Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
25. okt 2011

@janabanana tak asi ti nič ine neostava. ale nejake tu kedysi boli, tak nadej maš 😀

janabanana
25. okt 2011

@denisocka ďakujem za nádej

lenkaga
12. nov 2011

Ahojte, chcem sa opytat hlavne mamiciek, neviete mi poradit dobru pediatricku v SNV? Za vsetky odpovede vopred dakujem 😉

andy2010
12. nov 2011

ja chodím k MUDr. Šefčíkovej na Mier, je veľmi milá, so s ňou spokojná

vladka1828
4. mar 2012

žiadne tehuľky z okolia spišskej??? neverím 😀 😀 veď ich toľko behá po meste že až 😀 😀 alebo nemáte chuť sa porozprávať? 😉

manila421
12. mar 2012

Ahojte, mamicky mozte mi poradit , mam ist s malym n USG noziciek, doktorka mi povedala 2 mena ani jedno som si nezapametala, viem ze mam ist do tej novej polikliniky pri Hornade alebo v meste co je detska poliklinika, Nevete mi povedat kam mam ist a ku komu? Da sa tam objednat?

ericka310
12. mar 2012

@manila421 ahoj.....tak jedna ortopedická ambulancia je hned za detskou poliklinikou v takom velkom ruzovom (tusim je ruzovy) dome-na Hviezdoslavovej ulici. Tam ordinuje MUDr. Anna Výbošťoková. Pri nej som bola aj ja s malym a nemusela som sa objednavat. Boli sme u nej v stredu poobede a nikoho tam nemala. Neviem ci sa treba objednavat, ale pre istotu by som jej zavolala 053/441 04 05. V tej poliklinike pri Hornace zial neviem kto je ortoped.

manila421
12. mar 2012

@ericka310 Dakujem za info, zavolam tam.

manila421
12. mar 2012

@ericka310 Som im volala, ze mozme prist kedykolvek ze deti beu prednostne, tak este raz dakujem za pomoc.

ericka310
12. mar 2012

@manila421 nemas zac, rada som pomohla 🙂

tina1311
14. mar 2012

@manila421 ahojte...aj ja som bola pri tej dr. male babatka berie prednostne bola som spokojna

tina1311
14. mar 2012

@ericka310 mozem sa ta opytat ci oducas maleho od plienok a ked hej tak ako?

ericka310
14. mar 2012

@tina1311 tak zaciname oducat, ale priznam sa, nie vzdy som dôsledna......a kedze maly chodi do jasiel, cez tyzden to nemozem praktizovat
Davam ho na nocnik vzdy po prebudeni, rano sa vzdy pekne vycika a vykaka do nocnika, davam ho aj po papani, to sa vycika ako kedy, niekedy sa podari, niekedy nie......priebezne cez den sa ho este opytam, ci potrebuje cikat a ked neprotestuje tak ho dam tak na 10 minut na nocnik. Samozrejme vzdy chvalim.
Pocula som aj o metode davat na nocnik kazde 2 hodiny, aj to moze pomoct pri oducani, ale v tomto ja nie som tak dosledna.
Skus nazriet aj do temy tu na konikovi https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/odvykanie-od-plienky-v-2-rokoch-ako-naucit-na-nocnik/

tina1311
14. mar 2012

@ericka310 hmmm..neviem teraz v com my mame problem totiz on sedi bez problemov na nocniku aj dlhsiu dobu aj sa vycika aj vylozi ja som mu dala plienku prec v januari a po troch tyzdnoch sa zacal pekne pytat len momentalne sa prestal pytat povie ze chce cikat ked uz cika a na nocnik sa ho snazim davat kazdu hodinu...no neviem vonku ked ideme dam mu plienku a ked prideme tak hned sa pyta na nocnik...a dnes zacinam aj v noci kazde dve hodiny ho dam vycikat uvidim ze ci to pomoze...alebo treba len trpezlivost...no a neviem cim sa tu zaoberate ale rada sa pripojim 🙂

manila421
30. apr 2012

Prosom Vas nemate niekto cislo na Doktora Fabiana? ortoped

jahody11
14. máj 2012

♥♥♥♥ baby zo SNV, kde sa da nieco kupit z tehotenskej mody priamo v SNV?????????????????????????????????

slaviq81
15. máj 2012

@jahody11 vedla CSOB na poschodi, prip niektori cinania 😉

jendralka
18. máj 2012

@jahody11 lepsi vyber mas v Poprade, ak mas teda cas tam ist ... priamo na namesti je Mamička, alebo i pri trhu ako sa ide k SLSP ,tam je tiez novy obchod s tehotenskou modou - ale tam som nebola, len vyklad som videla 🙂 ale v mamicke si urcite nieco vyberies 🙂

jahody11
18. máj 2012

@jendralka dakujem, niekedy sa vyberiem, aj malej som slubila, ze sa pojdeme povozit na vlaciku 🙂

manila421
22. máj 2012

Mamicky prosim Vas, viete mi poradit dobreho kozneho v Spisskej alebo Poprad?

slaviq81
23. máj 2012

V SN Gburikova, u mna spokojnost, len ma natresk, treba sa objednat. Alebo potom Hudyova.

jakubik
25. jún 2012

ahojte maminky aj nemaminky, nechodim tu medzi vas, ale chcem sa opýtať či niektorá z vás nechce chodiť aktívne cvičiť? Vsetky kamosky co mám nechodia a ani neplánujú 😉 a ja nemám momentálne s kým a samú ma to nebaví...

zuzi_33
9. júl 2012

Ahojte maminy, neviem ci toto forum este funguje, ale chcela by som sa poradit s vami ohladom skolky. Ak ste tu aj mamicky skolkarov, najlepsie zo sidl. Mier, prosim ozvite sa mi. Vopred dakujem.

hannah78
21. júl 2012

ahojte v januari sme sa pristahovali do harichoviec a hladam ci sa najde niekto na pokec

lucynka258
4. sep 2012

@vladka1828 ahoj ja som z Jamníka 🙂 a mám chuť sa rozprávať🙂

vladka1828
5. sep 2012

@lucynka258 škoda, že si tu neprišla skor....ja už mám o chvíľu termín, takže začínam pomaly stresovať 😀 a ty ako? vaše prvé babätko?

lucynka258
5. sep 2012

@vladka1828 druhe, ale o prve babatko sme prisli :( ja Ti tisko zavidim, ale v dobrom, ze coskoro to mas za sebou 🙂 hlavne nech vsetko dobre dopadne a ste zdravunki..ty aj spuntik....tak mna nedavno zacala trapit nevolnosti, hlavne, ze prve tri mesiace vsetko ok, ...v stredu buduci tyzden idem do poradne, tak snad vsetko ok...

vladka1828
5. sep 2012

@lucynka258 ja som chválabohu nemala celé tehotenstvo nevoľnosti, zato ma poriadne bolela chrbtica, ale teraz ako som na materskej je to v pohode. Takto budúcu stredu mám termín no mám taký pocit, že budem prenášať. A tento posledný mesiac mi diagnostikovali tehotensky pruritus.... ☹ takže beriem lieky.....už by som bola najradšej, keby som mala malú pri sebe, že viem, že je všetko v poriadku. Neboj ani nebudeš vedieť ako a budeš v 9. mesiaci 🙂 strašne rýchlo to letí. A pracuješ alebo oddychuješ doma?

lucynka258
5. sep 2012

@vladka1828 mam rizikove tehotenstvo, takze som doma...aj som rada, lebo neviem, ako by som vydrzala teraz niekde v praci ... ved toto, keby sme si videli do bruska, ze je vsetko ok...alebo, keby nam to tie deticky naznacili...uz sa tesim, ked zacitim pohyby...aspon budem trosku kludnejsia...vies co, aj sa Ti priznam, ze niekedy som rada, ze tie nevolnosti mam...niekde som citala, ze to babo reaguje tak na svet...pri prvom tehu som nemala a mi zistili missed abortion...tak sa utesujem teraz tym,ze je to ok...

vladka1828
5. sep 2012

@lucynka258 no ja si to zas neviem predstaviť, že by som mala nevoľnosti a ešte by som musela v práci trčať a usmievať sa na ľudí......ale mám taký pocit, že prim druhom bábätku ma tie nevoľnosti neminú 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre