Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
14. jún 2009

juj Livia, ja sa z tej tvojej ciarky tesim hadam viacej ako z mojej 😀 Teraz uz len silno drzat palce nech to dotiahneme vsetky tehule do stastneho konca a o rok ked sa stretneme niekde na ihrisku, tak ho budu musiet koli nam uzavriet 😀

Ja uz mam navarene, k masovej polievke pecienkove halusky ktore sice viem ze by som moc nemala, ale ked ja ich taaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi zboznujem 😝 Teraz este peciem synovcom tortu na zajtra a poobede pojdeme s Matuskom na kolotoce, mame tu jarmok a potom este s bratom na pivo, tak mame o zabavu postarane. Rozmyslam ci sa ich mame opytat ci pojdu za krstnych ked tam budeme spolu s Danielom alebo to necham na zajtra pri oslave ked tam bude cela rodina aby som to povedala pod jednym vsetkym. len to tam budem bez Daniela. No ved uvidim. Tak zatial pekny den

kukulik30
autor
14. jún 2009

uz uz som vysla s farbou von, vcera 😀 ..bol troska nahnevany, ze som cely den vedela a nic som neprezradila, az vecer , ekd dosiel domov z prace 😅 ....nechcela som robit zbytocny poplach...ale v rodine este nevedia, lebo cakam na krv 😉

dnes si predstavte , co sa stalo, kupila som vcera mrazene morcacie rezne prsne a dnes , ked manzel isiel varit, tak otvoril a boli smradlave skazene 😠 mam take nervy, kebyze som ich nedala hned do mraziaku...vybrala som ich vecer , nech sa do rana rozmrazia a humus ..ale pojdem zajtra do Agromilku a povime im, co to predavaju..hlavne, ze boli v akcii...tak som sa tesila 😒

maca77
14. jún 2009

Livi, ale snáĎ ho ten hnev rýchlo prešiel 😀 ... jasné výsledky krvi sú dôležité .... a potom to vzrúšo pred UZV, či je jedna fazuľka alebo dve .... 😵

jooj, tak sa tu s vami teším.... aj keď som pred pár mesiacmi razantne zahlásila, že dve deti mi stačia, lebo ináč prídem o nervy .... normálne začínam o ďalšom uvažovať 😀 😀

sophie1981
14. jún 2009

jej, livka....tmavne ti to krasne.... 😵 😵

tak my sme dnes boli na kosiarnom na kofolu...Katkine ocko uz ovela lepsie,ale aj tak skocim zajtra k doktorke, pre istotu....

my uz okupkane....snazime sa zaspat...som dnes troska mimo....som volala cez skypes mojou anglickou rodinou...po 4 mesiacoch som videla moju elizu a ona je taka velka uz....sa tesim na oktober, ze ju uvidim nazivo... 😵

a od vcera ma taaak boli brucho ze az...pfuj.....ale zato trepem uz 4 krajec chleba..babka piekla domaci a neviem sa dozrat.... 😝

veronika1982
14. jún 2009

panecku.. 2 dni tu nie som a take novinky..

najprv poblahozelame livke k jej //.... joj az placem od radosti... super livka a drzime ti palce...

samozrejme ze blahozelame aj janoko a malej anicke.. krasne miery ma...

my sme boli od vcera na chate a bolo super.. az normalne sa mi nechcelo ist dnes vecer domov.. maly spinkal v kociariku a cely den bol von... a uz dokonca vnimame a rozoznavame hlasy takze uz je to zase o inom..

a konecne sme sa dohodli na nasej obyvacke ako bude vyzerat a jasne ze vyhrala moja obyvacka takze sa tesim...mame uz znalecky posudok takze uz len cakat na banku...

zuzana612
15. jún 2009

Caute baby, tak ja dnes strasim uz od piatej, nemozem spat len sa prehadzujem v posteli 😖 Je mi zle od hladu ale nemozem jest lebo mi maju brat krv, tak dufam ze sa tam nepovraciam 😀 Aspon nejakej vody sa musim napit.

Veronika, zariadovanie je super, nie 😀 Teda aspon ja mam z toho najvacsiu radost ked mam nejaku predstavu ako by mohla ktora izba vypadat a potom to tak aj vypada. Skoda len ze prachov je malo, to by bolo ine kafco zariadovat dom bez financneho obmedzenia 😀

Maca, hrozne na tom konikovi ake su tie male deti chytlave, vsak 😀 Myslis ze ti stacia dva a zrazu zatuzis po dalsom babu 😀 Ja keby sme mali penazi ako pliev, tak aj 4 deti 😀 Len v dnesnej dobe uz pri 3 ked ich mas za sebou musis kupovat aj vacsie auto, lebo 3 autosedacky do zadu vopcha malokto. Kamoska musela pred rokom predat fabiu a kupit minivan koli autosedackam 😖 Ale ty uz mas Adamka velkeho, tomu staci podsedak, takze este dalsie 2 autosedacky sa ti do auta zmestia 😀 Ale nieze dopadnes ako Smelkovci 😀 😀 😀

kukulik30
autor
15. jún 2009

Ahojte 🙂

Veonika ako vam zavidim tu chatu, aspon mate kde vypadnut..super, ze aj matejkovi sa pacilo...a parada, ze sa viete dohodnut na nabytkoch 😀
jaaaaaaaj, keby som pol miliona na ucte, aj ja by som taaaaaaaaaaaaaak rada zariadovala 😀 ale nemam, tak mi staci kukat do letakov a na nete 😀

zuzka, drzim palce, nech je vsetko v poriadku, iba krv ti maju brat?ci ides aj na UZV, ai ti skontroluje srdiecko 🙂 ...tak nech bije ako zvon 😵

bibka, tak nech je ocko v poriadku 😉

maca..fiha, este ta nakoniec zlomime, a o chvilu donesies ukazat aj ty // 😀

zuzana612
15. jún 2009

Livia, mal by mi robit aj uzv, kedze som v jedenastom tyzdni a to je najlepsi cas, a idem prvy krat k lekarovi, tak myslim ze mi urobi vsetko. Budem si pytat fotku 🙂

kukulik30
autor
15. jún 2009

no jasne, chceme vidiet fotku..jupiiiiiiii 😵

kajacz
15. jún 2009

pekné ránko... 🙂
Ja cez víkend nemám čas sa sem dostat...takže zíram, čo nového... 😕

livia- teším sa s tebou...silno držím palce... 😵 čiarka je krásna... 😉

janako- nech malá Anička rastie k radosti rodičov... 😉 na porod rýchlo zabudneš...

kajacz
15. jún 2009

zuzi- prajem uspešnú kontrolu... 😉

zuzanale
15. jún 2009

Ahojte
Livi fakt krásne čiaročky 😉 a veru je to chytľavé ale keď môj MM zatiaľ nechce o 3ťom ani počuť 😅 mu stačia jeho dve baby ....
akurát to mäsko sa čudujem som kúpila tiež u nich minule a bolo dobré aj naši mali a ešte mám kg v mrazáku tak uvidím aké bude to 😕

aby som nezabudla tiež blahoželám k malej Aničke

Zuzi držím palce nech je všetko ok 😉

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1982
15. jún 2009

joj livi tie ciarocky su uzasne a zlakali aj mna ale nase dalsie dieta sa vola uver 😀 😀

rybecka
15. jún 2009

cafte idem pozdravit pri kojeni 😉
Livi tak to je uz jasne ze si tehulka 😵 joj koncim prisla navsteva 😝

maca77
15. jún 2009

ahojte

joj Zuzi ale si ma pobavila s tými Šmelkovcami 😀 😀 😀 .... poviem ti pravdu, že ja som vravela, že keby sme vyhrali loto, tak prvé čo by bolo, by sme "popracovali" na Ďalšom bábu 😅 .... no ale keďže loto isto nehrozí, tak ostaneme pri dvoch ... jedine že by sa nebodaj nejak nečakane pritrafilo 😝

Livi a ty ako? znovu si testovala? 😎

sophie1981
15. jún 2009

caute...uz to konecne funguje... 😀

hlasim, ze ocko uz dobre.... 😅 ....vyzdravelo..... 😉 ...a prosim pekne, my sme sa cez vikend naucili tahat a chytat rucickami....takze teraz tahame vsetko...hracky, podbradnik, plianky, mamine vlasy..... 🙄 .....a pchame do ust.... 😕 ......

veronika1982
15. jún 2009

a ja ze preco tu nik nebol..

my sme boli poobede v banke, a matej zatial bol s babkou von a spal do piatej.. aj my sme si stihli pospinkat s tatikom. potom prisli domov a matej bol hladny ako vlk tak sa napapal a zase zaspal a teraz chodim okolo neho a kukame ze co to sa deje.

a katka je uzasna s tym ako si vie uz chytit hracku..

sophie1981
15. jún 2009

veronika....si spala?/.... 😕 ..aj ja ceeeeem.... 😲 😝

babka kupila katke sponky....... 😕 ...no ved aj ich potrebuje, lebo ta jej dlha ofina jej leze ne nervy..... 😀 😀 ...snad buduci rok vlasy dorastu.....len dufat, ze ich nestratime pocas cakania na nejake tie vlasky.... 😅

sophie1981
15. jún 2009

baby a dianka uz ma nieco???...

rybecka
15. jún 2009

Bibka si kocka na kosiarnom 😉 aj ta fotka ako spinkaju spolu s ockom je mila 🙂
ja sa snazim uspat maleho dufam ze coskoro bude spinkat potom chcem ist este na dvor. lebo je krasne teplucko vonku a Matej este stale beha po vonku.
neviem nic o dianke. 😕

zuzana612
15. jún 2009

Caute baby, tak uz sme konecne doma, Matus v postielke, myslim ze uz aj spi, vsak od jednej poobede len salie a salie so svojimi bratrancami. Najskor sme boli s mamou na nakupe, lebo som potrebovala kupit synovcovi lego na narodky, popritom som kupila Matuskovi sandalky a papucky a kratasky, bazenik a domcek na zahradu 😀 Potom sme isli zagratulovat synovcom a prisli sme pred chvilou aj s 2 synovcami, takze je tu veselo 😀 Nastastie spia pri mame v spalni. Budu tu zajtra cely den, tak to bude. Dufam ze bude pekne a budu cely den von, clapkat sa v bazene a saliet na zahrade.

No a moja navsteva u Dr. dopadla dobre, fazulka salela o sto sest 😀 mavala rucickami a nozickami, tak som sa vytesovala ze az. Zatial vypada byt vsetko ok, ci antibiotika mohli poskodit zatial neviem, brali mi krv a o 3 tyzdne idem opat do poradne a to uz dostanem aj tehu knizku 😉 Vo stvrtok musim ist na stitnu zlazu, asi ma moj dr. nejaku zmluvu s tou dr. co tam robi, lebo uz asi rok tam posiela vsetky tehule. Tak tam aspon konecne pojdem, lebo som uz mala ist pred 10-timi rokmi ale sa mi nechcelo, lebo tam byva vela ludi 😖 Chcela som to nasim povedat dnes na oslave, ale nakoniec som to nepovedala, este asi pockam tie dalsie 3 tyzdne. Ak to vydrzim 😀

sophie1981
15. jún 2009

Zuzanka, no super ze fazulenka salie...sa tesim s tebou...... 😵 ..ale preco to, dofrasa, nechces povedat vasim??? 😕 ...

kukulik30
autor
15. jún 2009

jej, zuzka suepi, ze je fazulka taka aktivna 😵 ..kto by to bol povedal 😀 a uz tolko neotalaj a povedz tu novinu aj ostatnym...sak ja byt tvoja mamka, ta sa aj urazim 😝 😀 😀 😀

nooo, bibka, tvoje diatatko uz zacina rozvijat jemnu motoriku 😉 parada..ako rychlo to leti 😵

a dinaka mi tize beha po rozume, lebo uz by to tu malo byt cochvila, nie? 😕 🙂 pribudne dalsie babenko 😵

janka, tak ten dvor vam takto vecer zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim....strasne 😅 ..to mate super 🙂

maca hej testovala som, ale uz inou znackou a ta ciarka nie je taka ako vcera...tak mam kustik strach...no zajtra rano uvidime...dufam, ze som to nezakrikla 😔

idem si lahnut, taka som nervozna, ze az..ma tie stresy zabiju 😅 😒

maca77
15. jún 2009

Livi, držím palce .. nech je to inou značkou testu ....

Zuzi, no myslím, že o také 3 týždne, kto na teba kukne už príde aj na to sám , že si tehula 😀 😀 😀

ika26
16. jún 2009

dobré ránko prajem, konečne som sa dostala ku PC, naše dievčence aj s nami už 3 dni chodia po výletoch, v sobotu sme boli celý deň na Tepličke pri dedovi, spinkali vkuse v kočiariku, v nedeľu sme boli v Smižanoch u kamošky, zasa vonku na dvore, a včera sme boli v Kežmarku s tatikom, varili v robote guľaš, tak zasa pod holým nebom celý deň 🙂 🙂 🙂 no proste super, Livka tak ti držím palce a tiško gratulujem k tt a kedy ideš na krv?

kukulik30
autor
16. jún 2009

dobre ranko...dnes som pokojnejsia...ciarocka zosilenela a po uschnuti je ozaj vyrazna 😵 tak uz zajtra nebudem testovat,ale az pozajtra...sak uz som minula majland na tie sproste testy 😅
vcerajsie testovanie asi preto tak dopadlo, ze to bola ina znacka...niet nad mamatesty 😒len skoda, ze ich nikde nemaju 😖

ika, mala by som ist v pondelok, ale chcem zavolat dnes sestricke, ci mozem aj v piatok, 11. den po ET 🙂

veronika1982
16. jún 2009

dobre ranko...no vonku to vyzera super...vcera sme umierali na slnku a dnes budeme asi mrznut...my sme vcera kupali o pol osmej a potom hned na to zaspal... vcera mal asi spaci den tak som zvedava co budeme mat dnes...

aj giana sla dnes na prijem tak hadam uz dnes bude mat svoje dievcatko pri sebe...

joj livi neboj sak ked tak uz ciarka bola tak uz zmiznut nemoze..

sophie1981
16. jún 2009

dobre ranko....livka to uz bude len dobre, ziadne zakriknutia..... 😅 😉 ....budu bambulky.... 😉 ak sa posnazim, tak mozno budeme rodit spolu....kedze ja rodim mesiac skor...... 😀

my sme mali uzasnuuuu noc....sme spali od 20.00 do 7.00...s jednym lezato-spavym krmenim......som taka vyspataaaa... 😵 😵

zuzana612
16. jún 2009

Ahojte, aj tu je to otras, od piatej prsi, Matus je od pol siestej hore tak pojde o chvilu spat, a ja pojdem vypratat garaz, hodime tam nejaky stary koberec, domcek co sme vcera kupili a zavreme tam mojich 2 synovcov nech nam neurobia z domu drevaren 😀 To je zakon schvalnosti toto pocasie. A to sme im chceli dat na zahradu bazen 😖

Nieze by som nechcela povedat, ale viem ze ked im to poviem, tak to uz bude same davaj si pozor, jedz poriadne, nerob a tak. A v piatok idem este na 2 tyzdne do Huty a potom sa uvidi co dalej, ale za tieto 2 tyzdne musime dokoncit komplet kuchynu, schody a vymalovat chodbu aby bol uz dom dokonceny bez toho ci sa nastahujeme teraz alebo az v marci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre