Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
15. apr 2009

bibka ja som pri Petkovi pouzivala daylong 50, toho roku som ich este nenatierala, kedze v dnoch ked bolo slniecko silne sme sedeli doma chorlavi, no urcite budem pouzivat minimalne 30, lebo ta 50 je asi skor k moru

anape
15. apr 2009

patka to je supeeeer, drzim silno palceky, nech sa to zmeni na dve vyrazne // 🙂

sophie1981
15. apr 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, patiiiiiiiiiiiiiiii, suuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeer.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sophie1981
15. apr 2009

baby, volala som s veronikou, ide do porodnice, je na 3 cm otvorena....bude dalsie baboooooo... 😀

pata31
15. apr 2009

dakujeeem...kupim dalsi test a rano zase testnem 😵
jeee...Veronika uz ide???to nie je este skoro????drzim jej palce

sophie1981
15. apr 2009

bolesti este nema...asi ju budu este drzat pod kontrolou, kym sa to nerozbehne.....ale nech to dobre dopadne...juj sa tesim, budem mala s kym furikovat po sidlisku..jupiiiii.....

ivana2009
15. apr 2009

ahojte baby ja som dopadla v poradni ok uz sa to troska hybe ,ale chceli sme ist s veronikou na kavicku cakala som ju a marne pozravuje vas vsetky a isla si po tasku a ide hore je otvorena na 3cm a branka na1,5cm tak jej drzim palce oj moja taka roztrasena uz chcem ist aj ja 😖 😖 😖 😖

anape
15. apr 2009

fiiiha, som myslela, ze ivka predbehne veroniku 😕 ... asi si to tak trosku privolala, kedze uz tak veeelmi chcela mat matejka pri sebe... aj ja drzim palce, nech ma super porod 🙂

megy2
15. apr 2009

....pati blahozelam 🙂 🙂 .....a veronike drzim palce,nech vsetko dobre dopadne 😵 😵 .....a ty ivi????hmmm???kedy????.....

sophie1981
15. apr 2009

anka, to zato, ze hovorila, ze teraz rodit este nemoze, bo manzel ma zapasy.... 😀 ....ja som tiez nemohla bo stavba... 😀

sophie1981
15. apr 2009

ivka....tak si musis nieco najst, preco este nemozes rodit.... 😀 .a pojdes k veronike... 😀

rybecka
15. apr 2009

A je to tu zase porody 😀
tak veronika je uz pekne otvorena ale tiez si myslim ze jej to budu chciet este tyz. podrzat. no nech sa len dlho netrapi drzim jej palce nech ma taky rychly porod ako ja 😀
Ivka neboj pojdes aj ty.
pata supeeeeeeeeeeeer ze si tehu gratulujem 😉

megy2
15. apr 2009

..a ty si janka aky mala porod?....dal sa zvladnut?..........to sa pytam ja co nemam ani "sajnu" co je to rodit 🤐 🤐

ivana2009
15. apr 2009

😀 ja uz mam krcko skrateny o 2cm a napisal ze mali tlaci tak ak nic do nedele tak mam ist v stredu poradna a uz rozhodne co ale uz sa mi to rozbehne vela vela chodit tak dnes idem na to 😀 😀 skacem na lopte tak hadam nieco privolam do nedele
Asi moj matus ma cas 😀 😀

zuzana612
15. apr 2009

Ahojte, sama dobre spravy, Pata je tehu, Veronika uz tehu nebude 😀 , no pekne sa nam to tu zaplna 😉 My klasika na zahrade, Matusko 2 hodiny hajal a teraz ideme von. Tak keby ste chceli, kludne mozte prist aj tu. Luku sice nemame, ale vybeh celkom dobry, smykacku zatial tiez nie, ale uz mame hojdacku a 2 kopy hliny 😀 k tomu furicek, lopatky, auticka na hlinu, tak sa uz ma Matus kde vyhrat 😉 Tak mu idem dat nieco jest a padame von

diankav
15. apr 2009

Takže Veronika už hore až mam strach už aj ja už sa pomalí rodia všetky detičky pred nami už ostane asi len Ivanka a potom už sme na rade tak ale nech tam je len ja si myslím že do konca asi ani ja nevydržím lebo pri mojom tempe to je také že až ale dúfam že Dominik tam vydrží ako ma 😀 😀 😀 tak necháme to na náhodu a Veronike držím palce ja to prežívam s každou z vás tak sa majte baby a Ivka ty už pôjdeš a zvládneš to tak sa majte

ivana2009
15. apr 2009

diankav jasne pojdem sa ukazat v nedelu a potom sa uvidi co dalej nas caka ci cakame dalej alebo ideme na to 😀 😀 😀

ivana2009
15. apr 2009

pata31 ja som ti zabudla zablahozelat 😀 😀 😀 drzte sa 😉

kajacz
15. apr 2009

ahojte... 🙂
tak sa hlásim po sviatkoch...Šimon spí a ja namiesto toho aby som vybylovala, tak si vás idem dočítat... 😀

maca77
15. apr 2009

my sme už doma z prechádzky ...

veronika, držím palce, nech sa dlho netrápiš

Ivi, ty pekne skáč na tej lopte... a možno aj veroniku predbehneš 😉 😀

ešte som sa dozvedela o tej VEronike, čo má dnes pohreb, že pred tým jej rozhodnutím zavolala sestre ... no bohužiaľ ona nestihla zabrániť tej tragédii, keďže medzi BA a TT je určitá vzdialenosť .. . nechala vraj aj list na rozlúčku, v ktorom pýta sestru, aby sa postarala o detičky 😢

maca77
15. apr 2009

pata, držím palce, nech sa ten tieň na teste zmení na poriadnu čiaru 😉

rybecka
15. apr 2009

megy,
no ja som to mala celkom rychle o deviatej mi odtiekla voda doma.
a zacala som mat kontrakcie kazde 3 minuty tak som sa pobalila a sla hore bolo akurat 10 hodin vecer a pred polnocou som porodila a dalo sa to vydrzat aj ked posledne kontrakcie boleli riadne a zacinala som byt zufala ze to neprezijem 😀 a ked mi konecne povedali ze rodime tak som sa v duchu potesila ze uz bude za chvilku koniec.a samotne tlacenie uz neboli len som uz nejak nemala sil ho vytlacit ale na 4 krat sa podarilo.
potom ta boli ritka a cely spodok ale uz mas drobca pri sebe tak to znasas celkom dobre.
dnes som 2 tyz. po porode a ja si tu pekne sedim na zadku a uz zabudam a tesim sa ze konecne to prestava boliet a ze malinky je krasny a zdravy.a konecne som sa zbavila tych kil na vyse uz 12 kg je dole 😵 este ostava mi nejakych 10 kg 😅 dat dole aby som bola uplne spokojna.
tak tot vsio ohladu mojho porodu a mojich pocitov

slaviq81
15. apr 2009

Takze Veronika je uz hore? 😕 No nech este tyzden vydrzi 😝

Janka, ja som pri porode mala momenty, kedy mi uz vsetko bolo jedno. Aj keby som umrela 😀

Pata, gratulujem 😵 😵 😵

kukulik30
autor
15. apr 2009

Pata...gratuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, to je super 😵 😵 😵
Veronika nam uz bude rodit 😕 ...panecku, to za to, ze stale chcela, ale este ma podla mna cas chvilku, nie?
bibka hod mi do IP jej cislo, prosim..dik 😉

megy2
15. apr 2009

...nestraste ma kocky....ja som sa bola preobjednat na tu krv tak dufam ze vsetko bude ok a konecne mozme snazilkovat 😀 😲 ....
...ale uz to mas janka za sebou a je vam fajn 😉 😉 ....a chalani sa zahraju za chvilku 😀 😀

pata31
15. apr 2009

dakujeeem baby 😵 😵

kajacz
15. apr 2009

pata- aj ja sa pripájam ku gratuláciám... 😵 krásné a bezproblémové tehotenstvo prajem... 😉

jéééj...tak dalšie spišiatko bude čoskoro na svete?!... 😵 Veronika drž sa!... 😉

diankav
15. apr 2009

pata31 tak aj ja ti blahoželám tak sa drž a nech to dotiahneš do konca v zdravý tak držím palce

slaviq81
15. apr 2009

Kedy pojdes k dokimu? Nech to mas potvrdene 😉

janoko
15. apr 2009

PAŤAAA, tak sa pekne šetri a ešte skúšaj... Uvidíš, bude to čochvíľa rýchlosťou blesku zafarbený testík... Mne po týždennom meškaní sa zafarbili obe čiarky v priebehu pár sekúnd... Nech je to tak aj u teba... Fest sa teším a budem ešte viac happy, ak sa ti to potvrdí... Trimem mocno paľce!!! 😀 😵 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre