Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

gabkazabka
11. sep 2009

Ahojte,
mate pravdu,ta vcerajsia ordinacia skoncila smutne....mohli to nejako inac vymysliet... 😨
Anka,som rada,ze sa ti pacia,tak daj potom vediet....a vyrovnavat sa nemusime,rada pomozem... 😉
My akurat ranajkujeme,teda ja uz pijem kavu,Nina ranajkuje a o desiatej idem s kamoskou na huby,tak sa tesiiiim 😵 ,dufam,ze nieco najdeme...
Prajem vam pekny dnik 😵

rybecka
11. sep 2009

a ja chcem ist na huby 🙄 🙄
len nemam kde nechat ondrejka moj mm bol a doniesol kosik hribov uz sa susia 😵

megy2
11. sep 2009

...veronika mate byt na zapade1 ci 2??...ten pohlad z okna je ako z nasho bytu 😉 😉

slaviq81
11. sep 2009

Bola som doobedu s Larou u dokiho, dostala nejaké kvapky do nosa a niečo na kašeľ. Chúďa moje, v noci zle spala, nos zapchatý a ráno tam už mala riadne lepidlo 😝

A ordináciu som pozerala 😔 Riadna dráma, so smutným koncom.

Ja keby som šla na huby, tak pozbieram aj muchotrávky. Vôbec sa v hubách nevyznám 😀 😝 Ale v supermarkete bez problémov rozoznám šampiňóny 😀 😀 😀

zuzana612
11. sep 2009

Asi je zase nejake chorlave obdobie ked je tolko deticiek chorych. Aspon ze to mna zatial obchodza, ale ja sa stavim ze ma to chyti zase okolo datumu porodu 😀

Volaco som uz doma uhadzala, treba mi poriadne poumyvat kuchynu, celu linku, dvierka a tak, ale asi to necham zajtra mame 😀 Vsak nech sa tu nenudi 😀

Dufam ze nam uz cim skor pridu dvere na schody a ked uz bude blbe pocasie, tak by sme mohli urobit stretko u nas. Ako to volaju anglicanky, urobime coffee morning 😀 Oni si ho sice robia bez deti, ale my urobime s detmi. Trosku pobuchame svokre nad hlavou 😀 😀 😀

ika26
11. sep 2009

čaute žienky, chcem sa len opýtať či ste niektorá objednávala plienky zo stránky www.webareal.sk/najlacnejsieplienky ?

zuzana612
11. sep 2009

ika, ja objednavam z polska, jedno balenie je tam este skoro o 50 sk lacnejsie ako na tej stranke a postovne skoro take iste. Vzdy mi to dojde do tyzdna

ika26
11. sep 2009

aha a ako to objednavaš? to môžem aj ja?

zuzana612
11. sep 2009

prihlasis sa na stranku www.dino.sklep.pl a zaregistrujes sa tam. Ja tam kupujem Matusovi aj mlieka Nutrilon, tam sa to vola Bebilon a jedno stoji pod 10 euro, podla kurzu. Akurat sa musi platit prevodom vopred, ale ja som s nimi problem nemala, objednavala som uz asi 4x

ika26
11. sep 2009

tak dik , idem to vyskúšať, lebo vieš moje dievčence majú veľkú spotrebu plienok 🙂 idem sa pozrieť na tú stránku

veronika1982
11. sep 2009

megy na zapad 1.. a ty kde byvas? my sme boli poobede v poprade objednat tapetu a budeme cakat na nu 3 tyzdne a to potrebujeme len jednu stenu spravit. ha ha.. doobedu som bola na socialke a materska mi konci az 6.10..

rybecka
11. sep 2009

Zienky kde ste co robite v piatok vecer ze tu ani jedna 😕
Vsetky sa venujete mm joj tak vam zavidim lebo moj spi 😖 a ja sama ako slamena vdova 😀

kukulik30
autor
12. sep 2009

Ahojte , hlasim sa...moje dieta uz je chore ☹ cakala som, ze donesie chorobu skoro, ale uz po tyzdni, co je v skolke 😕 ...vcera zacal kychat a pokasliavat, a uz som vedela, ze cosi nie je v poriadku, celu noc bol pri nas, stonal, malo co spal, stale ho drazdilo na kasel, uz aj sopli...no super 😖 ale zatial nema teplotu, tak uvidime..ak bude, tak pojdeme na pohotovost...ak nie , tak v pondelok zajdem k dr, nech ho pozrie...aspon ze ma Lacko dovolenku v pondelok 😒 mame k dobru dva dni volna a ked tak pojdem od stredy na OČR 😖

veronika1982
12. sep 2009

my tiez este mame sopliky a kasleme a pre zmenu manzel zacal hnackovat a zvracat tak siel k lekarovi tak uvidime...

ja sa zbieram kupit mamke a babke nieco lebo dnes maju meniny takze vsetkym Máriam prajeme vsetko naj.

ivana2009
12. sep 2009

😀 pekne dobre ranko 😉
oj deticky chore ☹ ☹
matusko ide v pondelok na odber tak som zvedava ako dopadneme 😒 😒 😒 😒
teraz pozerame jimjam 😀 😀 na hodinu zabavisko 😝 😝

anape
12. sep 2009

ahojte baby,

livka drzim palce,nech to cim skor prejde... mne petko tiez po troch dnoch v skolke prisiel a mal upchaty nostek, no na druhy den akoby utal, bolo dobre, tak som rada, ale ja si skor myslim, ze to by nechytil v skolke, ved tam bol fakt iba tri dni, skor z toho teplotneho skoku co sme sa vratili po dovolenke... no momentalne ma slzave ocka a sopliky viki, no u nej to spajam aj so zubkami

ivana jeden cas sme mali jimjam aj my a tiez som to rada pozrela s petuskom 😅

prajem vam pekny den, my ideme k babke, dnes ma meniny a zajtra k druhej babke do smizian, lebo je tam odpustova slavnost, takze mam vikend bez varenia 😉

ivana2009
13. sep 2009

Ahojte pekne dobre rano 😀 😀 😀
nas matusko zistil ,ze ma nozky tak ich dviha prevaluje je to suprove ako kazdy den objavia nieco nove 😀 😀 😀 😀 😀

klaymanova
13. sep 2009

Ahojte prajem pekne ranko,dník 🙂 aj ked uprškany ale pre nas krasny,oslavujeme druhe narodeninky mojej Zuzanky tak ja len nech je zdrava a hlavne šťastna 🙂

ivana2009
13. sep 2009

tak Zuzanke vsetko naj vela zdravicka 😉 🙂

klaymanova
13. sep 2009

dakujeme 🙂

veronika1982
13. sep 2009

zuzanke vsetko naj..

my sme boli teraz vonku ale mlademu sa nechcelo spinkat tak sme prisli teraz domov a zaspal na posteli..

a mame uz vianocny darcek... Dema ma akciu na sportove kociky tak nam babka pod stromcek kupi kociarik.

http://kociky.dema.sk/produkty/kociky/dema-city

janoko
13. sep 2009

Ahojte! Som na Spiši a včera som na Mieri stretla Sophie, šla asi s mamkou na vítanie detičiek. Pozerala nechápavo, že čo od nej chcem, keď som sa prihovorila, ale sa to vysvetlilo 😀 . Som bola rada, že som spoznala ďalšiu z fóra.

jahody11
13. sep 2009

caute, tak uz mam aj ja doma malinku Elinku, 3000gr, 49 cm, 4.9.2009

kukulik30
autor
13. sep 2009

ahojte 🙂
jahody, jeeeeeeeeeeeeej, srdecne blahozelááááám a Elinke prajem krasny a spokojny zivot 😵 😵 😵 drzte sa

klaymanova
13. sep 2009

kuk pridala som par fotiek z oslavky do albumu 🙂

pata31
13. sep 2009

jeeej...Jahody, blahozelam k Elinke!! zlatucka je 😵 😵

Janka...vitaj zase doma 😉 ...a ako dlho budes?
ja mam zajtra dovcu, sa tesim.. 😵

slaviq81
13. sep 2009

Ani, pekné fotky, aj torta 😉

Jahody, blahoželám, nech sa vám darí 😵

Paťa, teraz pozerám, že tebe tam už svieti 27 tt. Ten čas tak letí 😅

A Bibka bude mať dokedy chorý PC? 😕

kukulik30
autor
13. sep 2009

kuk, co porabate?...fiha, nikto nepise 😕 😀 tu nejak klesa moralka 😀

anicka, vidim, ze oslava sa vydarila, tak sa pridavam , sice oneskoro, ale vsetko naj naj naj Zuzanke 😵

slaviq81
13. sep 2009

Livia, neprovokuj 😀 😝 A keď nepíšeš ty, nebudem ani ja 😠 Samko ako? Moja Lara je chorá, berieme lieky 🙄

klaymanova
13. sep 2009

Slavka dakujeme za esemesku,nestihla som odpisať ale v utorok ked sa nič nestane 😉 ideme na zapad tak vybehneme k vam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre