Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
13. máj 2010

Ahojte,
my sme dnes konecne pospali aj trosku dlhsie ako do 6:30.Zobudili sme sa o 7:45... 😵
Dnes to zatial vyzera na pekne pocasie,takze trosku upraceme a hajde do mesta 😝
Veronika a ake cislo potrebujete?

maca77
13. máj 2010

ahojte

Veronika, gumáky som videla aj dole v Liworlde, aj v Spišane celkom hore ... ale aké mali najmenšie čísla, to netuším

maca77
13. máj 2010

v meste je pekne? 😕 u nás zamračené ... a to sme len za kopcom ...

sophie1981
13. máj 2010

maca, u vas za kopcom stale prsi......aspon u zuzany.... 😀

gabkazabka
13. máj 2010

No,na vychode zatial svieti slnko 😕

gabkazabka
13. máj 2010

v Liworde maju tie gumaky tusim len odc.27 😒

anape
13. máj 2010

ahojte baby,
ja prave pozeram bez servitky zo vcerajska s tou mladou a fakt je to take umele, ta spiscina....mne sa to inac vobec nepaci, take pekne kocky a tak recuju 😒 .... mm je chory, ked mna pocuje po spissky 😀 , ale ja to len s babkou, ked zila, s dedkom a sem-tam s nejakymi starsimi ludmi v mojej rodnej dedine....ale uz sa ani mne nepaci, ked recujem, odvykla som 😕 , ja len sem-tam nejake slovo....a ked zacnem na deti po spissky, tak uz vedia, ze ma velmi nahnevali 😀

vcera som sa rozhodla aj ja, ze idem detom kupit gumaky, lebo oni miluju mlacky (asi ako kazde dieta, no nie?)... boli sme u kamosky a ked sme sa vratili z prechadzky, tak mali komplet mokre cele nohy 😅

pekny den vam prajem....to stretko na kosiarnom asi nechame na buduci tyzden, ked bude lepsie pocasie,vsak?

gabkazabka
13. máj 2010

Anka,aj ja to teraz pozeram,vcera som videla uz len tu cast,ked jedli.....no fakt je to az smiesne trapne ako rozprava 😅 ...

lenjak
13. máj 2010

Ahojte, niekedy dávno som tu pár krát pisala.
Teraz sa chcem opytať, či niektorá z Vás, čo máte staršie deti, nepredáva sedačku do vane?

zuzana612
13. máj 2010

Ahojte, my sme dnes sice zase hore od siestej, ale ja s Lili sme si este pospali a Matus zatial pozeral TV a do deviatej sme sa valali v posteli, tak parada. Lili teraz spi v kociku a ja idem aspon pouhadzovat postele, kedze sa mi nic nechce. Teda,chcela som urobit mufinky, ale kedze mm je ako opica ktora ked jej date kilo bananov tak ich vsetky zozere 😠 a to som mu este vcera hovorila ze chcem upiect mufiny, lebo Matus ich ma velmi rad. Ale idem vyskusat urobit babovku do mufinovych kosikov, kedze nemam formu na babovku. Teda, svoka ma jednu dole, ale nechce sa mi ist po nu 😀

zuzana32
13. máj 2010

Ahojte,
tak ja som už bola v madarase.
Gumáky majú aj v nove, a majú aj malé čísla.
Minulú stredu som tam kupovala aj ja, a mali aj chlapčenské aj dievčenské od č. 20, za 9,50 €

denisocka
13. máj 2010

Ahojte,tak som lahsia o 180e a tazsia o 7,5kg s novou masinou Veronika optima 200.hadam ju vyuzijem

maca77
13. máj 2010

Bibka, kde máš foto? 😎

my sme sa boli prejsť v obchode a hneď naspäť, lebo Tami len dnu chcela ísť ... neviem čo ju to napadlo 🙄
... teraz pozerá Barbie, tak mám trochu voľno ... obed zo včera, takže paráda 😅

... rozmýšľam, že by som sa už mohla pustiť do prípravy vecičiek pre drobca, ale nejak sa mi do toho nechce ... hlavne musím nájsť nejaký voľný priestor v skrini, kde to budem ukladať..

Deni, tak nech len mašina slúži 😉 ... čítala si aj nejaké referencie na tú mašinu?

veronika1982
13. máj 2010

ahojte tak my sme boli na mieri pohrat sa s katkou..a uz teraz sme doma..

viem ze v liveworlde maju ale len velke cisla. my potetrebuje 19 alebo 20. vyfasovali sme od katky nepremokave gate..

sophie1981
13. máj 2010

ukradli mi foto.... 🙄

susana28
13. máj 2010

ahojte 😉 Tak včera som si vás "zapla" až večer, a tak som premeškala aj stretko, a pritom som bola v madarase, ale do obeda 😖
A čo sa týka tej relácie "Bez servítky", tak ja som len tak v ukážkach videla, a myslela som si, že tam varia len také známe osobnosti, ako moderátori a herci, atď. to sa tam ako dostali "radoví občania" a to ľaľa k tomu ešte zo spiša?

Gabka, ja si neviem predstaviť, že som v kútiku a sa mi podarí kecať s nejakou maminou, neviem, či len ja som tak prehnane opatrná mamina, ale ja vanesku samu ešte nepustím na šmýkačku, nedajbože na preliezačky atď.

maca77
13. máj 2010

Bibka, aj som si myslela 😀

Susi, ja tiež v tom kútiku nenechám Tami samu 😉

sophie1981
13. máj 2010

ja este malu nenecham samu...ale casom aj to bude..ale az ked bude vacsia.... 😉

veronika1982
13. máj 2010

ja mateja ani na smykalku nepustim.ha ha

my sme az teraz zaspali

denisocka
13. máj 2010

joj a ešte, kupila som si už aj šatku pre maleho,neviem sice či tu niektora z vas "šatkuje " ale tak mi budeme zas . o hodinu idem nečakane do poradne,čosi sa mi nezdá s močom,alebo dufam že je to len močák -lebo ked ma maly kopne,tak akoby mi to dole rezal žiletkou

antoniab
13. máj 2010

ahojte

ani ja nenecham malu samu 😀 😀 😀
dnes to vonku vyzera vselijako raz pekne potom sa zatiahne ne si myslim ze zacne liat a zas sa vycasi unas uz zacina predsvadobna horucka spisuju sa veci co este treba kupit a dnes sme zehlili svadobne saty zavoj uz len male upravy a bude 😝 jaj sla by som sa vydavat este raz

veronika1982
13. máj 2010

a kedy to mate svadbu? aj ja by som sa este raz vydavala..najma tie pripravy boli super.kozmeticka,kadernik..atd..

sophie1981
13. máj 2010

jaaaj, Mata...aj ja by som sla....teraz by to uz bolo zasa o inom.....ine saty......ine kvety...iny uces.... 😝 .......ale sak buduci rok mozem ukecat chlapa na obnovenie slubu po desiatich rokoch, tak mozno aj to bude.... 😀 😀 😀

sophie1981
13. máj 2010

ja som sa pripila u kadernicky....ma cesala kamoskina maminka....origos zdravotna sestra...ale cesala pekne...na tie casy.... 😅 ...make=up mi robila sestra......teraz by som si uz dozicila profesionalov.... 😅

veronika1982
13. máj 2010

no to by bolo super. dosli by sme aj my zatrsat trochu..panecku 10 rokov..to ja po desiatich rokoch s mojim uz budem sediet za vrazdu 😀 😀 😀

sophie1981
13. máj 2010

veronika..zvyknes...neboj,.....nezabijes ho...naucis sa ignorovat nepotrebne.... 😀 😀 😀 ...ale aj mne to pride take cudne....ze 10 rokov.... 😲

veronika1982
13. máj 2010

idem si spravit kavu lebo sa mi chce nejako spat..

zuzana32
13. máj 2010

Baby, že 10 rokov.
My sme mali minulý rok 10 výročie sobáša, spolu už "chodíme" 20 rokov 😝 . Ten čas ale uteká. 10 rokov sme spolu chodili a už ďalších 10 rokov s ním žijem.

zuzana32
13. máj 2010

veronika, daj si zmrzlinu tá Ťa preberie lepšie.
Ja som akurát zjedla 1/2 l, to je ďalšia moja neresť. A sezóna už začala, takže v mrazničke máme dobré 4 l zmrzliny, ktoré pravidelne dopĺňame.

gabkazabka
13. máj 2010

Waaaw,10 rokov,ja o 10 rokov dopadnem asi ako Veronika 🙄 😀
baby,jasne ze som nenechala malu samu.... 😅 .Stali sme s Livkou pri nej a tak sme kecali,samozrejme s prestavkami....Ale na smykalku a po schodikoch chodila sama 😕 .Dokonca sa spustila aj z tej najvacsej-zakrutenej 😉
Deni,tak vela nasitych kilometrov na novom stroji prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre