Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
14. apr 2010

Veronika-umudri-makke i(sloveso) 😀 (to je moja profes.deformacia)
Ako som uz pisala,my mame 2 flase od narodenia,a to pijeme od narodenia um.mliecko-jednu malu,jednu velku.A este s naustkom na caj-ale z tej nechce pit-pije rovno z pohara,alebo z flase od Jupika

gabkazabka
14. apr 2010

Baby,teraz mi volal mm z Lidlu,uz ani tam nemaju tie formy 😠 😒 😢 .Vy ste urcite vsetky vcera nabehli do obchodov a vykupili vsetky tepse,vsak? 🙄 😀
Tak som ho poslala do Hypernovy a do Kauflandu.Od vcera sa mi sniva o bananovych mufinkach 😢

veronika1982
14. apr 2010

gabi tu u nas v cba maju formu lebo jedna pani ju kupovala a tak mi prislo smiesne mozno to bol nejaky spion.. 😀

gabkazabka
14. apr 2010

😀
No,uz volal mm,nemaju ani v hyperke,ani v kaufe,tak ho posielam do coopu 😀

gabkazabka
14. apr 2010

Veronika,kde je to cba?

gabkazabka
14. apr 2010

snad dnes do 24:00 stihnem upiect 🙄

veronika1982
14. apr 2010

u nas na zapade je.. a aj na mieri su tie potraviny a v meste neviem ci su..

veronika1982
14. apr 2010

a mas trpezliveho mm moj by to uz vzdal..

gabkazabka
14. apr 2010

No ved cakam,ze pride domov s tepsou a otrepe mi ju o hlavu 😅
Len neviem,kde na zapade su tie potraviny.....

veronika1982
14. apr 2010

hned na zaciatku zapadu.. take male nakupne stredisko hned pri skole..

zuzana612
14. apr 2010

baby, mne uz nacisto doma hrabe, uz sme 4 dni neboli von, nic nas uz nebavi, keby aspon poriadne deti chceli spat v takom pocasi ale Matus spal asi hodinu a Lili uz asi 4x po 15 minut, bud ju zobudi Matus alebo sa zobudi sama a ked nespi, tak sa chce nosit na rukach a ja mam nervy v prdeli. Teraz som ju dala do postielky, zapla som jej kolotoc a chodim ho natacat aby bola ticho a ja som mohla aspon v akom-takom klude zjest polievku 😖 Ale ak bude prsat este niekolko dni, tak ma tu fakt uz poraziiiiiiiiiiiiiiii.

antoniab
14. apr 2010

veronika stale robim 😉 a vezmem od teba tie kolky na tyzden chcem ist z malou urobit ten pas

veronika1982
14. apr 2010

ok tak si ich pripravim..pacia sa mi tie botasky co ma katka len neviem ci ich obujeme lebo vyzeraju uzke tak ci na tu nasi siroku nozku budu dobre..

zuzi aj nas poraziiii...

gabkazabka
14. apr 2010

aj nas porazi 😠 .My sme uz takto zavreti druhy tyzden 😠
Idem sa chvalit-mufinky sa uz pecu 😝 .Sa neviem dockat.....velmi jednoduchy recept to je....nahadzes do mixera,vymixujes,naplnis kosicky a pecies... 😎

gabkazabka
14. apr 2010

Mati,ak budes mat nieco nove,priebezne informuj....potrebujem nejake botasky c.28

zuzana612
14. apr 2010

ja uz z nudy hladam recept na wafle, lebo ten co som mala pri waflovaci sa mi niekde stratil.....

Gabika, ja pri mufinach nepouzivam mixer, vsetko to zmiesamlen vareskou v miske 😉

A kto ma auto k dispozicii a uz to nemoze doma vydrzat, ponuka stale plati, u nas su dvere otvorene 😀

gabkazabka
14. apr 2010

No,Zuzi,odkedy mam mixer,tak kaslem na miesanie rukou,spohodlnela som.....tak som to hodila nech sa to pekne mixuje a popriptom som stihla umyt varnu dosku 😝

susana28
14. apr 2010

Ahojte, tak čo to počasie predvádza, to jefakt na porážku ☹ Som po obede zbalila, sestru, mamku a vensku a išli sme sa vyvetrať do madarasu, lebo doma ten čas sa vlečie pomaly 😒 A som zašla aj do kiku, a kúpila som také košíčky na mafiny s balónikmi a malej tú záhradnú stoličku, tepše nemali, že vraj vypredané, tak som sa chcela spýtať, či včera neurobilo podozrivo veľa báb záťah na tie formy, ale som si radšej zahryzla do jazyka. A potom sme stretli líviu ako si to mieri ku kiku, tak som ju hneď informovala, že tepše nem, ale košíčky ešte kúpi. A vyskúša poukladať len na plech, myslím, že by to až tak vadiť nemalo 😉 A bibka určite dá vedieť, či sa podarilo a či návšteve chutilo. A by ste neverili, ako moja malá tú lívku žerie. Som cestou domov nič iné nepočula, len aká je ta teta zlatučká a že ju miluje 😀
Ináč neviete nieje nejaký nový prírastok v ZOO? Alebo len staré osadenstvo?

Ja som zástanca MAM. Keď sme po mojej neúspešnej kariére kojacej matky hľadali vhodnú fľašu a vyskúšali sme všetky možné, tak mam sa ujala najviac. A máme do teraz, jednu modrú a jednu ružovú. Bolo tu super, lebo som mala pocit, že mala sa nahltala veľa vzduchu, a tá MAM má ventilček na cumlíku plus to šrubovacie dno perfektne odvádza prebytočný vzduch. Takže 100 bodov.
Deni ale ja by som si aj tak kúpila len fľašu na čaj, a možno budeš 100% kojiť, a tak by ti možno tá štartovacia sada bola zbytočná.

Zuzka, som hovorila sestre, že sa mi to nezdá, že ju neposlali do diabetologickej ambulancie, ale ide v piatok na gyndu, tak uvidíme čo povie doktor. A segre som tu dovolenku vybojovala 😀

susana28
14. apr 2010

To je strašné ako mi tá bibka chodí po rozume 😀 Som myslela samozrejme na Lívku, že vyskúša a dá vedieť. 😀 Ale ináč prezradím, že odkedy tu chodím sa mi meno bibiána začalo páčiť,a vážne rozmýšľam, že keď druhé budeme mať zas dcérku, tak ju asi tak pomenujem. 😉

gabkazabka
14. apr 2010

najhorsie je to cakanie,kym vychladnu 😝

zuzana612
14. apr 2010

Gabika, mufinky vypadaju super, ja uz peciem wafle 😝

susana28
14. apr 2010

Gabi, kde si nakoniec kúpila tie formy?

Zuzka huta - a máš doma waflovač?

gabkazabka
14. apr 2010

Susi,nakoniec manzel volal z kauflandu,ze ich nasiel,takze v kauflande....prisiel domov a pohladom ma skoro "zabil" 😀

sophie1981
14. apr 2010

zeny....ja som bola v Madarase, stretla som Liviu, v kiku, kupovala kosicky, ze tepse ne mali, to uz informovala susan.....no a pri vlaciku stretnem Slavku s larou.... 😀 ....nooo, este trosku viac a hotove stretko... 😉

susan..aj mne sa paci Bibianka....no niet krajsieho mena.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....a prirastky v zoo??..urcite nejake male kozy a svine.... 😅

sophie1981
14. apr 2010

mata, ak budes kupovat, tak aj mne take iste botasy len o cislo vacsie na jesen.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sophie1981
14. apr 2010

se sli autobusom...tam tym starym, tak to Katka len plakala.....sa bala, bo moc rachotu....s5 sme sli uz novym, bezbarierovym, to uz bola madam spokojna....

veronika1982
14. apr 2010

wau gabi vyzeraju super..

no liviu miluju skoro vsetky deti.. aj to moje...sice este nehovori ale vyraz na tvarickeho hovori za vsetko a spomeniem si na prihodu ked sme sa raz stretli s liviou a matej bol este malicky a nechcel lezat v kociari a tak si ho livia trosku zobrala na ruky a ked sme sa lucili tak mateja som polozila do kociara a za sekundu zaspal... ha ha...ja teraz neustale spominam na casy ked bol malicky a ani sa mi nechce verit ze o 2 dni mame 1 rok...

keby sme mali auto tak aj my ideme niekam ale bez auta sme strateny.. na buduci tyzden by ho uz mali ist kupit tak som zvedava...

sophie1981
14. apr 2010

veronika, ani my nem auto pod panelakom.... 🙄

sophie1981
14. apr 2010

gabka, kde yto byvas....ze idem ochutnat....

zuzana612
14. apr 2010

Zuzi28, waflovac mam doma a uz som stihla 3 upiect a 3 som aj zozrala 😀 Ved ja som horsia ako ked som bola tehu, alebo mala pred kramami, co ja pozerem, to do leta budem mat moju predporodnu vahu 70 kg 😕

Aj ja by som isla do Madarasu s jednym dietatom, a keby neprsalo tak mozno aj s dvoma, ale si neviem predstavit koho by som skor zakryvala dazdnikom. Keby tam mali aspon podzemnu garaz...........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre