Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
4. jún 2010

dobre ranko. sme sa smiali ze ked sa vyleje hornad ze my sme ako tak zachraneny ale rano pozriem z okna a na lavo co siel potok sa vylial a uz su zaliate garaze a jedna firma ma sklad komplet vytopeny no a ked sa to bude blizit k nam tak neviem neviem. nevyzera to dobre...

lydia22
4. jún 2010

Hrinka aj ja mam Kozla a som spokojna,a rodila som v Spiskej a nemozem nic zle povedat.ale pochvaluju si aj Krajnaka ten by mal byt na novej poliklinike pri hornade. Inac dobre ranko aj ked som sa kukla z okna tak na porazenie! No nic aj v dazdi pojdem s drobcom von.pekny den vsetkym.

zuzana32
4. jún 2010

Dobré ránko,
tak na koníki sme sa chystali aj my, ale možno ani nebudú skákať.
Veronika, ja keď som ešte robila na BD, tak som asi 3 x na jar zažila ten maličký potôčik riadne veľký. Dokonca sa v ňom raz utopil jeden malý cigán.
No to počasie je des. Ja som včera šla na nákup a urobila si radosť. Kúpila som farby, nový koberec a chcem pomaľovať. Len keď to videl manžel nemal radosť a vravel, že až po dovolenke.
Ja som chcela síce sama maľovať, ale keď sa ponúkol tak počkáme.

veronika1982
4. jún 2010

zuzi teraz to tam vyzerala tak isto a garaze za nim su pod vodou. uzavrete je ze vraj aj parkovisko pri embracu a v harichovciach sa tiez vylila potok.

veronika1982
4. jún 2010

tak takto to rano vyzeralo u nas

zuzana32
4. jún 2010

fúúha, tak to je hrúza. Ešte, že nás na kopci také niečo nečaká, klop -klop aspoň dúfam. Ale pred skoro dvomi rokmi, ako sú záhradky to bolo strašné.

denisocka
4. jún 2010

Baby,to co za pohroma?ze harichovce vytopene?inac aj sp.vlachy su uz skoro pod vodu,este par cm a vylieva sa potok

pata31
4. jún 2010

Bre ranko...no to je des ten dazd...mamka s bratom isli do BA na letisko, tak dufam, ze v poho dojdu...
inac Zuzka Huta, ako ten potocik pri vas? este mate plot?

denisocka
4. jún 2010

Ja mam dnes v snv poradnu,v utorok kosice 3D,tak ktovie ci sa niekam dostaneme

veronika1982
4. jún 2010

no smizany su vytopene teraz isiel mm do sp. stvrtku a po ceste mi volal ze co sa to tam deje... ☹

gabkazabka
4. jún 2010

Ahojte.....
no nemam slov,prave volal mm ujo zo Smizian,ci mu nepride pomoct vynasat veci,v pivnici viac ako meter vody.... 😲 ☹

veronika1982
4. jún 2010

no materska skolka v smizanoch je zatopena a teraz mi mm volal ze po hodine sa dostal do sp. stvrtku ze vsetky cesty boli uzavrete. dokonca aj tomasovce boli uzavrete..a v levoci katastrofa...no nic dobre..

zuzanale
4. jún 2010

Ahojte no ja ráno vstanem kuknem z okna a potok von z koryta a to už je čo povedať naposledy to tak bolo pred 20timi rokmi takže uf a domy čo sú pri potoku delí 5 cm poslednej obruby v potoku a majú vodu vo dvore technické služby už behajú s pieskom... a teraz volal mm že s jednej strany sa na sídlisko už nedostaneme a z druhej dúfa že keď pôjde z rehabilitácie tak snáď a tretia cesta tak isto fuč takže sedím si v suchu ale asi o chvíľu uväznená na sídlisku 😝 a dole na úrovni lidlu komplet vyliate a zatopené des ....

Harichovce su už uzavreté v Jánovciach že tiež nejaká voda tak svokor po babku do PP do nemocnice len po dialnici asi 😕

maca77
4. jún 2010

ahojte

oj katastrofa s tou vodou ... MM mi nedávno volal, že aká je situácii v LEvočí a okolí ... už ráno keď prechádzal cez Harichovce, takže len na dvojke, lebo cesta bola zaliatá 😖

nás zatiaľ chránia tie vykopané potôčiky okolo domu a všetko ide rovno do kanála ...
.... len ktovie ako Zuzka 😕

... Adam sa tešil že dnes je v meste deň detí, mali ísť so školou, no pozerám že znovu prší 😒

veronika1982
4. jún 2010

boli sme sa trosku pozriet ale poviem vam katastrofa a este ked teraz zacalo prsat tak neviem neviem.. voda je uz aj na uliciach medzi panelakmi a smizany su uzavrete..

rybecka
4. jún 2010

Cafte hlasim aj ja potopu v ILiasovciach zatial len cigani a mi asi pol metra vody v pivnici 😝
Nas maly jarocek sa zmenil na obrovsky rano som obula gumaky Matejka na ruky a tak som ho odniesla do skolky lebo po ceste voda katastrofa to je zeny to je koniec 😔 🙄 a ked som pozerala TA3 tak som plakala to co ma byt??? 😕 😝 riadne nam dava priroda do tela to je fakt strasne mne je tak luto tych ludi co nemaju domy co im vsetko vzalo ja som hotova z toho kde by som sa ja podela keby sa mi take nieco stalo ja neviem 😖

zuzanale
4. jún 2010

baby tak toto som nezažila a levočské lúky hroza http://korzar.sme.sk/c/5406424/voda-zaliala-obc...
ja som mm poslala s Timkou k dr lebo jej vyskočila teplota a aj na nákup ak by sme na sídlisku fakt uviazli....

no ale ako pôjdu svokrovci do PP po babku netuším lebo vraj aj zlamanec pod vodou ☹

denisocka
4. jún 2010

Spisske vlachy zaliate,muz ledva doletel domu.ja mam dnes poradnu v snv,ale asi sa tam nedostanem. Ci hej?od sp.podhradia ?

zuzanale
4. jún 2010

no neviem Deni aj Jamnik že vytopený pri embraku tiež proste v každú stranu 😝

zuzanale
4. jún 2010

baby na tom linku už dohodili foto a priebežne doplňajú už sú tam aj harichovce

denisocka
4. jún 2010

Tak nikam nejdem

gabkazabka
4. jún 2010

😢

sophie1981
4. jún 2010

caute....

my sme boli kuknut v markusovciach....nieje tam most...... ☹ .....cely pod vodou....voda zaliala aj benzinku, obchod.......je to strasne.....mm teraz ide pomahat, kedze v mebracu sa nerobi....aj smizany pod vodou, zapcha neskutocna......je to strasne..... 😢 ...ked som videla tych ludi ako placu..... 😢 😔

sophie1981
4. jún 2010

uzavrete su markusovske rampy, aj vyjazd z tomasoviec smerom na poprad.....vsetko pod vodou.....

gabkazabka
4. jún 2010

svagrina uz na ulici E.M.Soltesovej zbiera z pivnice vodu ☹

sophie1981
4. jún 2010

zase o tri domy vyssia voda v markusovciach....zacali s evakuaciou ludi.... ☹ ....je mi to tak luto, ked si predtsvim o co vsetko pridu ti ludia......z dvorov komplet vsetko, tie skody.....ak dojde pekota cez vikend, tak nas zozeru komare.....a von stale labe.....clovek ma pocit ze je cas zacat stavat noemovu archu..... 😕

zuzana612
4. jún 2010

caute, to je fakt hroza co sa to robi, potom vystupi este o meter a zaleje nam zahradu 😒 Plot zatial stoji, ale podla mna uz nie dlho, kedze je uz riadne podmyty 😖 Ja som sa tiez vybrala do mesta na nakup, ma skoro drblo v tych zapchach a este v hypernove ohlasia ze z technickych pricin sa neda platit kartami, este ze som mala poukazky z embraca, tak som zobrala len chleba, sunku, jogurty a isla som prec 😖 A stale tu leje, uz to fakt nie je normalne 😖 A pred chvilou som pozerala v spravach ze nejaku priehradu na juhu idu vypustit lebo hrozi pretrhnutie a musia evakuovat 15 obci. To iste sa moze stat nasim, ak budu musiet vypustit Lipt. Maru ☹

zuzana612
4. jún 2010

ja si myslim ze takto nejak pride koniec sveta, pridu potopy, tornada, poziare, zemetrasenia, ludia pridu o vsetko a tym co nieco ostane, tak tych okradnu alebo zabiju ti co o vsetko prisli 😖

sophie1981
4. jún 2010

😢

pata31
4. jún 2010

vraj strhlo ten most pri embracu, mi mm volal 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre