Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
18. okt 2009

ahojte.. tak my sme doma z vyletu. bolo super.. boli sme v penzione, ktory bol cely nas a z izby vyhlad na tatry a na domceky za golfovym ihriskom.. sme tam boli na prechadzku a pani hokejisti tam maju pekne vily...ale inac ina krajina, sneh, zima.. ale bolo super a hlavne matej sa nikoho uz nebal.. bol uzasny..na facebooku pridame foto..

maca77
18. okt 2009

ahojte

my sme dnes boli u známych v PP.... chcela som kúpiť deckám nejaké topánky, no v popradských nákupných centrách a obchodoch hotová katastrofa ... ľudí milion, regaly prázdne .... mi to pripadalo ako 2dni pred vianocami 🙄

Livi, ešte to nevzdávaj, v stredu ťa možno čaká ešte prekvapko .... držím palce 😉

Zuzi, aj naša Tami je v poradí 6.-te vnúča z obidvoch strán... takže to poznáme....

pata31
19. okt 2009

Ahojte...aj moja Tamuska bude 6 vnuca v poradi z mojej strany 😉 😀 😀 z manzelovej dokonca osme 😀

megy2
19. okt 2009

..ahoj pati ako sa mas?ako tak pozeram tak za chvilku za drobec narodi....kedy ides na matersku?....

pata31
19. okt 2009

Ahoj, Megy...uz len (alebo este) tri tyzdne v praci ma cakaju...7.11.by som mala mat nastup..uz sa tesim 😵
a tebe sa ako dari v tychto konikovskych veciach?

megy2
19. okt 2009

..tak snazilkujeme ale zatial sa nezadarilo,no dufam cez zimu sa to podari...🙂 ..

pata31
19. okt 2009

tak drzim palceky...zima je na to ako stvorena...dlhe zimne vecery, mozete sa k sebe tulit 😉 😵

ivana2009
19. okt 2009

ahojte baby tak my sme uz u mamky je zatail super ved ako u maminky moze byt 😀
Musime sa pochvalit mame zub vcera som objavila ,tak sa vytesujem 😉 🙂 🙂 🙂
som tu len na skok lebo este makacka ,ale najhorsie uz mame za sebou 😉

zuzana612
20. okt 2009

Ahojte, kde ste vsetky? Ci ani vas v takom blbom pocasi nic nebavi? My sme stale chori, Matusovi ten kasel nejde prejst, chuda moja, cele noci ho dusi 😖 Dufam ze mu to do piatku prejde aby sme mohli ist do Huty.

Ivka, uvidis ze sa ti ani odist nebude chciet od maminky 😀 Vsak kde dostanes taky full servis ako doma 😀 Ja si tu zase zvyknem na pomoc so vsetkym za 4 mesiace a potom sa vratim do krutej reality s dvoma detmi 😀

veronika1982
20. okt 2009

no super tak matusko uz ma zub..gratulujeme..

my sme od piatej hore..vcera sme boli cely den u mamky a tiez bolo super.. a dnes sme uz samy a vonku je na nic pocasie..

my nemame nic nove len nam vlasky trosku podrastli a zhustli..

ivana2009
20. okt 2009

pekne dobre ranko

😀
matuskovi skore uzdravenie 😉 😉
veru ten cas hora des 😖 😖
matusko tu spi 2h do obedu co doma len pol hodinky 😉 a ja zatial makam veru Zuzka to je pomoc uz len ak mas doma starsie dieta ,tak uz je to ine ale my sme aj tak od 8h do 17h sami kazdy pracuje a po 17h jupik .ale rychlo si zvykol som rada
veronika aj my mame viacej vlaskov,ale este to nie je ono ,ale aj to bude 😀 😀 😀 a vy ako zvykla si si?

slaviq81
20. okt 2009

Čaute,

mne sa ani nechce písať, tak len čítam 😀 Ale veľa toho nepíšete 😝 My nemáme nič nové, akurát sa sestra vrátila domov, tak už sa bojuje o počítač. Lara spí a keď nespí tak vystrája 😀 😝

Zdravím vás, tí čo ste chorí, skoré uzdravenie a tí čo ste zdraví, len tak ďalej 😉

pata31
20. okt 2009

Ahojte, baby...v akom prasku periete vecicky pre deticky??? rozhodujem sa co kupit... a to medzi Lovelou a Arielom sensitiv...

zuzana32
20. okt 2009

Ahojte,
ja som používala na biele doteraz Batole a bielu aviváž silan. 😉

pata31
20. okt 2009

no aj o Batole som pocula...takze pekne vyperie tiez? no musim si spravit aj cenovy prieskum 😉

zuzana32
20. okt 2009

Ja som aj pri chlapcoch aj pri Katke používala Batole, raz som vyskúšala Lovelu, ale nevidela som niejaký rozdiel.

pata31
20. okt 2009

diky za info 😵

veronika1982
20. okt 2009

ja pouzivam lovelu a avivaz biely silan... a my budeme asi chory lebo matejovi tecie z nosa...

pata31
20. okt 2009

ale som citala, ze malym detickam by sa nemali davat vecicky do avivaze, aby nevznikla alergia... 😕 vasim detickam to nevadi asi teda...

joj, je hnusne pocasie, veru ze len na choroby...aj ja som dnes akoby mechom udreta... 🙄
tak skore uzdravenie Matejkovi..

zuzana32
20. okt 2009

Paťa,
ja som taktiež pri prvom nedávala aviváž.
A keď som bola na serkláž v pôrodnici s druhým , jedna sestrička chystala výbavičku pre vnúčatko a vravela, že ešte musí ísť kúpiť aviváž. Som ostala v šoku, že bábätku aviváž? Ona vravela, že tá jemná silan nikomu neublíži. Skôr by som videla problém v silnejších práškoch.
Aj švagriná bola šikovná a oprala veci malej v Tide, alebo takom niečom a malá sa jej kompletne vyhádzala 😒 Takže prášky fakt len detské.

pata31
20. okt 2009

aha, tak mozno ze ten silan je ozaj jemnucky...ale aj tak zo zaciatku len ten prasok budem pouzivat 😉

veronika1982
20. okt 2009

pati odskusas a uvidis.. ja to niekedy s avivazou presvihnem a este ani raz sa mi nevyhadzal.. niekedy ked ma len ogrckane body tak preperem v avivazi rucne..ale kazde dieta je ine.. to uvidis na svojom...

slaviq81
20. okt 2009

Paťa, ja som používala tiež Batole a aviváž už žiadnu.

Jeeeeej, akurát dávali v televíznych novinách ako malé detičky plávajú 🙂 , podvodníci malí 😀

zuzanale
20. okt 2009

Ahojte tak my sme chorý tiež Timka sople a kašle ale máme len sirup na hlieny lebo je to nejaký vírus no a ja som bez hlasu 😝 .....
Laura má sople tiež ale zo zubov idú všetky naraz aj vrchné aj spodné tie sa už črtajú tak dúfam už nás dlho nepomordujú...

Matúškovi tiež blahoželáme k zúbku 😉 😀

čo sa týka aviváže tak my tiež biely silan aj keď mala som minule biely lenor ale až tak mi nevoňal prášok tide sensitivku bol ako vzorka v klinikboxe odskúšala som a už som ostala pri ňom... predtým som len persil sensitivku ale keď som čakala Lauru mi začal smrdieť a už mi to ostalo

rybecka
20. okt 2009

Ahojte,
no my sme boli dnes v Gelnici.
veronika kde si ma videla? 😕 ty si bola v sivej ciapke? lebo videla som nejaku kocku ale neviem ci som ta spravne tipla.
Ja pouzivam Lovelu a tiez silan ja som od narodenia davala avivaz a v pohode. ja v Lovele periem vsetky veci nie len babetkovske 😉
Matusko blahozelame k zubku.
No skoncila reklama na ordinacii tak idem kukat 😎

anape
21. okt 2009

dobre ranko 😉 ,
to sa mi uz velmi dlho nestalo, aby som tu bola prva 😕 a este o takom pokrocilom case 😀
v poslednych dnoch som zase akasi rozlietana, vcera som mala doma obidva deticky, lebo sme v slabej chvilke predvcerom petkovi slubili, ze nepojdte do skolky, tak sme to museli dodrzat 🙂
predvcerom som bola v polsku, kupila som detickam topanky, normalne so zarukou v obchode a vysli ma jedny cca 13-15eur... u nas su podstatne drahsie a co sa tyka kvality, tak mne sa zdaju take iste ako som videla v obchodoch u nas a keby nieco, ved mam na to zaruku, tak pojdem zase na vylet do polska 😅

idem si spravit kavu, lebo som akasi otapena a pozeram, ze sa ukazuje slniecko, tak supeeer 🙂

prajem vam pekny den baby

zuzana612
21. okt 2009

Ahojte, nas sa nejak drzi choroba, Matuska stale riadne dusi, hlavne v noci, celu noc sa prehadzoval, pomrnkaval, takze spanie nic moc. Teraz som ho dala spat, tak dufam ze si aspon hodinku pospi, ja si idem zatial uvarit drzkovu polievku, dostala som na nu hrooooooooooooznu chut 😝

Anka, ja som Matusovi kupovala minuly rok zimne topanocky na trhu v Polsku, stali okolo 10-11 euro, uz si presne nepamatam a boli super. Teplucke, makkucke, takze som bola spokojna.

Ja si uz ani nepamatam aky prasok som pri Matusovi pouzivala, ale tiez asi lovelu a biely silan ako avivaz, ale asi len do pol roka, potom som mu uz vsetko prala s nasimi vecami. O mesiac uz hadam aj ja zacnem pomaly chystat vybavu a prat vecicky, sa budem zase skopavat ako moze byt nieco take male 😀 😀 😀

Tak zatial pekny den, idem varit....

slaviq81
21. okt 2009

Zuzka aj my dnes máme držkovú polievku 😀 Mňam, jedna z mojich obľúbených 🙂 Chudák Matúško, nech je skoro zdravý.

veronika1982
21. okt 2009

ahojte.. tak my sme uplakany az des... teraz som dovarila obed a matej zaspal.. ja uz neviem ci ma malo mlieko alebo co... mrkvu my dnes nechcel tak som mu dala najprv mlieko a potom sme papali mrkvu.. a v noci ked nebol kazdu hodinu hore tak nie.. kupila som dnes aj nutrilon tak mu skusim vecer dat ci bude spat alebo nie.. dufam ze mu neposkodim...

slaviq81
21. okt 2009

Veronika a prečo by si mu mala poškodiť? A nejdú mu zúbky? Možno preto je taký nervný. A nerob mu toho UM veľa aby si zbytočne potom nevylievala. My ideme jesť a troška von.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre