Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
2. jún 2009

Dobre ranko 🙂 my sme uz od 6.20 hore 🙂

Slavka, ako vzdy krasne fotecky, lara jak modelka sa tvari 😵 zlata

ika, hej aj ja sa vytesujem z toho slniecka, i ked pocasie este nehlasili priaznive, ale uz aspon nebude taka zima a dik 😉

ika26
2. jún 2009

myslíte si, že by som vyzerala debilne, keby som už o ôsmej kočíkovala, lebo dievčence sú nervózne a chcú si pospinkať a doma mi nepospia dlho len tak pol hodinku, tak neviem ☹

kukulik30
autor
2. jún 2009

ika, ja by som v pohode sla,ved svieti slnko, nie je az taka zima...len chod, hlavne , ze dievcatam je dobre 😉

ika26
2. jún 2009

tak idem, dúfam,že si pospia dobre 🙂

zuzana612
2. jún 2009

Ahojte, my sme uz tiez asi hodinu hore len sa nemozem vygulat z postele, mam nejake krce v bruchu ako keby ma chcelo prehnat, tak dufam ze to prejde. Ma zduva ako slona, neviem co som zase pojedla. A este mi je aj blbo tak chodim so sackom ci nieco pojde von alebo nie 😖

Ika, ja alebo moja mama chodime pravidelne s Matusom rano o pol osmej do obchodu s kocikom, tak sa mozes tvarit ze ides na nakup 😀

zuzana612
2. jún 2009

No uz je kyselina v sacku 😝 tak uz hadam mozem vyliest z izby a ist sa naranajkovat 😀

kukulik30
autor
2. jún 2009

😀 😀 😀 zuzka..no to musi byt komicke, ja som tak grckala kyselinu...nastastie ma z rana ponatahovalo a potom uz som mala pokoj 😝

sophie1981
2. jún 2009

dobre ranko.....tak dnes je pekneee....kaslem na neurologiu, ked je tak slnecno, nechcem stravit zase 3 hodiny v cakarnio....pockame na skarede pocasie...radsej si uzijeme slniecka....ved mame este 4 dni do konca tyzdna nie??..... 😅 ...idem, mala sa puci, nastoknem ju na cecok....

veronika1982
2. jún 2009

dobre ranko.. tak ja som rano vyslala mateja ku babke a trosku som si zdriemla...idem sa dat dokopy a ideme von kedze slniecko vykuklo... nasi uz idu poobede na chatu takze budeme sami doma a v sobotu idem za nimi lebo mm ide na oslavu ku kamaratovi..

zuzka ja som zvracala vtedy ked som spala u svokry.. u nich som pravidelne rano zvracala.. doma nic len u nich. 😀

kajacz
2. jún 2009

pekné, konečne slnečné ránko... 🙂

U nás noc zlá, šimon tu chytil nádchu...takže sa vkuse budil... 😖 a mal aj zvýšenú teplotu, nemerala som mu, len som mu rovno dala Nurofen...dúfam, že sa do soboty vylieči, lebo neviem či to s ním starí rodičia v noci zvládnu... 🙄

Inak manžel si včera kupil košelu a kravatu a Samka...

zuzana612
2. jún 2009

Veronika, tak to bude tiez asi tym ze som u svokry 😀 Lebo doma mi tiez nic nebolo, az tu 😀

Bibka, a kde idete? Aj ja by som mala niekam vypadnut, okolo domu je este stale mokro tak to nie je nic moc a zase byt s Matusom cely den doma, to by ma porazilo

kajacz
2. jún 2009

omyl- u Samka... 😀

zuzana612
2. jún 2009

Bibka, nasla som ti stolicku na krmenie na tej polskej stranke, ja som kupovala Matusovi presne taku istu ibaze zelenu pred necelym rokom za 2600 v akcii, inac stala 2900 a na tej polskej stranke ju teraz maju za 2100 sk

http://dino.sklep.pl/nowy/krzeselko-pepe-baby-d...

ivana2009
2. jún 2009

pekne dobre ranko 😀 😀 😀 tak my sme spinkali ok aj maminka je vyspinkana 😀 😀 😀
aj my pojdeme vonku ale az poobede 😉 😉

zuzanale
2. jún 2009

Ahojte my sme mali blbú noc zas vďaka Timke 😝 od 2,30 vkuse čosi tu cikať potom mlieko potom chcela o 5tej isť telku pozerať no des nakoniec sme pospali do 8mej aj to len vďaka tomu že tatik nevstával do roboty ....teraz sme už samé s Laurou MM so svokrovcami zobrali Timku do PP konečne došlo auto zo šrotovného tak šli poň.

slaviq81
2. jún 2009

Dobré ránko, naši nie sú doma, tak môžem hneď takto zrána závisláčiť 😀 Ale len na chvíľku, francúzske zemiaky sa už pečú, že na ne nezabudnem 😝
Livka, vďaka za pochvalu 🙂 Kedy to ideš pre fazuľky? Ale že dvojičky ok? 😀 😀

Inak ja som už totálne unavená, myslite si o mne čo chcete, ale musím vám to napísať - už mám toho nočného vstávania po krk. Keby to bolo 2 - 3 krát tak nedbám, ale každú hodinu 🙄 A to už nieje Lara malinké bábätko 😖

maca77
2. jún 2009

ahojte

Slavi, ja mám doma tiež takú nezbednicu, čo poriadne nespí - keď je v noci hore každé 2 hod. , tak to som normálne super vyspatá ... ale tiež vkuse vyrevuje a budí sa .... hlavne ked jej idú zuby 😖

zuzanale
2. jún 2009

Slavi to poznám to isté som mala pri Timke a potom to už bolo každú pol hodinu lebo cez deň sa kojiť nechcela a v noci v kuse na cicke takže cez deň sa odstavila sama a v noci sa to už nedalo sme ráno boli obidve ako zdochlinky 😝 tak som ju odstavila ja 🙄 takže bohužiaľ od 9mes sme boli na umelom mliečku a príkrmoch 😒

slaviq81
2. jún 2009

No, tak Lara je závislá na cicke. Už som jej aj urobila na noc UM, nechápala čo jej to dávam, začala sa hnevať, ani ústa už neotvorila. Asi s tým nič nenarobím, len pevné nervy mi treba 😝

zuzanale
2. jún 2009

No to bolo to isté u nás ale nakoniec zvykla dôjde čas keď to ináč nepôjde....

maca77
2. jún 2009

aj u nás to tak bolo, že chcela len sosať, ale párkrát potiahla a už spala, no po chvíli bola zas hore 🙄 S kojením som takto skončila keĎ mala presne rok ... no nejaké 2 týždne predtým som jej začala skúšať dávať UM ... jasné, že ani jedno nechcela a tak sa mi hromadila krabica za krabicou rôzneho druhu ... nakoniec som jej postupne pridávala UM do čajíka - postupne - jeden deň 1 odmerku do 150ml čaju, potom o ďalšie dva dni 2 odmerky, až nakoniec sme sa dostali na plnú dávku a po pár dňoch som jej už zrobila UM z čistej prevarenej vody bez čaju 😉

lenže mňa šlo hlavne poraziť z toho, že ráno som ledva oči rozlepila a Tami sa mňa škerila z postieľky s úsmevom od ucha k uchu 🙄 ... teraz je to väčšinou tiež tak, že ja ráno ledva žijem a ona plná energie 😝

sophie1981
2. jún 2009

caute.....uz sme doma...nakojim a hajde varit, som staremu slubila chlli con carne.....tak dufam, ze katka bude spolupracovat...vyspinkana je, tak snad to zvladnem....hodim ju do kresiela nech ocumuje kuchynu.....

inac ta nasa zuzana je teraz riaden nerv....ved ona neprezije do konca tehu...ju zavru...ona lezie na nervy aj sama sebe.... 😀 😀 😀

zuzana612
2. jún 2009

ha-ha-ha Bibka, si to musela kazdemu vytrubit???? Vsak sa mi bude kazdy vyhybat 😠 Ozaj, kolko baleni tych plienok chces?

A ostatne baby, chcete nejake plienky aj vy? Idem objednavat z Polska balik, musim zistit kolko balikov este mozem do 30 kg dolozit a dam vam vediet. A postovne by sme potom rozratali na jeden balik plienok a podla toho kto kolko bude mat sa to vynasobi, aby to bolo spravodlive 😉

Tu je stranka aj chcete pozriet, jedno balenie pampersiek vychadza na 350 sk

http://dino.sklep.pl/nowy/pampersy-c-13_65.html

diankav
2. jún 2009

Ahojte tak vy sa mate už som asi iba ja na rade z pôrodom ale nevadí dúfam že tam nebudem sa dlho trápiť už mam aj strach zajtra ma čaká interne vyšetrenie a ešte nemáte niekto skúsenosti z cholesterolom v tehotenstve mam ho trocha vyšší tak mam strach ale pred tím som vždy mala v norme tak neviem ale na internete som čítala že vraj v tehotenstve môže biť vyšší tak sa majte ak niekto o tom niečo viete tak mi napíšte

kukulik30
autor
2. jún 2009

slavka po fazulky, ak budu pojdem v piatok, alebo v pondelok 🙂 uz sa taaaaak tesim

zuzana612
2. jún 2009

Dianka, vies ako ti zavidim ze uz o chvilu ides. Ja musim cakat este 30 tyzdnov a Livia este aspon 40 😀 Ja viem ze to rychlo ubehne, ale uz aby to bolo.

Livia, sa tesime spolu s tebou, budeme ti tie dvojicky zavidiet, teda aspon ja urcite, a ak to bude chlapcek a dievcatko, tak este viacej 😀

diankav
2. jún 2009

ahoj zuzana ja viem ale keď to príde tak je už jedno len nech to dobre dopadne aj tebe to rýchlo ubehne tak a Livia tak že bude babo tak blahoželám ja som tu mesiac nebola a už novinky.

sophie1981
2. jún 2009

Zuzana, vezmem 3 balenia.....cislo 3, od 4-9kg....teda ked sa zmestim..... 😀

dianka...mne vysli hodnoty cholesterolu na hranici po porode....takze asi som mala zvyseny aj pocas tehu...ale nic som si nevsimla..... 😀 .....takze neboj, len to pekne tlaaac.... 😀

sophie1981
2. jún 2009

Livia...takze od piatku si tehula???? 😵

diankav
2. jún 2009

Ahoj Bibka tak áno už len tlačiť 😀 😀 😀 tak len nech je zdravé to je hlavne a tak už mi konči 36tt tak ty si už mala malú Katku pri sebe a ja si ešte počkám ale nech je ešte dnu tam nech rastie a potom príde čas ani nevieš kedy a ideš tak a ďakujem za radu o ten cholesterol tak sa maj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre