Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
11. máj 2009

ahojte... 🙂 hlásim sa po predlženom víkende... 😉
najprv gratulácie....Zuzke blahoželám k tehotenstvu... 😵 Matejkovi ku krstinám a všetkým mamičkám ku včerajšiemu sviatku len to naj... 😵

tu pršalo celú noc a ešte doteraz neprestalo... 😝 takže sme doma...manžel má zajtra narodeniny, tak mu chystám občerstvenie do práce...mám navarené od včera

mrka2
11. máj 2009

veronika, maly Matejko bol rozkosny 😵 😵 a si neviem predstavit, ako ste sli s tou tortou na aute.. 😕 😕 dobre,ze vam nespadla. skoda by jej bolo. 😀
kaja, moj manzel ma pre zmenu narodky dnes. skoro som zabudla,len mi to vcera pripomenul. ale tiez to zistil len nahodou. 😀 😀 vobec sa do kalendara nepozerame a potom sme ako dvaja tutkovia. 😅 tak vsetko naj, nech vam oslava vyjde,teda ak nejaku planujete.
no a ostatne baby kecaju v meste.. aach,hned by som sa pridala a dala si jednu kavu, uplne sa mi zatvaraju oci. 😔 😔 😔

kajacz
11. máj 2009

mrka- aj tvojemu manželovi všetko naj... 😀 😵 ja tomu mojmu urobím nepečenú tortu a kupila som mu tričko... 🤐 v sobotu sme boli na nákupe oblečenia, tak sa tam vystrojil, takže darčekov má až-až...

mrka2
11. máj 2009

fiiha.. to je dobry napad ta nepecena torta. super,ze si mi pripomenula. musim mu urobit, tu obaja zboznujeme. mnaaam.este musim porozmyslat,ze ake ovocie tam dam,ale asi jahody,alebo mandarinky. no este uvidim.
ja mojmu oblecenie nekupujem a ani vonavky,lebo vsetko co mu kupim, lezi v skrini. 😝 tak naco minat? viem,ze na 100percent by som sa mu zavdacila asi tonou cokolady. 😀 😅 😅

gabkazabka
11. máj 2009

Ahojte,
jeej Zuzka blahozelam 😵 To aby sme uz aj my zacali pomaly snazilkovat 😀 .Ale nie srandujem,tak najskor o rok-dva....
Vy ste asi v meste,my sme doma,Nina spinky...
nebo la som v Spisskej cely tyzden,bola som u rodicov v Michalovciach,konecne som sa stretla so vsetkymi kamoskami a znamymi,aj stretko z vysky sme mali,takze bolo super....
Tak Vam prajem pekny dnik.... 😵

mrka2
11. máj 2009

ahoj gabkazabka.. pozrela som si tvoje foto,mala Ninka je zlatucka a ty vyzeras trosku ako ta Barbora Rakovska. 😕 😕 kocka. 😉
vsetky tu mate deti a jedina pata,co moze so mnou pokecat ide do inej temy. 😀 😀 tsss 😝 🙂 (zartujem)

gabkazabka
11. máj 2009

Ahoj mrka,dakujem za pochvalu fotiek....ale ja a barbora rakovska 😀 😀 😀 aninahodou,jedine ze by som mala o 30 kil menej 😀 😀 😀
Ako sa ti tehulkuje?Inac,nasa Nina sa mala volat Nela,ale manzel chcel Ninu,tak ma Ninu 🙄

ivana2009
11. máj 2009

ahojte same dobre spravy
Zuzanka blahozelam 😀 😀 😀
a katuska uz gagoce 😀 😀 jej to musi byt mile....
Nas Matusko ma niejake bolacky zaspinkal mi na rukach a teraz spinka ak vstane dostane cicu a frcime vonku hadam niekoho stretnem 😉 😉 😉

ivana2009
11. máj 2009

veronika fotky pekne 😀 😀 😀 to musela byt sou vies tortu na streche 😉

mrka2
11. máj 2009

gabka, ja som chcela Simonku a mazel Nelu,tak bude Nela. 😅 co pre tych chlapov nespravime... a nema ani meniny v kaledari,tak som zvedava,ze kedy budeme oslavovat. tehuluje sa mi dobre,ale cim vacsie brucho,tym tazsie sa mi pohybuje a hlavne spi. 😝 tak ale hadam nejako vydrzim. este 3 mesiace. 😖 😖

mrka2
11. máj 2009

jeeej, zuzanale dala nove foto z krstin. krasna Laurinka!!! 😵 😵 😵

zuzanale
11. máj 2009

Ahojte tak som tu hodila som vám nejaké foto a idem si ľahnúť k mojim slečnám lebo som po víkende ako zbitý pes 😝 nielen únava po krstinách ale aj Timka chytila nejaké sople takže noc nič moc sa v kuse hádzala ešte že aspoň Laura dobre buba.....
Akurát ešte musím Zuzke poblahoželať k tehu 😵 a Ivke a Veronike k fešákom 😉 a samozrejme aj Katuške k bľabotaniu 😀

gabkazabka
11. máj 2009

Mrka,meniny mozte oslavovat na Petronelu....ani sa nenazdas a budes kocikovat,uvidis,ako rychlo to zbehne 😉
Ivana,dlho som tu nebola,tak teda blahozelam k matuskovi.Aky je krasnucky 😵 .Ja sa uz ani nepamatam,ze sme mali takeho drobca.Ved o mesiac ma Nina 1rocik....a uz je z nej riadna opica 😝 Aj ja idem von,len cakam,kym sa Nina zobudi.Uz spi 2 hodiny 😕 .Aspon trosku oddychnem....

gabkazabka
11. máj 2009

Zuzanale,ako krasne laurinka drzka hlavicku 😵 a aka je baculka krasna 😵

kajacz
11. máj 2009

zuzile- pekné fotky... 😵 to fakt tak drží hlavičku?... 😕 je šikovná... 😉

zuzanale
11. máj 2009

Ahojte no áno fakt tak drží hlavičku tú ruku som tam mala len kvôli tomu že občas ňou kynkne trošku dole tak aby si ju náhodou neotrieskala 😅

rybecka
11. máj 2009

Ahojte,
cooooooooooo Zuzka je tehu 😕 tak to srdecne BLAHOZELAM 😵 😵 😵 😵 a ty si to chcela utajit ty jedna 😅
parada normalne mam radost.tak nech ti prejde bez nejakych problemov necakala som ze tak skoro sa stanes tehulka asi vam to vyslo hned co? ved stale si brala nejake lieky potom Daniel nebol pri tebe a to boli asi len vyhovorky a ty si tajne robila tutu mutu 😀
Zuzkale krasne fotky a aj Veronika my sa vieme zasa velmi pekne usmievat a hovorime pri tom ggggggg 😵 je to taky maly smejko moj.
Joj tu kavicku vam v meste zavidim ale tesim sa na zajtra ked vyjde take pocasicko ako dnes tak super. kto sa este prida? 😉

kukulik30
autor
11. máj 2009

kukuc, uz som doma 😀 hehe prva som, Samko uz chrapka a ja idem zohriat obed

janka, nemas co zavidiet, kava nebola, nakoniec sme zaparkovali v parku pri Redute a tam nasi starsi behali a mladsi chrapkali v kocikoch 😀

zuzi, dnes som ta spominala, ze ktovie ako ste dopadli, ale vidim, ze super 😵

ivka, juj skoda , ze sme sa nestretli 😒 nabuduce uz isto, ale stretli sme aspon Ninku 😉

zuzanale
11. máj 2009

Livi až také super nie my sme to odmakali ostatný len popili pojedli a zdrhli 😝 😀
ozaj o ktorej zajtra chystáte to stretko? že viem mužovi sprivatizovať auto 😅 😀 ale ešte uvidím ako Timka s tými jej soplom ale rada by som prišla 😉

zuzana612
11. máj 2009

livia, ja som tu bola prva, len som nepisala 😀 Matus zjedol 4 lyzicky polievky, ale co sa cudujem p tych somarinach co cele doobedie do seba pchal, no nie??? Teraz sa ho pokusim dat spat ale moc ruzovo to nevidim, lebo salie v kuchyni 😖

Vsetkym babenkam dakujeme za gratulacie 😉 Mozno ked sa budeme blizit do ciela urobime niektorej z vas chut na tretie babo 😀 A Ivke a veronike na druhe 😀 😀 😀

Jani, ani ja som to tak skoro necakala, myslela som ze to bude trvat dlhsie, viace menej sa to podarilo na druhy krat 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

zuzi, tak mi pokazis radost 😀

zuzka le..jaj, ja som zabudla, ze vy ste to mali doma 😒 to je teda makacka, stale kmitas okolo ludi 😝 tak potom opravujem hostia sa mali super a Laura samozrejme, lebo ona vyzera na fotkach spokojna 😀

a to stretko planujeme na 10 hodinu, tak hadam pocasie nebud strajkovat..snad doobedu vydrzi 🙂

sophie1981
11. máj 2009

fuj, vy dve uz na nete..bleeee 😝

zuzana612
11. máj 2009

Baby, som vam zabudla napisat co sa mi stalo cestou do Huty. Skoro som dostala infarkt. Isiel oproti kamion nalozeny drevom a zrazu vidim ako leti na mna kus kory zo stromu. Ste mali vidiet tu smrt v ociach, presne doletela na moju stranu auta na predne sklo. No som myslela ze je sklo v prdeli. Keby to bolo nieco tvrdsie tak mi mozno vleti rovno do hlavy. No proste des, mala som riadne stastie.

Inac Matusik este nespi, dala som mu dalsiu flasu mlieka ked nechcel obedovat tak dufam ze uz zaspi a budem mat veget

kukulik30
autor
11. máj 2009

bibka, no aaaaaaaaaaaaaaaa, zavidis, ze sme take sikovne, deti uz obriadene , mamky napapane a veget..to je vyhoda starsich deti 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

zuzka 😕 ja by som skolabovala...to si mala teda obrovske stastie 😕

sophie1981
11. máj 2009

no zuzana...ta sok poriadny....mne by uz iste hovno smyklo gatky...... 😀

livia...no my kym sme dosli, prebalit, nakojit a teraz sa hrame.... 😉

maca77
11. máj 2009

aj my sme boli vonku, malej idú pravdepodobne očné zuby, tak je vkuse zamrnčaná, zaplakaná, na ruky sa driape.. tak som ju obliekla, šupla do kočiara (keďže všade mokro bolo) a šli sme sa prejsť .... ked popri mne prehrmeli 3 autá naložené drevom, na úzkej ceste, tak mi to jedno nebolo 😖

... teda Zuzi, riadny šok si musela zažiť 😕 ešte že to bola len kôra ....

teraz čakám, že mama dôjde ku malej, lebo otec mi síce ráno priniesol auto, aby som mohla ísť pre Adama, no MM zobral naše auto aj so sedačkami 🙄 ... no čo už, aj horšie veci sa stávajú 😝

zuzana612
11. máj 2009

Livia, tvoje dieta je mozno na poriadku, lebo moje tu salie v postielke, vsetko vyhadzuje von a ked mu poviem aby prestal, tak sa mi zacne rehotat do ksychtu 😠 Este aj plachtu stiahne z matraca a vyhodi von. A to spal asi tych 20 min. v meste.

kukulik30
autor
11. máj 2009

bibka, sak to, pri malych babuliatkach to nejde tak hladko, hlavne, ked po papani este vyvaluju ocka 😵
ked bol samko maly a nahodo po cice nespal, tak sme sa rozpravali a rozpravali a smiali..juj zlate casy to boli, teraz uz ma svoje hry a mna z nich vycsinou vynecha, montuje, vrta a srubuje 🙄 ale mojkanie nam este ostalo, vzdy ked sa zobudi, tak este pol hodky lezime v posteli a mojkame sa 😵

kukulik30
autor
11. máj 2009

zuzka, ciiiiiiiii, ten ma ale vydrz, Samko odpadol a za 5 min uz odfukoval 😕 ....dala som ho spat iba v slipkach, bo v byte tak horuco, chudak, aj tak bude mokry spoteny 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre