Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
20. apr 2009

no ja by som to urcite nevydrzala do tretieho mesiaca 😉 😀 😀

anape
20. apr 2009

ahojte baby 🙂 ,
len narychlo nakuknem, ze vas pozdravim, docitat momentalne nestiham, pretoze chcem rychlo nieco pospratovat a ideme s Viktoriou ku kamoske na kafe

inak, vcera som vydrzala cely den bez konika a celkovo bez netu 😨 😀 , nebolo to tazke, kedze sme cele popoludnie boli vonku, no vecer to uz bolo o odriekani, ale dokazala som to 😀 😀 😀

prajem vam krasny slnecny den 🙂

ivana2009
20. apr 2009

ja som este tu veru ved este mam casu podla niektorych sa vraj velmi ponahlam 😀 😀 😀 tak cusim radsej doma

rybecka
20. apr 2009

cafte cafte,
no ja som tu vcera nebola lebo som lezala v teplotach zapal prsnika 😝 ale dnes je uz dobre.
v sobotu herecka som sla blahozelat na svadbu a vystrih jak herecka a tak som dopadla ze som ani ruku nemohla zdvihnut co ma bola cicka. a ked maly cical tak to bola taka bolest ze az.
Ivanka utekaj uz hore 😀 😀 poliklinka vollllllllllaaaaaaaaa 😀 😀 ach moja viem ako sa citis tak ako ja pred mesiacom je to na nervy vsak
no idem nieco robit dnes je krasne vonku my nechodime na ihriska lebo v dedine nie su ale sme stale na dvore aj ked si myslim ze Matej by bol nadseny keby sme niekam sli on nepozna velmi preliezky a hojdacky chudacik no co uz chlapec z dediny 😀
tak prajem krasny den, 😎

ivana2009
20. apr 2009

Veru Janka asi tak sa citim ved to poznas 😉 😉 😉
Ej ta teraz si frajerka si chcela zamachrovat s velkymi cicuskami a tak to dopadlo 😀 😀 ale ak uz je vsetko ok tak to je parada 😉 😉 😉

janoko
20. apr 2009

Ahojte baby!
Paťa, tak ani mne nebrala krv, len UTZ pozrela a aj na koze ma vyšetrila, som bola v tom čase v 8.týždni... Zrejme ten utz stačí na určenie, ak tam niečo je, tak to doki vidí a asi netreba za každú cenu brať krv... Veď sa ešte nachodíš po vyšetreniach... Len sa hlavne teraz šetri a užívaj si to... Prajem ti, aby si to preliezla ako ja - bez grcania a podobných bakaných vecí... Ja som ani neverila, že som tehu, kým malá nezačala kopať a keby som ju nevidela na utz... Nemala som žiadne problémy...

ivana2009
20. apr 2009

Jej Veronicka uz je doma 😀 😀 😀

ivana2009
20. apr 2009

tak sa s nou tesim 😉 😉 doma je doma 😀 😀

megy2
20. apr 2009

...ahoj,pozeram ze ivana este konikuje 🙂 🙂 .....
....pati blahozelam k potvrdenej "diagnoze" 😀 😀 😀 😀 dalsia tehula.......

kajacz
20. apr 2009

tak my sme už doma...Šimon spí...za mikinu mi vrátili peniaze a hned som si aj v inom obchode kupila inú... 😵

rybecka- ach, zápal nezávidím...pri Samkovi som mala asi 3x, teraz asi len raz a to len fliačik bez bolesti...doporučuje sa tvaroh alebo alkohol...a hlavne vela prikladat dieta, ked nepije dost, tak aj odstriekat...

ivi- všetko má svoj čas... 😉

ivana2009
20. apr 2009

katka asi tak ked dozreje odpadne samo 😀

kukulik30
autor
20. apr 2009

my uz sme doma z vychadzky, Samko uz je tvrdy v posteli 😉
Bibka, este zistala kocikovat 🙂
inak Anka , sli sme okolo tvojho domu, aj sme chceli zazvonit, ale nenasli sme zvoncek,a telefon si nedvihala 😕 tak sme pokracovali dalej...skoda, mohla si sa pridat 😉
aj Veronike sme zvonili na telefon, ale bola stale nedostupna, chceli sme ju aspon v okne vidiet..uz by mala byt doma 🙂

Janka, takze na tyzden prideme onuchat tvojho maleho Ondrika 😀 uz sme sa dohadovali s Bibkou, ze nieco spiskame 🙂 ten prsnik musel riadne boliet, ale hlevne , ze uz to preslo...nabuduce nechci byt kocica s odhalenymi ciculami, bo zase prechladnes 😀 ale na to vraj super pomahaju aj obklady zo zemiakovych sup a kapustnych listov, vraj to velmi rychlo stiahne 😉 a prikladat a prikladat..alebo odstrekovat, ako pisala kaja..ale ked uz ta to neboli, tak je dobre 🙂

ivana2009
20. apr 2009

Zuzankale pekne fotecky Laura je fajnucka 😀 😀 😀

ivana2009
20. apr 2009

tak ja idem troska pobehat nech sa to rozbehne dnes ma manzel meniny tak idem mu nieco pekne do tom tailora nieco pekne kupit tak sa majte pa pa

zuzanale
20. apr 2009

Ahojte tak som hodila tie foto do albumu odišla len karta takže som si vydýchla že foťak je ok 😉

Mrka neboj cukor nič hrozne ja som mala dokonca nábeh na tehu cukrovku ......no čo nebudeš papať sladkosti ale veľa zeleninky a budeš ok 😉

Jani tak nech zápal rýchlo zmizne ja som síce ešte nemala ale verím že nič príjemne to nebude 😝

Bibibka si sa pýtala ako zvládam tak relatívne v pohode až na to že mi z tečú nervy keď Timka porozhadzuje hračky a trucuje a odmieta po sebe upratať 😠 všade bordel a o všetko zakopávam a upratujem 😝 ale zatiaľ sa to dá uvidím keď s nimi ostanem sama 😅 dnes mala byť premiéra lebo mužík po 2 týždňoch do práce no prišla mama a vzala Timku k nim tak uvidím ....
a aj Laura občas prska cicu chce ale zas rukami odstrkuje a pomedzi to sa zlosti aj dnes od pol tretej vystrájala zobudila aj Timku a kontesy boli potom hore do štvrť na päť ešte že takéto noci mávame len občas zatiaľ asi 3x

kukulik30
autor
20. apr 2009

krasne fotecky zuzka le 😵 😵 😵 a musim uznat, ze zatial to je najvlasatejsie babo 🙂 teda ma riadne haro Laura...je krasnucka 🙂

zuzanale
20. apr 2009

Ivi diky šak tie modre dupky su jej už krátke budem vyradzovať 😅

kajacz
20. apr 2009

zuzile- máš krásne dievčence... 😵

kukulik30
autor
20. apr 2009

joj ked tak citam, no musi to byt v noci vesele, ked obe buntosia 😅

zuzanale
20. apr 2009

no Livi aj Timka mala také ale vypadali a kým tie svetle dorástli tak chodila ako holohlava 😀

zuzanale
20. apr 2009

kým buntošia len takto občas a hodinku dve tak sa to dá aj sa celkom aj vyspíme 😉 ozaj aj do Timkinho alba idem hodiť nové foto 😀

kukulik30
autor
20. apr 2009

tak sa tesim, na nove foto 🙂 strasne su zlate princeznicky 😉 ako si spolu spinkaju 😵 😵 😵

zuzanale
20. apr 2009

tak je to tam 😉 aj včera tak zabubali sme boli same chvíľku tak šup nasačkovať do Timkinej postele a hajať akurát Lauru som potom preložila do postieľky 😀

kukulik30
autor
20. apr 2009

super...aka je perfektna pri tom stoliku, a to co ma na hlave za kryt, boli ste pri vcielkach? 😀

zuzanale
20. apr 2009

hej Livi svokor bol na záhradke skontrolovať ako sa včielkam darí a Timka je veľký asistent vašadebolko tak musela aj ona 😀

slaviq81
20. apr 2009

Do kelu, zas mam prispevok niekde v prdelke, pisem jak blbec litanie a odoslalo to asi do tramtarie 😠 😀
Som chvalila Lauru 🙂

kajacz
20. apr 2009

ach dievčence... ☹ musím sa Vám postažovat...teraz som sa dozvedela, že odvolali z funkcie našu primárku a našu vrchnú sestru... ☹ celé oddelenie plače, len zástupkyna primárky sa vytešuje... 😖
ja tiež neviem, či sa tam budem mat chut po materskej vrátit... 😢

zuzanale
20. apr 2009

Kaji presne viem aký máš pocit ja tiež nemám chuť sa vracať k mojim úchvatným kolegom 😠 😝 ešte že mám habadej času ale minimálne pol roka pred odchodom do práce budem musieť pozerať po niečom inom 😖

Slavi mne tiež minule zmizlo 😠 😝

veronika1982
20. apr 2009

ahoojte. tak uz sme doma.. neskor precitam co ste tu pisali ale najprv si musime zvyknut ze sme doma..dakujeme za vsetky gratulacie a smsky a telefonaty ale aj tak najvacsie vdaka patri jednej osobe /ona uz vie o koho sa jedna/ 😉
uz sme sa napapali a teraz odfukujeme v postielke takze mliecko dorazilo a mamina je uz spokojna.

giana
20. apr 2009

Huraaaaa!!!!
Vitajte doma a este raz blahozelame, maly je nadherny!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre