Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
21. okt 2009

Veronika
budu to asi zubky 😕 😉

ivana2009
21. okt 2009

veronika to su zubky urcite
dakujeme za blahozelanie 😉 😉

rybecka
21. okt 2009

Ahojte,
Livi ta co ako krv dopadla? 😕
kde ste baby som dnes sama vecer tak chcem pokecat. Chlop spi aj deti 😅

veronika1982
21. okt 2009

ked mi este niekto povie ze to su asi zubky tak mu uz asi jednu vypalim. ha ha...

nutrilon vypil takych 10 ml... vela co?

kukulik30
autor
21. okt 2009

ahojte, na krv som nebola...od rana uz mam vyvesenu cervenu zastavu 😝 ..ale aj tak som krv zrusila uz vcera telefonicky, spinila som uz dva dni, a test aj vcera bol neg...tak zbytocne by sme cestovali

detickam posielam pusinku 🤐
blahozelam k novym zubkom 🙂
veronika a to co ta napadlo, ze hned nutrilon...ved to fakt mozu byt zubky, myslis , ze mas malo mlieka??? a nevypal mi prosim ta za tie zuby.... 😀

kukulik30
autor
21. okt 2009

veronika, tak hlad to asi nebude, ked len 10 😅 skor by som hladala inu pricinu...no ale aku...na to musis prist sama 😉 alebo brusko?

veronika1982
21. okt 2009

ale potom som mu dala cicku a jedol jak o dusu a urcite o hodinu uz bude hore...a viete ake nervy on uz chyta.. on mi tu normalne krici cez den ked nie som pri nom.. dufam ze zajtra uz taky nebude.. polievku uz mam navarenu tak aspon nieco...

veronika1982
21. okt 2009

a este livi je mi to luto ze to nevyslo...do tretice vsetko dobre..

rybecka
22. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Veronika aj mne Ondrejko na prvy raz vypil len 20 ml. potom zasa 10 ml a teraz vypije 210 ml. ale trvalo to asi 2 tyz. kym som ho to naucila a Um som vylievala do drezu a bola som smutna ze nic z toho a kukaj sa svete prisiel na to ako pit 😉
a tie nervy mame aj my a ked sme v sedacke tak normalne ti trha pasy ze chce ist prec 😅

zuzana32
22. okt 2009

Dobré ránko,

Veronika, je mi ľúto že má Matej také zlé obdobie.
Dúfam, že nie sú všetci Matejovia rovnaký, lebo náš bol do 3 mesiacov anjel a potom do roka, katastrofa.
A ako tak čítam spätne Tvoje príspevky, ako keby som videla seba pred rokmi. Nemohla som sa ani najesť, a varila som zásadne len večer, keď bol manžel doma, aby ho trochu zabavil. Najhoršie bolo keď odišiel na služobku a ja som ostala doma sama s dvomi deťmi. Ale mala som doma aspoň Michala, ten mal vtedy 3 roky a veľmi mi pomáhal. Robil Matejovi hocijaké opičky, aby som sa mohla umyť ... atď.
Ale od roku bol Matej usmievavé milé slniečko a ostalo mu to doteraz.
Takže držím palce 😉 .
Livka, veľmi ma mrzí že to opäť nevyšlo. Tajne som dúfala, že to víjde. Ale tak ako píšu baby do tretice všetko dobré. A bude prekvapko na Vianoce 🙂

veronika1982
22. okt 2009

tak dnes vecer to skusime znovu a dam mu cumel s vacsou dierkou.. dnes nejdeme von lebo ma 37,5.. takze trcime doma.. teraz zaspal tak si idem ukladat pohare do skrinky ktoru mi mm dokoncil..

anape
22. okt 2009

ahojte baby 🙂 ,

veronika hadam mi nevypalis, ale aj ja si myslim, ze su to zuby 😅 , niektore deticky to znasaju dost zle a su velmi nervozne 😒 , skus mu pozriet dasienka a drzim palce, nech to cim skor prejde

livka aj mne je to luto 😔

my dnes ideme s kamoskou na kavu do PP, som tam nebola cele leto a buduci tyzden pojdeme zase na vylet do polska, lebo sme tam objednali nejaky nabytok do detskej, no trosku zle sme ratali a preratali sme sa na cene, tak sme to na druhy den stornovali a oni nam dokonca vratia aj zalohu!, ale treba si pre nu prist osobne
inak ten nabytok, co tu niekedy davno hodila link andrejka z danisoviec je fakt krasny, myslela som, ze tie obrazky su malovane, ale nie, su frezovane v dreve a je to fakt uchvatne, ale samozrejme drahsie ako bezny nabytok 😒

zuzka a tebe zaberaju rehabilitacie?

prajem vam pekny den a vsetkym chorym detickam skore uzdravenie 🙂

ika26
22. okt 2009

ahoj Veronika, mne dievčence tiež v takom období nespali v noci, budili sa, hlavne Ivanka tá vstávala každú hodinu a trvalo skoro 3 mesiace a tiež mi každý hovoril, že to budú zuby a do dnes žiaden nemá, ale spí celú noc a Zuzka má zatiaľ 3 zúbky, takže neviem čo to bolo, niekto hovorí, že kým sa dostanú zuby do kosti tak to tak môže trvať, ale sama neviem a mojim dievčatám napríklad nechutil nutrilon, ale ja som im od 4 mesiacoch na noc dávala kašu sunarku do fľaše a ešte stále dávam, podľa mňa nieje Matej hladný, ale sama si to musíš otestovať, čo vlastne potrebuje

zuzana612
22. okt 2009

Ahojte,

Livi, tak verime ze do tretice vsetko dobre, kedy mozes ist opat? Nech nemusis dlho cakat. ALe potom sa vas tu urcite nazbiera viacej tehuliek, pribudne Bibka, Veronika a neviem kto vsetko sa tu este chysta na rozsirenie potomstva 😀

Anka, rehabilitacie trosku pomahaju, ale teraz na tyzden prerusim lebo ideme do Huty, ale od druheho opat na tyzden pokracujem, tak hadam to bude potom este lepsie. Aj ked dnes ma boli chrbat uz od desiatej, takze sa to postupne presuva z poobedia na cely den 😀 Ale ved uz len 10 tyzdnov 😀

Vcera sme chvilu kecali s Bibkou na skype, maju sa fjan, Katka zvladla cestu v pohode a zajtra uz letia spat.

Mne Matusko uz haja od desiatej, rano bol o siestej hore, nejaky je umrncany, stale chcel byt len na rukach, takze nic moc. A ak taky umrncany aj vstane, tak to bude veeeeeeeeeeeeeelmi dlhy den 😖

Ja si idem zatial pobalit nejake veci co berem hore, tak aby som ich nezabudla.

veronika1982
22. okt 2009

tak ja som dala mateja na balkon do noveho kociara a spinka tak som zvedava ako dlho bude spat..

ika26
22. okt 2009

ty máš nový kočiar veronika? ja som bola konečne po dlhej dlhej dobe vonku na prechádzke tak mi to dobre padlo aj dievčatám, máme nový kočiar s ktorým vojdeme v pohode do výťahu, dievčence len čušali a pozerali okolo seba, v overaloch sa ani nemôžu pohnúť sú ako taký snehuliaci 🙂

ika26
22. okt 2009

tak vidím, že tu je niejak mrtvo, čo sa deje? naše bambuľky už sú v postieľkach a tatik ako vždy ich uspáva, tak dúfam, že všetky detičky sa už ukladajú na spánok a ich mamičky sem za chvíľku nakuknú, tak kuk 😉

rybecka
22. okt 2009

Ika
presne ocko uspava Ondrejka a Matej este ubabky tak som sem kuk a tu nikoho 😕

ika26
22. okt 2009

no už tu asi ani nikoho nebude, lebo ide ordinácia 🙂 my máme mágio tak teraz pozriem panelák a ordináciu si nahrám a pozriem zajtra doobedu, tak zajtra zasa nakuknem 🙂

veronika1982
23. okt 2009

hej kupila som taku buginu od baby design.. tak sa v nej vozime po byte.. a ja som chora ako pes... a matej nejako kasle tak rozmyslam ci neskocim na mier nech sa na neho pozrie doktorka

ika26
23. okt 2009

takže nový kočiarik, a čo spinkal v ňom, aj my už máme nový kočiar a včera sme ho boli prevetrať aj s babkou, som taká rada, že už môžem chodiť vonku, ale čo z toho keď nám počasie nepraje, tak ako si sa rozhodla veronika, ideš na mier?

kukulik30
autor
23. okt 2009

krasne ranko, ja som dnes doma...dovca, Samko v skolke...kolacik sa pecie ...a zrazu je doma take ticho...ani si nepamatam, kedy naposledy som pila kavu a doma nikto nebol ... 😅 😀 ale musim si to uzit, lebo nas cakaju trojdnove oslavy..tak v nedelu skoncim s vyplazenym jazykom 😝 😝 😝 ufff...no ale hlavne , ze si to samko uzije 😵 😀
neviete, kde by som mohla kupit vyzdobu na detsku party..nieco pekne...balony , tie take somarinky visiace?

veronika1982
23. okt 2009

ivana no spal vcera na balkone vyse hodiny..hej idem na mier nech sa pre istotu na neho pozrie..

livia podla mna v domine v meste tam budu mat urcite take somariny a mozno aj u dracika.. alebo mu daj spravit balonovu vyzdobu. ha ha.. ja som mala na svadbe.. robi to jeden chlapik zo snv. ha ha..

ika26
23. okt 2009

a v noci už lepšie Matej spinkal? máš pravdu, nech sa naň pozrie a budeš spokojnejšia a kedy ideš až tak pred obedom, lebo vtedy je tam najmenej ľudí, no Livka ja som videla v Tescu v Kežmarku hocičo na takú oslavu, no ale tam asi nepôjdeš kôly oslave nie? no už sa teším kedy si ja tak v kľude sama vypijem kávu 🙂

ivana2009
23. okt 2009

pekne dobre ranko
aj nas Matusik bol nachladeny a po mesiaci vysiel zub a tllaci sa mu druhy ,tak nespime kazde 2h sme hore a papame 😉 😉 ,ale nevadi raz to prejde
livka mate oslavy jupik aj my ideme neter mala narodky aj meniny ,tak v sobotu je party 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes je cas na figu aj bude cely den taky tak pojdeme do KE v aute aspon pospi 😀 😀 😀 prajem vam pekny den pa pa 😲 😲

pata31
23. okt 2009

ahojte, baby...myslite, ze ma do divadla pustia v rifliach??? bo sa do nicoho nezmestim 😅

slaviq81
23. okt 2009

Pati, neviem, ale asi nie 😖

pata31
23. okt 2009

no to bude sranda vecer pred skrinou, aby som nieco vybrala...prinajhorsom nejake nohavice rozparam 😀 😀 😀

rybecka
23. okt 2009

Pata ja si zas myslim ze ta pustia ked uvidia ze si tehu 🙂 urcite nebudu robit problem.
No ja vas len pozdravim a idem na vikend k svokre je po operacii tak ma tam caka kopec prace 😝 uf uz sa tesim kolko mi toho pripravila.
Ale co uz nespravi nevesta pre svokru nie 😅

veronika1982
23. okt 2009

ahojte.. tak my sme boli u dr.. sla som tam o pol jedenastej ale bolo tam ludi ale matej vydrzal.. povedala ze nic mu nie je ze trosku ma okolo mandli cervene a ze mam prestat na 3 dni davat prikrm a potom mam zacat.. a problem vidi v nasej vlhkosti izby tak neviem kde sa prestahujeme..

a vonku sa tak oteplilo ze az... sme sli teraz z mieru domov a teplo bolo jak toto..

pati ja si myslim ze ta pustia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre