Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ika84
9. júl 2013

@mahmulienka tak máme tu: zoo, pri zoo park s preliezkami +monkey land (lanovy park), hned vedla je madaras tam je detsky kutik, o chvilu by v meste malo byt nove ihrisko, dalej pri tescu je detske ihrisko, v centre mesta fontana, muzeum, dopravne ihrisko, dalej slovensky raj, lesnica (trampolina + preliezky), ak si pojazdna tak fajn je podlesok, tam sa deti vysantia (pri hrabusiciach)...v Levoci je korculierska draha....a v neposlednom rade mame Dietku, materske centrum, kde je herna pre deti...no a este ma iste kocky doplnia 😉

sophie1981
11. júl 2013

@mahmulienka v hozelci smerom na PP je najvacsie kryte detske ihrisko a v levoci mas zase aj priehradu, kde sa da super v lete posediet s deckami....je tam aj trampolina a male preliezky...na Cingove v lete kazdy vikend nieco organizuju v malom kamennom obcerstveni oproti lesnici (betleham), no a potom aj lahsie tury cez les.....Cingov-Kosiarny Briezok je nase oblubene.

eustoma
16. júl 2013

ahoj spisiacky. nelatkujete niektora? nechcete pouzite plienocky? budem v spisskej koncom tyzdna. predavam tots bots a pop in. ak by niekto uvazoval pisnite, zaslem foto aj ceny.

ika84
4. aug 2013

baby mie je tu nejaka tehulka co by chcela femibion? mam este zopar tabliet a mne uz netreba

melisska
6. sep 2013

ahojte, chcela som sa vas opytat, mala niektorá pri porode v snv spinal???? 😵 😵 dakujem za odpoved

ika84
1. okt 2013

Pochod mestom "Nosme deti zdravo" Pondelok 07. 10. 2013 o 15:30 hod. pred Levočskou bránou Pochod mestom s deťmi v šatkách, babyvakoch a ergonomických nosičoch k Medzinárodnému týždňu nosenia detí 07. - 13. 10. 2013. Pozývame všetky nosiace mamičky a oteckov s deťmi, aj tých, ktorí sa už nenosia, no chcú nás podporiť. Bližšie info: na t č. 0948 480 510 alebo na barbora.vajova@gmail.com

danim
7. okt 2013

baby neviete mi dat nejake info ? dnes bol Lidl v SNV ( poobede ) zatvoreny- vraj technicka porucha... svagrina sla nakupovat veci 😉 a zatvorene.. neviete - vobec dnes nebolo otvorene ? ( ci bolo a uz aj tak vykupene vsetko ? ), resp. ci bude zajtra otvorene ?? dakujem za info 🙂 oznacim vas nahodou niektore, ktore vidim, ze mate deti a mozno o tom viete cosi 🙂

@ika84
@eustoma
@sophie1981 @slaviq81
@veronika1982

eustoma
7. okt 2013

@danim rano bolo otvorene. svokra tam bola 7:05 a kupila mi na malu co som chcela. bolo tam vraj strasne vela ludi.

danim
7. okt 2013

@eustoma dakujem za odpoved- ja byvam v Ziline, tiez som rano bola.. a tooolko ludi som tam na jednej kope nikdy nevidela co dnes 🙂

zuzube
20. okt 2013

ahojte, mam taku otazocku... ktora zakladna skola je lepsia na Mieri? Nejedleho, ci Komenskeho? Dakujem

ika84
4. dec 2013

Nepoznate nejakeho homeopata v okoli?

miska01nr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska01nr
9. jan 2014
azbestica
9. jan 2014

@ika84 mudr. Renata Macejkova

jakubik
10. jan 2014

@miska01nr
fúha nepoznám a ani ma neokradla, zatiaľ som si nič z modrého koníka neobjednala

veronika1982
11. jan 2014

@miska01nr a ako okrada?

yanka239
11. jan 2014

@zuzube Nejedlého 😉

miska01nr
11. jan 2014

@veronika1982 predava tovar,ktory ani nema a po vlozeni penazi na ucet hra mrtveho chrobaka,dost ludi uz okradla,ale zacala vracat peniaze.aj mne uz vratila,inak by som to riesila sudnou cestou.aj sa ospravedlnila verejne,ale trvalo jej to dost dlho.ak by znovu zacala,mam este nejake info o nej a potom to aj pouzijem ...

miska01nr
24. jan 2014

Mamičky ta zlodejka co som s ňou mala dotyčky skrz vrátenie peňazí, tak to robí znovu na Bazoši. Dajte si pozor na tento ucet : 2697818556/0200 rozšírte ľudom co nakupujú cez bazoš.

patusha282
30. jan 2014

ahojte, hľadám mamičky z Levoče a nič tak sa pridám aspoň ku vám, možno sa tu nejaká nájde 🙂)

zuzube
21. feb 2014

@yanka239 ahoj, dakujem za odpoved... a vies mi povedat aj preco? alebo teda, je komenskeho velmi zla skola? kvoli comu by si dala svoje dieta na nejedleho? dakujem

yanka239
24. feb 2014

@zuzube ahoj, ja netvrdim, ze komenskeho je zla skola, to by som si nedovolila....len doteraz co som pocula od ludi, tak prelozili svoje deti z komenskeho na nejedlého po nejakom case a vseobecne ma nejedlého lepsiu "povest"....ale je to na kazdom rodicovi,ako sa rozhodne. Komenskeho je zamerena na hokej, nejedlého ma zas od piateho rocnika na vyber triedy zamerane na plavanie, futbal, volejbal a sportovu strelbu. Tak snad som trochu pomohla 🙂

zuzube
3. mar 2014

@yanka239 ahoj, dakujem krasne za odpoved, pomohla velmi :D tak pekny vecer 😵

gnajana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gnajana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diusa8
31. mar 2014

Baby nahodou nemate niektora skusenosti s kocikm cosatto ??? a porpipade nemohla by som ho vidiet ??? 🙂

silviettaa
3. máj 2014

Ahojte, viete mi poradiť, ktorá je dobrá škôlka v Spišskej Novej Vsi? Ďakujem 🙂

anetiska
10. jún 2014

Ahojte.. mate tu niektore deticky v jaslickach? Stolarska ci Nejedleho? 🙂

zuzube
14. júl 2014

Ahojte. Poradi mi niekto dobreho gynekologa(porodnik)/gynekologicku v Spisskej? Dakujem krasne 😉

jakubik
27. júl 2014

@silviettaa záleži na tom čo od škôlky očakávaš, v každej sa nájdu aj spokojný aj nespokojný rodičia (detičky)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre