrebujem k tomu nejake pohodlne vsuvky- len neviem aku farbu,ale asi čierne ? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8669039

pata31
16. jún 2010

@susana28 mali tam rozne velkosti, a ja som zobrala ze balkonovu sietku a som si vystrihla...ale vcera tam uz nemali moc vyber, a vela ciernych mali, tak ale ked budu mat novy tovar, bude toho asi aj viacej na vyber 😉
@antoniab no na jazykovke to mas dva krat do tyzdna a v kazdom parnom rocniku dostanes vysvedcko, a je to sest rokov a siedmy je priprava na statnice...ja by som tiez brala nieco ine, skor konverzaciu, ale zase nie aby to bolo kazdy den..
@gabkazabka aj ja som bola od pol jedenastej do dvanastej v sekaci 😉 kupila som malej pyzamka, dva svetriky krasne po 40centov, puncosky na zimu a aj teplaciky...a kamoske, co caka male som tiez nieco pokupila...dnes mali krasne vecicky pre najmensie babatka 😉 a hlavne pre dievcatka

sophie1981
16. jún 2010

denis, pekne satky.... 😉

tak uz mam tu hnusnu vlozku von, zasa vetram zub a neboli...ja neviem ako to budeme riesit, kedze stale ked mi ho uzavrie zacne boliet..... 😝

som zabudla napisat, ze vcera som bola na ceste ku gabke.......ale stretla som sesternice s deckami, tak sme ostali na letnej...katka sa vyhrala s detmi a loptou.....sa mi nejako viac pozdavalo von, kedze sa aj trochu vycasilo......a nie sediet doma...takze gabi, sla som skoro som aj dosla, ale tesne pred cielom som zastala...ale slubujem, ze prideme.... 😉 ...niekedy ked nebude pekne.... 😀 .....

mata,k som sa ta chcela spytat, ze ci nemas menzes, ze aj s toho moze hnackovat ale som zabudla ze ty uz nekojis.... 😀 .....takze moja dobre mienena rada je na dva veci.....na h.....a na nic.... 😅

co sa tyka komarov.....toho roku ich nemame, kedze vsetke panelaky zateplili a netopiere z celeho sidliska sa nastahovali do spar nasho nezatepleneho, tak ich mame asi tisice....ale zasa pozeru tie male svine skor, ako stihnu zareagovat na svetlo a otvorene okno..... 😀 ...takze jedna z moznosti...kupit si krdel netopierov..... 😀 😀

idem sa najest a dopist svoju rannu kavu...

gabkazabka
16. jún 2010

Deni-jeeeeej kraaaaasne satky 🙂Vsuvky by sli cierne ale aj strieborne by sa hodili,,,,,myslim ze aj zlate
Pati,ved aj ja som tam bola okolo pol jedenastej....som ta nevidela 😲

sophie1981
16. jún 2010

jo a do sekaca sa oplati ist rano...aj vtedy uz stoji horda ludi pred obchodom, ale zasa uchmatnes si pekne veci.... 😉 .....nam momentalne nic netreba, len nejaky prsiplast by bodol....a gumaky nam uz treba......inac mame dost......bodynka kupim v tescu.....tie zo sekaca nejako nemusim....

sophie1981
16. jún 2010

ste sa chceli aj vidiet v tom dave hrabajucich ludi?.... 😀

antoniab
16. jún 2010

@sophie1981 aj by si sa trafila bo menzes mam 😀 😀 😀

zuzana612
16. jún 2010

caute, ja som si chcela ist povodne lahnut s detmi, ale uz mi to nedalo a musela som aspon podlahy pozametat a trosku to tu uhadzat, lebo ako uz 3 dni hrosime doma, tak to tu aj tak vypada 😖

aj ja budem musiet niekedy skocit do toho sekaca ked ho tak ospevujete, Matusovi by sa zisli nejake rifle, ale kde by som asi tak nechala deti???

@susan28, skus ta zavolat, ak nemaju plny stav, mozno by zobrali, vsak povedz ze sa idete stahovat do Huty a nevedela si o tom 😉 A lete mozte prist niekedy naraz aj s Macou ze by sa deti pohrali a zvykli si na seba 😀

gabkazabka
16. jún 2010

Bibka,skoda ze si nedosla,ale nevadi....nabuduce snad dojdes 😉
A neviete o kolkej rano otvaraju ten sekac?

denisocka
16. jún 2010

Baby to je ten sekac u lidla,co som sa nanho davnejsie pytala?

sophie1981
16. jún 2010

sekac otvaraju o deviatej rano....od tristvtre tam stoja ludia.... 😀 ......

Susan, len pekne chod, nech si Vaneska zvyka na Matusa....bo to troska potrva.... 😀 😀 😀 .....

mata...no...mozno to mala citi..... 😀

sophie1981
16. jún 2010

Mata dnes ta cakame na zumbe.... 😉

zuzana612
16. jún 2010

Bibka, podla toho ako sa zacina spravat Katuska, coskoro si budu musiet zacat zvykat aj na nu 😀 😀 😀

veronika1982
16. jún 2010

@antoniab a preco cakate na vysledky az do stvrtku? my sme to rovno odniesli hore na polikliniku a poobede sme mali vysledky..ale to asi zalezi od dr..nam povedala ze rano ked sa pokaka doniest ho takeho aj s plienkou a jemu odobrali vzorky, otec sadol do auta a siel na polikliniku a poobede sme mali vysledky...

ja som si zdriemla hodinu pri matejovi, on sa teraz trosku prebral ale zasa zaspal.

maca77
16. jún 2010

@susana28 aj ja si myslím, že by nemal byť problém, čo sa týka škôlky u nás ... za posledných x rokov som nepočula, žeby mali plný stav .. oni sa isto potešia ...

@zuzana612 si to pekne napísala, aby si deti na seba zvykli 😀 ... normálne si viem predstaviť, ako naraz 3deti kričia "moje" a berú si jednu a tú istú vec ... Tamke keď spomnem Matúška, tak mi ako prvé povie, že jej zobral cukríky 😀 😀

... ja keď som počula, ako mi suseda párkrát rozprávala, aká bitka v tom sekáči v stredu ráno o 9-tej, tak ma nikto nepresvedčí, aby som tam o takom čase išla 😅 ...že ľudia si ešte aj z košíkov kradnú ... 😝

maca77
16. jún 2010

... no a dnes som si chcela s malou zdriemnuť, lebo noc bola hrozná ... tak si to predstavte, poslala ma dole žehliť 🙄 😝 😀

rybecka
16. jún 2010

zeny, ja som bola v tom sekaci ale katastrofa sice nie dnes ale skor a ma to uplne odradilo
vsade bordel to ja fakt nemusim ja rada nakupujem v sekaci ale musi tam byt cisto pekne veci poukladane a na vesiakoch nie nahadzane a preryvat sa v tom jak cigani v kontajneroch podla mna je to jeden z najhorsich alebo ked som tam ja bola tak vyzeral 🙄 😠
ja mam oblubeny v Gelnici stale ked idem k svokre tak tam je super sekac pekne podla farby potriedene a je tam super pani ale vy to mate od ruky 😅 😅 to ja len tak aby ste vedeli 😀 😀
no idem nieco poupratovat lebo bordel jak v tanku po mojom synovi 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre