Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
22. apr 2009

zrejme uz vsetky sladko spinkate... tak dobru noc 😔

kukulik30
autor
22. apr 2009

tak dobru nocku,nejako som vas vecer nestihala 😅

bibka, aj tak krasna vaha 😉 katuska bude modelka, ze sa tak taha do vysky 😀 ..no ano ide o ockovanie proti rotavirusom...ja som ho vsak nemala ponukane, a mam podobny nazor ako anicka, netreba to prehanat, i ked zase na druhej strane je to velmi neprijemne ochorenie...no, asi som neporadila, ze?
ja som mala zakladne ockovanie+ ockovanie proti pneumokokom 😉

sophie1981
23. apr 2009

dobre ranko....

presne tak sa to volalo rotavirus.....ja som tiez myslela, ze nedam zaockovat, ved tiez to nemoze byt dobre pchat do decula rozne medicinky......a taktiez myslim, ze ked jej pojdu zubky, hnackovat bude tak ci onak...aj napriek ockovaniu....ale len som sa chcela spytat na nazor inych....takze na toto ockovanie zabudneme...ako janka, tiez som myslela na to, ze dam proti zltacke a kliestom...no a tie pneumokoky......+ samozrejme zakladne...

sophie1981
23. apr 2009

inac noc bola zase dobrau nas....vstali sme len o druhej a potom o piatej....tak supis som sa aj ja vyspala..... 😉 ......co bolo dobre na nedonosenom bolo to, ze mi tam Katusku naucili dobremu nocnemu rezimu, ktory sa snazim dodrzat az do teraz.....a tuk-tuk dari sa nam..... 😵 .....

sophie1981
23. apr 2009

livia, no ked bude Katka vysoka po ocovi, tak to bude aj na modelku...a ja budem ako taky skriatok medzi nimi.... 😀

Veronika, dnes ides do poradne co????...konecne na vzduch..... 😀 😀 😀 .....som si minule spomenula, ze ked nas prepustili z nemocky, tak ked som vysla von z nemocky, a ovanul ma ten zimny vietor a cerstvy vsduch som skoro odpadla......juuuuj, tolko sviezosti...a potom ked sme sli drobenku prvy krat kocikovat...dalsie skoro odpadnutie z cerstveho vzduchu.... 😀 😝

kukulik30
autor
23. apr 2009

Dobre ranko 😵 no ja som sa dnes nemohla z postele vytiahnut, Samko uz hodinu okolo mna kruszil a ja som dala mlieko , na zachod a sup naspat do tepla...tak sme sa ete hodinu valali, potom ma zacal osetrovat s jeho lekarskou supravou, akoze som chora 😀 😀 😀 tak som vegetila.., ale uz som sa konene vyvalila a robim si kavu, nech sa preberiem 😝 😀
dnes o 10.30 sme objednani na prehliadku k zubarke, tu na MIeri, tak v ramci prechadzky si odbehneme 😉

bibka, tak aspon , ze Katka ma byt po kom, u nas sme obaja taki pomensi 😅 tak Samko jedine, ak po niekom z rodiny, ale to ma nikto nanapada 😝 😀 asi bude zaprdok..co uz 😀

no ten cerstvy vzduch po tej abstinencii bude sok, vsak Veronika? som zvedava, ako dopadnete na poradni, hned nam podaj info 😉 uz sa tesim , ked pojdete na dlhsiu prechadzku, ze sa stretneme a pokecame, kedze doteraz len Bibka a ja, este sa pridaju aj dalsie kocky a bude nam chodnik uzky 😀

kajacz
23. apr 2009

pené ráno... 🙂
U nás noc krásná, po dlhej dobe ani raz nezakašlal...a iba raz sa zobudil, že chce ist do našej postele... 😵

ad očkovanie- mám podobný názor ako vy...niekedy menej znamená viac...Šimon má len základné očkovanie a asi pol roka pred školkou ho dám zaočkovat proti hepatitíde...kedže bývame v meste ani proti klieštovej encefalitíde ho nedám...očkovanie proti pneomokom- iba keby mal odmalička časté stredoušné zápaly...a to nemá

kajacz
23. apr 2009

Inak včera som mala zlý den, bolo mi do plaču...už som vám tu písala, že nám odvolali primárku a vrchnú...tak včera som sa dozvedela, že vrchná prišla z dovolenky a dala okamžitú výpoved... ☹ keby ste vedeli, aká je to super žena a nadriadená...my sme ju milovali...aj mne bola tu v Jičíne ako druhou mamou... 😢

tak som sa vyžalovala... 😔

sophie1981
23. apr 2009

no konecne ste vstali.....my uz aj napapane, oblecene, upratane este nie, ale o chvilenku padame von, ocinko si dnes zmyslel na veceru dukatove buchticky...tak musime ist uz teraz, nech nejake zozenieme.... 😝 ..bo ked nebudu, tak neviem co urobim.... 😲 ...mala sa tu puci vedla mna...juj, ludia ona by len von v kociku bola...uz nech dokoncime dom aspon nejako zhruba, ze ju vystrcim na terasu a nebudem musiet pochodovat po vonku uz od 9-tej.... 😝

kajacz
23. apr 2009

ja zase neviem, čo mám varit... 😒 pojdem obliect Šimona a pojdeme do obchodu...ale asi to dnes vidím na paradajkovú polievku a kurča s ryžou...
poobede nás volali na stretnutie mamičiek s detmi, ale asi tam nepojdeme, Šimon ešte nie je uplne fit...tak aby nepovedali, že tam chodím s chorým...
mám zase depresiu, tak to dnes vidím na nakupovanie oblečenia... 😀

sophie1981
23. apr 2009

Kaji, je to blbe, ked ti prepustia z roboty niekoho, kto tam bol super...njhorsie na tom je to ze zvacsa sa potom na tie pozicie dostanu ludia, co to vobec nevedia a nerozumeju sa podriadenym....ale tak to byva asi vsade...dobru partiu v robote rozbit cim skor..... 😠 ...mozno aj u va plati pravidlo mojho byvaleho sefa, ze ludia v trese daju vacsi vykon.... 😝 🙄

sophie1981
23. apr 2009

kaji, skoda ze ja svoju depresiju nemozem riesit nakupovanim oblecenia... 😝 ...akurat vcera som kupila Katke novy cumel, aby sme nemali len jeden, bo ked ho stratime, beda-prebeda..tak uz mame modry so zltymi rybickami a zeleny s orandzovou zirafou.... 😀 😀 ..tod liek na moju depresiu 😀

sophie1981
23. apr 2009

dnes som obliekla Katku do veci, co boli povodne kupovane pre Vratka.....takze dnes ju volam Vratko.... 😅

kajacz
23. apr 2009

bibKA- presne tak...najhoršie na tom je, že tie miesta dostanú ludia, kvoli ktorým táto situácia nastala... 😝 donášali, žalovali, ohovárali... 🙄

kajacz
23. apr 2009

chudák Šimon...dnes má na ranajky iba piškoty a jogurt...ale ked vidím, ako sa tu napcháva, určite mu to nevadí... 😀

sophie1981
23. apr 2009

katka, ale kedze nie kazdy ma to v povahe donasat a vtierat sa druhym do zadnice, tak potom je to stale o nicom...mozes sa snazit kolko chces, a aj tak, ked niesi ritolezka, trpis.....darmo ze v praci podavas vyborne vykony.... 🙄 ...ja som bola tiez prepustena z mojej prace tu na svk.....z nemenovaneho supermarketu....preto, lebo som si asi pred usta obrusok nikdy nedala....a ako povedal sef, mala som nadpriemerne vztahy so svojii podriadenymi.... 😀 😀 🙄 ..ale aj mi to zahralo do karat, kedze v tom case som uz mala po druhom potrate a planovali sme na odbornu radu psychologicky velku zmenu...dal mi odstupne a kupila som si letenku do Londyna.... 😀 ...robotu som tam uz mala "vybavenu"...tak ked sa to potom sef dozvedel, ze ja som uz mala v sufliku napisanu vlastnu vypoved...a on mi dal den predtym tu svoju aj s odstupnym, skoro ho slak trafil.... 😀 😀 😀 ..inac bola som jedina, kto dostal odstupne.... 😕 ...nieco na tom asi bude neee??? 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

bibka pridte k nam na navstevu , ak sa vam bude chciet, my pojdeme von o cca 10.15, kvoli tej zubarke, tiez idem teraz aspon povysavat..baby, otazocka, vysavate aj vy kazdy den? 😕 lebo ja ano,a rozmyslam, ci to neprehanam 😖 ...umyjem hlavu a mam cas 😉 mozno vybehneme aj skor a len si odbehneme na 10 min k zubarke a pokracujeme v prechadzke, kedze poobede tu bude uz asi prsat, tak sa nikde nedostaneme 😒

katka, tak to je od veci, ze u vas v praci su take zmeny, blbe, hlavne, ak tam pracovali skveli ludi 😒 kvoli sefstvu sa obcas vsetko dodrbe 😠 😖 😔

Bibka, teraz ma napadlo, ze na internete je vela popisane ohladom tej rotavirusovej hnacky, kukni si, a rozhodni sa 🙂 je to na tebe, niekto si to dava, my sme ti len napisali nase postrehy, ale nemusia byt spravne

sophie1981
23. apr 2009

...ale stale treba pamatat...bozie mlyny melu pomali ale spravodlivo!!!! 😀

no a tie simonove ranajky.......ved to super kombinacia... 😀

kukulik30
autor
23. apr 2009

Bibka, tak to s mala stastie 😉 ..to musel mat fakt riadne nervy riaditel, ale komu niet rady, tomu niet pomoci, nie? 😀 fakt divne heslo mal, ze lusia v strese podavaju vacsi vykon 😕 🙄 😠

kukulik30
autor
23. apr 2009

kji, my mame take ranajky dost casto ,kedze nedostanem do Samka chlebik so sunkou, alebo so zeleninou 😅 hrozne, dufam, ze v skolke sa nauci jest vsetko a nebude spekulovat ako doma 😒

kukulik30
autor
23. apr 2009

kaji..pardon, vypadavaju mi pismenka 😀

anape
23. apr 2009

ahojte kocky 🙂 ,

kati aj mne je luto, ze je to v tvojej robote takto na figu... ale ako pise bibka, casto je to zle dobre na nieco ovela lepsie... tak drzim palce, aby sa ti po materskej podarilo najst minimalne take dobre kolegialne prostredie ako si mala 🙂

livka som zvedava ako dopadnete u zubara... aj ja som uz premyslala, zeby sme mali ist s Petuskom, no ked si predstavim ako place u pediatricky, tak si neviem predstavit co by robil u zubara 😕
moj synovec bol prvykrat medzi 2.-3. rokom, no darmo sa vsetci snazili, on jednoducho neotvoril usta

ivana2009
23. apr 2009

Pekne dobre ranko vam prajem my uz asi 3 noc spime super ani sa nezobudime v kuse spime od 22h do 8h idem nieco robit nech sa to tam rusa idem prezliect post pradlo a zeby som umyla aj okna 😀 😀 vy na prechadzku a ja makat..
Som zvedava ako dopadne Veronika 😉 😉 😉
Bibka tak len tie veci pre Vratka nechaj ved za chvilku tu bude aj Vratko ani sa nenazdame tak nech ich Katuska neznici 😀 😀 😀 😀
Livka tak tebe je fajn ak maas pri sebe dr Samka 😀 😀 😀

ivana2009
23. apr 2009

tie deticky maju dost u tych dr normale ja nebudem moc chodit ,lebo za kazdym by som plakala 😔 😔 😔
Zdam sa silna ,ale to tak vobec nie je 🙄 🙄 🙄 nic horsie ako ked deti trpia hoc na prehliadky musia dost ma co robit dospeli a nie to deti
Neboj Kaji vsetko sa kazdemu vrati a urcite najdes zase super pracu to je asi v praci vsade ,kazdy chce u sefstva zabodovat tak povie aj nemozne................................. 😠 😠 😠

anape
23. apr 2009

ivi to je super, ze si tak sladko spinkas 🙂 ... ja som pri obidvoch tehotenstvach posledne dva mesiace takmer nespala... stale som sa budila, prehadzovala 😕

ivi a ked nahodou neporodis do terminu, tak potom pojdes rodit do Levoce? lebo ak si dobre pamatam, tak novysedlak ide od maja do levoce 😕

kukulik30
autor
23. apr 2009

anicka, prave preto sme zacali skor, pytala som sa na to mojej zubarky, je ozaj skvela, mladucka, ordinuje na Komenskeho ulici, takze ma skolakov......ona sama povedala, ze najlepsie je zacat okolo roka, ked uz sa vystrkuju prve zubky, deticky tam chodia len tak pekne si zvyknu a hlavne , nejdu tam vtedy, ked uz je nieco akutne a treba vrtat, tym padom maju prvu skusenost u zubara negativnu a je to stale horsie, tak sme sli na zaciatku a kasne, ze zubky boli ok,nic mu netrebalo robit.... Samko dostal aj malu hracku z kinderka, tak bol rad...no uvidime, ako bude dalej, zubar asi nie je pre nikoho lakavy 😝 ja som ak dieta utikal z cakarne, musela po mna prist sestricka do triedy/ kedze ambulancia bola v skole/...taka hanba 😅 😅 😅

ivana2009
23. apr 2009

No neviem ci pojde do Le ,lebo ho lomia z kazdej strany ,tak vravel ani riaditel nechce aby opustil nemocnicu a ani primar ,tak mu ponukaju kade co ja si myslim ze ostava tam 😉 😉 😉 uz by nam vravel ze sa uvidime v Le ,lebo on ak by siel tak musi vybrat dovolenku staru aj nieco z novej mam pocit ze ostava 😀 😀

anape
23. apr 2009

my sa s Viki ideme zase flakat... doranajkujem, trosku to tu upracem a ideme ku kamoske, ktoru som nevidela uz takmer mesiac... byva az pri Levoci, tak to bude moja premiera ist autom sama s Viki takto dalej

anape
23. apr 2009

fiha, tak to je fajn sprava, nech len zostane "po ruke", lebo je to fakt odbornik a okrem toho aj velmi ludsky a to sa casto nevidi 🙂

ivana2009
23. apr 2009

Tak tak ved sa kazdy z toho tesi 😀 😀 😀 Ale urcite by som sla do Le ak by tam siel uz ked mu manzel vravel ze pri nemu ,tak si nebudeme robit z ust...... 😉 😉 😉
Akurat mam ist tam v piatok ale rozmyslam za na co pojdem na tyz teraz ma pozeral lichvar a nic sa tam nedeje tak skusime sa dohodnut na tyz mozno caka na svoj datum na 30 to by bol gooooolllllllllllllllllll 😀 😀
Nebudem tu davat take caste info lebo tu su spioni ktory citaju a potom si robia svoj nazor 😀 😀 😀 keby sa tak kazdy staral o seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre