Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

janoko
15. apr 2009

Ináč - babeny, tak veľmi mi začína chýbať Spišská... Keď čítam, ako sa stretávate... S Paťou sme sa vydávali v jeden deň, našli sme sa na "Mojej svadbe", aj sme sa stretli cez Vianoce..." Mala by som s kým vyliezť von... Plzeň je síce krásne mesto, veľmi som si ho obľúbila, skamarátili sme sa dôverne s pár rodákmi z východu a stretávame sa, ak sa dá, ale... Doma by to bolo častejšie... Ak by som, teda, nebola na Liptove pri manželíčkovi...

pata31
15. apr 2009

Slavi, ja neviem...asi buduci tyzden...v piatok zavolam dr, ze ci mozem prist v pondelok na krv...
Ahoj, Janka...ja som mala dnes dostat, no ale podla teploty som videla, ze nepride mrcha...a uz som si robila aj druhy testik a tiez tam vysiel taky tienik...takze hadam to je pravda...zajtra testnem este raz 🙂 ale je mi divne, ako pred mrchou, nejako mi nechuti, ksicht mam vyrazkaty...

kukulik30
autor
15. apr 2009

pata to su dobre priznaky, ja som sa citila ko pred mrchou, ocakavala som ju kazdou minutou podla tlakou a ona neprisla a krv bola pozitivna 😉

pata31
15. apr 2009

Livka, no presne tak sa citim... 🙂

pata31
15. apr 2009

uz som to povedala mm...stastny jak blcha 😀

janoko
15. apr 2009

Paťa, potvrdzujem slová kukulika... Pernamentný pocit, ako pred mrchou, ale akosi silnejší, intenzívnejší - taký iný... Skús otestovať až o dva dni, ak je to pravda, hormóny budú v ešte väčšej koncentrácii, ako zajtra... Budú stúpať závratnou rýchlosťou...

pata31
15. apr 2009

Janka...ja som netrpezliva...takze asi testnem zajtra aj pozajtra 😀 a v pondelok na gyndu

janoko
15. apr 2009

To ti verím, Pati, ja som vydržala týždeň čakať, či mi len nemešká... Ale som bola nervná, jak pes... Ani neviem, ako som dokázala rozmýšľať nad tým, kde pchám ruky v práci... Že mi neskončili niekde v stroji... 😅 Baby, kolegyne, mi potom hovorili, že som bola veľmi zamyslená a tichá na to, aká som "držka", že so mnou nebola normálna reč...

janoko
15. apr 2009

Taže, Pati, testuj, testuj... A koho máš gynek.? Ja som chodila ku Lichvárovi, toho by som si najradšej presťahovala tu, do Plzne... Bohovičný doktor...

pata31
15. apr 2009

ja chodim ku Kozlovi, tiez je fajn.. 🙂 inac vcera som ho videla na ulici...to bolo asi znamenie 😀 😀

sophie1981
15. apr 2009

ahoj...uz sme doma...sme sa stretli so zuzanou, a tod, kojim na stred mesta v parku a dovali sa Ivka.....taaaa maaa alee brusooooo!!! 😀 ...a nohy.... 😕 😕 🤐

pata, testuj het.....ja som testovala tyzden kazde rano ci este stale som.....som mala 8 ocuranych testov v taske......po porode som az vyhodila, nedalo mi to.....vyhodit, ale kedze uz mam katku, tak blok sa povolil... 😀

volala som s Veronikou....nasli jej streptokoka, tak jej nasadili penicilin na preliecenie.....ze primar vravel, ze do zajtra to podrzia a potom uvidia, ale asi zajtra bude Matej.... 😵 😵 😵 ...chudatko je v strese....ale prezije, ved mozno zajtra uz bude onuchavat synceka...teda ak to nebude Kristinka.... 😀 😀 😀 😀 😀

janoko, ja tiez chodim k lichvarovi, aj veronika a IVKA... 😀 ...takze smola, zidna plzen sa nekona, my nepustime... 😀 😀 😀

sophie1981
15. apr 2009

megy, porodu sa neboj...ja pojdem radsej este raz rodit, ako nohy depilovat.... 😲 😕

Livia, sme boli so Zuzanou v obchode, ale tvojho manzela sme nevideli.... ☹ .....sa flakal... 😕 😅

zuzana612
15. apr 2009

Ja som uz konecne doma, hodinu sme boli este na stadione, Matus tam poutieral vsetky lavicky, takze vsetko co mal oblecene ide rovno do prania. Ideme este trosku porobit von a potom hajde do postele, som unavena ako kon 😖

Ozaj Bibka, ja koli tebe pridem aj o vodicak, ja som si az pred chvilou uvedomila ze chvilu predtym ako si mi zavolala som dopila pol cierneho piva 😀 😀 😀

sophie1981
15. apr 2009

no ale to uz moj problem nieje....ja pijem pivo az vecer, alebo ked viem ze manzel odsoferuje.... 😀 😀

idem dat nejake foto do albumu....mamka vzala katku von, tak to idem nejako zorganizovat.... 🙂

ivana2009
15. apr 2009

😀 ahojte dnes som mala dlhu prechadzku tak hadam pojdem stretla som Zuzku aj bibku 😀 😀 ,tak som sa potesila
bibka hadam Matus bude chlap ako hora 😉 😉 😉
maca na lopte skacem jak blazon aj sa nahnevam tak sup ho do porodnice na fit lopte 😀 😀 😀

ivana2009
15. apr 2009

no ja som strasne zvedava co bude s veronikou drzim jej palce a potom som uz fakt ja na rade 😕 😕
Bibka tie nohy by som ti chcela ukazat teraz uz len porodit a vsetko je ok a budem sa paradit aj jaaaaaaaaaaaaaaaa
A chcem povedat ,ze Matusko od Zuzky je zlatuckyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jej takeho chcemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ivana2009
15. apr 2009

idem sa este prejst nech to dorazim poriadne a potom sa uvidi co dalej 😀 😀 😀 😉 😉 tak vecer vam spisem co.

kukulik30
autor
15. apr 2009

Ahojte 😉
a kedy ste boli? , lebo od jednej opravoval vzadu Samkovi bicykel, ale bol tam do 16.15...mali ste ho dat zavolat 😉

kukulik30
autor
15. apr 2009

Bibka a daj mi prosim to cislo na veroniku, asi si nepostrehla, ale som ta pytala 😀

anape
15. apr 2009

aj ja som uz tu 🙂 , boli sme u svagrinky a babky zaroven, kedze byvaju vedla seba 🙂

a mame novinku... mame prve dva zubky, dolne jednicky 😀 , jedna vyzera, ze je vonku uz taky den-dva, lebo ja som dva dni dozadu Vikine uz ani nepozerala na zubky, kedze na spadnutie boli uz dost dlho a nic 😕 😅 , no a druha je "cerstva" 😀 ... este musim skontrolovat hornu dvojku, lebo aj ta je uz nejaky cas na spadnutie 😀

slaviq81
15. apr 2009

Ana, tak blahozelame k zubkom. U nas to bolo tak isto, uz ma po tolkych tyzdnoch prestalo bavit pozerat jej do pusy. A naraz pozriem a tam zubky 😀
Takze Veronike zajtra zrejme daju vyvolavacku. ??? 😕 😕
Medulka sa neukazala, aby hodila nejake infosky 😕

kukulik30
autor
15. apr 2009

ani...blahozelame Vikinke , takze uz je z nej zubana mala 😀

kukulik30
autor
15. apr 2009

slavka, no ano tak vyzera , ze zajtra snad uz aj Veronika vytlaci 😝 😅 😀 joooooooooooooooooooj, tak na nu myslim..o chvilu tu uz nebudu dlhsi cas ziadne porody, iba ak pridu nove tehulky a spiony tehotni 😀

maca77
15. apr 2009

Ivi, keď ťa to nebude baviť skákať na lopte, poskáč po manželíkovi ... ťuťu-muťu isto pomôže 😉 😀 😀

kukulik30
autor
15. apr 2009

no ivka, maca ma pravdu 😀 sup sup do postielky k muzikovi a rano do porodky ku veronike, nech tam nie je sama 😉

sophie1981
15. apr 2009

livi, hned napisem, len co mala odkvecne na cicine... 😉

anka, blahozelame k zubkom...

baby, neda mi sa pochvalit...manzel nasiel robotu... 😵 😵

sophie1981
15. apr 2009

ivi, ty po lopte skaces??..ta ako maca vravi...po chlooopooovi treba... 😀 😀 😀

sophie1981
15. apr 2009

veronika pozdravuje...ze sa monitoruje akurat ale bolesti nist.....tak asi az zajtra bude matej... 😅

maca77
15. apr 2009

bibka 😀 😀 😀

... a blahoželám k mužíčkovej nájdenej robote 😉

ivana2009
15. apr 2009

ta co ked manzel sa boji je bojko 😠 😠 😠 asi ho znasilnim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre